Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adamssss


adamssss
veterán

Az értékelések alapján talán elmondható, hogy a széria legújabb része is remekül sikerült.

Mi az hogy "is"? :F Melyik a sorozat elkurvítását okozó előző rész volt felejthetetlen, jó játék ami a játékos lehúzását tartja első számú célnak a dlc-kell meg úgy mindennel együtt?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#2) ForRedGlory válasza adamssss (#1) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Neked nem tetszik, másnak meg igen. Pont.

(#3) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Szinte hihetetlen, de hosszú idők óta ez az első ubis játékom ami szinte hibátlanul fut a megjelenés napján. Nem is nagyon értem! ;]
Azért nem teljes az örömöm, mert ez a fakó színvilág nem igazán tetszik nekem. Bár még nem jutottam ki Norvégiából, szval bizakodó vagyok.

A kb 8 pontos átlaggal egyelőre egyetértek - három és fél óra játék után.

[ Szerkesztve ]

(#4) Anaren91


Anaren91
senior tag

Tegnap ránéztem a TheVr streamjére, hát nekem az animációk igen gagyinak hatnak. Főleg a harc közbeni csapkodások annyira műnek látszódnak, hogy már bazári érzetet kelt így 2020-ba.. Mozgás valamivel jobb, de azon is lenne mit alakítani, mert úgy pattog az a szerencsétlen viking mint valami ninja.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#5) joey04


joey04
titán

biztos jó, de ez már csak a nevében AC.

(#6) adamssss válasza ForRedGlory (#2) üzenetére


adamssss
veterán

Ja hat ha Te szereted hogy x darab dlc vel lehuznak ami normalis esetben a jatek resze kellene hogy legye, plusz a kis millio megvasarolhato szarsag, akkor en kerek elnezest es elgondolkodom hogy valamit rosszul csinalok.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#7) ForRedGlory válasza adamssss (#6) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Leírom lassabban: Neked nem tetszik, másnak meg igen. Pont.

Fogadd el, hogy nem a te véleményed körül forog a világ. Amúgy is totálisan hülyeséget beszélsz, mert ha van olyan Ubisoft játék, ami tömve van tartalommal, az pont az AC sorozat. az, hogy van DLC nem új dolog. Sokkal kevesebb tartalommal bíró játéknál is van DLC.

[ Szerkesztve ]

(#8) tibaimp válasza adamssss (#6) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én is meg fogom venni, de nem most, majd jövő karácsonykor a Gold verziót 35-40EUR-ért. Annyit megér számomra, 90-120EUR-t nem.

Illetve az előző részekben rendre (Origin, Odyssey): 97 óra, 297 óra játékidőm van a DLC-kkel együtt. Én ezt nem nevezném lehúzásnak ;) (és még ott van az NG+)....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) adamssss válasza ForRedGlory (#7) üzenetére


adamssss
veterán

Azt hogy Te lassabban irod le en nem tudom erzekelni sorry. :D

Ja hat ha igy allunk hozza akkor csak tessek csak tessek. Tartalom. Ha Te az a verpistike vagy akinek az a tartalom hogy van 1000 ugyanolyan kard csak mas skinnel akkor tenyleg nem egy szinten vagyunk. Nekem a tartalom egy rdr2-nel kezdodik, ahol nem ures animaciok es ratyi parbeszedek vannak hanem van melysege a jateknak. (De mondhattam volna a tlou-t, vagy a gow-ot) Bar ez sajnos a mai emberre igaz (mint az abra mutatja) eleg a csillogo felszin az elet minden teruleten.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#10) Scholes9 válasza adamssss (#9) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:K :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11) Aljasvip válasza adamssss (#9) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Nem is tudtam, hogy a Gears of War-t (gow) a Last of Us mellett emlegetik narratív szintjén ;]

ON: Én kipróbálom majd a játékot, és ha tetszik, akkor megveszem.
Ha egy DLC hoz megfelelő mértékű tartalmat (pl 10+h játékidő 10€-ért), akkor megfontolom azt is, egyébként pedig én sem veszem őket.

(#12) k-adi válasza ForRedGlory (#7) üzenetére


k-adi
nagyúr

pedig igaza van....

"tömve van tartalommal" ---- ja ugyanolyan ismétlődővel.. attól, hogy nem 5 toronyból ugorhatsz le hanem 5+3 dlc toronyból még vicc

(#13) Mirman


Mirman
őstag

Én kiszámoltam hogy most megvenném az AC-t biztosan , esetleg season pass-t és előzetesek alapján az Immortals : Fenyx Riseingot is az alsó hangon 160 € . 1 évre kb ennyi az UPLAY+ , úgyhogy előfizettem és majd jövő ilyenkor elválik e hogy ez így marad e. :C

De ennek hála kipróbáltam a watchdogsot amit alapból nem vettem volna meg teljes áron , de így kipróbálva egy nagyon szórakoztató alkotás. :)

(#14) ForRedGlory válasza k-adi (#12) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem értem mi a bonyolúlt annak a felfogásában, hogy létezhet olyan ember a földön, akinek tetszik az AV: Valhalla.

Amúgy legyen, innentől nekem sem tetszik, ha ettől jobban alszotok.

Aki annyit lát belőle, hogy A-ból B pontba kell menni, annak elgiszem, hogy unalmas. Szerencsére van sztorija is, csak kell hozzá nyelvtudás.

[ Szerkesztve ]

(#15) yennayo válasza ForRedGlory (#14) üzenetére


yennayo
junior tag

kár hogy nem a vallhalláról van szó :U nehéz lehet, de mindegy is :C :))

(#16) adamssss válasza Aljasvip (#11) üzenetére


adamssss
veterán

God of war? ;) Vagy ha irónia akart lenni akkor értékelem. :)

14ForRedGlory: Senki nem beszélt a Valhalla-ról mivel még ki sem próbáltam/tuk. Én az előző részekről mondtam véleményt ott sem feltétlenül a játék élményről (bár szerintem borzalmas, pontosabban nem AC) hanem az erőszakos UBI és EA pénznyelő gépezetről.

Pl a rockstar is megtehette volna, hogy az rdr2 sztori utolsó 15 százalékát dlc-ben adja. Nem tette. De ha vannak olyan emberek akik a vásárlással támogatják a gépezetet akkor nyilván lesznek dlc-k meg az egyéb baromságok amik a játék részét kellene képezzék alapból.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#17) Dnalorr válasza Anaren91 (#4) üzenetére


Dnalorr
tag

Erre én is felfigyeltem, máskülönben tetszik a játék.

(#18) ForRedGlory válasza yennayo (#15) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Odyssey, elírtam, de örülök, hogy megfogtad a mondandóm lényegét. Sebaj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.