Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) AxBattler válasza Jaffafa (#17) üzenetére


AxBattler
félisten

+ (#19) ielektros
Na, akkor döntsétek el, hogy milyen (ár)kategóriáról beszéltek, mert egyszer konzumer, egyszer meg üzleti modellekhez hasonlítjátok az Apple gépeit.

Azt értem, hogy konzumer Fujitsu x@rabb, mint a Mac, de nem egy árkategória a kettő!

Egy 6350b-s Probook-nál, vagy E5530-as Latitude-nél is jobb az Apple?
Csak mert valójában ezek az alap vállalatik tartoznak egy árkategóriába a Mac-kel, nem az Elitebook, meg a TP, azokkal hiába is dobálóztok.

Egyébként én is elismerem az Apple előnyeit (rendszer gördülékenysége, beviteli eszközök, kijelző, dizájn, minőség), de ezt ugyanennyiért (+ az utólagos felárakért cserébe: bővítés, szerviz, stb.) más is tudja. Ezért nem értem az ilyen elszálló cikkeket, mint a Logout-on korábban megjelent élménybeszámoló: tetszett volna kipróbálni egy HP Envy Spectre-t, és máris nem lenne olyan egyértelmű a helyzet.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.