Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Hadd látom :-)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2) sketchifun válasza Earl_Muttley (#1) üzenetére


sketchifun
senior tag

Most megilyedtem, mert faternak is volt egy ilyen kocsija, kettő hétig. De más volt a rendszám.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#3) Luck Dragon

Legyen vele szerencséd és szolgáljon téged sokáig.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) #92063744


#92063744
törölt tag

Vaaa, egy Volvo! :B Használd egészséggel a Szarvast! ;)

(#5) seolwon


seolwon
tag

Párszor már elgondolkodtam rajta hogy a "a színesfém orientált nemzetiségű" nepperek miből tudnak profitot csinálni, ha nincs olyan ember aki venne tőlük valamit. Most közelebb jutottam a magyarázathoz.
Mindenesetre örülök, hogy nem lett rossz vétel. :)

(#6) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Köszönöm szépen mindenkinek! :R

seolwon: Teljesen egyszerű. A legtöbbször azokon, akik nagyon megszorultak. Picsaolcsón megveszik az autókat (mint a nepper előtti tulajtól megtudtam, 5 számjegyű összegért került hozzá a Volvo is, majd megcsinált pár dolgot rajta), majd piaci középáron eladják. Ha tiszta a papír, igazából win-win, csak az jár rosszul, akitől ő megveszi... :( A közvetlen szomszédságomban él egy hasonló ember, ő a ritkán mozgatott autókat cetlizi, majd előadja mennyire jó az embernek ha megszabadítja a "sok köztehertől", és ez elég gyakran be is jön. Kis gyógymasszázs után megy a hahu-ra.
Emberem mondjuk nagyon buta volt, mert abban a hitben élt, hogy dupla átírásos, ezért volt alapból 300 az autó. :) Pedig a 1818-at kb 2 perc kifaggatni. :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#7) seolwon válasza Earl_Muttley (#6) üzenetére


seolwon
tag

De őt az átírás elmulasztásáért nem fogják megbüntetni?
Mi is eladtunk egy kocsit egy ilyennek, nem íratják át, össze-vissza autópályáznak, mi meg kaptuk a csekkeket. Valakinek csak ki kell majd fizetni az átírást és az egyéb bírságokat.
Az biztos, hogy én nem, hogy nem veszek ilyentől, de el sem adok neki.

A másik hogy mikor kocsit néztünk ismerősömnek voltunk megnézni egy ilyen nepper által árult autót. Sajnos a telefonból nem derült ki. Ott a helyszínen mondta hogy olcsón vette a kocsit mert folyt a szelepfedél tömítésnél az olaj, meg pár apróság. De ő levette kinyomta "szilóval" és azóta jó... Ha ilyen trükkökkel pofozzák ki az autókat akkor az egy időzített bomba lesz. Mi történik egy turbódízel kocsival ha a "sziló" belekerül az olajba?

(#8) 8th


8th
addikt

Grat. az új szekérhez. Lassan átlépvén a negyedik ikszet egyre többet nézegetem a hidrós citromokat pedig régen el nem tudtam volna képzelni magam egy Xantiában. Félek mire rászánom magam vagy nem marad egy darab sem belőlük vagy olyan drágák lesznek mint most a normális BX-ek.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#9) Earl_Muttley válasza seolwon (#7) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Okoskodnak. Bianko adásvételi, üzembentartói... Többen így akarták elvinni a Xantiát is.

8th: Mostanság kell Xantiát venni, az ára még nem indult felfele, 300 körül már hibamentes példányok vannak. :) 400 fölött HDI-k is, de azokat én nem javaslom.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#10) Redneck


Redneck
veterán

Bazzeee, nekem nagy fétisem a Xantia. Ha előbb tudom legalább megnéztem volna... :W Igaziból drágább és újabb autókat nézek, de vannak régiek amit megvennék első autónak. Csak magánszemélytől és szerelővel, a nepperes okosított gépeket meghagyom másnak, a körítéssel és a hülye rabló dumákkal együtt!

Gratulálok a Volvohoz, a régebbi hasonlóhoz majdnem hozzájutottam egyszer, de végül az idős tulaj úgy döntött megtartja mert a szívéhez nőtt. :DD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.