Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) tildy válasza persil (#38) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha apám nem tartott volna el mindannyiunkat, és nem lett volna egy házunk, érdekes helyzet lett volna...
Egyedül jóval nehezebb.

Csak gondol bele, mi vanha egyedülálló emberről van szó, aki akár legyen mondjuk informatkus, azt hiszi renben az élete ezért felvesz mondjuk lakásra hitelt nem is vészes örlesztővel, mondjuk havi 40-50 ezerrel... Leépítik, bármi megtörténhet .. Ahiteltakor is fizetni kell.

Jóma is voltam olyan helyzetben kb 3 éve, hogy féltem , a következő lakhely a híd alatt lesz, ha nem szedem össze gyorsan magam. Szerencsére találtam egy koleszt ideiglenesen, bár az sem volt olcsó, 22E.
Láttam környezetemben embereket. Nagyobb részüknek nem volt büdös a munka, mégis várniuk kellett.

Viszont az igaz, hogy a munkaügyi központ kb csak azért van, hogy az ott dolgozóknak munkájuk legyen. Nekem 5 hónap munkanélkülikor egy helyet sem ajánlottak fel.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.