Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70) kkristof84


kkristof84
újonc

Van valakinek gyakorlati tapasztalata Nokia Suite programmal kapcsolatban. Az utolsó 3.8.54-es verziójú kiadással. Ugyanis a napokban szereztem be én is egy ilyen telefont. A régi 6300 még működik ugyan, de már nagyon ki volt a bele. Arra amire használom ez a 230-as is teljesen jó. A régi PC Suite-tal kiexportáltam a névjegyeket és az üzeneteket a 6300-ról, gondoltam simán átrakom az új készülékre. A PC Suite azonban nem ismerte fel a 230-ast. Utánanéztem, ehhez már a Nokia Suite nevű program kell. Felraktam hát. Először is Windows 7 x64 alatt próbáltam USB-n keresztül csatlakoztatni, de nem talált hozzá driver-t a win így nem ismerte fel és a Suite-ban sem jelent meg. Mondjuk ott kezdődött, hogy csatlakoztatás után a telefon kijelzőjén felugró USB mód választásnál nem volt PC Suite vagy Nokia Suite mód, csak töltés meg háttértár. Gondoltam kipróbálom Bluetooth-on keresztül egy másik gépen (szintén win 7 x64). Így már ugyan a win felismerte, hogy 230-as Nokia, de a Nokia Suite továbbra sem látta. Mondom kipróbálom win 8.1 x64 alatt. Itt USB-n keresztül is felismerte (Nokia 230 rm 1153), de a Nokia Suite továbbra sem látta. Én nem csinálok valamit jól vagy ezt a telefont egyszerűen nem lehet összehangolni a Nokia Suite-tal? Elég macerás lenne majd 500 nevet és 400 üzenetet átvinni a régi telefonról manuálisan :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.