Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr X


Mr X
veterán

Nem tetszik, hogy megítélnek a fórumos megnyilvánulásaid alapján? Egyszerű, ne írj, akkor nincs min "csámcsogni".

(#2) xlife11


xlife11
senior tag

A magyarok szeretik halmozni a tuskósági képzettségeket.

Ilyen szövegek után nem kell min csodálkozni. :U

(#3) #04441088 válasza Mr X (#1) üzenetére


#04441088
törölt tag

+1
Ennyi az egész...

Amúgy meg ezen a mondaton megakadt a szemem: "A magyarok szeretik halmozni a tuskósági képzettségeket."

Te nem magyar vagy?

[ Szerkesztve ]

(#4) Algieba válasza Mr X (#1) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az nem tetszik, hogy a hátam mögött csinálják.
Ha már egyszer valaki veszi a fáradságot, hogy átveszi az anyagaimat, szóljon. Jó tudni, hogy mire is használja fel. Ha köcsögölésre, akkor jogom van tenni ellene.
Vagy nem?

Egyébként most bunkóságra túláradó kedvességgel kéne reagálnom? Nagyon logikus lépés lenne. Tényleg. :U :(((

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5) Mr X válasza Algieba (#4) üzenetére


Mr X
veterán

Mennyivel jobb az, hogy ezt nem annak írtad le, akivel bajod van, hanem írtál egy bejegyzést, név nélkül, valakinek?

(#6) Domxc


Domxc
senior tag

"A magyarok szeretik halmozni a tuskósági képzettségeket."

Kb. ennél a pontnál süllyedt "piece of shit" kategóriáig ez a bejegyzés, mivel magadat és egyben jópár embert tuskóztad le.

szerk.: jó én megértem, de ez elfért volna itt is.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#7) Algieba válasza Mr X (#5) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Csak az veszi magára (hogy a csudába lehet egy rutinos tuskónak mimóza lelke?), aki tényleg körberöhögött engemet a hátam mögött.

Szerk.: Domxc: Kénytelen voltam alkalmazkodni az általános szellemi nyomorhoz, mert ez az életben maradáshoz nélkülözhetetlen ebben a szétlopott, erkölcsileg mélyponton lévő országban.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#8) Lenry válasza Mr X (#5) üzenetére


Lenry
félisten

én most abban sem vagyok biztos, hogy ez az itteniek közül szól valakinek, vagy egy IRL ismerősről van szó?

bár igazából egyik esetben sincs értelme a bejegyzésnek, mert első esetben megbeszélhette volna privátban, második esetben pedig lehet, hogy nem is olvassa a Logoutot, és nyilvános megszégyenítés úgysem lesz ebből, mert nem tudjuk kiről van szó.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) nincsisbéla válasza xlife11 (#2) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

No igen... :U

Mentalita'

(#10) Algieba válasza Lenry (#8) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Aki csinálta, tudni fog róla, hogy már tudok a kis privát szórakozásáról, és fel fog bukkanni itt.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#11) Mr X


Mr X
veterán

hagyjuk, nem ér annyit...

További kellemes szellemi felsőbbrendűséget.

[ Szerkesztve ]

(#12) xlife11 válasza Algieba (#10) üzenetére


xlife11
senior tag

Ezek komoly vádak. ;]

Amúgy az nem jutott eszedbe hogy azért megy a hátad mögött mert ha itt a szemedbe mondaná valaki a sérelmeit abból ban lenne meg törölt bejegyzés? :F

DeFranco:+1.

[ Szerkesztve ]

(#13) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Üdvözlünk a nyílt interneten. Mosdó balra, konyha jobbra, kijárat a géptől 3 méterre bármilyen irányban.

Fel kellene már fogni végre, hogy az internet nem nyilvános sebnyalogatószoba, és nem is gyerekbiztos buksisimi adagoló, ha megnyílsz, 100% az esélye, hogy egyesek kiröhögnek. Ha küzdesz ellene, hülyét is csinálnak belőled.

Vagy nőjj fel a feladathoz, és tanuld meg leszarni a trollokat, vagy nyiss egy privát chatszobát a dolgaidnak.

Előbbit javaslom, már csak azért is, mert offline is pontosan ugyanez a helyzet, és valahol csak le kellene tenni a pályaalkalmassági vizsgát az élethez lassan.

---

Egyre radikálisabban formálódik egy fogyasztói csoport a logouton, akik azt hiszik, hogy az a legjobb megoldás, ha itt menekülnek egy virtuális valóságba az elől a kellemetlen kötelesség elől, hogy szembe kellene nézni az életben pár feladattal, meg volna pár árnyék amit át kellene lépni. Szépen erősítik is egymást abban, hogy minden jó lesz, csak még egy csacsiságot csacsogjunk, amíg a monitor világít addig nem lehet baj. Ez viszont egyszer óhatatlanul beomlik, alatta viszont olyan szörnyek gyűlnek, aminek klinikai téboly a vége.

[ Szerkesztve ]

(#14) Algieba válasza xlife11 (#12) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ha valakinek sérelmei vannak, amiket én okoztam, írjon nekem.
Jogos panasz esetén nem szoktam hőbörögni, ugyanis megtanultam elnézést kérni és beismerni a hibáimat.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15) xlife11 válasza Algieba (#14) üzenetére


xlife11
senior tag

Neked mások véleménynyilvánításaival vannak gondjaid, nem a sérelmekkel. :U

Btw, szerintem teljesen oké hogy kapsz negatív dolgokat, én ezt kb 3 éves koromban megszoktam.A való életben nem lehet kitöröltetni a megjegyzéseket, privátban elintézni stb. így szerintem jogosan teszem fel a kérdést hogy: Ott hogy kezeled az ilyen dolgokat? :F

[ Szerkesztve ]

(#16) Domxc válasza Algieba (#7) üzenetére


Domxc
senior tag

Azért azt mondd már el, hogy azért, mert téged kibeszéltek miért az országot okolod?
Nem értem az összefüggést. Szerintem egy felnőtt tud kezelni egy ilyen szituációt, de nemhogy egy felnőtt, hanem egy gyerek is majdnem. Hátbaszúrtak/beszóltak/leszóltak ez van ilyen az élet. Mintha a PH!-n senkivel nem történt volna ilyesmi meg, kb. úgy írtad meg ezt a bejegyzést.
Ja és ha ilyen gondjaid vannak, mint ahogyan előbb is írtam írd bele a Logoszférába, ne csinálj tök fölöslegesen egy önsajnáló/szitkozódó bejegyzést.

Mr. X hozzászólásával, meg mérhetetlenül egyetértek, bár kiszerkesztette.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#17) Varoz válasza DeFranco (#13) üzenetére


Varoz
őstag

Your win. :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#18) xlife11 válasza Varoz (#17) üzenetére


xlife11
senior tag

You* ;)

(#19) Domxc válasza xlife11 (#18) üzenetére


Domxc
senior tag

Grammar fail! ;]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#20) Algieba válasza xlife11 (#15) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Kerülöm az embereket a békesség érdekében.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#21) huntermati válasza xlife11 (#18) üzenetére


huntermati
tag

(#22) ArchElf


ArchElf
addikt

Ójaj - én a túl sok troll miatt nem érzem jól magam...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#23) Hieronymus válasza Algieba (#14) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Az a baj, hogy nem azoknak mész neki közvetlenül, akikkel bajod van.
Mindenkinek neki mész, és ámokfutásba kezdesz.

Megfordítod a szerepeket. sértettből mész át agresszorba, miközben azokat mented fel, akik a tetteikkel sértettek meg.
Ezzel együtt biztosítod a következő kör lehetőség, a rajtad túrázóknak. Boldogok lesznek, mert sikerült alaposan kiakasztaniuk téged, és alaposan ki is beszélhetik a hátad mögött.

Mod:
Miután átszerkesztetted az írást, értelmetlenné vált több hozzászólás.
Inkább töröld az egészet és kezd előröl, hidegebb fejjel.

[ Szerkesztve ]

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#24) Varoz válasza huntermati (#21) üzenetére


Varoz
őstag

Menjetek már a 'csába! :DD :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25) Algieba válasza Hieronymus (#23) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Kb. még öt percig morgok, aztán lezártam a témát.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#26) DeFranco válasza Hieronymus (#23) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ja, tök jó lenne, ha törölné, épp most dolgoztam le az áthúzott topicot az itt szóltam hozzá részen... tényleg...

[ Szerkesztve ]

(#27) kukinyo válasza Algieba (#20) üzenetére


kukinyo
addikt

És mi a jeled az oviban?
Ezt értsd úgy ahogy írtam.Nem bántásként.De nőj már fel.Az élet ilyen és ez nem is fog változni.Vagy megtanulsz ezzel együtt élni, vagy remeteként élsz tovább egy odvas fában, nagy szakállal. :)

[ Szerkesztve ]

(#28) bullseye


bullseye
addikt

Akkor már megragadom az alkalmat, hogy megírjam annak akit illet, hogy: Dögölj meg! Másnak meg azt: Szeretlek nyuszó-muszó.
Ők értik majd miről van szó! ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#29) Algieba válasza kukinyo (#27) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Oké, dolgozok a remete projektemen. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#30) nincsisbéla válasza bullseye (#28) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Én is téged! :B

;] :P :DDD

Mentalita'

(#31) DEJVID


DEJVID
őstag

Fészbukon a 16-18 évesek szoktak ilyesmit kiírogatni.

Domxc: áú, jajj ne.

[ Szerkesztve ]

(#32) Domxc válasza DEJVID (#31) üzenetére


Domxc
senior tag

De rég láttalak.

Hál'istennek ;] :DDD

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33) Gergő_


Gergő_
őstag

töröld kérlek és a negatív érzéseket is magadból. :R

(#34) Domxc


Domxc
senior tag

Mindenkinek az lenne a legjobb, ha ezt tennénk.

Ezt a bejegyzést, meg zárni kellene.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#35) DeFranco válasza Domxc (#34) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:W

(#36) Mr X válasza DeFranco (#35) üzenetére


Mr X
veterán

Szerinted is nyalja körbe? :DDD

(#37) Vakegérke válasza DeFranco (#35) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is megszívtam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38) DeFranco válasza Mr X (#36) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Bő nyállal, heves csapásokkal, erősen fújtatva... ;]

(és a poén az, hogy csont nélkül megszívtam, pedig ezzel én szivattam először végig a fél logoutot)

Domxc: bürhüjjönrád! sőt! dűjjön rád a meggyfa! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39) Kassadin


Kassadin
addikt

Dolgozol már?

(#40) Domxc válasza DeFranco (#38) üzenetére


Domxc
senior tag

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#41) danih válasza DeFranco (#35) üzenetére


danih
addikt

LOL csak nem???

(#38) DeFranco: háháhá de :))

[ Szerkesztve ]

(#42) Varoz válasza Domxc (#34) üzenetére


Varoz
őstag

Te, te te te te... :((( :W :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#43) DeFranco válasza danih (#41) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#44) Иван


Иван
őstag

Welcum to da intrawebz. :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#45) Kolondrum válasza Algieba (#20) üzenetére

Nem szabad mert a fejedre nőnek. Igaz ha itt (egyes esetekben) megírod a nyers egyenes véleményt x-röl, még te kapsz pü-t, hogy ne keverd a kakit töröltük. Nem keverem csak tudok valamit ami biztos és rossz, kiírtam részben, nem tetszett, ennyi. Na de majd,mert nem felejtek. :) ki bántott?pübe leírod? Nyugi a ki bántott kérdésre más is válaszolt már,nem volt meglepö névlista.

(#46) Algieba válasza Kolondrum (#45) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nem igazi bántás volt, hanem visszaélés az ismerőseim közt, az üzenőfalamon megosztott fotóimmal, szövegeimmel.
Az egyik itteni ismerősöm hordta a rágcsálnivalót a facebook csoportnak. Most már nem az ismerősöm. ;]
Van egy mondás, amiről nem tudsz, nem fáj. Sose szerzek tudomást a kétszínű figuráról, ha nem szólnak nekem, hogy miféle "móka" zajlik a hátam mögött.
Még szép, hogy begorombultam. Azonban lerendeztem a dolgot a rendelkezésemre álló eszközökkel, mérgelődtem tizenöt percig, aztán témát váltottam.
Az egyik ifjú agyagkatonát letiltottam itt a privát üzeneteknél, mert eszébe vette, hogy megszálltam a logoutot, és elege van belőlem, mert egy "szőke kurva" vagyok.
2005 óta kommunikálok itt, és ő volt az első, akit letiltottam.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#47) hoffman_ válasza DeFranco (#43) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Visszanyalt a fagyi? :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#48) Иван válasza hoffman_ (#47) üzenetére


Иван
őstag

Pedig nemá, hogy a fika egye az óvodást. ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#49) DeFranco válasza hoffman_ (#47) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Jó mulatni a más baján, mi. Trollok vagytok mind... :P Most léphetek vissza az összes kamuregemmel együtt minden gépről... :O

(#50) xlife11 válasza DeFranco (#49) üzenetére


xlife11
senior tag

Sonky, te vagy az?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.