Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) kemotox válasza D1Rect (#5) üzenetére


kemotox
addikt

Mi ez a szöveg már? És neked miért fáj az, hogy valakinek fáj? Látom megértetted az írásom lényegét. Egyáltalán nem arról volt szó, hogy mennyibe kerül, meg hogy megveszi-e valaki, vagy nem.
Képzeld el, hogy bemész a presszóba egy kávéért. A csinos kis csöcsös pultos lány a kezedbe nyom egy zaccot, és mosolyogva mondja, hogy a csészét meg a vizet meg lehet külön vásárolni, de ha egyben megveszed a kettőt akkor még meg is melegíti a vizet ajándékba.
Amúgy én nem vagyok annyira DLC ellenes, Borderlands DLC-ket pl eléggé gyűjtöm, úgy vagyok vele, hogy az a játék nagyon bejön, és megérik a DLC-k az árukat. De az ilyen első napi DLC-k már kicsit durvák szerintem. Meg ezek a "vegyél két kanapét/mapot X összegért" se semmik. Én megértem, hogy sok a harr harr kalóz (bár az eladásokat nézve azért nem kell félteni a kiadókat), de ettől csak még több lesz. Inkább JÓ játékot kéne csinálni JÓ támogatottsággal.

Szerk.: Erről az előállítási költségekről meg annyit, hogy pont a nagy sokmilliódolláros AAAAA címeknél fordul elő mindig, hogy az előző rész feltupírozott részét adják ki újra. Nem hinném, hogy az olyan nagyon sokba kerülne. Inkább a marketing az ami eszi a pénzt:D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.