Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tothg86


Tothg86
tag

Sosem fogok ugyanúgy nézni már a Pajero-ra. :D
Gratula az autóhoz, sok örömet hozzá!

(#2) #90088192 válasza Tothg86 (#1) üzenetére


#90088192
törölt tag

Verjed! A fejed a falba. :DDD

(#3) Luck Dragon

Gratulálok az új szerzeményhez. :)
Ha vennem kellene most autót , fogalmam sem lenne mit vennék amúgy . ( el gondolkodik) .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) Hieronymus válasza Luck Dragon (#3) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A szabály egyszerű.
Nagyváros a torlódások tömegével, egyértelműen városi elektromos autó.
Városban kis autó lehetőleg hibrid.
Kis város esetében SUV. Nagyobb is lehet, mert nem nagy gond a parkolás. Néha jól jön az őszkerékhajtás.
A többi település offroad kategóriás autó, a nagyobb fajtából. Bármi történik, ne érjen nagy meglepetés.

Ha évente néhány napra lehet bérelni más kategóriás járművet, ha nagyon szükséges. Nem érdemes más kategóriás autóval szenvedni egész évben. Illetve a vegyes helyzet is lehetséges. Sokáig laktam Pécsett az állatkert közelében. Télen minimum SUV kellett (volna),

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#5) Hieronymus válasza #90088192 (#2) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Legyetek azzal az autóval boldogok!

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#6) Luck Dragon

Igen ez lenne a főszabály , aztán jövök én és egy az egyben felrúgóm ezt a szabályt mindenkinek a legnagyobb “örömére.” Mert nekem az kell és punktum.... :DDD :DD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) totron válasza Hieronymus (#4) üzenetére


totron
addikt

A SUV-nál engedtem el a gondolatmenetet..

(#8) Somatom válasza Hieronymus (#4) üzenetére


Somatom
veterán

Kell egy 4WD -s Sharan. A hátuljában egy nagyrobogó, a vonóhorgán egy tréler, azon egy kis, városi villanyautó, csomijában egy villanyrollerrel. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#9) #90088192


#90088192
törölt tag

Köszönöm mindenkinek :DDD
Az auto ami boldoggá fog tenni, inkább csak kell mert kell menni.

A méretet azért is kell mert az utánfutót 1 tonna magában, igaz nálunk 4.5t a megengedett max össztömeg sima autó jogsival. Kell is, múltkor 3 részletben kellett elhozni a betont alapanyagot, mert a Corolla nem bírta.

(#10) UnA válasza #90088192 (#2) üzenetére


UnA
Korrektor

Pedig az autó elnevezése egy vadmacska nevéből származik: "The Pajero nameplate derives from Leopardus pajeros, the Pampas cat" - és a spanyol nyelvű országokban Montero néven árusították. ;)

(#11) #90088192 válasza UnA (#10) üzenetére


#90088192
törölt tag

Nem véletlenül Montero volt az USA-ban is a neve :DDD

(#12) Skyline15


Skyline15
tag

Egy képet az autóról tudnál csatolni? :C

"- Nagyapa, Te hős voltál a háborúban?. - Nem de örülök hogy hősökkel szolgálhattam."

(#13) #90088192 válasza Skyline15 (#12) üzenetére


#90088192
törölt tag

Sajnos várnod kell 2 hetet, most érkeztem munkába. :))
Különben most hiányzik a gyári tető tartó szél léc mindkét oldalról, valami eke megoldás volt fent, aztán most már a szemét telepen pihen.

(#14) Skyline15 válasza #90088192 (#13) üzenetére


Skyline15
tag

Épp Pajero-t keresünk mi is, Off-roadra lenne átalakítva kicsit, de csak annyira, hogy még műszakit kapjon az autó :DDD

"- Nagyapa, Te hős voltál a háborúban?. - Nem de örülök hogy hősökkel szolgálhattam."

(#15) #90088192 válasza Skyline15 (#14) üzenetére


#90088192
törölt tag

A V6 amit ajánlok lehet az 6G72 6G74 nagy 6G75.
Benzin faló az összes, de nagyon nehéz tönkre tenni.
Off road esetén nem az autó szokott a szűk keresztmetszet lenni(Itt nálunk ezt látom, nem tudnak vezetni) hanem a sofőr.
Mivel független kerék felfüggesztés mind a négy tappancs jobban ül az úton mint a fele olyan magas Corolla. :K
Azt akarom kihozni, hogy nem nagyon kell átalakítani, hacsak nem extrém kurulmenyek közé akarod vinni. :R

(#16) Eastman válasza #90088192 (#13) üzenetére


Eastman
őstag

Hótoló lapot nem teszel fel? Ebayen jó áron vannak. :D ;]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#17) #90088192 válasza Eastman (#16) üzenetére


#90088192
törölt tag

Gondoltam rá, de úgy vagyok vele, hogy inkább neked szólok, hogy gyere sózd fel az utat előttem. ;] :DDD

(#18) Eastman válasza #90088192 (#17) üzenetére


Eastman
őstag

Holnap indulnék...
...aztán szerdára vissza kell érnem... :DDD

Milyen jelenleg a hóhelyzet ott? Kisebb kutyák mancsait nem szekszuálja ki a szórt saú? :U Mi itt nem sózunk.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19) #90088192 válasza Eastman (#18) üzenetére


#90088192
törölt tag

De akkor gyere amikor sózni kell. :P
Kérem a kutyáknak úri dolguk van, nem járnak azok a földön. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) Eastman válasza #90088192 (#19) üzenetére


Eastman
őstag

[link] :P

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#21) #90088192 válasza Eastman (#20) üzenetére


#90088192
törölt tag

Költözzek Új-Zelandra ?

(#22) Eastman válasza #90088192 (#21) üzenetére


Eastman
őstag

Nemt'om. Látod, nekirúgja...

Költözz a régire!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#23) #90088192 válasza Eastman (#22) üzenetére


#90088192
törölt tag

Azt már ellopta valaki, nem is keresem. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.