Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Breki válasza TheLion001 (#200) üzenetére


Breki
veterán

Amit ismerek arról írtam.

De énis csak jövendő felhasználóként vagyok ott

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#202) dchard válasza TheLion001 (#200) üzenetére


dchard
veterán

A 380T valószínűleg félre van konfigurálva, azért nem akar működni, amúgy a 321B mögött a második legjobb modem.

A 321B mindenképpen jobb akár a letöltési sebesség, akár szolgáltatás szemszögből vizsgáljuk, így ha veszel modemet, mindenképpen ezt ajánlom.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#203) Nite válasza dchard (#202) üzenetére


Nite
őstag

360r parancsokkal kapcsolatban van valami fejlemeny? :U

Paid my dues!

(#204) TheLion001 válasza dchard (#202) üzenetére


TheLion001
tag

dchard, Köszönöm!

Csak azt nem értem, hogy nem lett piszkálva a 380T. Egyik napról a másikra csinálta a hibát. Próbáltam egy új Angol nyelvű, és egy Még újabb Német nyelvű firmwaret is rárakni.
Semmi. Ám webes felületről el lehet érni a szoftverét.
A Status-nál, azt írja, hogy nem válaszol (No response, ha jól emlékszem.)
Így van ötleted?

(#205) dchard válasza TheLion001 (#204) üzenetére


dchard
veterán

Az ADSL maga szinkronba áll? Holnap előtúrom a 360T-met, mert a menüjük elég hasonló, de első körben ellenőrizd, hogy van-e ADSL szinkron. Ha van, akkor biztosan beállítási hiba, ha nincs, valszeg akkor is.

A modem mindenképpen legyen Bridged PPPoE módban, az ADSL beállításoknál pedig az ADSL2+ (multi-mode) beállítás a nyerő. Elvileg, ha csinálsz egy hard resetet, akkor ezekre áll vissza.

Nite: van, csak időm nincs összeszedni és leírni.

Dchard

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#206) TheLion001 válasza dchard (#205) üzenetére


TheLion001
tag

Eőre is köszönöm!
Bridge PPPqE az úgy volt, és ADSL 2+ is.
Hard reset(?)
3 napig nem volt bedugva, utána is csinálta, vagy ez valami más mód?

Jah és a hálózati kapcsolatoknál, ha nyomok javítást, semmi gond nincs.(?)

:R dchard, előre is köszi, hogy segítsessz! :R

(#207) dchard válasza TheLion001 (#206) üzenetére


dchard
veterán

A hard reset annyit tesz, hogy bekapcsolt módban nyomod legalább 10 másodpercig folyamatosan a reset gombot a modemen, majd elengeded.

Ilyenkor a modem gyári beállításokra áll vissza.

Másodszorra írom, hogy nézd meg van-e ADSL szinkron, ha igen, milyen vonali paraméterekkel.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#208) Breki válasza dchard (#207) üzenetére


Breki
veterán

Én még mindig azt kérdezném, hogy lehet pontosan ilyen vonaldiag-ot csinálni amiről írtál korábban?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#209) dchard válasza Breki (#208) üzenetére


dchard
veterán

Attól függ milyen modem:

360r: sm50b nevű progiból printscreen
360t/380t: telneten az alábbi parancs kiadása és a kimenet kimásolása:
cat /proc/avalanche/avsar_modem_stats
321b: telnetről az adsl info --stats parancs kiadása, kimenet bemásolása ide.

Ettől részletesebb ha bitallokációs térkép is van, de nem szükségszerű és bonyolult.

Routeren keresztül sem telnetezni, sem vonaldignosztikát csinálni nem lehet a modem felé!!!

Dchard

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#210) TheLion001 válasza dchard (#207) üzenetére


TheLion001
tag

ADSL szinkron és vonali paraméterek.

Hogyan tudom pontosan megnézni, és mit Printscreeneljek?
Mire lenne szükséged, hogy átlásd?

Ne haragudj, de ilyet még nem csináltam :B

(#211) Breki válasza dchard (#209) üzenetére


Breki
veterán

Köszi a választ

jelenleg a HuaWei van itt
azon nem tudod, hogy lehet?

vagy csak ha megint kicserélem 360r-re?
ami nem olyan egyszerű

routerem továbbra sincs

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#212) dchard válasza TheLion001 (#210) üzenetére


dchard
veterán

A fölötted lévő kommentbe leírtam mit kell kiszedni.

Van egy másik kiemelt írásom is "ADSL, minden amit tudni akartál" címmel. Ajánlom figyelmedbe. Abban le van írva, mik a fontos paraméterek, és hogy a számok mit takarnak.

Breki: hüvelynél az "ADSL modem teszt (2. rész)" című itteni írásomban megtalálod, hogyan lehet lekérdezni a vonali paramétereket. Amúgy ez a modem egy löveg fos (így szó szerint), úgyhogy én óva intek tőle mindenkit.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#213) TheLion001 válasza dchard (#212) üzenetére


TheLion001
tag

Tisztelt, dchard!

Azért kérdeztem, mert nem tudom, hova írjam, az általad írt parancssort!
Mi az a telnet???

(#214) dchard válasza TheLion001 (#213) üzenetére


dchard
veterán

Ha ennyire hiányosak a hálózati ismereteid, inkább hagyd a fenébe az egészet. Nem bántásból mondom, de annyi időm nincs, hogy triviális dolgokat is elmagyarázzak. Gugli és wikipédia mind megmondják magyarul, hogy mi az a telnet, és azt is, hogyan kell használni.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#215) Breki válasza dchard (#212) üzenetére


Breki
veterán

köszi megnézem

ha a Huawei-re gondolsz tudom, hogy nem a legjobb modem de tudtommal szinte ugyanaz a belseje mint a D-Link 360 R-nek amit szintén nem nagyon dicsérnek

vennék én ilyen modemet ha itt pl egyes kereskedők nem 15-ért adnák :W

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#216) Uzmany válasza dchard (#214) üzenetére


Uzmany
őstag

Szia! Lenne egy kérdésem.
Lecseréltem a régi Dialcom modemet egy 321b-re. De, az lenne e gondom, hogy a routeremnek ( Linksys wrt54gl) szintén 192.168.1.1-el érhető el az admin felülete.
Jelenleg igy csak a routert érem el, a modemet csak akkor, ha kihúzom a routert.
Van erre valami megoldás?
Köszönöm.

® visions created with passion

(#217) headhunter válasza Breki (#215) üzenetére


headhunter
addikt

akkor ennyiért, szinte ajándék. :U

[link]

[link]

(#218) Breki válasza headhunter (#217) üzenetére


Breki
veterán

Énis ilyen helyeken néztem aztán írtam annak aki legolcsóbb volt ez esetbern konkrétan a Lord, válasz semmi csak egy nap múlva emelt ár..........

Meg ugye én nem vagyok nagyfalusi mindig hozzájön a futár vagy postaköltség

és akkor már nem éri meg mert 11 valamennyiért ittis tudják elvileg hozni.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#219) Uzmany válasza headhunter (#217) üzenetére


Uzmany
őstag

A chs-ben 8.200.- a nagyker netto.

® visions created with passion

(#220) headhunter válasza Uzmany (#219) üzenetére


headhunter
addikt

A képen 8.316 Ft Bruttó !

(#221) dchard válasza Uzmany (#216) üzenetére


dchard
veterán

A modemet a router WAN portjába kell dugni, és akármilyen IP-t adsz a modemnek, amíg a routerre van kötve, nem fogod tudni elérni.

Én azt javaslom, a routernek adj más címet. (192.168.1.1 - 192.168.1.254 között bármit állíthatsz, amit más gép nem használ.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#222) Uzmany válasza dchard (#221) üzenetére


Uzmany
őstag

Köszönöm.

® visions created with passion

(#223) TheLion001 válasza dchard (#214) üzenetére


TheLion001
tag

Hell!

Megfejtettem a telnet fogalmát :B
Bocsi.

Ennyit sikerült:
(Beírom a felhasználó nevet: root (admin -nal is próbáltam) a password-re ugrik, és nem lehet írni, csak entert nyomni, majd ez történt:)

Ne haragudj, hogy fárasztalak, de igyekszem gyorsan tanulni! :B

[ Szerkesztve ]

(#224) TheLion001


TheLion001
tag

Sikerült bele életet lehelnem, de 5-6 percig ok, aztán széen lassan leesik a sebesség 0-ra és ennyi volt.
A netről szedtem egy állítólag jó beállítást.
A melegedéstől lehet, vagy a rossz beállítástól?
Ha az utóbbi, akkor esetleg tudnátok részletezni, egy jó beállítást?
Az alap az ok. ADSL 2+ -ra van állítva. :B
A 360R-rel, 670KB/s volt a tartós maximum. A Sávszélességem elvileg 8Mbit, de 4.7 fölé sosem ment. Már annak örülnék, ha ezt a maxot folyamatos lebontás, ill. végleges vonalvesztés nélkül tudná tartani.

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#225) Breki válasza headhunter (#220) üzenetére


Breki
veterán

Az csak egy ár amit kiírtak

"Sajnos már nincs belőle raktáron. Csak rendelni tudnék jelenleg, 11000Ft lenne az ára.

Üdvözlettel:
Szeles Zoltán
JD+Computer Kft."

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#226) Ebit válasza TheLion001 (#224) üzenetére


Ebit
addikt

közvetlenül kösd rá a 360 r-t a gépre, és az smb50.exe-vel mérd meg a vonalat, küld el az adatokat.

(#227) dchard


dchard
veterán

Na drágáim, már annyit nyúztatok a D-Link 360R konzol parancsokért, hogy összeröffentettem egy rövid leírást, elolvasható itt:

http://logout.hu/bejegyzes/dchard/d-link_360r_adsl_modem_parameter_allitasa/hsz_1-50.html

Figyelem: a leírás feltételezi, hogy tudod mi az az IP, maszk, telnet, parancssor, és hogy tudsz olvasni. Ha bármelyik képesség hiányzik, inkább ne fogj hozzá! Nem szeretnék hülye kérdésekre válaszolni, mint pl.: és most ettől jobb lesz a netem, vagy gyorsabb lesz mint amire előfizettem? stb.

Képek jönnek vissza ma este, szerver karbantartás miatt most áll a cucc.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#228) dchard válasza dchard (#227) üzenetére


dchard
veterán

A fenti link hibás, most fog megjelenni címlapon a nagy mű. :)

Ide is be fogom linkelni.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#229) dchard válasza dchard (#228) üzenetére


dchard
veterán

Na itt a helyes link:

http://logout.hu/iras/d-link_360r_adsl_modem_parameterezes.html

360T/380T még mindig várat magára, azon a fronton semmire sem jutottam.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#230) Breki


Breki
veterán

A konkrét modemre visszatérve egy másik fórumon ezt olvastam róla

"Guglizásom eredménye képpen kiderült, hogy a DSL-380T valamikor 2006-ban került piacra, míg a DSL-321B idén jan.-feb. tájékán. Az utóbbi konfigjában az ADSL mód kiválasztásánál van két érdekes checkbox: "Bitswap Enable" és "SRA Enable".

A doksi ezt írta ezekről:
"Leave the Capability setting at the bottom of the window unchanged unless otherwise instructed by your ISP. Both Bitswap Enable and Seemless Rate Adaption (SRA) Enable deal with tests that determine the line condition between your Modem and the ISP's Central office."

No persze nem hagytam ennyiben ... jöhet a Google.
A bitswap-pal kapcsolatban ezt a doksit találtam:
http://www.stanford.edu/group/cioffi/docum...it_swapping.pdf

Az SRA-val (Seemless Rate Adaptation) kapcsolatban ezt:
http://www2.rad.com/networks/2005/adsl/adsl2.htm

Mint kiderült, mindkét fogalom valamilyen módon a jel zavarainak kompenzálásával kapcsolatos.

A DSL-321B-t otthon üzembe helyezve első körben alaphelyzetben hagytam a fenti checkboxokat, azaz "Bitswap enable" bekapcsolva, az SRA pedig kikapcsolva. Pár perc után jött is egy kapcsolatbomlás és újra szinkronizálás. :-(
Ezután a konfigban bekattintottam az SRA-t is. És láss csodát: az utóbbi pár órában egyetlen kapcsolat szakadás sem volt, ami példa nélküli, amióta Pantel-re váltottam (ami mellesleg időközben Invitellé vált)! Részemről: mission completed. :-)"

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#231) Breki válasza Breki (#230) üzenetére


Breki
veterán

Közben megrendeltem énis ezt a modemet, a mostani egyenlőre úgy néz ki 8 megabit-re visszavéve jó 10-esre rakva produkálja a korábban írt tüneteket.

Szerencsére a teknikus srác nagyon rendes (ezt a modemet is ő ajánlotta) így több hétig tudtuk tesztelni különböző sebességen.

Szerinte ezzel a modemmel lehet bírja majd a 10-et is.
Hát remélem különben 8-as netem lesz holott eddig 15-öst fizettem.

A srác szerint elvileg lehet, hogy a matáv-os résznél van a bibi (hurokátengedéses 3G Adsl)

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#232) Gézengúz válasza Breki (#231) üzenetére


Gézengúz
addikt

Szia!

Ha már ilyen jó az ismeretséged nem kérdeznél rá, hogy ezen modemnek Huawei MT800u-T
van-e ettől frissebb firm verziója.........V100R002C10B020SP01 Hungary| 2005/06/07.....

Köszi.....

(#233) Breki válasza Gézengúz (#232) üzenetére


Breki
veterán

Szerintem vmit félreértettél.

Szerintem erről fogalma sincs

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#234) Breki


Breki
veterán

Azért nemsemmi nincs a nagykerben sem 321b másik helyen lenne de ott kétezerrel drágábban............ :W

Hiába vettem volna meg 11.500-ért és foglalóztam le a héten nincs a nagykerben már.......

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#235) Воланд


Воланд
titán

Sziasztok!
Nekem a következő problémám adódott az ADSL internetemmel (T-Online 8096 / 512, nemrég lett duplázva). Először egy D-Link 360R modemmel használtam az internetet, ezt adta a szolgáltató, amíg nem lett duplázva a sávszélesség nem is volt gond, de a 8096 / 512 netnél, ha elindítottam az uTorrentet addig nem lehetett sem msn-ezni, sem pedig internetezni, amíg a peerek nem csatlakoztak az éppen aktív torrentekhez, utána viszont ment minden rendesen. Ez általában olyan 5-15 percet vett igénybe, attól függően, hogy mennyi futó torrent volt. Néha előfordult olyan is, hogy egyáltalán nem lehetett internetezni, ha bezártam az uTorrentett akkor sem, ha reseteltem a modemet szintén nem, ilyenkor csak egy újraindítás segített. Na, most a szolgáltatónál be lett jelentve a hiba, csináltak is vonalellenőrzést, mind nálam, mind a központból, probléma nem adódott, adtak egy cseremodemet (valami AsKey, még rosszabb, mint a 360R) egyértelmű, hogy ezzel nem mentem sokra. Viszont a mai nap folyamán vettem egy D-Link 321B modemet, gondoltam hátha egy fejlettebb eszköz megoldja a problémámat, hát tévedtem. A probléma ugyan úgy fennáll, sőt most már súlyosabb: uTorrent elindít, tölt is szépen le is, fel is, msn-t nem lehet használni, netezni szintén nem, a torrent kliensen kívül semmi más nem tud felmenni a netre. Ez később sem változik, ha bezárom a klienst, akkor sem segít semmi más, csak egy újraindítás. cFost használok, hálókártya drivere frissítve, szolgáltató hibát nem talált a vonalban, én egyik modembe sem nyúltam bele telnettel, Nod32 tűzfala be van állítva normálisan. Sebességgel nincs probléma, se torrentezésnél, sem pedig akkor, ha internetezek, csak valahogy a kettő együtt nem megy. uTorrentben levettem a maximális kapcsolatok számát, pedig tudom, hogy a modem tudná kezelni a 200 kapcsolatot, de így sem jó. Az zavar igazából, hogy ez a probléma három különböző modemmel sem változott meg és nekem nincs több ötletem, hogy mi lehet a hiba.

Segítségeteket előre is köszönöm!!!!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#236) Breki


Breki
veterán

a cFos rendesen be van állítva?

cfos vagy cfospeed?

Megkérdezhetem, hogy hol és mennyiért vetted ezt a modemet?

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#237) headhunter válasza Breki (#236) üzenetére


headhunter
addikt

cFos(Speed) beták is szoktak zavart okozni.

(#238) Воланд válasza Breki (#236) üzenetére


Воланд
titán

Most már megoldozott a probléma, a dchard által írt ADSL paraméterezés, hibaelhárítás című cikk hozzászólásai között olvasható. A modemet a Silver Computernél vettem 10, 859 Ft-ért.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#239) rhrhm


rhrhm
csendes tag

Hi all!

Valakinek valami ötlete arra, hogyan lehetne stabilabbá tenni az adsl kapcsolatot, mert hiába van az SRA meg a Bitswap bekapcsolva, még mindig gyakran szakad a net, valszeg a kicsi kb 6 - 7,5 SNR érték miatt. Ezt nem lehetne valami egyszerű módon növelni?

A modem telnetes felületére még be tudok lépni, ott milyen parancsokkal lehetne rávenni a modemet stabilabb működésre?

(#240) szki válasza rhrhm (#239) üzenetére


szki
őstag

[link]

Az snr-t kis betűvel kell talán írni és utána talán kell egy reboot...

[ Szerkesztve ]

(#241) Breki


Breki
veterán

Na megérkezett végre nekem is ez a modem

Készítettem egy stat-ot énis kiváncsi vagyok a véleményre, hogy milyen a vonalam.

WAN Statistics
Készítettem egy stat-ot hátha érdekes lehet

Service VPI/VCI Protocol Received Transmitted
Bytes Pkts Errs Drops Bytes Pkts Errs Drops
nas_0_1_32 1/32 PPPoE 55200902 43726 0 0 8189969 29241 0 0

LAN Statistics

Interface Received Transmitted
Bytes Pkts Errs Drops Bytes Pkts Errs Drops
Ethernet 8105941 30724 0 0 57260408 45586 0 0

ADSL Statistics

Mode: Autosense
Type: Interleave
Line Coding: Trellis
Status: SHOWTIME

Downstream Upstream
Rate (Kbps): 10236 766

SNR Margin (dB): 18.9 24.0
Attenuation (dB): 28.5 15.0
Output Power (dBm): 1.2 13.5

Super Frames: 76425 77191
Super Frames Errors: 0 1
RS Words: 6649006 537251
RS Correctable Errors: 1016 0
RS Uncorrectable Errors: 0 0

HEC Errors: 0 0
OCD Errors: 0 0
LCD Errors: 0 0
Total Cells: 29842031 2234028
Data Cells: 1180485 183701
Bit Errors: 0 0

Total ES: 0 1
Total SES: 0 10
Total UAS: 21 78272

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#242) rhrhm


rhrhm
csendes tag

Hi all!

Az MTU, VPI, valamint a VCI értékek mennyire befolyásolhatják a kapcsolat stabilitását?

ezeket jobb hagyni az auto beállítási értékeken, vagy más értékekkel stabilabbá lehet-e tenni a netet?

(#243) szki


szki
őstag

Német 1.01-es firmware megjelent. Nem tudom EU-s mikorra lesz belőle...

(#244) szki válasza rhrhm (#242) üzenetére


szki
őstag

Hagyd auton!
T-Com-nál: 1483 (Bridge) vagy MTU 1492 (pppoe), VPI 1, VCI 32

Más: az 1.01-es fw-ben nincs lehetőség dhcp-re bridge módban. Ha router van a modem mögött, akkor nem probléma. Ha direktben csatlakozik számítógép, akkor a gépnek ip címet kell adni (192.168.1.2, mask 255.255.255.0).

[ Szerkesztve ]

(#245) cstomi15


cstomi15
tag

Sziasztok!

Pár napja vettem én is egy DSL-321B modemet, és mióta használom, naponta többször is megszakad a net. Bridge módban használom, egy Linksys WRT54Gl router van rákötve, amin Tomato firmware van. A bitswap és az SRA be van kapcsolva Modulation type Autosense-re van beállítva. MTU a modemben és a routerben is 1492-re van rakva. T-online 8Mbit/512Kbit a kapcsolatom, régebben a Hauwei modemet használtam, azzal is voltak szakadások, de nem ilyen sűrűn. Mi lehet a probléma, min kellene állítanom, hogy frankó legyen a cucc? Üdv: cstomi15

(#246) szki válasza cstomi15 (#245) üzenetére


szki
őstag

Van MTU Bridge módban?
Stat fülön mit mutat szinkron sebességre és SNR-ekre?

(#247) cstomi15 válasza szki (#246) üzenetére


cstomi15
tag

Ezt mutatja a statisztika:

(#248) szki válasza cstomi15 (#247) üzenetére


szki
őstag

Csillapításból ítélve picit hosszú a kábel a központtól.
Letöltésben nincs meg a 8096 kbps, csak 6784. A letöltési sebességet szerintem nem is lehet a jel/zaj viszony (SNR) csökkentésével javítani, mert a 9,1 dB már elég alacsony. Bár nálam 8 dB mellett se szakadozik (és D-Link 614+ router mellett).
Ha nem fontos annyira a letöltési sebesség, akkor telnet 192.168.1.1 (admin/admin) és "adsl start --snr 120" parancs kiadása. Ekkor 20%-al megnöveli a modem a cél snr értékét, és újraszinkronizál. A letöltési sebesség csökkeni fog 300-400 kbps-al, de elvileg stabilabb lesz a kapcsolat.
telnetes felületet az adsl info --stats parancs használható a stat előhívására.

Az UAS 31-es értékéből arra következtetek, hogy max 2x indult újra a modem mióta bekapcsoltad (nálam kb 10 mp kell míg felépül a szinkron, azaz 3x10=31 kb nálad)

Lehet, hogy a router és a modem között van valami kommunikációs probléma :F
Bár az egy nagyon jó router, amit használsz. És a modem is a legjobb.
cFosSpeed erősen javasolt az optimális átvitelhez!

Nézd meg dchard kolléga írását, hátha valami tipp kijön belőle: ADSL paraméterezés, hibaelhárítás

(#249) cstomi15 válasza szki (#248) üzenetére


cstomi15
tag

Megcsináltam amit írtál, remélem ezzel sikerül megszüntetni a szakadásokat. Köszönöm szépen!

(#250) cstomi15 válasza cstomi15 (#249) üzenetére


cstomi15
tag

Most vettem észre, hogy a modem újraindítás után "elfelejti" azt, hogy a cél SNR értékét 20%-al megnöveltem. Ezt valóban minden újraindítás után meg kell csinálni, vagy én csináltam valamit rosszul?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.