Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Tetszetős, én is most rendeltem ~7500,- Ft-ért egy kicsit nagyobb példányt. Elsődlegesen nálam is az akksi mérete számított, na meg a teljesítmény, illetve elég sok helyről olvastam pozitív véleményeket.
Amiből jobb a cikkben bemutatott darab, az a mérete, könnyebb cipelni :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#2) zsolt501 válasza Szoszo94 (#1) üzenetére


zsolt501
nagyúr

A link nem működik, pedig megnéztem volna azt is.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#3) macskea válasza zsolt501 (#2) üzenetére


macskea
őstag

Nálam jól működik. :)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#4) gergejly


gergejly
aktív tag

Mindig öröm ilyen jó cuccokról hallani. A kínai ipar remeke.

(#5) szupermacs


szupermacs
veterán

Jópofa, de én már nem adnék ki ennyit kis hangszórókra, inkább egy ilyet akarok venni majd 60 körül. Hátha karácsony körül vagy januárra leakciózzák. :D

(#6) Meridani


Meridani
tag

Az nfc az nem fog zenét sugározni sőt semmilyen filet. Csak parancsot küld egy másik, jobb kapcsolat felépítésére.

(#7) Szoszo94 válasza zsolt501 (#2) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nálam működik, még a hsz írása után direkt rápróbálam (viszont egyből a Banggood alkalmazást nyitja meg a telefon, lehet ennek hiánya miatt nem működik). Na megpróbálok másik linket beszúrni:
Banggood
:)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#8) szupermacs válasza Szoszo94 (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez mennyi idő alatt ér ide és mennyi a szállítási költsége?

(#9) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Sziasztok!
Ezt esetleg próbálta már valaki? [link]
50$ helyett most csak 18$.

(#10) zsolt501 válasza Szoszo94 (#7) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Így már működik, mert én nem telón, hanem számítógépen néztem.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#11) kiskakas válasza Szoszo94 (#7) üzenetére


kiskakas
senior tag

Szoszo94, nekem ilyenem van, igaz mas neven rendeltem ebayrol - Eachine Bluetooth2.1

Az akkuja korrekt, a hangerő is pazar, ennyiert jo vetel. Ami zavaro benne, az az,h alapbol 8-as hangeron kezd el zenelni, ami eleg hangos, illetve sd/pendrive-rol maceras a szamok kozotti navigalas..egyenkent lehet szamokat ugrani, ami mondjuk 50-60 szam folott mar marha maceras.. a masik,h nem kezel foldereket es nem jottem ra,h mi alapjan rakja sorba a fileokat.

(#12) Szoszo94 válasza kiskakas (#11) üzenetére


Szoszo94
őstag

Na, jó végre magyar nyelven is olvasni tapasztalatot :)
Szerencsére ez engem nem érint, telefon mellé vettem, így 99,9%-ban BT-on fog szólni a muzsika (maradék meg rádió, de az csak akkor, ha lemerül a telefon - ami szintén kizárt, Xiaomi Power Bank-em cipelem mindenhova). :)
Régóta rágódtam már azon, hogy kell-e nekem ilyen szerkentyű, de most volt kuponom és még akció is van, úgyhogy végül berendeltem az EU raktárból. :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#13) dlaj válasza Szoszo94 (#12) üzenetére


dlaj
őstag

Szia!

Rendelnék én is. Hol szerezhetek kupont?

(#14) kiskakas válasza dlaj (#13) üzenetére


kiskakas
senior tag

én Sardine SDY019 néven rendeltem ebayről.

(#15) dlaj válasza kiskakas (#14) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi, akkor lehet, hogy ezt rendelem. Szerintem tök ugyanaz.
Nézegettem én ezeket is, csak aztán a Bluedio BS-2 választottam. Sajnos.

(#16) Szoszo94 válasza dlaj (#13) üzenetére


Szoszo94
őstag

Rendelésekkel kaphatsz pontokat, amiket később felhasználhatsz kuponként. Elég sokat össze sikerült gyűjtenem, így faragtam le az árból :)

Amúgy igen, a Sardine SDY019 ugyan ez, csak Banggood-on az Eachine márkát forgalmazzák. Alin, Ebay-en viszont szerintem mind a kettő megtalálható, csak a matrica más rajtuk :)

Én amúgy a BS-3-al szemezgettem még, egyedül az ára miatt nem azt vettem. Ha az lett volna akciós, akkor azt rendelem viszont.

#8: Én EU raktárból rendeltem, szerintem egy hét alatt ideér. Ott a link, az árat meg tudod nézni :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#17) dlaj válasza Szoszo94 (#16) üzenetére


dlaj
őstag

Köszönöm a hasznos információkat.

Hát nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a hangja a BS-2-vel összevetve, de annál csak jobb lehet, kérdés csak az, hogy mennyivel.
Mielőtt a hangszórót megrendeltem jó néhány videót megnéztem róla. Ez volt rám legnagyobb hatással. 6 perc 20-tól hallgatva a hangja egy jobb minőségű fejhallgató hallgatva elég kellemes (Youtude ide, vagy oda).

Valóságban alig van benne mély hang, a magas meg túl van húzva, szinte csak cincogás jön ki belőle. Szerintem elfuseráltak benne valamit. EQ-val lehet segíteni, ha a 10 csúszkából a bal oldali hármat teljesen feltolom, a magasakat meg lehúzom. Így még filmnézésnél elmegy, de zenénél egy kicsit magasabb hangerőn hamar elkezd puffogni.

[ Szerkesztve ]

(#18) kiskakas válasza dlaj (#17) üzenetére


kiskakas
senior tag

youtube video alapjan ez a bluedio bs2 sokkal jobban szol, mint a Sardine-m, en utolag ezt venném..

(#19) dlaj válasza kiskakas (#18) üzenetére


dlaj
őstag

Igen, az alapján. Csak én valahogy mást hallok élőben. (És még csak nem is hamisítványt vettem, mert kimondottan az alis gyártói oldalról rendeltem.)

Viszont Kecskeméten vagy nagyon a környéken összeereszthetjük őket.

(#20) kiskakas válasza dlaj (#19) üzenetére


kiskakas
senior tag

ha tenyleg olyan 2 hangszoro van benne, mint ami a hirdetesekben, tuti jobban szol.. probaltam szetszedni az enyemet,de nagyon profin van osszerakva, nem jutottam el a hangszoroig..:)

(#21) dlaj válasza kiskakas (#20) üzenetére


dlaj
őstag

Én is nézegettem az enyémet, hogyan lehetne szétszedni, de lövésem sincs. (és küldtem egy privát üzenetet)

(#22) lkristóf válasza -Rolika- (#9) üzenetére


lkristóf
senior tag

Nekem ilyen van, Banggood -ról rendeltem. Teljesen meg vagyok elégedve vele, elég hangos, mély is van benne bőven, akkuja is jól bírja. Én csak ajánlani tudom. Czimby fórumtárs videója: [link] Esetleg ide nézz be: [link]

(#23) -Rolika- válasza lkristóf (#22) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Köszi az infót. :R
Erre volt szükségem. Átolvastam a linkelt topicot és egyből rendeltem is meg a téglát egy Piston 3 és egy 10000mAh-ás power bank társaságában. :K

(#24) lkristóf válasza -Rolika- (#23) üzenetére


lkristóf
senior tag

Nincs mit, csupa jó dolgot rendeltél, nem fogod megbánni egyiket sem! ;)

(#25) Szoszo94 válasza lkristóf (#24) üzenetére


Szoszo94
őstag

+1 :K
Már négy 10ezres Power Bankot és két Piston 3-at, illetve egy Mi routert is rendeltem a Banggoodról, nagyon jó dolgai vannak a Xiaominak :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.