Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) talmida válasza dízelracer (#99) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Jól megnézve, a képen nem látszik, hogy elhúztad volna a hangot. Ezek szerint nem az elôbbi feltételezésem történt, akkor viszont sajnos nem tudom, hogy mi lehet a probléma. :F
Elég furcsa. :((

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#102) talmida válasza dízelracer (#99) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Egyébként, ha a filmet valóban véglegesen elmentetted a számítógépedre, akkor azután már nem tudod a képeket változtatni a WMM-ben. :N Egy elmentett film mindig ugyanolyan marad. Viszont, ha csak a projectet mentetted el, akkor szinte minden számítógépen máshogy látszik sajnos. :((

( Sok félreértés különben abból adódik, hogy a magyarban ugyanazt a szót használjuk a project elmentésére is, mint a végleges film elmentésére! :O )

Velem is elôfordult már olyan, hogy egy elmentett projectet pl egy Pen Drive-ra tettem, majd odaadtam a családtagoknak, hogy nézzék meg. Hát legnagyobb csodálkozásomra, mindig máshogy látszott a filmem...Panaszkodtak is, hogy nem stimmel valami..

Tudom, milyen bosszantó, ha egy elkészült mû összekutyulódik. :((( Nagyon nehéz kijavítani. Ilyenkor pihenni kell. ;) Aludni kell rá egyet, majd másnap újúlt erôvel nekiesni a türelem-játéknak. Gyakorlatilag az egészet újra kell pásztázni, és az elejétôl kezdve a végéig minden hibát kijavítani, kiigazítani minden kis eltolódást, majd ha kész, azonnal elmenteni véglegesen.

Arra is rájöttem, hogy mindig kell egy másolatot csinálni a projectbôl --egy másik névvel is el kell menteni ugyanazt, hogyha a véglegesen elmentett mégsem tetszik valamiért, akkor azért mégis tovább lehessen javítgatni. Ugyanis, ha egy project el van mentve véglegesen is, akkor az a project tovább már nem igazítható. De, ha van egy vésztartalék, akkor mégiscsak könyebb azt alakítgatni, mint nulláról újrakezdeni az egészet... :K

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#103) dízelracer válasza talmida (#100) üzenetére


dízelracer
senior tag

Pontosan úgy jártam el ahogy leírtad de sajnos nem lett jó. A hangsávot érintetlenül hagytam és hozzá igazítottam a képeket. Hajszálpontosan ugyanolyan hosszú mindkettő. A kész elmentett filmben mégis 3:44-nél vége a zenének de a film valamiért 4:35 hosszú lett. :F Programon belül semmihez nem nyúltam nem állítgattam el semmit. Valami felett biztosan elsiklottam de nem tudom hol lehet a hiba. Tanácstalan vagyok. Mindjárt feltöltöm a vidit és belinkelem.

(#104) dízelracer


dízelracer
senior tag

A videó: [link]

Egyszerűen nem jövök rá mit csináltam rosszul. :(

(#105) talmida válasza dízelracer (#103) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Sajnálom. :((( A fiam szerint maga a WMM lehet gubancos nálad. :F Azt is kérdezte, hogy csak ennél a filmnél, vagy mindegyiknél ezt tapasztaltad? Azt tanácsolja, hogy telepítsd föl a legújabb WMM-et. Szerinte az sem mindegy, hogy milyen Op.Rendszert használsz. Passzolnia kell annak is.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#106) dízelracer válasza talmida (#105) üzenetére


dízelracer
senior tag

Nem tudom ez az első próbálkozásom a programmal. És Xp Prof. SP3 van ezen a gépen.

(#107) talmida válasza dízelracer (#106) üzenetére


talmida
Közösségépítő

A WMM szakértô fiam most nincs itthon. A másik fiam szerint újra kell installálni a Windowst SP3 nélkül.
én most csak monkey in the middle vagyok :DDD

Illetve::K
Ezt találtam!! Ez mondjuk más probléma, de nagyon nem jól hangzik.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#108) dízelracer válasza talmida (#105) üzenetére


dízelracer
senior tag

Ma összecsaptam egy másik videót annál minden ok. Szerintem ott az mp3 file-al lehetett valami gixer. Olyan mint ha le lett volna vágva a vége de mintha a wmm valamiért a teljes hosszát vette volna alapul. Köszi az eddigi segítséget. Ha valamit nem tudok majd zaklatlak. :D

(#109) talmida válasza dízelracer (#108) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Na, örülök, hogy sikerült! :C

Én sem vagyok a legnagyobb szakértô, de, amit tudok, segítek. :B

IN GOD WE TRUST!

(#110) cellpeti válasza Thunderzolee (#11) üzenetére


cellpeti
veterán

Nem jó a link! :W

Tigris, tigris, csóvafény...

(#111) Puma K


Puma K
veterán

Hali!

Jó kis cikk és a videók is jók!

Magam is használtam Vistán (Ultimate 64 bit) a 2.6-os verziót. Akkor nagyon meg voltam elégedve a progival.

DE. Most, hogy Windows 7-et (Ultimate, 64 bit) használok és problémám akadt... Leszedtem a Microsoft oldaláról a 6.0-ás verziót (a legfrissebbet). Miután feltelepítettem észre vettem, hogy más lett az Windows Live Messenger... az e-mail címet Windows Live szolgáltatáson keresztül regisztráltam USA-ban (*****@live.com). Így extra média infókat kapok a nagyvilágból aminek felettébb "örülök"... és még az MSN-em is más lett, de nem is ez a lényeg.
Rend szervisszaállítással pontot is tettem a dolgok végére... utána a 2.6-os WMM-et tettem fel amit még Vistára jelentettek meg (ha minden igaz) idáig nincs gondom, MSN-t nem Viszont nekem nincs olyan opció hogy importálás digitális videókameráról, hanem simán videó szerepel (nem tudom ez befolyásol-e valamit, de meglehet hogy tök mindegy) Miután importáltam a videókat (1026 elem, 720x576-os felbontás) Gyűjteménybe teszi őket azon belül pedig külön mappájuk van és azon belül az adott rész videó. Megpróbálom behúzni lentre a videót, megtörténik, de megnézni nem engedi. Eszközök -> Beállítások -> Kompatibilitás résznél a szűrőknél lévő pipákat kiszedtem.

Remélem nem túl bonyolultan fogalmaztam meg a problémámat csak már 2 napja szórakozom vele és bosszant, hogy Vistán pikk-pakk ment a dolog itt meg szenvedni kell vele.

Üdv
Puma

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#112) talmida válasza Puma K (#111) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszi szépen! :B

Annak szerintem nincs túl sok hátránya, hogy nincs külön importálás digitális videókameráról opció, hanem simán csak videó szerepel, legfeljebb csak annyi, hogy először mindent föl kell tenned a saját gépedre, amit használni akarsz, majd a gépedről kell importálnod a videókat.

Majd még kipróbálom több filmmel is, ahogy te mondod, de egy filmet nálam simán le tud játszani a 2.6-os WMM, igaz, most nem 64 bites a gépem.

Íme a bizonyíték:

Volt idő, amikor nekem is 64 bites volt a gépem, de mivel sok régi programom nem futott rajta, lecseréltem, így azzal már nem tudok kísérletezgetni. :B

Nem akarok mindent az operációs rendszerre fogni, de a Vista Ultimate alatt nekem is gyönyörűen futott minden. A Windows7-tel viszont sok problémám támadt. Nem idetartozik, de pl a telefonomat sem ismeri föl a gépem. :((( , meg a fényképezőgépemet sem, amióta Windows7-et használok. :O

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#113) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

milyen formátumot szeret legjobban a progi?

mert telefonnal felvett MP4-et meg se eszi. ezt akarom áttolni valami használható formátumba.

Aurea mediocritas

(#114) nitani


nitani
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék gyors választ kérdésemre, amit nem sokkal feljebb kisWatzak már feltett..
Most települtünk újra újabban összedobott gépünkre(XP, WMM), korábban egyáltalán nem volt problémám házi kis videóink összeállításánál, most az a gond, hogy nekem sem játssza le az előnézeti ablak a beimportált klipjeimet.
Úgy igen, hogy ha fent középen vannak a képkockák- a gyűjteményből válogatva, bármelyiket indítja hanggal-képpel a mellette jobbra levő előnézeti ablakban,
DE! úgy már nem,ha ezekből a klipekből bármelyiket is lehúzom a történeti/idősávba szerkesztés céljából, és onnan már csak a nagy fekete előnézeti ablakom van,közben pedig szól a klip hangja!!!

Testreszabott avira konvertáltam mindent ami csak kell nekem, így látja a gyűjteményekben a videókat; számít hogy 320x240es vagy 640x480as a képpont? Próbáltam a használati leírásban keresni, hogy az előképfigyelő méretét beállítsam,de nem enged váltani "kicsire" v."nagyra"..
Mi lehet a gond?
Nagyon köszönném örülnék a válasznak!!!

(#115) talmida válasza AXisBOLD (#113) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Jaj, bocsássatok meg, eddig nem vettem észre a kérdést!!! :W

A .vmv formátumot szereti a legjobban.

• Video files: .asf, .avi, .wmv
• Movie files: MPEG1, .mpeg, .mpg, .m1v, .mp2
• Audio files: .wav, .snd, .au, .aif, .aifc, .aiff
• Windows Media files: .asf, .wm, .wma, .wmv
• Still images: .bmp, .jpg, .jpeg, .jpe, .jfif, .gif
• MP3 format audio: .mp3

Forrás

IN GOD WE TRUST!

(#116) talmida válasza nitani (#114) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Az mindegy, hogy 320x240es vagy 640x480as a képpont. Valami más lehet a gubanc oka. :(( Vagy a konvertálásnál lett valami a filmekkel, vagy az XP telepítésekor valami más is föltelepült, :F ami megakadályozza a rendes lejátszást. Errre nem tudom kapásból a választ, utána kell nézni.. :B

IN GOD WE TRUST!

(#117) talmida válasza nitani (#114) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Itt van néhány magyar nyelvű weboldal, ami a Windows Movie Makerrel kapcsolatos dolgokat taglalja. Meg kell nézni, hátha van hasonló kérdés.

Az is lehet, hogy a k lite codec pack föltelepítése neked is segítene. ( Korábban belinkeltem a forrást)

IN GOD WE TRUST!

(#118) AXisBOLD válasza talmida (#115) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszönöm a választ!

még azt had kérdezzem meg, hogy zenét és audio kommentárt hogy tudok egyszerre rátenni? valahogy nem jövök rá :F (XP alatt).

Aurea mediocritas

(#119) talmida válasza AXisBOLD (#118) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Szívesen! ;)

Ugyanúgy kell importálni a zenét vagy hangot is, mint a képet vagy a filmet, majd a munkaasztalra kell húzni. A bemutatóm második oldalán olvashatsz erről.

Ha saját magad akarod kommentálni, akkor is előszőr el kell készíteni a hang-anyagot, és ugyanúgy kezelni, mint a zenét. (Import, "behúz") ;)

Sok sikert kívánok a művedhez! :K

IN GOD WE TRUST!

(#120) AXisBOLD válasza talmida (#119) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszi, az import megy, lehet hogy én nem látok valamit, de az nem sikerül hogy egyszerre legyen zene is meg narrálás is. külön-külön megy, de mivel egy audio/music line van nem tudom egyszerre betenni őket.

Aurea mediocritas

(#121) talmida válasza AXisBOLD (#120) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Azt előre külön kell elkészíteni. Vagy külön kis darabokban, rövid kis hanganyagokban berakod egymás után, vagy egy nagy hanganyagot készítesz lőre..., de ebben az utóbbi esetben nagyon ki kell számítanod, hogy mi hol legyen. Utólag a képet lehet igazgatni, hogy pont jól jöjjön ki a hang. Szóval előre meg kell csinálnod a hang mixelést. ;)

IN GOD WE TRUST!

(#122) AXisBOLD válasza talmida (#121) üzenetére


AXisBOLD
addikt

oks :) és nem tudsz olyan programot, amivel előre meg tudom csinálni a hang mixelést?

Aurea mediocritas

(#123) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

a kész anyagot milyen formátumban mentsem, hogy az asztali lejátszó felismerje? WMV és AVI nem jó neki. AVI-t konvertáltam, de úgy meg ronda lesz.

Aurea mediocritas

(#124) talmida válasza AXisBOLD (#123) üzenetére


talmida
Közösségépítő

A hangot a Nero wave editorral is elkészítheted. Interneten találsz ingyenes letöltést.

VOB formátumban valószínű lejátsza az asztalid.

Sok sikert! ;)

IN GOD WE TRUST!

(#125) AXisBOLD válasza talmida (#124) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszi.

XP alatt az melyik? mert ilyen hogy VOB konkrétan nincs.

Aurea mediocritas

(#126) talmida válasza AXisBOLD (#125) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Szerintem akkor valami konvertert kellene keresned. :B

IN GOD WE TRUST!

(#127) AXisBOLD válasza talmida (#126) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nem lett túl jó az eredmény. AVI-ba mentettem először, ezt nem játszotta le ahogy írtam(más AVI-kat meg igen :F), konvertáltam, de nagyon ronda képe lett.

összetett a probléma...kár hogy nem ajánl fel olyan formátumot amit a legtöbb asztali megeszik...gondolom ha egyből DVD-re mentem akkor is ugyan ott vagyok...

melyik a legjobb minőség, amibe elmenthetem? még azt megpróbálom átkonvertálni.

szerk: [link] aham, pedig a DV-AVI lesz a nyerő, csak értelmes progit kell keresnem amivel "video" DVD-t tudok csinálni.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#128) talmida válasza AXisBOLD (#127) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Sajnálom, hogy elsőre nem sikerült. :((

Közben látom, hogy válaszoltál is a kérdésedre. :D

Én a "Best Quality.."-t szoktam választani (az első option).

Milyen az asztali lejátszód, hogy ennyire válogatós? ;]

IN GOD WE TRUST!

(#129) AXisBOLD válasza talmida (#128) üzenetére


AXisBOLD
addikt

:)

na sikerült. a lejátszó valami búcsús Hyundai, de nem az enyém :P.

Az illető egy Samsung telóval veszi fel a filmeket MP4-be, ezt gépre véve az Xmedia Recode-al átkonvertálom AVI-ba, hogy a Movie Maker megegye. A film elkészítése után DV-AVI-ba mentem, aztán ezt a Xmedia Recode-al ismét konvertálom :), ezúttal VOB-ba, hogy (lehetőleg a legtöbb) asztali lejátszó szeresse-> burn to DVD(close) és így lejátsza. remélhetőleg más lejátszók is, akikhez még eljutnak a családi felvételek.

egyszóval finish :)

köszönöm a segítségedet!

Üdv innen a ködös, 6 fokos Kisalföldről, és irigykedek :) ...Sunny Florida :R

Aurea mediocritas

(#130) talmida válasza AXisBOLD (#129) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Nagyon örülök, hogy végül sikerült a filmed!! :R

Nálunk most rekord hideg van. Hidegebb, mint nálatok. :K Képzeld ezen a héten minden éjjel fagyni fog. :O A leghidegebb éjszaka állitólag mínusz 4C lesz. Be kell takargatnom a kényesebb növényeket. Nappal OK. :B

IN GOD WE TRUST!

(#131) AXisBOLD válasza talmida (#130) üzenetére


AXisBOLD
addikt

:Y akkor most nálatok se jobb :(((

ismerős volt kint 1 évet Orlando-tól 40km-re, bátyjánál. Ő erről nem beszélt :).

most nézem, hogy azért arrafelé is vannak fagyok télen, de a Record low az államban "csak" -7,2 C°, én ezzel már kiegyeznék :). meg ilyen is volt hogy Januárban 30 C° :DD

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#132) talmida válasza AXisBOLD (#131) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Orlandó picit délebbre van tőlünk, bár régebben már ott is voltak fagyok. Most meg fagypont lesz a leghidegebb. Az még a növényeket nem veszélyezteti. Januári meleget is tapasztaltuk már, de az utóbbi években, --amióta a global warming fenyeget,-- cudar hideg szokott lenni itt is, mégha nem is annyira, mint nálatok télen. :B

IN GOD WE TRUST!

(#133) AXisBOLD válasza talmida (#132) üzenetére


AXisBOLD
addikt

fura ez a szélsőség...de jellemző, mint pár dolog az USA-ban :).

"nálatok"?...akkor ezek szerint Ti már nem jöttök "haza", illetve ott vagytok otthon.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#134) talmida válasza AXisBOLD (#133) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Igen, állandóra itt lakunk és néha hazalátogatunk. :B

IN GOD WE TRUST!

(#135) tundeworld


tundeworld
csendes tag

Le akarom zarni a kepekbol keszitett filmemet hogy ne menjen ki a fekete mezobe csak maradjon az utolso kepen. Hasznaltam a ctrl+shift+o kombinaciot, de tovabb halad a film.
Melyik effectet vagy kulcs kombinaciot hasznaljam.
A Windows Movie Makert hasznalom

Itt lathato mit tortenik http://www.cash-moneyback.com/TLC-TundeworldLoyaltyClub
az elso filmrol beszelek
koszi

[ Szerkesztve ]

Tunde

(#136) talmida válasza tundeworld (#135) üzenetére


talmida
Közösségépítő

OK. Úgy látom, hogy 1:42- nél fejeződik be a filmed.

Ott kattints a pausára, majd fönt a Clip-nék kattints a split-re.

Ezután kattints a filmed 1:42" utáni részére, amivel kijelölöd a hátralevő részt. Majd jobb gombbal katt és lépj a delete-re.Ezzel törölted is a fekete részt. :R Ennyi. ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#137) Gyulapapa


Gyulapapa
csendes tag

üdw,fiatalok
a régi MM-t is használtam és most az új WLMM-t is.
Megvagyok elégedve mind kettővel, főleg mivel magyar nyelvű változatát
használom. W7-l alatt nyomom. :)
A kérdésem az lenne, hogyan lehet egy hosszabb filmet, videót darabolni és a
darabokat külön-külön elmenteni? Nem tudom mennyire érthető a kérésem, kérdésem?
Úgy tudom, hogy a különböző feltöltő oldalakra megvan határozva a videó hossza,
pl: 15percnél hosszabbat nem lehet. Jelenleg úgy csinálom, hogy szétbontom és az úgymond "maradékot" kivágom, eltávolítom és ami marad azt elmentem. A második részt
pedig, megint betöltöm a filmet-szétválasztom és most az elejét vágom, eltávolítom.
A fenn maradó részt megint lehet szerkeszteni vagy alakítani, ha kész, mentem.
Így kapok két önálló részt, csak ez egy kicsit hosszadalmas.Amennyiben van másik megoldása valakinek, megköszönöm.
Jaaaaaaaaa, sajnos az angol nyelvel hadilábon állok, ezért is tetszik a WLMM.

(#138) talmida válasza Gyulapapa (#137) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Szerintem jól csinálod. :K Nem tudok egyszerűbb módszerről. :B

IN GOD WE TRUST!

(#139) Gyulapapa válasza talmida (#138) üzenetére


Gyulapapa
csendes tag

Üdw Mindenkinek!!
Nem hagyott nyugodni a dolog és elkezdtem keresgélni.
Amennyiben még gondja akad valakinek a videók szerkesztésével vagy más formátumba való elmentéssel, ajánlani tudom ezt a kis programot,
Format Factory 2.60,

http://download.chip.eu/hu/Format-Factory-2.30_4506901.html#aktuelle_User_Bewertungen

Magyar nyelvű!!!!!! Ingyenes!!!!
Leteszteltem Pl: 11'-s videót MPG formátumról AVI formátumra 4.5' alatt HD minőségre
konvertálta és persze jóval kevesebb helyet foglal. Egy próbát megér. :)
További jó videózást, illetve szerkesztést.
üdw: Gyulabá

(#140) KisHá


KisHá
csendes tag

Kedves 9766267 vagy bárki más aki tudja!

Hogy lehet megoldani, hogy a wmm videó közzététele után megjelenő zöld sáv eltűnjön?
Egy szuper szülinapi videó meglepetés múlik rajta, segítsetek kérlek! :R

(#141) talmida válasza KisHá (#140) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ilyen problémával még nem találkoztam, de majd utána nézek. ;)

IN GOD WE TRUST!

(#142) szoszke1986 válasza talmida (#141) üzenetére


szoszke1986
csendes tag

Sziasztok! Én már nagyon régóta használom a movie makert! Problémám a következő,tegnap óta csak hang van rajta kép nincs...először kodecre gyanakodtam,de azt újra raktam és továbbra se volt kép,aztán az egész moviet újraraktam de a helyzet változatlan...esetleg valami ötlet? mert én momentán kifogytam belőle...köszi előre is

(#143) szoszke1986 válasza szoszke1986 (#142) üzenetére


szoszke1986
csendes tag

Most már biztos kodec baja van...k-lite pacot használtam eddig...de most az sehogy se tetszik neki..milyen másik kodec van movie makerhez? mindig ezt használtam hozzá és nem értem mi a francért nem jó most...kezdem elveszíteni a nőies oldalam pfff

(#144) talmida


talmida
Közösségépítő

A WMM a wmv és avi filmek editálására lett tervezve. Ha más formátumban van a film, előbb át kell konvertálni az előbbiek valamelyikére.

IN GOD WE TRUST!

(#145) szoszke1986 válasza talmida (#144) üzenetére


szoszke1986
csendes tag

Aviban van és eddig ezzel nem is volt gondja...azért állok értetlenül a dolog előtt

(#146) szoszke1986 válasza szoszke1986 (#145) üzenetére


szoszke1986
csendes tag

WMM 2.0-as a kodec hozzá most jelenleg a k-lite 6.20-as pack de ennek szinte minden változatát feltettem ma és egyikkel se jó...most már annyit elértem,hogy egy zöld sáv megjelenik de mentés után továbbra sincs kép pff

(#147) szoszke1986 válasza szoszke1986 (#146) üzenetére


szoszke1986
csendes tag

Vagy egy vírus blokkolja az egészet? számba veszek minden lehetőséget :P

(#148) talmida válasza szoszke1986 (#147) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Szia szöszke1986, szedj le minden kodec programot és csak a legújabb k-lite kodec-et tedd föl. (Azt hiszem, a K-Lite Codec Pack 8.8.5. ) Ha így se menne, akkor sajnos egyelőre fogalmam sincs, hogy mi lehet a gubanc? :F

IN GOD WE TRUST!

(#149) szoszke1986 válasza talmida (#148) üzenetére


szoszke1986
csendes tag

Találtam 4 vírust azokat most leszedtem...de a mai napom már ez a kodec fajta is fent volt és azzal se ment..most megpróbálom megint,aztán újra leszedem és újra rakok rá...utána tényleg kifogyok az ötletekből :S és az a baj,hogy más vágóprogihoz nem értek,de vágni valóm az lenne tömérdek

(#150) szoszke1986 válasza szoszke1986 (#149) üzenetére


szoszke1986
csendes tag

na,az a kodec nem is fut a gépemen...fel se bírom rá tenni :O

(#151) szoszke1986 válasza szoszke1986 (#150) üzenetére


szoszke1986
csendes tag

és nem jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó...az eszem megáll most már pfff

(#152) talmida válasza szoszke1986 (#151) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ha volt 4 vírusod, lehet, van ott több is. ;] Gondolom azok tettek keresztbe. :(( Sajnálom.

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.