Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dhampir


Dhampir
félisten

Esetleg az is megoldást jelenthet, ha nem olyan gyártó készülékét választja az ember, amelyik ilyen tiltásokkal "szúr ki" a vásárlóval. :)

Egyébként kedvenceim az egyes Samsung termékek, de például az újabb okostelefonok esetében az FM-rádió folytonos kihagyása miatt felhagytam az ilyenek megvásárlásával. Szerencsére a klasszikus mobiljaik még tartalmazzák ezt a funkciót.

(#2) #97246720 válasza Dhampir (#1) üzenetére


#97246720
törölt tag

Maga az ötlet nagyon jó hogy van ilyen funkció, csak nem voltak elég alaposak a megtervezésnél :) ott a példa a google biztonsági hibájára, a 2.2es rendszertől kezdve benne van a Stagefright-ban a biztonsági rés, és most vették észre...tehát miről veszélünk...ez a funkció nagyon hatásos azért... nem hiába lett bejelentve a hiba referenciával együtt...a samsung már vizsgálja a hibát és reméljük hogy okosan kijavítják :)

(#3) freddirty


freddirty
senior tag

Jól értem, hogy a nem gyári recovery-s (knox 1) telefonoknál már nem lehet ilyen gond?

fred

(#4) #97246720 válasza freddirty (#3) üzenetére


#97246720
törölt tag

Hiába a knox 1, ha a védelem aktív, custom recoveryt nem enged felírni!csak gyárit!

(#5) freddirty válasza #97246720 (#4) üzenetére


freddirty
senior tag

úgy értem ha már beállítás előtt custom recovery volt fenn. Vagy akkor már nem is lehet beállítani?

fred

(#6) #97246720 válasza freddirty (#5) üzenetére


#97246720
törölt tag

Ezzel passzolok, nem volt még fent custom recovery-m, de amúgy meg szerintem úgy sem engedné, ehhez nem tudok érdemlegesen semmit hozzátenni...

(#7) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Ha jól értem, akkor jobb ha nem aktiválom,így ha eladom nem lehet gond.
Vagy nem jól értem?

(#8) #97246720 válasza gyuri2008 (#7) üzenetére


#97246720
törölt tag

Inkább legyen aktív, de eladás elött ki kell kapcsolni!

(#9) gyuri2008 válasza #97246720 (#8) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igazad van
De eladás előtt el ne felejtse kikapcsolni az ember!
Köszönöm a választ :R

(#10) RaveForce válasza Dhampir (#1) üzenetére


RaveForce
veterán

Esetleg az is megoldást jelenthet, ha nem olyan gyártó készülékét választja az ember, amelyik ilyen tiltásokkal "szúr ki" a vásárlóval.

pont nem a vásárlókkal szúr ki. hanem a kis brazilokkal akik szemet vetnek rá... az h vki elfelejti 2 nap múlva a kódját, már "egyéni szocprobléma" :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#11) Tizedes1


Tizedes1
aktív tag

Sziasztok!

TEgnap vettem egy telefont. Nem , nem találtam és nem vagyok díler sem..
Gyanútlanul csináltam egy gyári állapot visszaállítást.erre belefutottam ebbe a hibába.
SZóltam az eladónak,aki nem érti, hogy ez mit jelent, mondtam neki, hogy kell az ő felhasználói neve és jelszava, amivel a telefont beregisztrálta.
Annyit mondott, hogy vigyem be egy telefonos boltba - ő mondott egyet - ahol ezt megcsinálják.
Tényleg meg fogják csinálni ??

Ilyenkor nem lehet felhívni a Samsungot, hogy csináljanak valamint ? :O

(#12) Tizedes1 válasza Tizedes1 (#11) üzenetére


Tizedes1
aktív tag

Garanciávan ingyen megcsinálták !! :-D

(#13) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Sziasztok,

Ma reggel én is beleestem ebbe a hibába, gyári állapot visszaállítása és miután visszaállt a rendszer a kezdőlap samsung account kéri a rendellenes gyári visszaállítás miatt az eredetiség igazolását, azaz írjam be a korábban már rögzített email címet/jelszót a telefonba való belépéshez. Ilyenkor mit tudok tenni? Beírtam a saját belépéshez való címet/jelszót de visszadobja, pedig regisztrálva vagyok, csak arra nem emlékszem, hogy ezen a telefonon keresztül volt már belépésem vagy sem. Két hónapja vettem a készüléket, előtte note 3 volt, de azzal semmi ilyen probléma nem merült fel.
Valaki tud segíteni az ügyben?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.