Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] A régi a legjobb?

Hozzászólások

(#5) creation


creation
senior tag

Nos én kb 2 éve használok egy Genius Slimstar 120 típusú billentyűzetet. Amik feltűntek rajta, azok a gombok közti furatok... Hasznosak, ha bele locsolsz valamit, mert átengedik a folyadékot az asztalra, s így megmenekül a fólia tőle... Nem szigetes kialakítású, de nem is annyira vastag gombokkal rendelkező, mint a nem slim társai. Nagy előnye, hogy e miatt nem kell olyan magasra tartani a kezet gépeléshez, s így nem fárad el a csukló. Egyetlen problémája a nagyon rosszul elhelyezett LEd-ek, melyeket csak akkor látsz, ha nagyon koncentrálsz. Színük piros és bazira el vannak süllyesztve / nagyon erős tompítású fedlap van felettük.

Egér, nos... Egy darabig a kedvenc egerem egy majdnem noname programozható lézeres egér volt az Apollo cégtől... Tán 4000HUF környékén vettem. Szerettem, kb 4 évet bírt, amikor microkapcsolókat kellett benne cserélnem. Majd még 2 évet húzott nálam, amikor software-sen is megadta magát. Utána egy Manta egeret nyűttem, míg a kapcsolói meg nem adták magukat s párom karácsonyra meg nem lepett egy Logitech G600 White-al. Soha meg nem vettem volna magamnak, csak csorgattam volna érte a nyálam. :U :(((

Szóval, azért a felső érában is érdemes körül lesni. Meglátjuk hogy a G600 hogyan fogja bírni. :R

Neked meg sok sikert a vásárláshoz, remélem olyat fogsz ki amit megelégedéssel használsz majd... :U

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] A régi a legjobb?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.