Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] A régi a legjobb?

Hozzászólások

(#1) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Na kérem...
Nekem egy Labtec Standard Plus klaviatúrám van, minden gombja hangot ad, de ha nem püföljük, nem hangos, csak full csendes szobában lehet zavaró annak, aki épp aludni szándékozik. Beragadni egyik gomb sem szokott, mivel matricás nem is kopik.
Egérből egy Genius XScroll típusú mezeit használok már 7 éve biztosan. Egyikkel sem volt soha semmi gondom. Nézelődtem már tavaly is újabb és drágább beviteli eszközöket, de valahogy nem visz rá a lélek, hogy lecseréljem ezeket, amit tudnak jól tudják és szvsz még nem csere érettek.
Mi is szoktunk benn a szobában kajálni, billentyűzet előretol elé a tálca azt had menjen az arc mögé.
Mondom az arc mögé... Soha nem került még kaja vagy ital a klaviatúrára. Piszkos kézzel meg alapból nem nyúlok hozzá a cuccokhoz. Van szalvéta is a világon, fűnyírás után meg szimplán kezet szoktam mosni... ;)
A billentyűzetet félévente alaposan le szoktam azért suvickolni, de bele még nem kellett nyúlnom. Kicsit poros, lehet az idén rászánom magam és szétkapom teljesen. Az egérnek csak alkoholos áttörlés, harmadik nap után már a kosz is kopik... Egy Elba nevezetű paddal használom, de nekem annyira nem jön be így egy sima A4-es papírlap került a rágcsáló és a pad közé. Láss csodát tökéletesen működik.
Egy Technika 2.1-es hangrendszer csücsül a monitor mellett, na erre már ráférne a csere. Néha akkor is szól, amikor nem akarom, de tudtommal van ilyen hátulütője az ilyen típusú rendszereknek.
Az utóbbi időben jobban rákaptam a dubstepre, imádom a mély hangokat. Ez már kicsit kevésnek bizonyul, sajnos ritka az olyan alkalom, mikor csutkára tekerhetem a hangerőt és akkor sem mindig... :N
De ez is bírja még. Filmnézéshez, játékokhoz még mindig rendben van. Ha nagyon ki akarom rekeszteni a külvilágot, akkor előkerül az épp egy éves Genius fejhallgató, amit egyébként nagyon ritkán szoktam használni.
Kíváncsian várom mire cseréled le a holmikat, mert pölö amik tavaly nálam top befutók voltak, ma már természetesen nem kaphatók... :D

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] A régi a legjobb?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.