Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) oriic válasza Pr3ciSioN (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"De a mondanivalódból az jön le ha nincs pénzem játékra ne legyen gépem sem vagyis nem egészen de lényegét tekintve így gondolod"

Nem, én azt mondom, hogy akinek nincs pénze, az ne állítson olyan célokat maga elé, amiket úgysem tud betartani. Erre írtam a türelmetlenséget. Ha valakinek van egy PC-je, vagy konzolja (utóbbinál saját példámat tudom felhozni), és megjelenik egy új játék, akkor ne akarjon egyszerre azzal játszani. Várjon egy akcióra, vagy lehetséges hogy később lesz rá pénze, vagy ajándékba kap egyet vagy bármi. Nem, itt az a gond, hogy inkább letöltik sokan (nagyon sokan), mert már a szomszéd Veér István is azzal tolja, meg a fórumokon is erről beszélnek.

Megértem én az embereket, akik nagyon kevés pénzből élnek. Én is ilyen vagyok, sokszor a hónap utolsó hetét nagyon nehezen élem túl, kevés cuccom van. Rengeteg játék megjelent az elmúlt hónapokban amikkel nagyon szívesen játszanék, mégsem teszem, mert nincs rá pénzem, letölteni meg nem fogom. Pedig volt mikor megtehettem volna. Várok, addig játszok mással, mással foglalom el magam

"Írod te is hogy pár éve tiszta vagy én MÉG nem."

De lehetsz az, akár már holnaptól. Az egész csak elhatározás kérdése. De természetesen nem kell megfogadni ezeket a dolgokat, mindenki úgy él ahogy tud, csak el kell fogadni, hogy más felől is meg lehet közelíteni a dolgokat.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.