Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-10-22 08:42:58

LOGOUT.hu

Legyetek szívesek politika- és főleg indulatmentesen megnyilvánulni, köszönjük! (nehéz, de akkor is)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1854) berghausmann


berghausmann
tag

Ez speciel nem egy szomorkodós téma, már 25 éve meg kellett volna lépni. Aki nem szellemileg-testileg visszamaradott (a törvény ezeket az embereket "megváltozott mukaképességűnek" nevezi), annak NE JÁRJON alanyi jogon a segély. Az én béremből. Helyette dolgozzon, végezzen valami a köz számára hasznos munkát, legalább addig se lop / ül a $eggén / csinál gyereket. Ez a közmunkaprogram talán az egyetlen dolog, ami tetszett az Orbán-kormányban nekem. Na jó, az egykulcsossal se jártam rosszul, de az kicsit igazságtalan az arányokat tekintve elég sok minimálbérért dolgozó számára. UItt viszont, közmunkánál, ha ügyesen csinálják, becsületes, dolgozó átlagpolgár nem lehet a vesztese.
(az a világ legnagyobb kamuja, amivel érvelnek ellene, hogy minden második végzett egyetemista közmunkázik. Nem. Minden második egyetemet végzett kimegy külföldre, így már helytálló. De a közmunkás-egyetemista reláció nem igaz. Képben vagyok, van rokonom, aki az államtól kapott megbízás alapján közmunkaszervezést művel Nyíregyházán és Debrecenben. Szoktunk beszélgetni erről. Emiatt belelátok a szituba annyira, hogy meg tudjam ítélni, milyen összetételű a közmunkásgárda)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.