Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

a lényeg:

© asszongya'hogy

(#2) nubreed válasza #Morcosmedve (#1) üzenetére


nubreed
veterán

Úgy néz ki az avatarod mint a brickleberryből a kismackó. :) Az, eltaláltam? :D

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3) #Morcosmedve válasza nubreed (#2) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Az há' :DDD :)

© asszongya'hogy

(#4) Béééla válasza #Morcosmedve (#1) üzenetére


Béééla
őstag

Ami fontosabb: nem a sárga halacska nőtt akkorára hogy bekaphassa a kék halacskát! Mikor fogunk hazai sikerekről hallani?

Bélabá

(#5) haxiboy válasza Béééla (#4) üzenetére


haxiboy
veterán

Sajnos nagyon ritka az ilyen. Talán egy másik dimenzióban.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#6) h-yle válasza Béééla (#4) üzenetére


h-yle
addikt

Azt hiszem a netpincér ex tulajának ez igenis siker. ;)

Amúgy meg a netpincéren évek óta nem fejlesztettek semmit. Ilyen hozzáállás mellett nem lesz senki nagyhal.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#7) Béééla válasza h-yle (#6) üzenetére


Béééla
őstag

Mint az iwiw esetében?

(aztán meg megy hőbörögni hogy nem lehet itt semmit elérni, pedig csak talán egy kicsit is oda kellett volna rá figyelni, persze amikor már eladta akkor véget ért a dal)

Bélabá

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Mai napig rendelek rola, de erdemi fejlesztes az elmult jo par evben nem volt jellemzo.

(#9) h-yle válasza Béééla (#7) üzenetére


h-yle
addikt

Pontosan.

Az online business nem olyan mint a tej, hogy van tehened, gyárad, csinálod a tejet eladod, és örülsz. Itt folyamatosan fejleszteni kell a terméket, sosincs olyan, hogy valami kész lenne. Az aktuális verzió lehet, hogy kész, de kb. rögtön el kell kezdeni dolgozni az újdonságokon, vagy egyszercsak lehúzhatod a rolót (szerencsésebb esetben felvásárolnak).

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#10) Stanlee válasza Béééla (#4) üzenetére


Stanlee
őstag

Informatikai téren most nem jut eszembe más, csak az NNG, ők relatíve jók, annyi a baj velük, hogy elhatározták, hogy egy bizonyos irányba mennek, és attól nem igazán akarnak eltérni, és csuda tudja, hoyg az hosszútávon kifizetődő lesz-e majd.

Más üzleti területen tudnám említeni még a Waberers-t, ők ugye annak ellenére, hogy Budapest nem egy nagy logisztikai központ, egész jól felfejlesztették magukat, valahol azt olvastam, hogy Európa 3. legnagyobb logisztikai cége lettek.

A Foodpanda a Rocket Internet-hez tartozik. A RI nemrég ment tőzsdére, sok tőkével rendelkeznek, és így tudnak is felvásárolni. Az tetszik az RI-ben, hogy ott, ahol az angolszász befektetők nem igazán akarnak beruházni, ők minden további nélkül megteszik azt.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#11) .mf válasza Béééla (#4) üzenetére


.mf
veterán

Ne mondd má'. Világelsők vagyunk Amerikából kitiltott adóhivatali dolgozók számában, ez nem elég jó? :DDD ;]

Komolyra fordítva: NNG, Prezi jut most eszembe elsőként, de van még néhány kisebb is, speciális területeken, amik vezetők az iparágukban.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#12) Stanlee válasza Béééla (#7) üzenetére


Stanlee
őstag

Az iwiw-vel az volt a baj, hogy relatíve rossz időben jött létre. Azt már nem mondom, hogy a legnagyobb baja az volt, hogy magyar fejlesztés, mert azt meg lehetett volna oldani, hogy mondjuk a fejlesztés (mármint ha lett volna lényegi fejlesztés a szolgáltatáson) az marad itthon, míg a marketing szart elviszik Angliába vagy USA-ba (pl. LogMeIn). A baja inkább az volt, hogy a dotcom lufi kipukkanásakor kezdték el fejleszteni. Na akkor nem akart adni senki pénzt az ilyen dologokra, és a legnagyobb költséget az iwiw-nél is a vas vitte el, nem pedig a reklám. Lehettek volna ők is nagyok, de sajnos nem jött össze. Márpedig a magyar piacról megfinanszírozni egy expanziót elég nehéz lett volna 2003-4-ben a Facebook előtt azzal a technológiai háttérrel, ami nekik volt, ill. olyan erőforrás igényes rendszerrel, amit használtak.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#13) Benőke


Benőke
őstag

No hát akkor ennek is béke poraira. A sallang az mellédumálás, így meg úgy nem változik, hazugság. Mi lett az apróhirdetési, és aukciós oldalakkal amik külföldi kézbe kerültek? Trágyadomb. Szóval ez is bele fog süllyedni a netes szemétdombba...

(#14) .mf válasza Benőke (#13) üzenetére


.mf
veterán

"A sallang az mellédumálás, így meg úgy nem változik, hazugság. Mi lett az apróhirdetési, és aukciós oldalakkal amik külföldi kézbe kerültek? Trágyadomb."

Tehát akkor mégiscsak semmi sem változott, mert azok már felvásárlás előtt eleve trágyadombok voltak ;]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#15) Gusztáv válasza Béééla (#7) üzenetére


Gusztáv
addikt

Mondjuk azt a tulajdonosok pont jól csinálták. Jó áron eladták a Telekomnak, ott meg szép lassan kimúlt.

Laci

(#16) BlackPriest


BlackPriest
őstag

szerintem a legtöbb vállalkozásról, vagy ötletről elmondható, hogy van az a pénz. onnantól meg tökmindegy mi lesz vele.

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#17) rollerphreak válasza BlackPriest (#16) üzenetére


rollerphreak
csendes tag

Egyetértek, láthattunk már jópár példát erre...csak ki kell várnia megfelelő alkalmat

where am I?

(#18) Szederp


Szederp
csendes tag

Kováts Dániel, a NetPincér ügyvezetője elmondta, „A NetPincér 1999-ben úttörőként jelent meg a magyar ételrendelési piacon, amely mára piacvezetővé vált Magyarországon. A foodpandával most bejelentett partnerség lehetővé teszi, hogy még magasabb szintre lépjünk és az online ételrendelés egy még kényelmesebb módját kínáljuk fogyasztóinknak.”

Istenem....50 éve ugyanaz a PR duma...hihetetlen. Emlékszem a Z+ -ra, amikor felvásárolta a Viva...mit is mondott Balázs (a tetű): ugyanaz, nagyban.

Most ugyanez a szöveg, aztán 1-2 év alatt megszűnik a Netpincér.

EA style (Westwood? Bullfrog? )

(#19) h-yle válasza Szederp (#18) üzenetére


h-yle
addikt

És? Ki a halálnak fog hiányozni a Netpicér? Nincs közösség, nincsenek arcok... olyan mind1.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#20) vzozo válasza h-yle (#19) üzenetére


vzozo
senior tag

Nincs közösség, nincsenek arcok...

Lehet már túl öreg vagy, de segítenél ebben? Milyen közösség meg arcok kellenének egy kajarendelős oldalra?

Enni akarok, a jól bevált helyekről minél gyorsabban és egyszerűbben rendelni, nem pedig ismerkedni...

(#21) h-yle válasza vzozo (#20) üzenetére


h-yle
addikt

Én is. Ugyan arról beszélünk ;) Ezért rohadt mindegy, hogy Netpincer.hu vagy foodpanda.hu az oldal neve.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#22) big-J


big-J
őstag

Én hiába kerestem, se a faluba (ami körül csak én tudok 5-6 helyről 10km-en belül), se a szomszédos városba (ahol csak én tudok 3-4 helyről, nem beszélve a körülötte lévő településekről), nem talált semmit. Eddig nem hallottam róla, de már tudom is miért. Gyenge minőségű termékük van, ez ennyi.

(#23) Benőke válasza h-yle (#21) üzenetére


Benőke
őstag

Az elején ez lesz a különbség, aztán belehúznak... Aztán a .hu lesz az egyetlen közös pont. Majd a végén kapsz ukrán telefonos kisasszonyt ha bajod van aki ugyan tud magyarul de a 100 szavas szókincsével az ügyed nem lesz megoldva... Ala Mikrofos :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.