Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Na mit mondtam??:)) mindig ez van :D Most jöhetnek a fikázók hogy milyen szar meg kaka teló ez:D

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#2) fateless válasza kbyte1024 (#1) üzenetére


fateless
veterán

Nem, ne jöjjenek :(((
Nem hiányzik senkinek.

Azt hiszem, ez egy megfelelő visszajelzés az Apple-nek, hogy milyen irányba mozduljon...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#3) Simi87


Simi87
senior tag

Tehát kb. október közepén tudom megvenni, úgy hogy besétálok az iStyle-ba, úgy hogy nem sátorozok le előtte? Édes álom, szerintem kicsit később, de legalább megvan a novemberi fizum helye. :)

(#4) istnag


istnag
addikt

Minden iphone telefonnál ez van. Én azt gondolom ezzel "védik le" magukat előre, az esetleges készlethiány miatt. Tulajkonképpen azt mondanak amit akarnak, senki sem tudja mi a igazság. Amúgy nekem nagyon tetszenek, el is fogadnám bármelyiket...

[ Szerkesztve ]

(#5) aizen92


aizen92
addikt

Bárkinek bármi is a véleménye a telefonról, azért ez teljesítmény.
Kicsit fellélegeztek akkor az apple háza táján.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

fateless:
Az Apple akármerre mozdulna, ennyi előrendelése lenne. Szerintem.

kbyte1024:
Amikor egy i4 óta iFan ismerős mondja, hogy hozhatott volna több újdonságot is az i6, az azért jelent valamit. :K
Persze, szerintem ettől függetlenül még lecseréli az i5-készülékét, de mindegy. :D

Samsung Galaxy A54

(#7) rudi válasza fateless (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Baromira érdekelne (gondolom nem csak engem, hanem a konkurencia marketingeseit is), hogy ez a 4 millió milyen arányban tevődik össze iPhone 5x, korábbi iPhone és először iPhone tulajok között, de a geográfiai eloszlás is érdekes lehet (Taipeiben pl. szinte minden helyinek iPhone-ja volt). Nekem az az érzésem, hogy aki racionális iPhone 4/4s tulaj volt, annak mostanra kopott el fizikailag/avult el fícsörileg a telefonja annyira, hogy az új modellre váltson, az 5-öst talán ki is hagyta - szigorúan személyes vélemény!.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) aizen92 válasza rudi (#7) üzenetére


aizen92
addikt

Ismeretségi körömben ( totál nem releváns info csak érdekességként )
i4S tulajok cserélni akarnak, mert az 5 és 5S egyáltalán nem hozta lázba őket anno, de ebben látnak valami kis fantáziát.

De mindenesetre tényleg jó lenne látni milyen területekre oszlanak el ezek a megrendelések.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#9) babosmiki válasza kbyte1024 (#1) üzenetére


babosmiki
addikt

Nem azért rendelik ennyien mert olyan jó,
hanem mert nagyobb lett a kijelzője és mert apple... :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#10) micimacko válasza kbyte1024 (#1) üzenetére


micimacko
aktív tag

Attól még, hogy ez van nem jelenti azt, hogy jó is a teló. Nekem 4S van, de úgy utálom, hogy csak na. Minden mondható rá, csak az nem hogy gyors. Csak azért nem vágom földhöz, mert céges. Egyetlen pozitív tulajdonsága van....az aksiidő. Nagyon jól bírja (majdnem 1 hét) kikapcsolt Wifi/3G-vel.

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#11) kbyte1024 válasza Viktor0610 (#6) üzenetére


kbyte1024
addikt

Persze jogos.Nem azzal vitázom én,hogy van innováció,mert nincs.De amikor a Sasung meg a HTC "beszólt",már akkor is vigyorogtam:) Az almás céget pont nem érdekli a sok "okos"ha akkora profitot termel,hogy a HTC kb sírva nézi:D

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#12) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Ez számomra egyrészt meglepő, másrészt elszomorító.
Meglepő mert sose gondoltam volna, hogy az "ideális kijelző méretről" ilyen pánikszerűen menekülnek az almások (vagy ezek a megrendelések lehet nem is ex-alma tulajoktól jön?).
Elszomorít, mert most már biztos, hogy temethetjük a 4,5" alatti készülékeket. Ilyen többet nem lesz ...
... a 4,7" nálam a nagy, az 5,5" pedig a rohadt nagy. Szerencsére persze van most egy fain 4,3"-as droid-os telefonom, de utána nem tudom mi lesz.

(#13) kbyte1024 válasza micimacko (#10) üzenetére


kbyte1024
addikt

És kit érdekel hogy jó vagy nem?? ember a PROFIT!! hahó a PROFIT :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#14) Lecs@


Lecs@
addikt

512 GB

(#15) Elpresidente válasza babosmiki (#9) üzenetére


Elpresidente
tag

Én Iphone tulajként nem azért fogok ilyet venni, mert nagyobb a kijelzője. Pont nem érdekel, hogy valamivel nagyobb lett. Az meg, hogy azért veszem mert Apple érdekes dolog. Ha Android, vagy WP tulaj lennék, aki elégedett a rendszerrel, tetszik és még rengeteg programot is vettem, akkor miért váltsak más rendszerre az Android, vagy WP helyett?
Vagy a másik táborban ez nem gond, csak az Apple tulajok teljesen hülyék, hogy nem váltanak?

Xbox gamertag: goserHU

(#16) Simi87 válasza <Adamsky> (#12) üzenetére


Simi87
senior tag

Ha az ember ragaszkodik az ios-hoz, akkor nincs választása. Vagy Apple iPhone-t vesz, vagy iPhone Apple-t.
Szerintem ez a két telefon még az 5S eladásokat is nagyon meg fogja dobni. Az utolsó mohikán. :)

(#17) rudi válasza kbyte1024 (#11) üzenetére


rudi
nagyúr

A "beszólás" egy klasszikus reklámtevékenység, amit kvázi kötelező megcsinálniuk a konkurenseknek, ha lehetőség van rá :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#18) jozso1989


jozso1989
őstag

Ennyit arról, hogy "nekünk nem kell nagyobb kijelző". Nem a fenét. :P Sokkal jobb a felhasználói élmény, és ezt még az apple felhasználók is tudják. :)

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#19) rudi válasza Simi87 (#16) üzenetére


rudi
nagyúr

Lassan már akkor sincs más választása, ha igényes, legfeljebb 6 cm széles telefont akar, szóval az utolsó mohikán dolog szerintem is jó gondolat az 5s kapcsán :)

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#20) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Na ez statisztika. Nem olyan, mint az "5 perc alatt elfogyott a raktárkészlet" bohóckodás.

Egyik oldalról úgy tűnik, hogy tökön rúgta magát az Apple a kijelzőméret növelésével, de lehet hogy csak újra feltalálta az árukapcsolást - lásd Apple Watch.

Nem értek egyet a minél nagyobb kijelző divatirányzattal, az iPhone 5 még éppen belefér, de a 6-os már sok. Talán jövőre lesz 6 mini :)

(#21) aizen92 válasza jozso1989 (#18) üzenetére


aizen92
addikt

Azért az 5,5" kicsit batár, de hát különböznek a felhasználói szokások :)
4,7" mellé egy retina mini/AIR a tökéletes kombó lehet.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#22) M5Norbi válasza Elpresidente (#15) üzenetére


M5Norbi
őstag

Hát van benne valami :DD

Na ez vicc volt. Csak amíg te költöttél appokra az Androidos ezt megtudta oldani ingyen mégha némely esetben adott program valamivel jobb is iOS-en.Így ő könnyebben vált ha mást szeretne kipróbálni.Aztán lehet hogy menekül vissza az Apple zárt világából.
Használok iOS-t de azon kívül hogy simán működik és minden valamirevaló program pénzért sikít (nem is kevésért) nekem mást nem jelent.
A Symbian testreszabhatósága óta nekem az jön be.

De ha valakinek ez elég én megértem és a 4,7 colos szerintem teljesen használható méret.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#23) micimacko válasza kbyte1024 (#13) üzenetére


micimacko
aktív tag

Mondjuk téged...mi vevők vagyunk azok, akikből él a cég (pontosabban belőlem nem), és akik használjuk a telefont, úgyhogy engem érdekel, hogy miért adok ki pénzt. Leszarom a profitját, mert nem hozzám dől a lé, ahogy hozzád sem....akkor meg téged miért érdekel a profit? :U

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#24) Simi87 válasza rudi (#19) üzenetére


Simi87
senior tag

Pont ezért gondolom azt, hogy az 5S, még a 4/4S-nél is tovább marad gyártásban. Ami sok embernek nem fog tetszeni, de hát nem ők a célközönség. :)

(#26) M5Norbi válasza Simi87 (#24) üzenetére


M5Norbi
őstag

Szvsz hülyék lennének az 5s-t nyugdíjazni.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#27) guriga1234


guriga1234
addikt

Lehet, hogy csak üres marketing az egész, leellenőrizni úgysem lehet. Ilyesmit már sok cég eljátszott, aztán a végén kiderült, hogy nem is úgy van az...
Sok emberre hatnak az ilyen marketinges trükkök. Ha valamit sokan vesznek, az ostobája is rohan venni egyet, mert az biztos jó, ha ennyi embernek kell.

(#28) Simi87 válasza M5Norbi (#26) üzenetére


Simi87
senior tag

persze. fogadunk, hogy még 3 év múlva is lehet majd kapni?

(#29) section9


section9
őstag

Na Mr. Jobs fent az égben, ugye, hogy jó ötlet volt nem 4.5" alatti kislánytelefont csinálni? :D

(#30) kbyte1024 válasza micimacko (#23) üzenetére


kbyte1024
addikt

Olvass már vissza mit írtam és fuss neki mégegyszer:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#31) Dave46 válasza jozso1989 (#18) üzenetére


Dave46
tag

Óva intenélek az általánosításért. Példának okáért én 5 hüvelykről mentem vissza 4-re. Jó volt a nagy kijelző, de nem érte meg a méretnövekedés, utáltam téglát hordani a zsebemben. Ami most van (5S) az pillekönnyű, egy kézzel tökéletesen használható.

De nincs ezzel semmi baj, eltérőek az emberek igényei. Májusban jár le a céges előfizetésem, majd akkor esetleg komolyabban elgondolkodom a hatoson, de attól tartok, nem lesz kényelmes a használata.

It's never your successful friends posting the inspirational quotes.

(#34) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Azért egy idő után már nem tudják hová növelni a kijelzőméretet, tehát gondolom nagyjából maradnak ezen a szinten.
Legalábbis amíg nem jönnek a hajlítható meg mittudomén milyen kijelzők.

[ Szerkesztve ]

(#35) -FreaK- válasza .LnB (#25) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nem értelek.. az iPhone-ok evolúciójában hatalmas előrelépés történt most, teljesen jogos a sikere! Mindig olyanok írnak ilyeneket akiknek még nem volt almás készülékük és nem tudják milyen jó! Szégyelld magad! :D

De most komolyan.. végre elérte a Nexus4 szintjét, hát nem érthető ez a siker?? :D Amúgy én erre számítottam mert végre használható méretű kijelzőt kaptak az almások is, így borítékolható volt a nagy siker.
Ugye az Apple nem vette észre hogy elszaladt mellette a világ az elmúlt kb. 2 évben, így igen nagy lett azoknak a tábora akik igénylik a nagyobb méretű kijelzőt.

[ Módosította: Kalandor ]

(#37) jozso1989 válasza Dave46 (#31) üzenetére


jozso1989
őstag

4,7" is tökéletesen használható egy kézzel (még mindig nem értem, miért kell egy kézzel használni egy okostelefont amúgy), és legalább nem kell 100x-osan belezoomolni egy weboldalba, hogy láss is valamit.

De pontosan, ahogy írtad... kinek a pap... :) :R

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#40) micimacko válasza kbyte1024 (#30) üzenetére


micimacko
aktív tag

Szerintem te is jól olvasd, majd úgy értelmezd...az első hozzászólásodra reagáltam, hogy attól még, hogy ilyen előrendelést produkált nem jelenti, hogy jó is a teló. Erre te jöttél, hogy PROFIT...erre én annyit mondtam, hogy ki nem szarja le a profitot :U ...attól még a telefon lehet szar.

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#43) laverdadb


laverdadb
tag

Ez várható volt. Volt iPhone 5s tulaj vagyok. Nagy kezem van es egy ideig birtam csak a 4es kijelzot. Nagyon sokan most fogjak lecserelni az iPhone 4st. Apropo, en mar nem leszek tobbet iPhone tulajdonos, szo szerint rohogtem egyet a benutaton. A mostani telefonom, fenyevekkel elorebb tart mint az i6. Persze, aki mindvegig iPhone tulajdonos volt, ezeket nem tudna megerteni hisz most kapja meg eloszor a tulajdonsagokat. Hasznaljatok majd egeszseggel ;)

(#44) babosmiki válasza Elpresidente (#15) üzenetére


babosmiki
addikt

Félre értesz!
Nem azt gondoltam, hogy váltani kellene más rendszerre...
Arra gondoltam,
hogy sokan 5S-ről azért váltanak csak, mert a 6-nak nagyobb lett a kijelzője.
Nézd csak meg, hogy hirtelen mennyi 5S lett eladó a neten...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#45) Simi87 válasza babosmiki (#44) üzenetére


Simi87
senior tag

Azért van más különbség is a két telefon között. :U

(#46) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Hát senkit sem izgat a kidülledő optika (majd billeg a telefon az asztalon) és az oldalra helyezett bekapcsológomb? :(

Én emiatt a kettő miatt nem venném/veszem meg.

A 4/4S/5 tulajok meg próbálják ki egyszer, hogy mennyivel jobb ujjlenyomattal feloldani a készüléket, nem slide to unlockolni...
Hétvégén több cimboránál is láttam, hogy androidon kínlódnak azzal a pöttyösszekötögetős feloldóval, vagy négyjegyű kódot írnak be minden feloldáskor (!!!!!!!!) mutattam nekik az ujjlenyomatolvasót és addig nem hitték el, amíg egyikük ujja be nem lett olvasva.
Addig ment a "melyik gombot nyomod még, hogy beenged", "ilyen nem létezik" :D

Oké, hogy nem uptodate mobilos emberek, mert pár samsungon is simán van hasonló megoldás, de itt tartunk, hogy egyes iOS tulajok sem ismerik el, ismerik fel a tényleg jó újításokat.

(#47) babosmiki válasza Simi87 (#45) üzenetére


babosmiki
addikt

Nem írtam, hogy nincs... :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#48) Ribi válasza micimacko (#10) üzenetére


Ribi
nagyúr

Haverom is mondta, hogy mikor kijött a 4, akkor még gyors volt, de szép lassan a sok frissítésnek köszönhetően rohadtul belassult. Gondolom így kényszerítik terelik az embereket, hogy megvegyék az újabbat. Aztán majd ezt is jól belassítják 3 év alatt. :(

(#49) Krugszvele válasza Ribi (#48) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

_minden_ technológiai dologgal ez van, egy Core2Duo-s processzoros gép milyen gyors volt 5 évvel ezelőtt, most meg szaggat a youtube :)
Az androidos telefonokra ki se adják az új rendszereket, (nagyon ritkán, nehogy nekiálljatok példákat felhozni)
iOS-ra kiadják, de a két generációval régebbin már kicsit belassulgat.

És egy rövid hír 2029-ből: "Kijött a Zanussi XmotoT05 mosógépre az 1.3-at firmware! Mostantól akár színes zoknit is moshatunk vele, viszont a fehér mosás valamivel lassabb lett."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.