Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60) aginor


aginor
veterán

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat. :R
Különösen hasznos volt végigolvasni most a monitorpárbajt. Nem az a baj, hogy valaki jobb anyagi helyzetben van, mint mások, hanem az, hogy veri rá a nyálát. Nem mindenki teheti meg magának, hogy karácsonyra csak úgy kérjen magának egy 150k-s 2407-et, és olyanok is vannak, akik még tudják miről szól az ünnep, és nem sok tíz, százezres ajándékokkal akarják egymás szeretetét megvenni.
Részemről monitoros téma lezárva, a lehetőségeimhez mérten a legnagyobb felbontásban teszteltem, és szerintem igenis reprezentatív az 1280, mivel kb megfelel az 1440-es wide felbontásnak is, és újfent hangsúlyozom(most utóljára), a magyar átlag a 17-19"(még a ph-n is vették a fáradtságot hogy teszteljenek vele, akkor meg miről beszélünk?).
Arról, hogy melyik kártya a jobb lehet vitatkozni, de míg a 88gt mellett csak egy érv szól, addig a 3800-asok mellet sokkal több, amikre nem térnék ki külön, mivel korábban már részleteztem őket.

Mégegyszer köszönöm mindenkinek aki elolvasta és véleményezte a tesztet :R , ha igénylitek, akkor még a jövőben is csinálhatok(természetesen más hardverrel). :U

Mindenkit megkérek szépen, hogy ne személyeskedjen többet, és ne is fellengzősködjön senki. Ez itt nem az Ati vs. Nvidia, de még csak nem is a fáradt gőz topic, tényleg nem szeretném kimoderáltatni a topicot.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.