Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project Cars

Hozzászólások

(#1301) Csapoati válasza dino_m (#1300) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mondjuk az igaz, hogy lassacskán 2 éve lett volna az első beígért megjelenési időpont. A feszültséget is elhiszem, a Bandai Namco gondolom mielőbb szeretné megjelentetni, az SMS meg még hegesztgetné.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1302) dino_m válasza Csapoati (#1301) üzenetére


dino_m
senior tag

A Bandai Namconak semmi beleszólása a megjelenésbe. Ők csak terítik világszerte, viszonteladók. És két éve még sehol se voltak, egyébként se. Az SMS a kiadó. Ők döntik el, mikor kerül kereskedelmi forgalomba.
Feszültség legfeljebb az SMS-en belül lehet, ugyanis tavaly hitelt vettek fel, hogy a csúszást tudják fedezni. ;) Az elején volt róla szó, hogy 2012 végén megjelenhet, de akkor szó se volt még arról, hogy nextgen konzol, komolyabb szimuláció, stb... Akkor még csak egy sima "real driver autósjátékot terveztek, de a WMD tagság többet akart és közben megjelentek a nextgen konzolok, tehát teljesen újratervezték az egészet.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1303) Penge@Borisz


Penge@Borisz
tag

A jó életbe, 11,8 gigás a mai build. Ez a patch lesz a végső?

[ Szerkesztve ]

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#1304) dino_m válasza Penge@Borisz (#1303) üzenetére


dino_m
senior tag

Azt írják ez lesz az utolsó gigabájtos build, de nem az utolsó build. ;)

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1305) dino_m válasza dino_m (#1304) üzenetére


dino_m
senior tag

"So, apologies for this, but there won't be a fix for this today. The build isn't "bad", it includes exactly the right code and data, but unfortunately because a new build machine was used all time stamps were updated. It does need fixing, because it affects the official D1P as well, but this won't be done until next week now. So get it now if you don't mind the download size, otherwise wait (I can't promise when next week it will happen though, apparently it's a tricky problem to solve - and yes, I've asked if we could just go back to the old build PC and apparently that isn't an option).

Sorry again, I'm depressed that we managed to mess up the last build"

- Andy Garton, Development Director, SMS

Ezen felül azt is olvastam a fórumon pár napja, hogy a megjelenés előtt pár nappal a Junior és a Team Member tagok nem tudják majd elérni a játékot, mindaddig, amíg a kedvezményes kuponjukkal ki nem egyenlítették a játék árának rájuk eső részét.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1306) Penge@Borisz válasza dino_m (#1305) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Oké, de most mi van? Nem jó a mai build, van benne valami gamebreraker, amit nem tudnak most javítani, vagy mi van? :D Kapkodnak...

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#1307) dino_m válasza Penge@Borisz (#1306) üzenetére


dino_m
senior tag

Nekem még van kb. 2 perc, hogy lejöjjön. De ahogy olvasom, ezt a hibát már csak a jövő héten tudják javítani. Szóval, ha nem fog működni, akkor a hétvégén marad az AC vagy a SimCity, legalábbis nekem. :))

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1308) Penge@Borisz válasza dino_m (#1307) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Engem sem hat meg, a héten hozzá sem nyúltam a játékhoz, most amúgy is a GTA V lesz a porondon egy darabig.

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#1309) Csapoati válasza dino_m (#1307) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vicces, épp ma gondoltam úgy, hogy inkább tiszta lappal indulok, és leszedtem az egészet, aztán újra install. :D Remélem azért használható valamennyire, mert hétvégén mennék vele.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1310) dino_m válasza Csapoati (#1309) üzenetére


dino_m
senior tag

Óvatosan fogalmazok. Lejött, a kormányt gyorsan beállítottam, máshoz nem nyúltam. TT-ben Dubai, LMP1, amit alapból ad. Két kör, semmi hiba. Maradt Dubai, cseréltem Formula A-ra. Két kör, semmi hiba. Szóval, ez alapján teljesen használható. Lehet, hogy majd multi vagy másik játékmódban fekszik ki.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1311) dino_m válasza dino_m (#1310) üzenetére


dino_m
senior tag

Ahogy olvasom, lényegében az a hiba, hogy 11 GB-ot tölt le a mai build az időbélyegzők miatt. Lényegében nagy változásokat a mérettel arányosan nem tartalmaz, csak amit a mai "build notes" is ír. Tehát a fájlméret miatt exkuzálta magát Andy. A használhatóságot ez nem érinti. :)

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1312) Penge@Borisz válasza Csapoati (#1309) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Pffff, épp ma én is pontosan így cselekedtem. Szerintem távolról távirányítanak minket. :)) :DD

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#1313) dino_m


dino_m
senior tag

Instant Gaming

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1314) yodamester10 válasza dino_m (#1313) üzenetére


yodamester10
őstag

Remélem tényleg megjelenik 7.-én ;)

(#1315) SityiSXT válasza yodamester10 (#1314) üzenetére


SityiSXT
őstag

Ha a gold státuszt elérte a játék, onnantól már nincs visszaút (illetve bonyolult megoldani).

(#1316) Penge@Borisz válasza yodamester10 (#1314) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Most már tuti, hogy kijön. A kérdés csak az, hogy lesz-e belőle botrány, vagy sem.

[ Szerkesztve ]

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#1317) Csapoati válasza Penge@Borisz (#1316) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Addig még simán patchelhetik tovább. Persze ez inkább a konzoloknál kardinális kérdés, ahol engedélyeztetni kell tudtommal a patchet a Microsoftnál illetve a Sonynál. Steamen csak úgy szedi le a játékot és kész is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1318) Penge@Borisz válasza Csapoati (#1317) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Na jó, de mégis, mennyi patch kell majd ahhoz, hogy okés legyen a dolog? :D Én inkább abban bízom, hogy van egy nem nyilvános buildjük, ami jóval előrébb jár annál, amit napra-nap kiadogatnak nekünk. Aztán csinálnak egy FDP-t és minden oké lesz. Mondjuk ebben csak bízom, de szerintem lesz itt még szar a ventilátorban 7-én.

[ Szerkesztve ]

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#1319) dino_m válasza Penge@Borisz (#1318) üzenetére


dino_m
senior tag

A tegnapi build notes-ba ezt írták:
"One last profile cleanup in your documents folder and in your steam folder (see below) and reset."

Ettől kezdve tőlem annyit "pecselnek", amennyit akarnak. Nem kell már törölni a profilt napi szinten, tehát részemről a fáklyásmenet. Főleg ha minden patch-től egyre jobb és jobb lesz. :DD

Amúgy még az is hátra van, hogy az NVidia is elkészítse hozzá a profilt, amitől feltételezhetően még stabilabb lesz. Meg AMD is igért ilyesmit a megjelenés utánra. Majd meglátjuk. Innen olyan lesz mint az AC-nál, időnként majd jön valami hozzá és mi majd örülünk. :D

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1320) Ipszilon


Ipszilon
csendes tag

Azt hittem, hogy mostanra sokkal optimalizáltabb lesz, de nem nem lett. Hiába a brutál grafika, ha az alsó közepes videókártyámon a Grid2/AC jobban néz ki.
Egyelőre az irányítás is csalódás. Látszik, hogy van alatta fizika, de valahogy nagyon sterilnek érzem az FFB-t. Majd a megjelenés után keresek valami leírást, hogy hogy kell részletesen beállítani. (Az micsoda, hogy állóhelyzetben elforgatom a kormányt és az visszafordul középre magától?!)

(#1321) macy válasza Ipszilon (#1320) üzenetére


macy
addikt

Nálam csak akkor fordul vissza, ha mozdul az autó. AC-ban meg álló helyzetben tök könnyű tekerni a kormányt, semmi ellenállása nincs. Az se épp realisztikus.

(#1322) Penge@Borisz válasza Ipszilon (#1320) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Te miről beszélsz? Ami a játékban van most, az nem nevezhető FFB-nek, ez kérlek egy nagy rakat szar. De tényleg.

Az optimalizálás mondjuk nem azt jelenti, hogy egy 10 éves gépen csutkára rakva mindent produkálnia kellene 50 frémet. Ez egy mai játék, igényli a vasat. (8 gb memória, 2 Gb VRam, jobbféle i5.) De ezek nem elszállt elvárások. Az én gépemen ultrán jól megy a játék. És nem éppen egy high-end gépem van...

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#1323) Csapoati válasza Penge@Borisz (#1322) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem akkor jó eséllyel a proci kevés neki (4 mag, 3,6 GHz-n járatom), mert a múlt héten még 4 fővel is szaggatott multiban, kb mediumra állítva. :( Na de sebaj, jövőre úgyis egy i5-ös konfigot állítok össze.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1324) dobobazsy


dobobazsy
őstag

sziasztok! megvettem steamen a játékot. az early acces dolog már lezárult? reméltem, hogy vásárlás után engedi letölteni a játékot, de nem :(
nagyon kiváncsi vagyok a játékra, G25-öm van, nem vagyok profi de remélem hamar megtanulok vezetni :))

(#1325) Enton válasza dobobazsy (#1324) üzenetére


Enton
addikt

Már nem igazán van early acces, anno volt. Majd május 7.én már töltheted ha nem lesz előtöltés neki.
Amúgy g25-höz egy kis kedvcsináló:

[link]

Ok, hogy csak a pedál g25/27 de az érzést átadja.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1326) dino_m válasza Enton (#1325) üzenetére


dino_m
senior tag

Sose volt Early Access. :(

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1327) Enton válasza dino_m (#1326) üzenetére


Enton
addikt

Hát most, hogy nem a steam-en hanem WMD oldalon szedtek így pénz az már részletkérdés, meg hogy több szinten adták így, nekem az attól még early access akárki akármit csinál. A legnagyobb baj, hogy én is lecsúsztam róla. Még idejében be kellett volna fektetni rá.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1328) Phobion válasza dino_m (#1313) üzenetére


Phobion
őstag

Mennyire megbízható ez az oldal?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1329) macy válasza Enton (#1327) üzenetére


macy
addikt

Ha jól rémlik már több mint egy éve nem lehet "megvenni".

(#1330) Csapoati válasza macy (#1329) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Van az 2 is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1331) dino_m válasza Phobion (#1328) üzenetére


dino_m
senior tag

Gőzöm sincs, csak úgy találtam. :D

De 15 euro környékén árulják a Cities Skylines-t, még szemezek vele, ha úgy döntök, hogy megveszem, majd megírom ide, hogy hogy ment a vásárlás. :K

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1332) zsiz válasza dino_m (#1331) üzenetére


zsiz
őstag

konzolvilágnál kb 1300 Ft-al drágább a lemezes változat (9999.- ingyen szállítással). melyiknek mi lehet az előnye és hátránya a másikhoz képest?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1333) dino_m válasza zsiz (#1332) üzenetére


dino_m
senior tag

Az egyik ok a Steames mellet, részemről, hogy nincs optikai meghajtó a gépemben, már évek óta. :))

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1334) zsiz válasza dino_m (#1333) üzenetére


zsiz
őstag

A spórolás jegyében én is majdnem kihagytam mikor állítottam össze az új gépemet. De rájöttem hogy megfelelő méretű pendrive híján Windows telepítéshez jól fog jönni :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1335) JoinR válasza zsiz (#1334) üzenetére


JoinR
senior tag

Mennyi egy 8G pendrive, 1,5k huf? :DDD

(#1336) yodamester10 válasza JoinR (#1335) üzenetére


yodamester10
őstag

Én ha a bf4-et újra rakom lemezről sokkal gyorsabb,úgy hogy legyen csak meghajtó de ami a lényeg,hogy fizikálisan jelen van a játék.Megy a polcra ;) Csak jöjjön 7.-én mert eret vágok magamon :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1337) Penge@Borisz válasza yodamester10 (#1336) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Oké, ott van a polcon a doboz meg benne a lemez. És?

Egyébként tényleg olcsóbb egy 8 gigás pendrive, mint egy ODD, és kb. semmire sem kell már optikai meghajtó. Ha van jó netkapcsolat, semmi nem okozhat gondot. Nálam az ODD kb a VHS-sel egyenértékű. Érdekes lelet az ősidőkből.

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#1338) zsiz válasza JoinR (#1335) üzenetére


zsiz
őstag

Kb. :D de sose kellett, ezért soha nem is vettem. most is csak azért van egy 16gigás, mert Facebook-on nyertem :D meg rájöttem, hogy roskadozik a szekrény a sok lemeztől, szóval később mindenképp vennem kellett volna olvasót :)

nem mindenki lakik pesten h kb szinte ingyen legyen marhagyors internete. szóval inkább lemezen legyen ott minden ami kellhet. de ez elég off.

viszont továbbra is érdekelne az eredeti kérdésre a válasz :D pl farming simulator-nál, van valami olyasmi, hogy lemezről csak X-szer telepítheted a játékot, ellenben a steam-essel amit akárhányszor... stb

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1339) Csapoati válasza dino_m (#1333) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A dobozoshoz se kell dvd-meghajtó, csak begépeled a kódot és már tölti is a Steam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1340) dino_m válasza zsiz (#1338) üzenetére


dino_m
senior tag

Igen van olyan, hogy install limites lesz a lemez. Én is anno úgy vettem meg a Shift 2-őt lemezen. Néhány Windows újratelepítés után, egyszer nem engedte újratelepíteni, mondván túlléptem ezt a limitet. Felhívtam az EA magyar irodáját és ott azt mondták, hogy azért limitált le, mert nem uninstalláltam csak simán töröltem. Vagyis ha uninstallal szedem le, akkor annyiszor telepítem, ahányszor akarom, de amúgy normálisak voltak és visszakaptam az eredeti kulcsot ami a lemezen van és azóta is egy csomószor húztam már le Originről és semmi probléma nincs vele ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1341) vlevi válasza Csapoati (#1339) üzenetére


vlevi
nagyúr

Sokan nem tudják, de ha a steamnél odafigyel az ember arra, hogy a játékok ne a rendszermeghajtón legyenek, akkor egy rendszer újratelepítésnél a steamet nem kell újratelepíteni, letölteni újra az összes játékot. Csak annyit kell tenni, hogy egyszer elindítod az új gépen a steamet, akkor bejelentkezik, ellenőrzi a játékokat, pár perc, minimális letöltögetés, és kész is. A játékokat majd telepíti, ha szükség lesz rá, de nem tölti le újra. Ez azt is jelenti, hogy a steam mentést meg lehet úgy oldani, hogy egy külső vinyóra kimásolod.
Originnél is meg lehet csinálni ugyanezt, de ott egy kicsit trükközni kell.

(#1342) dino_m


dino_m
senior tag

"B988 (JR+) 20/04/15

Build 988 (20/04/15) - 707 MB

General:
* Please ensure you have completely wiped your computer before installing. This is mandatory for each build from now on.

Render:
* Remove all post processing effects
* Revert to 16-bit colour to ensure 120fps possible in all instances on Radeon 5450 and higher GPU
* Resolution forced to 320x200

GUI:
* Disable GUI entirely
* Implement command line. See below for examples
Type "Select {car manufacturer} {car model}" to select your car
Type "Select {track name} {variation}" to select your track
Type "Pick {livery name}" to select your livery
Type "Start Race at {track name} with {x} opponents from {y} class + {z} class on {date} at {time} with {weather} + {weather} + {weather} + {weather} using {time} acceleration" to start a race
Type "Quit" to quit
Type "Start multiplayer" to create a new multiplayer lobby
Type "Join multiplayer session {sessioname}" to join a lobby
Type "List {sessionname}" to discover lobbies currently available to join
Type "Arcade" to enable Assetto Corsa physics
Type "I love iRacing" to enable out of date tyre physics
Type "Sims" to remove all graphics because a sim doesn't need graphics
Type "I love Ian Bell" to enable wookie growl on overrun
Type "Cheat mode enabled" to enable DRS and/or KERS whilst racing
Type "Select tyres" for real tyres to be delivered to your house. Your paypal account will be used for payment.
Type "Gordon's Alive" to select Ming the Merciless skin
Type "You can't go out dressed like that" to select teenage girl driver skin
Type "Dinner please" to send SMS to your wife/girlfriend/mother to alert them that you require feeding
Type "Display menu" to display dinner menu
Type "Select {menu choice}" to select dinner (see "dinner please" for purpose)
Type "uuddlrlrba" and then hit "enter" to enable 'Stig mode'

Cameras/Replays:
* Disable all external cameras
* Remove Fast Forward and Rewind from replay mode
* Add new DnB soundtrack to all replays

Controllers:
* Disable keyboard support

Characters/Animations:
* Pitcrew now performs YMCA on approach to pits
* Opponent pitcrew flip you the bird as you pass
* Caterham driver model now equipped with thick raincoat to survive typically British weather. Even in the height of summer.

AI/Pitstops:
* AI now self-aware and liable to morph into Arnold Schwarzenegger
* Transfer control from AI to AJ - AJ now controls your car whenever you hand over control to AI. He is sat at home waiting patiently for you to transfer control to him.
* All Audi AI cars are now totally unaware of their surroundings to replicate real-life driving conditions

Vehicles:
* Removed RUF due to complaints from Porsche
* Split the Atoms
* Added entire British Layland lineup.
* Austin Princess set as default car
* All BMW cars are now slammed to the ground, with extreme camber. Totally undrivable, but look totally awesome.
* All BMW cars now fitted with indicators (currently not functional and unlikely to ever be enabled to maintain realism)

* All Paganis now exude extreme coolness. Don't ask how, they just do.

Audio:
* Themetune to Terry and June added

Physics:
* All BMW cars now exert moral authority over ever other car.
* Disabled SETA tyre model
* Implemented SETI tyre model. Unused processor cycles now used to calculate better physics.
* Tires: FA heat fix . Seriously, we've done F*** All because there was nothing to fix, it's perfect.
* Increase resistance to grass. Requested by Cheech Marin

Known Issues:
* Yes, there are still bugs, get over it! Hope you enjoyed this little tribute to the build logs! Now go out and have fun! "

:) :)) :D :DD :DDD :N :( :(( :C :F :Y :R :W

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1343) Phobion válasza dino_m (#1331) üzenetére


Phobion
őstag

rendben, köszi :)

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1344) Penge@Borisz válasza dino_m (#1342) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Ezeknél kajak elgurult a gyógyszer. :D :C :C :C :C :C

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#1345) dino_m válasza Penge@Borisz (#1344) üzenetére


dino_m
senior tag

"Type "Arcade" to enable Assetto Corsa physics
Type "I love iRacing" to enable out of date tyre physics"

Ezen mennyit röhögtem, de a vastagon kíhúzottak is rekeszizom fárasztóak. :DD

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1346) vlevi válasza dino_m (#1342) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem is emléxem, mikor jáccottam utoljára 320*200 felbontásban. :DD

(#1347) dino_m


dino_m
senior tag

Ma megint lejött Steamen 12 GB valami, CARS-hoz. Ennyit az utolsó gigabájton felüli frissítésről, buildről. :))

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1348) Csapoati válasza dino_m (#1347) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem ez volt a kijavított pénteki build? Csak mert méretre ugyanakkora.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1349) dino_m válasza Csapoati (#1348) üzenetére


dino_m
senior tag

Lehet. De ha minden igaz, akkor most csak 14 MB-ot akartak hozzátenni. :D

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1350) dino_m


dino_m
senior tag

"A very short update for now as I'm jet-lagged to hell and back but the good news is that we will be continuing the WMD setup for pCARS2.

We will open new forum sections when the game (pCARS1) ships to support the new users and you WMD experts will all have access and we'd greatly appreciate your assistance advising new users.

I'll be implementing a new non-profit return form of WMD for pCARS2 (to avoid the FSA hassle) and will set a purchase time limit of 2-3 months for those who want to take part. Following this, involvement will be closed. The tiers won't have the higher cost options that we currently have (probably capped at 100 pounds with excellent benefits) and those who want to approach me personally to invest in the new game can do so providing it's at or above 50k.

I planned to release the above information with a new web page explaining the details of each purchase tier but we're insanely busy and haven't found the time. I'm aware though that I promised an update so here it is.

In short, we want to continue and extend the community involvement in the pCARS brand which has proven to be so very effective and we want to ensure this great community lives on and thrives into the future. "

Ian Bell, Head of SMS

:Y :C :R

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project Cars
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.