Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project Cars

Hozzászólások

(#1651) Penge@Borisz válasza Chawitsch (#1633) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Aha, akkor ezek szerint én azért nem foglalkozok a setuppal, mert amúgy meg lassú vagyok. :D Ne haragudj, de ekkora blődséget ritkán olvasni. Mégis, miből következik az, hogy ha valaki nem kockul a setup menün mert nincs rá ideje, nincs hozzá kedve és nem is érdekli ez a része a játéknak, akkor az halálbiztos, hogy egyébként is lassabb? Hát én meg megkockáztatom, hogy ha értenék hozzá, akkor messze nem lennék annyira lemaradva azoktól, akik setupolnak, sőt, némelyik "élmenővel", főleg hosszú távú versenyeken akár pariban is lehetnék. Nem mindenkivel, de biztos vagyok abban, hogy ha setupolnék, akkor messze nem tudnának olyan idő különbségeket kiautózni, mint így. De nem teszem, mert nem vagyok hácékocka.

Összesen ez a különbség, az, hogy én mennyi időt vagyok hajlandó beleforgatni a játékba és mennyire merülök el a csúszkák állítgatásába. Hát, jelentem, semmivel, aztán így is nem egy autó-pálya kombinációban kerültem a LB elejére úgy, hogy már szinte csak setupos idők voltak előttem. Adott esetben mondjuk 3-4. Szóval hagyjuk ezt a hülyeséget, hogy azért nem setupolsz, mert lassú vagy. Ez nonszensz. Sőt, inkább az az igaz, hogy azért setupolsz, mert amúgy lassú vagy. Máskülönben, ha nem nyernél előnyt a setupolásból, akkor miért csinálod? Hagyjuk már... :D

Egyébként oda kell menni akkor Alonsohoz, és megmondani neki, hogy figyelj öregem, nem állítunk az autón semmit, vagy te olyan gyors, hogy az nélkül is menni fog az alázás. :C :C :C :C Hát hogyne! :DD

[ Szerkesztve ]

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#1652) SityiSXT válasza Penge@Borisz (#1651) üzenetére


SityiSXT
őstag

Bocsi, hogy belevau, de gondoltam megjegyzem, hogy az alap setup a kocsiknál szándékosan a tapadósabb, de lassabb fajtából való. Gondolom az SMS nem akarta kedvét szegni a kevésbé gyakorlott digitális Maldonadóknak, nehogy a gépállat nagyon kezelhetetlenné váljon kis kacsóik alatt.
Amúgy szerintem kissé túl van spirázva ez a dolog. Szerintem a legtöbben csak annyit setupolnak, hogy kicsit állítanak a szárnyakon, a váltón, esetleg a körszám függvényében a betankolt nafta mennyiségén - ez megvan sacc/kb 4-5 kör alatt (lám, mire lehet jó a practice). A másodpercek szerintem leginkább ezeken múlnak - a futómű hosszadalmas piszkálásából inkább csak tizedek nyerhetőek. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1653) yodamester10


yodamester10
őstag

Remélem még senki nem tud vele játszani,a holnapi megjelenésig :U

(#1654) Penge@Borisz válasza yodamester10 (#1653) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Jelen pillanatban 8331 ember játszik vele Steam-en belül. He-he-he. :U

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#1655) dino_m válasza yodamester10 (#1653) üzenetére


dino_m
senior tag

Már mindenki ezzel játszik. :C

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1656) yodamester10 válasza Penge@Borisz (#1654) üzenetére


yodamester10
őstag

És hogy a picsába mikor ma voltam 576-ban és ott mondták csak holnap jelenik meg?Pedig elő van rendelve.

(#1657) Penge@Borisz válasza yodamester10 (#1656) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Hazudtak. Ma van a megjelenés napja.

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#1658) yodamester10 válasza Penge@Borisz (#1657) üzenetére


yodamester10
őstag

Klassz ;) A digitális verzió megér 50 eurót mert akkor megveszem steam-en.
Ja és egyből letölthető?

[ Szerkesztve ]

(#1659) Penge@Borisz válasza yodamester10 (#1658) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Szerintem megéri, és persze, azonnal tölthető. De magadnak kell eldöntened, hogy neked megér-e ennyit, én nem vállalok érte felelősséget :D

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#1660) yodamester10 válasza Penge@Borisz (#1659) üzenetére


yodamester10
őstag

:DD Most 11 vagy 15 már mindegy.

(#1661) yodamester10


yodamester10
őstag

Na 30 perc és mehet a móka.

(#1662) Chawitsch válasza Penge@Borisz (#1651) üzenetére


Chawitsch
csendes tag

Nem tudom miért vetted magadra amit írtam, általánosságban beszéltem, mint ahogy te is előttem. Ha meg egyébként tudod, hogy mit kéne állítani a kocsikon hogy gyorsabb legyél, akkor egyértelműen nem vagy kezdő, függetlenül attól hogy van-e időd vagy kedved állítgatni. Elnézést kérek ha megsértettelek, nem állt szándékomban.

[ Szerkesztve ]

David Semperger @ WMD

(#1663) Csapoati válasza Penge@Borisz (#1651) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sőt, inkább az az igaz, hogy azért setupolsz, mert amúgy lassú vagy.

Uhh, ez azért nagyon nagy hülyéség ám. :D Szerintem engedjük el ezt a témát, mert felesleges vita van belőle. Aki akar ezzel foglalkozni az setupoljon (ettől még nem lesz hácékocka pattanásos hülyegyerek stb.), aki meg nem akar, az meg ne (ettől meg nem lesz full casual balf.sz stb.). :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1664) Penge@Borisz


Penge@Borisz
tag

Chawitsch: Nem vettem magamra semmit, de szerintem általános jelleggel sem lehet ex catedra kijelenteni, hogy aki nem setupol, az egyébként is lassú. Mivel semmit nem foglalkoztam soha a setuppal, így fogalmam sincs, hogy mihez hogyan kell hozzányúlni, de őszintén szólva nem is érdekel, nekem ez már hc kocka dolog.

Csapoati: Pont olyan hülyeség, mint az ellentéte. Minden ilyen vitát meg lehetett volna előzni azzal, ha a kedves fejlesztők betesznek egy setup lock opciót. Hogy miért nem teszik ezt SOHA, egy játéknál sem, számomra rejtély.

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#1665) Csapoati válasza Penge@Borisz (#1664) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Betehették volna valóban, de talán még nem késő.
Én egyébként elsősorban nem is a gyorsaságért szoktam setupolni (amikor szoktam egyáltalán), hanem hogy az én stílusomnak megfelelően lehessen vezetni az adott vasat. Utálom a túlkormányzottságot, az alulkormányzottságot viszont elviselem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1666) dino_m


dino_m
senior tag

A délutáni Patch-ben feloldották a Lycan Supersportot. :))

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1667) dino_m válasza dino_m (#1666) üzenetére


dino_m
senior tag

Lycan Hypersportot. :DDD :B

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1668) djculture


djculture
félisten

Nem rossz játék gépigénye se nagy de egész jól nézki plusz még billröl is irányitható ami nagy csoda. De fizika mint olyan nem létezik benne ahogy néztem. Vagy ezt belehet állitani valahol? Másik amit utálok az nvidia feliratok mindenhol a pályákon, rohadtul hülyén néznek ki..

[ Szerkesztve ]

(#1669) Csapoati válasza djculture (#1668) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Őőőő, hogyne lenne benne fizika, csak kapcsold ki a segítségeket. Még kormánnyal is küzdeni kell rendesen, szóval billről nem tudom hogy fog menni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1670) Hauptmann válasza Chawitsch (#1633) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ha a community tud rajzolni, akkor bárki tud. Valami külső programmal gondolom.

(#1671) Penge@Borisz válasza djculture (#1668) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Billentyűzettel kéred számon a fizikát?

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#1672) djculture válasza Penge@Borisz (#1671) üzenetére


djculture
félisten

Ja vagyok ilyen genyó hogyha eltalálok egy kocsit azon legyen már valami horpadás is netán ha gumifalba száll valaki ne menjen már tovább patika sérülés mentes kocsival.. Assetto Corsa billröl nyomom simán persze kell hozzá reflex ennyi:)

[ Szerkesztve ]

(#1673) Penge@Borisz válasza djculture (#1672) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Hát talán kapcsold be a meghibásodást meg a sérülést. Atomjaira lehet zúzni az autókat, és minden kihat a menettulajdonságokra is. Ez kb évek óta így van ebben a játékban. Mondjuk két éve biztosan.

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#1674) djculture válasza Penge@Borisz (#1673) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom én ma néztem meg először ezt, nemvoltam benne a folyamatban. Összességébe tetszik ennyi.

De már megtaláltam mechanikal failure is van meg full damage beállitás.

[ Szerkesztve ]

(#1675) slayer006 válasza Hauptmann (#1631) üzenetére


slayer006
addikt

a custom liveriket lehet kicserélni egyenlőre (?)
pl.: [link]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#1676) Chawitsch válasza Hauptmann (#1670) üzenetére


Chawitsch
csendes tag

Community alatt úgy általában az érdeklődőket értettem. Számomra ha valaki csak liveryket gyárt az is tagja a sim közösségének.

És igen, képszerkesztő progi kell hozzá. Elvileg a pCARS könyvtárán belül valahol van egy sablon amit lehet módosítani. Egyelőre viszont egy kocsihoz csak egy saját festést lehet berakni. Ez persze idővel változni fog.

[ Szerkesztve ]

David Semperger @ WMD

(#1677) vlevi válasza Penge@Borisz (#1664) üzenetére


vlevi
nagyúr

"ha a kedves fejlesztők betesznek egy setup lock opciót. "
Még a Dirt3-ban is van setup, még akkor is, ha csak 3-4 dolgot lehet állítani, igenis számít. Váltóáttétel nem kérdés, nem mindegy, hogy tiltáson mész végig az egyenesben, vagy fel sem tudod rakni 6-ba. Dirt3-hoz visszatérve, ott még a felfüggesztés, rugók állítása is érzékelhető volt. De ott nem sok állítási lehetőség volt, szóval nem nagy kunszt.
Azonban valahol neked is igazat tudok adni, mert amikor már arról szól a dolog, hogy Zandwoortban hogyan állítsd be a gátlók gyors/lassú csillapítását, hogy ne libegjen az autó, az már valahol tényleg kicsit túlzás :)
Igaz, a szimulátorokhoz valahol ez is hozzátartozik, de aki nem tölti a szabadidejét állandóan a monitor és a kormánya mögött, annak nehéz a setupolás rejtelmeibe beleásnia magát.

(#1678) GuruZone


GuruZone
őstag

Számomra (egyelőre) csalódás.

Az autók darabosan mozognak oldalirányban.
Fastest Lap megjelenítése kötelező lenne a verseny végén, ez készült 4 évig????

Az az érzésem, hogy ez a játék még nincs kész.

Le a kalappal a betöltési idő és a mélyreható tuning előtt, de ha összegyúrnám ezt a fizikát az Autosport-tal, számomra az lenne az igazi királyság.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#1679) slayer006


slayer006
addikt

Két dolgot kérdeznék azoktól akik már 'gyűrik" a programot.

Analóg műszerfalas autóknál (meg ugy általában) a gumihőmérsékletet hol találom boxkiálláskor?
A világítást már nem lehet ki-be kapcsolgatni, automatikus lett?

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#1680) Penge@Borisz


Penge@Borisz
tag

Azt hiszem, a megjelenés örömére megadta magát a pedálom. Tolom neki, ami a csövön kifér, aztán egyszer csak "no power" jelenség, mintha levettem volna a lábam a gázpedálról. Ez után pár másodpercig nincs semmi, aztán egyszer csak megint lehet neki nyomni, majd random időközönként több másodpercre megint semmi. :F

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#1681) Chawitsch válasza slayer006 (#1679) üzenetére


Chawitsch
csendes tag

A gumihőmérséklet alapból a HUD része, jobb oldalt lent kéne látnod 4 kis színes négyzetet. Ha pontos infó kell, akkor nézd meg a control optionsben melyik gombon van a Cycle HUD Display funkció. Ezt nyomkodva tudsz nézni élő telemetriát, ahol látod a gumik pontos hőmérsékletet.

A lámpákat még mindig tudod manuális kapcsolgatni, de ha besötétedik akkor automatikusan felkapcsolja a őket játék.

[ Szerkesztve ]

David Semperger @ WMD

(#1682) Joshi válasza Penge@Borisz (#1664) üzenetére


Joshi
titán

Ez a setupolós téma téged a sírba fog vinni. ;] Én is versenyeztem néhány ligában és nekem se a gyorsaságon javított a setupolás hanem inkább a stabil vezetést segítette elő. Egy sok körös versenynél nagyon fontos a kezelhető autó, ott nem feltétlenül számít a prekvalhoz hasonló idő. Persze a váltó áttétel beállítása az adott pályához az alap, azt muszáj megtenni különben Nordschleifén dadogva mész a hosszú egyenesekben. Egyébként nekem van egy olyan érzésem az übergyors pilótákkal szemben, hogy ők nem csak a menüben lévő setupba nyúlnak bele. Szerintem sokkal mélyrehatóbban is piszkálják a dolgokat mint mondjuk system fájlok, ini stb.

(#1683) Csapoati válasza Joshi (#1682) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na igen, az egyenes közepén már dadogó motor, meg a 3 kör alatt elkopó gumi azért cinkes...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1684) barcalaci84


barcalaci84
őstag

biztos lesz egy csomó letölthető setup amit az is letölthet aki nem akr belemélyedni a setupolásba...

más: van olyan hud ami kb azt mutatja mint AC-ban a pedál app , illetve valami fordulatszám jelző hud?

(#1685) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Kipróbáltam az arab lambot :D:D brutál :D
[link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1686) dino_m válasza barcalaci84 (#1684) üzenetére


dino_m
senior tag

Itt keresd meg a cycle hud displayt, rendelj hozzá egy billentyűt vagy gombot a kormányon és ennek nyomogatásával változik a hud. A telemetria hudon vannak mindenféléről adatok.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1687) Enton válasza IntelKiller7 (#1685) üzenetére


Enton
addikt

Köridőd van vele vagy csak próbálgattad? Délelőtt ránézek már én is erre a kombóra. ;]

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1688) boogie84


boogie84
veterán

Volt szerencsém kipróbálni billentyűzettel.

Beállítások: kép

LMP1-es alap, ami be van állítva alapból -> nagyon jól irányítható még bill-el is!
Pagani Zonda R -> nagyon jól irányítható még bill-el is!

FPS adatok
█ 2500K@4,4GHz █ Vengeance 2×4GB 1600CL9 █ MSI GTX 970 GAMING 4G :

1. próba: alap beállítás: LMP1 + Dubai 105-142fps
kép kép

2. próba: Zonda + Dubai 68-111fps
kép kép kép kép kép kép kép

Vizuális beállítások:
kép kép kép

Engem meggyőzött! :C Asetto Corsa nem tetszik ennyire mint ez.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1689) Joshi válasza boogie84 (#1688) üzenetére


Joshi
titán

A Project Cars a többségnek tetszik ami nem meglepő, próbáltak egy olyan Arcade/Simulator egyveleget készíteni amiben mindenki megtalálja a számítását. Szerintem nagyon jó lett.

(#1690) yodamester10


yodamester10
őstag

Na toltam egy rövid tesztet mert vár a munka :O
Rendesen megzabálja a játék a gépet.Lmp1-et próbáltam 2 körös versenyen 20 ai -val és 45 fps-em van.Úgy látom még a 980 is kevés ide egymagában.A játék viszont csuda jó :DD
Amit lehet az minden ultra beállítás 2560x1080p,16x,ds9x,smaa ultra.

[ Szerkesztve ]

(#1691) Penge@Borisz válasza IntelKiller7 (#1685) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Én is mentem ezzel pár kört, segítségek nélkül, alap setuppal, és hát meglehetősen bizonytalan egy járgánynak tűnik. Hajlamos mindenféle rosszaságra, úgy kell bánni vele, mint egy hímes tojással. Leaderen kb. mindenki minden segédletet bekapcsolt hozzá, úgy mentek vele. :D Érdekes hosszú távú versenyt lehetne ezzel az autóval csinálni (forced cockpit view, helps off opciókkal), kíváncsi lennék arra, hogy mondjuk egy 15-20 fős mezőnyből mennyien úsznák meg 20 kör alatt nagyobb hiba nélkül. Tipikusan olyan verda, ahová legalább a gyári segítségek kellenének, és szerintem setuppal kell betörni. Mindegy, én megszelídítem ezek nélkül is. Legalábbis megpróbálom. :D

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#1692) dino_m válasza Penge@Borisz (#1691) üzenetére


dino_m
senior tag

Kipróbáltam még tegnap a Lycant. Én is úgy álltam neki, hogy assist OFF, de mivel ez egy utcai verda, mégha sport is, két lehetőség van a kellemes autózáshoz. Vagy bekapcsolom a REAL assistokat és akkor tényleg FUN a cucc vagy elkezdek piszmogni vele, hogy az assist hiányából fakadó instabilitást megszüntessem. Na, én azt választom, hogy a jövőben hagyom REAL-en az assistokat, mert sajnos a CARS jelen pillanatban még nincs annyira kidolgozva, hadd ne mondjam szimesítve, hogy megérje órákat, heteket áldozni a setup beállításokra. Mondjuk én nem szeretnék abba a hibába esni, hogy úgy akarjam elérnia szimulátor hatást, hogy szétállítgatom, addig amíg olyan instabil nem lesz hogy elmondhassam mekkora egy szimes vagyok már és így mekkora egy kihívás vezetni. :DDD Akinek nem inge ne vegye magára. :)
Nem merték meglépni végül is, hogy egy jóval szimesebb játékot adjanak ki, inkább arra gyúrtak rá, hogy segítségekkel vagy legalább a gyári segítségek bekapcsolva hagyásával egy igen kellemes játék legyen belőle. Amit el is értek és szerintem jól is sikerült, itt jegyzem meg, ha REAL-en van hagyva, akkor az AI is mintha intelligensebb lenne. :)) De lehet ez placebo. :D
Félreértés ne essék, nem szidni kezdtem el a játékot csak egyszerűen tényt közölni, hogy inkább a REAL DRIVING játékokhoz van közelebb mint a szimulátorokhoz, ami ugye nem is akkora probléma, mert Forza és GT tipusu játékok eddig nem igazán voltak PC-n. És azt azért mindenki belátja szerintem, hogy a Codemasters és az EA szörnyűségeihez képest ez már inkább szimulátor. Sőt anno imádtam a Shift játékokat, amiket szintén az SMS követett el, de a CARS mérföldekkel elszáguldott már azok mellett is.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1693) Penge@Borisz válasza dino_m (#1692) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Teljesen egyetértek a játék megítélésével kapcsolatban. Persze, hogy ez nem hc cucc, de nem is annak hegesztették, ugyanakkor van benne annyi kihívás, hogy élvezetes tudjon lenni, mindenféle bazári gagyizás nélkül, és szerintem ha nem is hc, de azért sokkal közelebb van ez a szimulátoros műfajhoz - szerintem AC-t helyenként veri is -, mint az árkádhoz. Sőt, utóbbival eleve oltári ostobaság akár csak hasonlítani. Nekem egyébként egyáltalán nem hiányzik ennél több egy autós játékból, én ugyanis a szimesekkel ellentétben nem agyonfrusztrált pótcselekvést és hamis önmegvalósítást hajtok végre, hanem simán csak játszok. És ez erre maga a tökély. Persze még van mit benne javítani, pótolni a hiányosságokat, tényleg van benne egy-két nagyon amatőr dolog, de remek kiindulási alap.

(Mindettől függetlenül én továbbra is vezetési segédletek és setup nélkül fogok játszani. :D)

[ Szerkesztve ]

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#1694) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Végre meglett nekem is.Nagyon tetszik a játék.Egy dolog zavar,hogy egy i7 5820k+r9 290x 20ai versenyzővel high ultra beállítások mellett 30-40 fps közötti értéket produkál verseny közben,indulásnál meg még alacsonyabb.De elvileg már jön valami csodadriver,mert tud az Amd a dologról(ezt a tegnap a gamepodon megjelent cikk hozzászólásainál olvastam,hogy limitbe ütközik a játék).

De ettől függetlenül várom a csodát,meg a játék is játszható,csak visszább kell venni.
Köszönöm SMS,nálam 90%

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#1695) boogie84 válasza yodamester10 (#1690) üzenetére


boogie84
veterán

Úgy látom még a 980 is kevés ide egymagában.

2 dolog van, ha azt akarod h jobban menjen.
1. vegyél még vga-t, 2. vegyél vissza a részletességből. Ilyen egyszerű.

Sztem sokkal többet jelent, hogy van egy játszható autós játék a piacon!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1696) Chawitsch


Chawitsch
csendes tag

yodamester10: Vedd le szimplán High-ra. Alig fogod látni a különbséget, de jóval gyorsabb lesz. Ahogy mondták már a Detailed Grass-t akár teljesen ki is kapcsolhatod. Zabálja a teljesítményt, de versenytempónál alig látszik. Az Ultra detail jelenleg kb. csak több GPU-s rendszereken fut jól. A cél az volt, hogy az aktuális hardware-ek izzadjanak tőle.

boogie84: Sajnos jelenleg az AMD GPU-kkal valami gebasz van a pCARS alatt. Valami driver problémára gyanakodik a community, mert tesztek szerint Win10 alatt például, még az ottani kezdetleges driverekkel is kb. 25-30%-al gyorsabb fix gépen, fix beállításokkal.

[ Szerkesztve ]

David Semperger @ WMD

(#1697) Csapoati válasza Chawitsch (#1696) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na, akkor lehet hogy váltok Win10-re. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1698) rapidsquirel


rapidsquirel
aktív tag

Jó kis játék ez, el lehet vele lenni, de nyugodtan adhatták volna neki a: Grid Race nevet.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#1699) dino_m válasza Penge@Borisz (#1693) üzenetére


dino_m
senior tag

Megmondom őszintén, hogy pipa vagyok egy kicsit, mert valahogy úgy érzem, hogy visszacsempészték a játékba az egy-két hónappal ezelőtti fizikát. Egy csomó panasz ment hozzájuk, hogy állandóan kiemelkedik az autók eleje, vagy egszerűen random eldobja oldalra az autót, ha egy kicsit nagyobbat nyomok a gázon és itt nem azt értem, hogy fullgázon akarok kanyarkijáraton elmenni, hanem akár már harmadikban egyenesben is megcsinálta már néhány autónál. Vagy lassú kanyarban fokozatos gáz adás mellett, ott ahol egyébként csak mechanikai tapadásnak kellene lennie, elkönnyül és egyszerűen továbbfordul vagy kifordul.
Ezt hideg gumiknál még lehet azzal magyarázni, hogy nincs meg a tapadás, de optimális hőmérsékleten is megcsinálta, nemegyszer. És végre, ezt elég jól orvosolták március óta, erre jött itt ez a legutóbbi sok gigás build és megint olyan néhány autónál mintha versenycsónakot vezetnék. Persze setuppal lehet orvosolni úgyahogy, vagy ha bent hagyok néhány assistot, vagy real assiston hagyom.
Na, az utóbbi mellett döntöttem. :DD

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#1700) Csapoati válasza dino_m (#1699) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én egyébként a real assist mellett vagyok. Miért kellene kikapcsolni valami olyat, ami az igazi autóban is be van kapcsolva? Úgy már nem szimuláció megint.

rapidsquirel: Miért? Szerintem nagyon messze van a Gridektől (pozitív irányban).

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project Cars
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.