Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139097) Frod válasza Sliderxy (#139095) üzenetére


Frod
addikt

Nem nehéz játék, de a általában véve a játék egésze és a boss-ok között van egy szemmel is egészen jól látható difficulty spike... vagy inkább már torony.
Én Expert Spirit Guide-on játszottam, az utolsó fél órára (aki játszotta tudja) vettem le Story-ra, mert nyilván lement volna X idő alatt, de mint fentebb is írtam, már nem férnek bele ezek nálam, kevés időm van játszani, és amúgy is már mást akartam kezdeni.
(egyszerre csak egy sztori-játékot viszek, addig nem kezdek újba)

Talán RangerFox írta jórégen, hogy olyan értelemben "nehéz", hogy pl a healing az teljesen nem-játékosbarát, mert eleve kell hozzá szerezni Rot Energy-t, és jó ha max 2 van egy boss arénában.
Ezzel szemben mondjuk egy akármilyen soulslike játékban is össze tudsz szedni sokkal többet. (pl: a Fallen Orderben lehet 10 nálad, és nincs előfeltétele annak, hogy használd ha akarod)

Egy trófea híján plat, de hát ott rohad meg a Master nehézség ahol van ¯\_(ツ)_/¯

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.