Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83951) Wlac válasza marilllyo (#83940) üzenetére


Wlac
Ármester

Az melyik trófea? Vagy csak arra gondolsz, hogy három csillagot szerezz az utolsó Special Eventben? Ha utóbbi akkor nagyjából az, amit írtál, ne rontsd el a driftet. Gyorsulj fel, kezdj el driftelni, és több kört nyomj így le. Ötvenezer pont környékén már ezresével pörög a számláló, szóval össze lehet kaparni viszonylag hamar, néhány perc alatt. Tartalékold a turbókat arra az esetre, ha nagyon belassulnál, a rajtnál lévő ugrató pedig igazából segít is, mert ha egyenesen is mész bele, a levegőben nem bukik a drift, a földre érés előtt pedig elég csak, ha egy kicsit oldalra mozdítod a kocsit, és már nagy sebességgel fogsz csúszni. Dobj be mellé valami sorozatrészt, szerintem én vagy három Falling Skies-t végig néztem, mire sikerült (egy ponton 969 ezer pontot buktam be... utána volt egy pár perces szünet).

Gabesz1019: igen, annyi reális érte. Remek játék, de nagyon rövid, cserébe egy délután megvan a platina.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#83952) N@idia válasza aizen92 (#83948) üzenetére


N@idia
őstag

Igazad vagy egyébként tényleg spoileres a kép, de nem tudtam már időben szerkeszteni sajnálom... :U

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#83953) aizen92 válasza N@idia (#83952) üzenetére


aizen92
addikt

Semmi gond, köszi hogy átszerkesztették! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#83954) EczkE


EczkE
addikt

Ha mar Uncharted... Most fejeztem be a harmadik reszt, szamomra ez tetszett a legjobban minden szempontbol. Most varom hogy az uj resz ara kicsit lejebb menjen es neki lassak annak is. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#83955) kovsol


kovsol
titán

Én ma egész nap a Tropico 5 -el nyomtam :D Ez a játék gondolom csak engem szívott be, mert nem igazán írt róla senki. Igaz kicsit idegesít, hogy a PC-n könnyen használható hotkeyek nincsenek PS4-en, vagy csak nem bírtam rájönni hogyan működnek.
Pl az hogy azonos épületet tudjak egymás után lerakni, és ne kelljen mindig újra kiválasztani.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#83956) Blaise válasza conorr (#83916) üzenetére


Blaise
veterán

Ez az UAC kiadás mit tud pluszban egy simához képest?

(#83957) Something_ válasza Blaise (#83956) üzenetére


Something_
őstag

Az UAC Edition tartalma:
UAC (Union Aerospace Corporation) kézikönyv, amely exkluzív látványtervekkel és tartalommal mutatja be a játék helyszínét.
Két darab UAC-felvarró
Egy exkluzív UAC-poszter

(#83958) Blaise válasza Something_ (#83957) üzenetére


Blaise
veterán

A kézikönyv az rendes könyv vagy csak valami pár oldalas prospektus?

(#83959) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Üdv!

Még nem kezdtem bele a Witcherbe, most tervezek venni egyet...olyanoktól kérdezném, akik már nyomják egy ideje és megvan nekik az első kiegészítő:

A kiegészítő hogy van beleintegrálva a játékba? A fő sztori után játszódó történetvonal, vagy azzal párhuzamos? Tehát van bármi értelme egybe megvenni egyből a kieget + az alapot, vagy ráérek később beszerezni a kieget? Azt tudom, hogy aki egyből játszotta, annak csak ez a verzió maradt, de ha már így belekezdek, és van értelme, akkor megvenném egye (akár 31-én a mindkét kieggel...)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#83960) conorr válasza Blaise (#83958) üzenetére


conorr
tag

Sajnos csak pár oldalas "prospektus", és annyira semmi extra infó nincs benne ami nélkül nem lenne meg az ember.

(#83961) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

hali! más sem tud a storebol vásárolni, vagy csak engem ért ez a megtiszteltetés?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#83962) Wlac válasza TazLeacher (#83959) üzenetére


Wlac
Ármester

Beleintegrálja a játékba, de ráérsz vele, mert úgyis csak a főszál után van értelme odamenni (magas a szintkövetelmény az új tárgyakhoz, erős szörnyek satöbbi), előtte nem.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#83963) TazLeacher válasza Wlac (#83962) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm, ez volt a lényeg. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#83964) Nescafé válasza Adam_Shepard (#83961) üzenetére


Nescafé
őstag

Én valamelyik nap vásároltam, pénz levette , de amit akartam azt nem tudom letölteni, ugyan úgy pénzt kér érte.

 iPhone 15 Pro

(#83965) Tegla80 válasza dollarZ18 (#83836) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha +van ra a keret akkor most 50w755c-t tudsz venni 195e-ert vagy 50w805c-t 212e-tol.
Ezek kifuto tavalyi modellek es ezen ar alatt mar sztem nagyon nem lesznek kaphatok. Plusz identol mar erolteti mindenki a 4k-t ezerrel ,igy hatterbe szoritva az fhd-kat .Szoval ha kell egy jo fhd tv,akkor meg most hamar-hamar mert 4k-t ennyiert csak ratyit lehet kapni es joval tobbet kellene ra aldozni......
Persze nezhetsz "goldstar"-t vagy "samut" is,ha arra vagysz,de egy Sony azert...... ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#83966) laragirl83


laragirl83
őstag

Hali!

Elgondolkoztam kéne egér+bill kombó ps4-re, mert egyszerűen a sok-sok éves pc-s múlt miatt képtelen vagyok megszokni fps-ek irányításást kontrollerrel.
Néztem ami ki van emelve topikban is, ez a titan one, ez az egyetlen működőképes dolog? Mármint, hogy kell egy ilyen vagy ehhez hasonló adapter, felprogramozni őket és csak úgy működik a téma?
Nincs azóta vmi akár sony által hivatalosan ps4re fejlesztett, kiadott egér, bill?

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#83967) A`rpi válasza laragirl83 (#83966) üzenetére


A`rpi
addikt

Hivatalos megoldás ez lenne:
Tactical Assault Commander 4 (PS4)

Itteni összefoglalóban még Reasnow Cross Hair is erre a célra szolgál, túl sok felhasználói tapasztalat nincsen, lévén banda döntő többsége elítéli ezen eszköznek a használatát.

Ami általánosságban elmondható csodát nem kell tőle várni, PCs érzést a legdrágább eszközök sem tudják kölcsönözni.

Kontrolleres gyakorláshoz Star Wars Battle Front játékot ajánlom.

Ha mégis valamilyen átalakító vásárlása mellett döntenél,
írd le majd a tapasztalatod.

[ Szerkesztve ]

(#83968) Becksman


Becksman
őstag

Van valami különbség a made in china vagy made in japanos gépeknél? Nekem made in china van a hátoldalon alul a matricán.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#83969) marilllyo válasza Becksman (#83968) üzenetére


marilllyo
veterán

Van egyáltalán made in japan? Szerintem mindet kínába rakják össze csak a licensz japcsi.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#83970) Becksman válasza marilllyo (#83969) üzenetére


Becksman
őstag

Ps3 hacken olvastam hogy volt olyan igaz még a 1xxx széria volt az :D

Samsung A54 5G 8+256GB

(#83971) marilllyo válasza Becksman (#83970) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem made in japan nincs.

De ha Árpi megengenged egy off kitérőt... Nekem van egy Canon kompakt fényképezőgépem. Volt belőle Japánban és Kínában gyártott változat is. A Japánhoz 2 év nemzetközi gari járt, a kínai változatra egy év cseregarancia és + 10.000 Ft különbség volt a kettő között.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#83972) drk88


drk88
senior tag

Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne, hogy hdd-t fogok cserélni a ps-be ssd-re, és szeretnék minden adatot kimenteni egy külső vinyora játékokat amik digitálisak, system config stb. Annyi a kérdésem, hogy amire backupolni fogok hdd azon van elég sok adat de van rajta bőven annyi hely ami a backuphoz kell, ugye a backup előtt nem fog formatot tolni rá? :D

(#83973) A`rpi válasza marilllyo (#83971) üzenetére


A`rpi
addikt

Persze.

Témához hozzászólva, én a terméket nem a gyártási hely alapján sorolom be, ugyanis nem az számít hogy hol készül az adott termék.

Ami meghatározza alapvetőlég a készülék minőségét, az elsősorban a tervezés, a felhasznált alapanyagok, és az összeszerelés gondossága. Na most ezen feltételek nem köthetőek helyhez.

Az megint egy más kérdés hogy távol keleten van olcsó munkaerő, és kerülnek ki silány minőségű készülékek (is). De a legtöbb esetben eleve már a tervezés miatt egyszerűen nem lehet minőségi az eszköz. Ha pedig már itt elbukik a dolog, és netán még az alapanyag is silány akkor arról a gyár földrajzi elhelyezkedése mit sem tehet.

(#83974) DM-Fan válasza marilllyo (#83971) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Emberek, ez az Uncharted 4 hihetetlen. Olyan szinten mindenre odafigyeltek benne, hogy az elképesztő. A Madagaszkár mission-t nyomom (Chapter 10), ahol dzsippel kell közlekedni. Az egyik treasure-hunt kitérőnél ugye letettem a dzsipet, Sam és Sully ugye benne maradtak, leállítottam a motort, aztán arra lettem figyelmes, hogy ahogy hűl a kipufogó, úgy pattog, akárcsak a valóságban. :Y Valami elképesztő, milyen részlet van mindenben, ilyen szinten is. A grafika pedig olyan pazar, hogy az leírhatatlan, pedig nem egyszerű a terrain.

Egyébként tök büszke vagyok, ezen küldetésben minden treasure-t megtaláltam, szépen sorrendben, minden Youtube-os segítség nélkül. :D

marilllyo: az én Canon EOS 700D-m is Made In Japan, az objektíveim viszont már nem, azok a legkülönbözőbb helyeken készültek: a tele pl. Made In Taiwan, a portréobi meg Made In Malaysia. Hozzáteszem, tökéletesek azok is, ahogy a gép is, ugyanaz a gyártósor gyártja mindenhol, ugyanolyan ISO minőségbiztosítási rendszerrel és quality-check-kel.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#83975) kovsol válasza marilllyo (#83971) üzenetére


kovsol
titán

Nem követem a dolgot, de mikor kijött az első széria akkor volt made in japan és made in china gép is.

May the Force be with you!

(#83976) A`rpi válasza drk88 (#83972) üzenetére


A`rpi
addikt

Figyelmeztetés nélkül egészen biztos nem fogja formázni, viszont az más kérdés a külső HDD-nek amire a mentést tennéd FAT, vagy exFAT-nak kell lennie, ugyanis a rendszer csak ezen fájlrendszerekre tud mentést készíteni.

(#83977) front3r válasza DM-Fan (#83974) üzenetére


front3r
őstag

Hát igen, most erre a játékra mondják azt, hogy sokaknak visszatért a lelkesedése a játékok iránt, illetve mérföldkőnek tekintik ezt a játékot hosszú évek után, ami forradalmat indíthat be.

Ha nem is lesz változás a játékiparban, legalább mi kapunk pár évente ilyen színvonalú játékokat Playstation-ön, és nem csak az igénytelen cod-ot nyomják az "emberek". ;)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#83978) aizen92 válasza front3r (#83977) üzenetére


aizen92
addikt

Nekem az az érzésem, hogy ez az igazi "nextgen" játék. Ezért vettem pst, csak hát várni kellett rá 2,5 évet, ami elég aggasztó.

De megérte!

( még a witchert mondtam volna, se a rengeteg fps gond ps4en nem tette az igazi etalonná. Mondom úgy jogy psen 150 órát nyomtam bele )

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#83980) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Hajszálkarc a lemezen mennyire befolyásolja egy játék "működését"? Van egy játék amit meg szeretnék venni, azt eladó azt mondja egy hajszálkarc van a lemezen. Nem fog ártani az olvasó fejnek vagy ilyesmi? Vagy inkább hagyjam?

(#83981) A`rpi válasza Gabesz1019 (#83980) üzenetére


A`rpi
addikt

Ugyan játék függő mennyire pörgeti a lemezt telepítés után.
De ha felment a bd tartalma akkor szvsz nagy gond nem lehet.

Szóval kérdezz rá az eladónál, ha letörli a játékot, és újra telepíti a lemezzel akkor is kóser e a dolog. Ha nincsen vele gond, és lényegesen olcsóbban adja akkor érdemes lehet megvenni, egyéb esetben inkább keress hibátlan lemezes példányt.

[ Szerkesztve ]

(#83982) Wlac válasza Gabesz1019 (#83980) üzenetére


Wlac
Ármester

Én hanyagolnám. Alapból nem értem, hogy lehet megkarcolni egy lemezt, de nincs két ugyanolyan karc. Lehet, hogy semmit nem fog befolyásolni, lehet, hogy a telepítés felénél megakad. Én nem kockáztatnék, ha csak nem 1-2 ezer forintért adná a most megjelent top új játékok valamelyikét.

“The wha-"

(#83983) marilllyo válasza Gabesz1019 (#83980) üzenetére


marilllyo
veterán

A hajszálkarc semmit. Pláne, hogy a legtöbb játék csak indításra használja a lemezt. Az viszont, hogy az mennyire csak hajszálkarc...jó kérdés.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#83984) A`rpi válasza marilllyo (#83983) üzenetére


A`rpi
addikt

Telepítéskor az egész tartalmat felmásolja, szóval az olvashatóság fontos.
Egyszeri alkalom ugye a telepítés, után a ahogy te is mondottad csak ellenőrzés céljából kell, így az remélhetőleg "nem kínozza" majd az olvasót.

[ Szerkesztve ]

(#83985) DM-Fan válasza Gabesz1019 (#83980) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ha tényleg csak hajszálkarc, akkor semennyire. Egyébként a BD sokkal kevésbé érzékeny a karcokra, még karcosan is jobban működnek, mint anno a DVD-k. Ettől függetlenül én sem értem, hogy lehet megkarcolni egy lemezt, ha odafigyel az ember. Ha van másik, akkor a karcosat nem venném meg.

Egyébként most írta a rendszer, hogy karbantartás van PSN-en. Még szerencse, hogy az Uncharted 4 és a Doom is elsődlegesen single-ben köt le most pár napra. :P

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#83986) toompa válasza Gabesz1019 (#83980) üzenetére


toompa
őstag

A Media Markt-ban pár száz forintért polírozzák neked a lemezt. Ha hajszálkarc,szerintem el is tűnik.

(#83987) dollarZ18


dollarZ18
tag

Köszi mindenkinek a TV vásárlással kapcsolatos válaszokat! Maradok a Sonynál :) :R

(#83988) #45378816 válasza Gabesz1019 (#83980) üzenetére


#45378816
törölt tag

Én codbo3-at kibontás után megvizsgálva véltem felfedezni, hogy "hajszál karcos".
Hibátlanul működik. :) kopp-kopp

(#83989) RiseOfEvil


RiseOfEvil
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy megéri e várni az ősszel megjelenő playstationre vagy inkább egy ps4re ruhazzak be?
Előre is köszönöm!

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#83990) Wlac válasza RiseOfEvil (#83989) üzenetére


Wlac
Ármester

Semmit nem tudni az új PS4-ről, ezért szerintem arra várni is felesleges.

“The wha-"

(#83991) oriic válasza RiseOfEvil (#83989) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ősszel megjelenő PS? Nincs semmi ilyesmiről szó, csak pletykák vannak. Ha PS4-et akarsz , vegyél nyugodtan.

Live-Die-Respawn

(#83992) bandi0000 válasza RiseOfEvil (#83989) üzenetére


bandi0000
nagyúr

milyen ősszel? nincs hivatalos infó róla hogy megjelenik e egyáltalán, ha ráérsz várj, legrosszabb esetbe 3-4 év múlva jön az 5 :D

Xbox One: bandymnc

(#83993) eisento válasza marilllyo (#83969) üzenetére


eisento
addikt

a premieres gepem made in japan volt :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#83994) RiseOfEvil


RiseOfEvil
tag

http://m.hvg.hu/tudomany/20160329_uj_sony_playstation_vr_ps4k_ultra_hd_felbontas_playstation_4_5

Akkor ez is csak pletyka lenne?😔😅😅

Rendben köszönöm a válaszokat!

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#83995) A`rpi válasza RiseOfEvil (#83994) üzenetére


A`rpi
addikt

Igen.

(#83996) front3r válasza RiseOfEvil (#83994) üzenetére


front3r
őstag

Hivatalos bejelentésre(ha lesz!) várnod kell az E3-ig! Akkor kiderül hogy lesz-e. Ha nem tudsz várni, akkor vegyél sima PS4-et!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#83997) Spike60


Spike60
csendes tag

Felesleges várni, hiszen ha igaz a pletyka akkor Ps4 is tudsz ua. a játékkal játszani mint a PS4K csak valamivel szebb grafikán és több fps (csak hogy mennyivel lesz másabb a grafika az majd youtube videó összehasonlításnál kiderül, szerintem annyira látványos nem lesz, max az fps lesz nagy ugrás).
Engem az zavar leginkább hogy majd multin Ps4-ek fps droppol fognak nagyobb robbanáskor itt-ott, míg Ps4K tulajok fix 60fps addig ledarálnak ez nem lesz fer!

(#83998) RiseOfEvil


RiseOfEvil
tag

Rendben köszönöm mindenkinek a válaszokat nem várok vele feleslegesen akkor beszerzek egyet!

Még annyi érdekelne (el fogom tüzetesen olvasni az összefoglalót) hogy psvitaval vagy ps3 mal van e valami kombatibilis funkciója?

[ Szerkesztve ]

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#83999) Amadako válasza RiseOfEvil (#83998) üzenetére


Amadako
tag

ps vitával tudsz remote playen játszani vele
én rendszeresen használom,amikor foglalt a tv és nagyon jól megy
tegnap dark souls 2 vel multiztam vele és semmi akadás nem volt

(#84000) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Most tartok az Uncharted 4-ben a 12. fejezetnél, tehát kb. felénél járok, vagy picit túl is rajta és eddig durván 10 óra ment bele. Nem rohanva nyomom, de egy csomó treasure-t így is elhagytam. Eddig nagyon változatos, rendkívül sokféle helyszín van és mindenhol nagyon kidolgozott a játék. Mondhatnám, hogy a szokott színvonal, de tán még egy picit annál is jobb.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.