Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71151) dunc válasza faham (#71146) üzenetére


dunc
nagyúr

Felvettelek nyomhatjuk! :))

(#71152) dunc


dunc
nagyúr

Bocs ha vak vagyok, de van olyan opció, hogy amikor berakom a lemezt automatikusan induljon a játék? :U

(#71153) Petreszku válasza TazLeacher (#71149) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia jer1cho!
és glspeter1

71147hozzászólást már javítottam és az új már ide való.
Az elsőnél én is észre vettem, de ezek szerint lassú voltam.

(#71154) Rigormortiis válasza Petreszku (#71147) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az Order pont erre való. Végigviszed, összeszeded az állad, aztán eladod. A Shadow Warriort én is imádom.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#71155) danih válasza marilllyo (#71141) üzenetére


danih
addikt

Nem fog segíteni.
A szomorú nem az, hogy nem veszik észre, mert észrevehető, látható.
A szomorú az, hogy a legtöbb ember akkor is meg fogja inkább kérdezni - értelmezze neki más az információt. És ha szólsz még neki fog feljebb állni :)

(#71156) sovinho


sovinho
tag

Van olyan dc csapat ahova lehet csatlakozni? Krealtam egyet, de egyelore meg inaktiv, nincs csapattars.

Hakuna Matata

(#71157) hakos1987


hakos1987
őstag

Üdv!

Valaki tudja, hogy Driveclubba hogy lehet platinát szerezni? Végig nyomtam a Driveclub tourt, minden 3☆, de nem adott, pedig azt hittem ad, ha már a Venon hot lap-ért vért izzadtam :))

[ Szerkesztve ]

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#71158) Wlac válasza Remi1234 (#71142) üzenetére


Wlac
Ármester

PSN leállás. :C

bandi0000: ezen hangosan röhögtem, pedig nálam az nagyon ritka! :D

“The wha-"

(#71159) Peat76 válasza hakos1987 (#71157) üzenetére


Peat76
őstag

Attól hogy a Tour módot 3 csillagra teljesíted , minden versenyt , áttól még nincs platina! Nézd meg melyik trófea hiányzik a platinához. .. a Venom az veszett volt.... félre is tettem Level79 után kicsit pihenni!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#71160) Doki16


Doki16
addikt

Van koztetek olyan aki mar jatszott a Beyond Two Souls jatekkel? Az erdekelne, hogy a ps4-es verzioba is belekerult-e a magyar felirat.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#71161) Tuomas válasza Doki16 (#71160) üzenetére


Tuomas
addikt

Pár hozzászólással ezelőtt volt. #71134

[ Szerkesztve ]

We were here

(#71162) Doki16 válasza Tuomas (#71161) üzenetére


Doki16
addikt

Koszonom szepen :)

Uhh most kicsit szegyellem magam, nem gondoltam volna, hogy felmerult ez a tema valaha is ezert nem kerestem ra :B

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#71163) bandi0000 válasza Wlac (#71158) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Köszi :D én hibám, kereskedelembe nyomulok és nem bírja a bioritmusom a hasonló kérdéseket :D de hozzá teszem a kérdés jó volt

Xbox One: bandymnc

(#71164) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Azt lehet tudni srácok, hogy mikor lesznek újabb ps2-es játékok bejelentve? eddig 8 kijött 4 jön. van erről valami info?

(#71165) b.daniel


b.daniel
senior tag

Valaki(k) aki(k) szintén most kezdett Destiniyvel játszani ír PC-t. Felvehetnénk barátnak egymást aztán csinalhatnank együtt ezt azt :)

(#71166) crue válasza crue (#71113) üzenetére


crue
őstag

Majdnem egy teljes napba telt beállítani az akciós árat az AC Syndicate season passra, de csak sikerült nekik. Pont jókor jött, jövő héten érkezik Hasfelmetsző Jack.

(#71167) Elims válasza koncsik (#71129) üzenetére


Elims
veterán

Ezért nem töltök fel minden feltöltőt az account-omhoz.Megvan a kòd és ha véletlenül kellene beaktívàlok annyit amennyi kell.
Egyébként ezért kell nagyon vigyàzni a megosztàssal.Nagyon ritka a teljesen megbízhatò.
De nem papolok,mki tudja,hogy mennyit vàllal be.

(#71168) gaebriel


gaebriel
tag

Azt szeretném kérdezni, hogy ha most cserélnétek HDD-t, akkor milyen márkát/típust javasolnátok? 1 TB nekem szerintem bőven elég lenne. Előre is köszi minden választ.

(#71169) zzola válasza gaebriel (#71168) üzenetére


zzola
félisten

Mindenki más márkára esküszik! A méret (vastagság) stimmeljen, válaszd azt, amire a legtöbb garanciát vállalják, esetleg SSHD-t ha van 1-2 cím, amivel sokat játszol...

(#71170) gaebriel válasza zzola (#71169) üzenetére


gaebriel
tag

Esetleg tudnál ajánlani boltot, hol nézelődjek? illetve nem tudom, hogy a cache memóriának mekkora jelentősége van (laikus vagyok félig). Mekkora cache az, ami elég? 32 MB?

(#71171) marilllyo válasza Elims (#71167) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezért szeretem a CIB bankot. Ott külön van egy virtuális számla a rendes bankszámlád mellett és ehhez tartozik egy netes vásárlásra alkalmas internetkártya. Annyi pénzt mozgatok át amennyire épp szükségem van. A bankkártyaadataimat pedig bátran be mertem regisztrálni bárhova. Paypal, Ps store, steam, Aliexpress...stb..
Ha valaki megszerezné az adataimat akkor is max 100 Ft-tal lopna meg...

De mielőtt valaki félreértené nem reklám volt. :B Ilyen más banknál is biztos van...CIB-nél meg sajna a kondíciós díjak elég magasak.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#71172) gaebriel


gaebriel
tag

Közben kinéztem egy ilyet. Erről valakinek valamilyen vélemény?

(#71173) gubisadam


gubisadam
aktív tag

Sziasztok,

mind a Destiny, mind a Driveclub csapat érdekelne. Vegyetek fel kérlek.
Eizo8711

köszönöm!! :R

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#71174) zzola válasza marilllyo (#71171) üzenetére


zzola
félisten

Nekem is webkartya van hozzarendelve a profilomhoz, de mindig van rajta zse, hogy ha hirtelen kell (pl.aliexpress vasarlas), akkor lehessen vasarolni.

(#71175) koncsik válasza marilllyo (#71171) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem is ilyen kártyám (másik bank) működött a Black Friday előtt, alatta nuku, azóta nem próbáltam... :(

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#71176) Noda10


Noda10
tag

Hasznos info lehet a topic öszefoglaló PS Plus szekciójába: Ha bármilyen akció keretein belül aktiválod a PS Plust, akkor bukod a 14 napos trialt. A hétvégi 3 napos lehetőséget kihasználtam, oda viszont ezzel a 14 nap. :(

(#71177) MixY válasza gubisadam (#71173) üzenetére


MixY
tag

Hali!
Suta kérdés, de gondolom ahhoz, hogy egy Driveclub klubba belépjek, gondolom kell hozzá egy PS Plus előfizu? Mert nyomatnám én is, de előfizetve nincs. :$

(#71178) Rx válasza faham (#71146) üzenetére


Rx
aktív tag

néha szoktam játszani, este felveszlek ha nem probléma... :)

[ Szerkesztve ]

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#71179) dokee78


dokee78
félisten

Tesóm elhozta,hogy kipróbáljam a PS4-et.
Wifin csatlakozna,de a PSN-nél megálla net beállításnál.
Nethez jut,mert jjelszó emlékeztető megjöt,de mmégsemmegy.

(#71180) Noda10 válasza dokee78 (#71179) üzenetére


Noda10
tag

Testvéremnek ugyanez a hibája van zsír új géppel. TP link router vagy a Digi előfizetés lehet a ludas.
Ezt írták neki segítségként:

„Network/setup internet connection/ Lan vagy wifi mindegy/custom lehetőség/ IP Address Automatic/DHCP Host name not specify/ DNS automatic/ MTU Manual/ MTU "1450" nálam ez a kód működött./ proxy nem kell és kész.”

A szolgáltató elvileg tudja a megfelelő számot.

(#71181) dokee78 válasza Noda10 (#71180) üzenetére


dokee78
félisten

Ezt PC vagy PS4 alatt kell állítani?

(#71182) purpledonkey


purpledonkey
tag

Tplink 841 router volt nálunk is digi nettel. PS4-et megvettük, az istenért nem tudtam neki netet adni. 2 napig állítgattam a routert. Párszor sikerült, de akkor is csak újraindításig ment a móka.
Felkaptam a vizet, vettem egy Asus RT N12+ routert, azt azóta boldogság! Minden megy szépen, nem kell gépészkedni a beállításokban.
szerk: nálunk is az volt hogy netet kapott a gép csak a psn beállításnál nem ment tovább.

[ Szerkesztve ]

(#71183) Noda10 válasza dokee78 (#71181) üzenetére


Noda10
tag

a PS4-en.

Egyébként kicsit több, mint egy hét után azt kell mondjam, elég nagyot csalódtam a Sony infrasturktúrájában. Azt hittem PC nyüstölés után a konzolok világa már csak a sok éves tapasztalat miatt is a kiforrottság mintapéldája lesz. Ehhez képest nevetséges.

Összesen 3-an vettünk most PS4-et.

Nekem jó ideig nem volt semmi probléma, vettem is 3 játékot a storeból. (PES, DC, Destiny)
Egy haverom számára is akartam venni pár dolgot, mert neki nem volt megfelelő kártyája. Kezdődött a szarakodás. A fizetésnél mindig hibát írt. Nem írta, mi a hiba, csak hogy "an error occured". Ok, akkor kerüljük meg. Másik kártyával próbálkozás. (Előzőt, a sajátomat töröltem a waletből, hogy nehogy bezavarjon.) Másik kártyával sem megy. Akkor kerüljük meg, töltsük el a Wallett egyenleget, és azzal fizessünk. Nem lehet, merthogy a kártyaadataimmal baj van. Azzal, amelyikkel egy másik profilban már 3 játékot is vettem. Persze nem írja mi, csak hogy valami hiba van, javítsam. Próbálom javítani, de elfogad mindent. (Pdig szokott hibákat jelezni, pl a névben az ékezeteket nem szereti.) Szóval egyszerűen nem sikerült a Sonynak pénzt adnom abban a profilban. A koronát az I-re az tette be, hogy ma az én profilomban elő akartam fizetni egy év PS Plusra, és jelentekzett ugyanez a hiba. Pedig itt már használtam a kártyát, szóval az nem lehet rossz. Valakinek valami ötlete, mert ez már szánalmas?

Emellett tesóm gépén ugyanez a hiba jelentkezik, hogy nem tud belépni a PSN-re a gépen.

(#71184) Hyperion válasza Noda10 (#71183) üzenetére


Hyperion
senior tag

Sokan panaszkodnak. Olvass vissza.
Amúgy a legstabilabb megoldás a feltöltőkártya...

(#71185) purpledonkey válasza Noda10 (#71183) üzenetére


purpledonkey
tag

Még PS3 időben futottam bele ugyanebbe a bankkártyás bugba. Végülis az oldotta meg, hogy kértem a bankomtól virtuális kártyát, azzal tudtam fizetni.
PS4-nél meg Paypal-lal fizetünk. Az megy simán.

(#71186) Kicsikatona7 válasza Noda10 (#71183) üzenetére


Kicsikatona7
tag

Az MTU-t anno én is átállítottam 1450-re (WR-841ND), de pár nap és ugyan úgy elő jött a baj. Vettem egy Asus RT-N18U routert kicsit féltem tőle, mert mindig is TL routerem volt, de nem bántam meg és azóta jó minden, a jelerősség is sokkal jobb a lakásban. Szóval sajnos a router problémák nagy részét a csere oldja meg. :(((

(#71187) Hyperion válasza purpledonkey (#71185) üzenetére


Hyperion
senior tag

Nálam a Paypal sem megy, szóval az sem biztos hogy jó megoldás :D

(#71188) Noda10 válasza Hyperion (#71184) üzenetére


Noda10
tag

Igen, látom sajnos más helyeken. Ami a vicc, hogy eddig tudtam használni, csak most találta ki, hogy rossz?

(#71189) marilllyo


marilllyo
veterán

Cyberpunk tutira lesz ps4-re ugye?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#71190) lockdown90 válasza marilllyo (#71189) üzenetére


lockdown90
senior tag

nem emlitették, hogy lesz PC-re tuti lesz, konzolokra csak valószínű.

Digi 200 netem van tökéletesen megy a ps4, ócsó gyári rúterrel amit hozott a digi...

@Noda: csak ha visszaolvasol, láthattad volna, hogy 1-2 próbálkozás után 12-14h letilthat a Sony tehát próbálkozhatsz a nagypapád kártyájával is, nem fogja elfogadni.. ennyi..

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#71191) Járókeret


Járókeret
senior tag

Mindenképp szánalmasnak tartom,hogy a fizetés ilyen nehézkes Sony felé. 2016 lesz és ilyennel kell bszakodni. Azért ez a céget eléggé lehúzza, szerintem.

(#71192) dokee78 válasza Noda10 (#71183) üzenetére


dokee78
félisten

Nem jött össze úgy sem. :W
Kábeles nettel sem megy. :(

(#71193) crue


crue
őstag

Még mindig megy az UC4 multi :))

(#71194) rontó80


rontó80
csendes tag

Sziasztok.
Volna egy kérdésem: vettem egy ps4 konzolt az 576kbyte boltban, viszont nem kaptam hozzá garanciajegyet. Kérdésemre az eladó, azt válaszolta, hogy a számlával érvényes. Rendben van ez?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#71195) zzola


zzola
félisten

Ilyet kaptatok mar? Banana...

Dear zolar_hu, we are contacting you regarding your Sony Entertainment Network account and your recent online activity.
On 11-12-2015, we noted that your online activity in Group Messaging was in breach of the PlayStation®Network Terms & Conditions for the following reason: .
As a result of this behaviour, your Sony Entertainment Network account has been suspended for 1 Week. This temporary ban will be lifted on 21-12-2015. Please be aware that any further breaches of the service Terms & Conditions may result in a longer or even permanent suspension of your account.
We ask that you reassess your online behaviour so that you are more considerate to other Sony Entertainment Network users. We hope you can appreciate our obligation to the community as a whole and to the rights of other users not to be subjected to disruptive or offensive behaviour.
Yours Sincerely,

The community Team
Sony Computer Entertainment Europe
http://eu.playstation.com "

(#71196) Kakaduku válasza dokee78 (#71192) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Akkor az itteni tapasztalatokat ismerve és olvasva router csere fogja megoldani a gondot.

Zolar: Ilyet még nem láttam. Megsértetted a kommunikációs szabályokat? :DDD

(#71197) Neoteric válasza zzola (#71195) üzenetére


Neoteric
addikt

Lehet, hogy aki feltörte az accod, amellett h lehúzott pár zöldhasúval, még a nevedben szidta vhol a kampósorrúakat is.

:D

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#71198) zzola válasza Neoteric (#71197) üzenetére


zzola
félisten

Nem hiszem, en szoktam kedveskedni foleg az arab jatekosoknak....

Bezzeg a fiok toresre nem valaszoltak...

[ Szerkesztve ]

(#71199) Rigormortiis válasza zzola (#71198) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Csak nem a 3200 ticketes lockeren húznak fel? Istenem, azok a szerverek tele vannak arabokkal

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#71200) Noda10 válasza dokee78 (#71192) üzenetére


Noda10
tag

Este megpróbálok válaszolni, tesómnak valaki segített megoldani, a számot a rooter beállításoknál is át kellett írni. A lényeg, hogy ugyanaz szerepeljen mindkét helyen.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.