Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54951) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

CoD: Black Ops 3 zombi módjának főszereplői:


Live-Die-Respawn

(#54952) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Rocket leagueben sikerult mar valakinek online jatszani?

PSN ID: RemiFungus

(#54953) gyuribácsi88 válasza Remi1234 (#54952) üzenetére

Nekünk az előbb egy 40 percet, aztán ennyi is volt, se előtte se utána, mondjuk most megint tölt egy 2 gigás update-et a játék.

Nem tudom mondjuk hogy privát meccset miért kell szerveren keresztül játszani, miért nem lehet úgy hogy valaki host-ol aztán kész, na mindegy.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#54954) Remi1234 válasza gyuribácsi88 (#54953) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Kar erte. pedig biztos marha jo moka lehet :)

PSN ID: RemiFungus

(#54955) marilllyo válasza Remi1234 (#54952) üzenetére


marilllyo
veterán

Tegnap este vártam vagy fél órát matchmakingre de semmi.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54956) hakydakillah válasza Remi1234 (#54954) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Azért meglepett ez a játék engem rendesen. Megláttam a júliusi kínálatot, és káromkodtam egy jót. Viszont próbából leszedtem, és azóta a rabja vagyok :-D Valaki panaszkodott, hogy nagyon pörgeti a ventilt, nálam szerencsére ez nem jelentkezett. Lehet segítettek az updatek. Nálam ebben a Knack marad a rekorder, attól azt hittem szétrobban a gép :-)

(#54957) n000rbi válasza marilllyo (#54955) üzenetére


n000rbi
senior tag

Dettó, pedig jó lett volna kipróbálni.

(#54958) tarti19 válasza Remi1234 (#54952) üzenetére


tarti19
senior tag

Sikerült már tolni vele pár meccset. :) Délelőtt s kora délután még működnek a szerverek. ;]
Nekem a Styx is tetszi a stílusa miatt.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#54959) EnterR válasza tarti19 (#54958) üzenetére


EnterR
veterán

Van néhány grafikai glitch a friss motor miatt, de nekem is bejön.

PSN ID: marquuard

(#54960) Zanik válasza marilllyo (#54955) üzenetére


Zanik
addikt

Couch/local multi van a Rocket League-ben?

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#54961) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Még mindig az örök kérdés témakörben kutakodok már több hete, hogy One vagy PS4. A PS4 felé húzok a kontrolleren lévő jack miatt (mert a monitoromon nincs hdmi, így bukom a hangot, optikai bemenetes erősítőm sincs, szóval ott is bukta. MEgtudtam,hogy nem nagy kaland ez a kontrolleres jack kimenet, de azt is itt írta valaki,hogy egy usb-s hangkárgyát simán felismer, és akkor talán jobb minőségű hangot tudok majd később kihozni belőle), a Driveclub és Last of Us miatt, valamint, az erősebb hardver miatt (azt most hagyjuk, lesz-e ennek későbbiekben jelentősebb szerepe, lehet, hogy nem is).

Az egyedüli, ami visszatart, az a hang, amiket itt olvasok, nézek neten, stb. Az a baj,hogy van csomó érv és ellenérv, egy MM-ba, vagy egyebekbe hiába megyek hallgatózni, akkora az áruházban az alapzaj,hogy abból nem vonok le messzemenő konzekvenciát. A kép szabadon lenne, nem berakva valahova, ha kell veszek alá laptoppadot, vagy teszek a 4 sarka alá valamit, hogy jobban szellőzzön. Az is igaz, hogy bár tégla az albi, nyáron azért van bent simán 29-30 fok, ami azért gondolom odaverne neki. Azt tudom, hogy az X360 idegesített, mikor úgy játszottam vele, hogy lemezről, és egyfolytában pörgette, az már nekem hangos volt.

Nincs esetleg a III. vagy XIII. kerületben valaki, akihez elugorhatnék meghallgatni? :D Tanácstalan vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#54962) vonSux válasza icecave (#54961) üzenetére


vonSux
őstag

Ezen ne múljon, írj rám pm-et, a XIII-ban meg tudod hallgatni.

(#54963) ImpersonatoR válasza icecave (#54961) üzenetére

Az új boxnak a kontrolleren mar szinten van jack kimenet.
De egy gyari stereo adapter 6900 Ft hozza.

(#54964) tarti19 válasza icecave (#54961) üzenetére


tarti19
senior tag

Veszel egy fejhallgatót s máris mindent megoldottál. :)
Remélhetőleg később szeretnél átváltani monitorról tv-re.
Egyébként a hang mely részével nem tudtál a netes ellenérvek sűrűjében megbarátkozni ?

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#54965) Nayrobi válasza Zanik (#54960) üzenetére


Nayrobi
őstag

Igen, 4 főig.

(#54966) Tegla80 válasza icecave (#54961) üzenetére


Tegla80
addikt

2* atolvastam es ha jol ertem akkor "fulesben" fogsz jatszani.....,viszont akkor nem ertem,h mit stresszelsz a venti hangjan?! :DDD
amugy van hangja annak is ami jol mukodik....jatek es/vagy alkalmazas fuggo is lehet,h epp mennyire teker a venti. Nalam jatekbol trofealista majd abbol kozvetlen yt nezes a megoldasert ,azert emel rajta rendesen kis idore.
Menj,hallgatozz valahol,de csodat ne varj ;)

Sony® & PlayStation®

(#54967) icecave válasza tarti19 (#54964) üzenetére


icecave
nagyúr

A fejhallgató okés, de pl. X360 mikor pörgette a lemezt, azért az behallatszott. Leginkább azzal, hogy Last of us, Metal Gear, stb. alatt felpörgeti rendesen a ventit és úgy is marad... Tehát hogy játék közben hangosan fúj... Plusz ilyenkor csak mégjobban felfűtené a lakást.

FragStaR: Igen, láttam. Új box nem tudom van-e, amihez már ilyen kontrollert adnak alapból, vagy csak külön tudom megvenni. Az adaptert én is néztem, mint lehetséges megoldás, legalább kapok fizikai gombokat is.

Tegla80: Éjjel, ha asszony alszik, azért nem "porszívóznék vele". Még akkor sem, ha ő mondogatja,hogy nem zavarja.

[ Szerkesztve ]

(#54968) ImpersonatoR válasza icecave (#54967) üzenetére

Ezt nem akartam írni, de nekem is szimpatikusabbak a fizikai gombok szerintem jobb mint a menüben állítgatni.

PS4 es XO nal meg ne félj a lemezpörgetéstől.
Egyrészt a BD olvasó halkabb mint a dvd volt a x360/ps3 ban
Másrészt nem lemezről futtatja hanem felrakja a merevlemezre őket szóval csak amikor indítod pörgeti fel egy ellenőrzés erejéig. Illetve másik megoldás a digitális játékok akkor meg ez sincs.

Magának a gépeknek a ventilátor hangja ami adott és nem tudsz vele mit kezdeni.

(#54969) varadigabor válasza icecave (#54961) üzenetére


varadigabor
senior tag

Annyira nem melegszik melegben se, nekem a dell laptopom hangosabb. Azt hogy hangosabb mint a one azt nem úgy kell elképzelni hogy borzasztó hangos, csak kicsit hangosabb. Lemezt is alig pörgeti. Am meg PS4-et vegyél és kész nem kell ezen gondolkozni:D

(én amúgy soha nem hallom játék közben , füles van rajtam akkor meg főleg nem hallom) Mondjuk lehet süket vagyok, sok techno buliba jártam régen :D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#54970) tarti19 válasza icecave (#54967) üzenetére


tarti19
senior tag

Jah, picit félreértelmeztem. :) Szóval a zajszintre vagy kíváncsi. Felpörgeti, de ugye ezeknek van egy behatárolt dB alsó s felső határa, ami biztosan nem kerül átlépésre.
Azt nem hinném, hogy felfűtené a lakást, ez totálisan urbán legenda. Természetesen a közvetlen környezetére hatással van, de egy egész épületre, az jelen esetben kizárt. :) :B ;]
Amikor tudok, akkor fejhallgatóval játszom ( Sony Pulse) s nem hallatszódik be semmi.
X360 bizonyos konstrukció totális mérnöki bukfenc volt, így érdemben nem érdemes összehasonlítani a két masinát. Amíg ott a hűtés szinte minden példányt érintett, addig itt még elszórva sem hallani, tapasztalni hűtési hibákról, mely a konzolt megfőzte volna.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#54971) d3tox1c válasza Remi1234 (#54952) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Igen, sose volt gond vele.

(#54972) icecave válasza ImpersonatoR (#54968) üzenetére


icecave
nagyúr

Leginkább digitálisan vennék játékokat, nem szeretem ezt a lemez ki-be rakós dolgot. Tudom, akkor nem adhatom el majd, max. az accommal együtt, de ez nem érdekel. Szoktak azért lenni jó leárazások a PSN+-on?

tarti19: Abból indultam ki, hogy az asztali gépem is rádob a szoba hőmérsékletre... első szériás i7, ami azért melegszik, de tény, hogy ha egész nap megy a gép (és megy, mert sok évig itthonról dolgoztam freelancer grafikusként), akkor a nappali és a félszoba között van 2-3 fok különbség a nap végére.

(#54973) Tuomas válasza icecave (#54972) üzenetére


Tuomas
addikt

Beraksz mögé szárazjeget, aztán máris hűti a lakást :DDD

We were here

(#54974) icecave válasza Tuomas (#54973) üzenetére


icecave
nagyúr

:D

Más: Magyar accom van (Z3Compact miatt regeltem). Ha létrehozok egy USA/UK accot, akkor ott is tudok fizetni, vagy feltölteni az egyenlegem, vagy bármi, vagy ahhoz mindenképp külföldi bankkártya kellene? Tehát csak vásárolhatok feltöltést pl. hardveraprón? Majd azzal vehetek meg játékot?

Ha már itt tartunk, akkor USA, vagy UK érdemesebb, tekintve, hogy amit lehet, digitálisan vennék meg.

[ Szerkesztve ]

(#54975) tepenzed válasza icecave (#54974) üzenetére


tepenzed
őstag

digitális játékvásárláshoz mindenképpen usa acc,hiszen jelentősen olcsóbb.

(#54976) hakydakillah


hakydakillah
senior tag

Nem semmi ez a hír… Hogy a francba lehet valaki ennyire fanatikusan játékfüggő? :-D [link]

Nekem akkor kellene egy tabi az asszonynak +2 a gyerkőcöknek, hogy nyugodtan toljassam egész nap a Rocket Leaguet :-D

[ Szerkesztve ]

(#54977) Gijon válasza icecave (#54967) üzenetére


Gijon
senior tag

Be kell költöztetni a beépített szekrénybe. :D (Már ha van...) Nálam a nas lett persona non grata, de nagyon jól érzi magát a sötétben, és nem zavarkolódik éjjel. (Cpu hőmérséklete meg még jobb is mintha kint lenne.)

(#54978) Tuomas válasza icecave (#54974) üzenetére


Tuomas
addikt

Na de hogy vicc nélkül is hozzászóljak :)
Amikor volt ez a 40 fok kint, 30 a panelben, többször ránéztem a gépre, amit kifúj levegő, langyos. Ami meleg volt, az az asztal, amire rá van téve. Ez nyilván a hűtőborda elhelyezése miatt is így van, de ha beraksz alá egy notebook hűtőt, javulhat a helyzet.
A hangjára én csak az elején figyeltem fel, utána már fel sem tűnt (csak a rocket l-nél, ami feltűnően felpörgette a ventit, de az most más tészta, mert az valami bug lehet). Simán lehetne mellette aludni, a kontroller zajai szerintem zavaróbbak lehetnek alvásnál.

We were here

(#54979) Tuomas válasza hakydakillah (#54976) üzenetére


Tuomas
addikt

:DDD :DD
Ő csak jót akart.. A csajnak, hiszen így nem zavarta :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#54980) icecave válasza tepenzed (#54975) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm, be is regeltem, de hogy hogy fogom feltölteni, nem tudom. Magyar bankkátryát nem fogad el, konzolboltokban felöltést találtam, de csak HUN/UK régiót, USA-t nem (eddig). Paypal, stb jó lenne,ha lenne.

(#54981) gyuromoj válasza icecave (#54980) üzenetére


gyuromoj
veterán

Playstation Network olcsóbban :R

Én is ez alapján vásárolok és eddig minden rendben volt. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#54982) bandi0000


bandi0000
nagyúr

csak hogy tisztába tegyük a dolgokat ps4 vs porszívó

Xbox One: bandymnc

(#54983) vonSux válasza bandi0000 (#54982) üzenetére


vonSux
őstag

Hiába való próbálkozás :D pár nap és megint azzal lesz tele a fórum, hogy hangos a gép. Meg melegszik-e. Meg karcolódik-e. Meg inkább xbox-e. Persze nincs ezzel baj, csak egy egész kicsit unalmas a téma.

(#54984) icecave válasza gyuromoj (#54981) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm. :)

Mondjuk összehasonlítva az árakat, eddig sok különbség nincs (abból, ami első körben érdekel legalábbis):

Driveclub: USA: 11.200; HU: 11.990
Last of us: USA: 14.000; HU: 13.490
Project Cars: USA: 16.800, HU: 20.990

Utolsónál azért már nem mindegy.

(#54985) perge666


perge666
veterán

Azigen,itt aztán zajlik az élet,10 perc nem is elég hogy végigolvassam amiket írtok,hosszabb szünet kéne. :DDD

(#54986) vonSux válasza icecave (#54984) üzenetére


vonSux
őstag

Pl a TLoU-t ITT meg tudod venni olcsóbban (usa acc-on tudod aktiválni).
US store-ban többször van akció. Többen (itt a fórumon is) több acc-ot (más-más régió) is használnak.

[ Szerkesztve ]

(#54987) Neoteric válasza icecave (#54984) üzenetére


Neoteric
addikt

Ha van PS Plusod, akkor USA Storeban Driveclub csak $25 ~ 7,000HUF.

Project CARS meg most volt akciós múlthéten pont 13,500-ér szintén USA Storeon.. de arról már lecsúsztál :(

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#54988) bandi0000 válasza vonSux (#54983) üzenetére


bandi0000
nagyúr

engem sem különösebben érdekel, én boldog vagyok vele, vagy legalább is boldogabb mint xboxal :D

Xbox One: bandymnc

(#54989) vonSux válasza bandi0000 (#54988) üzenetére


vonSux
őstag

Me too, brother! :D

(#54990) Remi1234 válasza hakydakillah (#54956) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Jaja tegnap este egy ulessel letoltam egy szezont :) ventit nekem is baromira porgeti olyan a hangja mint egy porszivonak (mondjuk sanszos hogy a funkcioban is hasonlit mar ra. ki kellene pucolni vegre :))

PSN ID: RemiFungus

(#54991) tepenzed válasza icecave (#54984) üzenetére


tepenzed
őstag

most nagyon magas az usd-huf átváltás, kb 17-re jön ki egy új játék usa storeban(ha nem felesben veszed haverral) így most nem olyan nagy az eltérés magyar storehoz képest, viszont emlékszem mikor még pár hónapja 12 ezerért vettem a legújabb játékokat,felesbe elég durva volt a 6k

(#54992) icecave válasza tepenzed (#54991) üzenetére


icecave
nagyúr

Mondjuk, ahogy nézem, USA acc amiatt is jó, hogy amit linkeltek oldalon, plusz G2a, CDkeys oldalakon is lehet venni letöltőkódokat elég jó árakon. Persze, Plusz előfizetést, és feltöltést is. :)

(#54993) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Meghozta a futár az F1-et, 2x5 kör után csak azt tudom mondani, hogy egész jó lett, a legjobb F1-es Codemasters játék, de csak core gamerek vegyék meg, mert a bajnokságon és a multin kívül semmilyen más opció nincs amik az előzőekben benne voltak. De tetszik, bár nehéz elfogulatlanul írnom erről, mert a polcon pihen az összes sony konzolra kiadott F1-es gamma, szóval elég fanatikus vagyok :)

(#54994) Zanik válasza Nayrobi (#54965) üzenetére


Zanik
addikt

Fasza! Akkor veszek még 2 kontrollert. :DDD

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#54995) Nayrobi válasza Zanik (#54994) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nincs split screen, ha esetleg...

(#54996) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Nálatok is szar a psn?:(

(#54997) tepenzed válasza Bazsi1987 (#54996) üzenetére


tepenzed
őstag

miért, van hogy jó? azt kell számon tartani mikor megy ;]

(#54998) gyuribácsi88 válasza Bazsi1987 (#54996) üzenetére

Sose volt jó.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#54999) EnterR válasza gyuribácsi88 (#54998) üzenetére


EnterR
veterán

:DDD

PSN ID: marquuard

(#55000) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hétfőn kimegy majd egy ilyen, alig várom a reakciókat. :D

#55001) jer1cho

Namennymááá! :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.