Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54601) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

"Hosszú" kihagyás után ismét visszatértem. 524 komment termett amíg távol voltam, szóval lehet, hogy írni/kérdezni fogok olyat amit már kitárgyaltatok. Előre is elnézést! :R

[ Szerkesztve ]

(#54602) vonSux válasza #20844032 (#54600) üzenetére


vonSux
őstag

Ennyi, részemről maximálisan elfogadom, hogy van akinek tetszik. Sőt kíváncsian várom a Dead Island 2-t, mert a Dying Light ugye nagyon hasonlít az elődjére, de többek között a fura humor nélkül ami a DI2-ben remélhetőleg benne lesz.

(#54603) N@idia válasza vonSux (#54599) üzenetére


N@idia
őstag

Engem nem zaklat fel a dolog, hogy neked nem tetszik nem mindenkinek jön be a zombi játékok. Viszont ez a játék szerintem coop-ban élvezetes én sok játékot próbáltam már úgy, hogy egyedül végigviszem egy darabig leköt aztán beleunok, de ha mondjuk haveroddal kezdted volna el a játékot lehet más véleményen volnál a játékkal kapcsolatban. A grafika meg szerintem egyáltalán nem rossz ahhoz képest, hogy konzol. Ugyan ezt ha PC-n játszottad volna nem ezt mondanád, hogy nem szép ott még ettől is jobban néz ki 60Fps mellett a játék én már csak tudom :P Szal nem értem miért kell minden játéknál lehurrogni a grafikát az új COD BOIII ezt a grafika szintet meg sem fogja közelíteni szal beszélhetünk itt mindenről, de maradjunk annyiban ha nincsenek barátaid akivel játszhatnál együtt akkor minden játék dög unalom lesz kezdve a BF4-el vagy bármilyen más multis játékkal, mivel ezeket is csapatban játszod. Egyedül ezeket is nagyon hamar meglehet unni én biztos megunnám ugyan így fogok lenni a Star Wars Battlefronttal is, ha nem lesz olyan aki meg veszi akkor az is unalmas lesz. A single-t Coop-ban lehet csak játszani a multit meg egy remek társasággal :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#54604) vonSux válasza N@idia (#54603) üzenetére


vonSux
őstag

Elbeszélünk egymás mellett, olyasmikre reagálsz amit én nem vagy tök máshogy állítottam (vagy nem érted ne adj' isten félreérthető volt amit írtam).
Summa summarum: részemről tök jó ha Neked tetszik!
peace

(#54605) N@idia válasza vonSux (#54604) üzenetére


N@idia
őstag

Én csak arra akartam rámutatni több példát említeni, hogy minden játékot úgy érdemes játszani, ha van (coop lehetőség/multi) hogy nem egyedül próbálod és nem a grafikát nézed, Te szerintem pont az ellenkezőjét veszed figyelembe, de lényegtelen, valóban elbeszéltünk egymás mellett....
peace ;)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#54606) marilllyo válasza Hmmm1 (#54590) üzenetére


marilllyo
veterán

Szia!

Érdeklődnék, hogy hogy áll a dolog a lelakatolt játékoddal kapcsolatban. Tudsz valamit tenni ilyen esetben?

:R

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54608) A`rpi válasza marilllyo (#54606) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem lehet fiókot vásárolni legálisan.

(FAQ) Gyakran Ismételt Kérdések

Mit tehetek ha a játék nem indul, "lakatos" lett?: [link]

(#54609) tepenzed válasza marilllyo (#54606) üzenetére


tepenzed
őstag

az accountot valszeg visszavette a tulaj vagy eleve lopott volt

(#54610) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Srácok, van itt olyan aki kiplatinázta a BF Hardline-t? Ha van, írjon már rám légyszi, kellene egy kis segítség a dupla csövű puska ki unlockolásához. Akinek ez a puska meg van, az is rám írhat.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#54611) Tatyla válasza tepenzed (#54609) üzenetére


Tatyla
őstag

Vagy inkább többször eladták, megveszi valaki bejelentkezik vele, gondolom nem adja oda a teljes hozzá férést, 2-3 nap múlva jelszót változtat és újra eladja...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#54612) N@idia válasza Tatyla (#54611) üzenetére


N@idia
őstag

Én is jártam már így vettem egy COD AW 5 ezer ft 1 hét után lakatolva lett a játék és a jelszót módosították ez az egész account eladás egy kész röhej senki ne próbálja ki!!! Sajna nekem is tanuló pénz volt, de legalább többet nem csinálok ilyet ;]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#54613) mrterminator


mrterminator
aktív tag

Amugy nem is értem, miért nem elég ha egy jóbaráttal/rokonnal megosztjátok felesbe a költségeket a legális úton, már ez is igazából kiskapu, de nemmmm, vásároljunk al-al accokat még...Az ilyen emberek gondolom warezolták szét magukat előző platformon vagy PC-n. Meg működik a használtpiac is teljes erővel, csak kicsit türelmesebbnek kell lenni, meg utánajárni. Meg nem kell vakvilágba vásárolni a játékokat, és fogysztani kettesével. Több türelem, gondos válogatás, és utanájárssal rengeteg pénzt lehet spórolni legálisan. Ha megbántottam valait nyugodtan vegye magára ;)

[ Szerkesztve ]

(#54614) dinostaRR


dinostaRR
tag

Valaki tolja gyakrabban a TLOU multit? esetleg holnaptól Rocket Leaguet? :) Vegyetek fel nyugodtan: dinostaRRHU

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#54615) EnterR válasza dinostaRR (#54614) üzenetére


EnterR
veterán

Rocket League biztos, TLoU multit majd a sztori után.:)

PSN ID: marquuard

(#54616) CyB0RG


CyB0RG
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég kezdtem bele a Driveclub-os karrierembe, egyelőre tetszik... Van aki közületek játszik vele, esetleg van club-ja amihez lehetne csatlakozni?
Nagyon casual vagyok és béna is, szóval amolyan hobby-club lenne a legjobb. :D

(#54617) Zanik válasza CyB0RG (#54616) üzenetére


Zanik
addikt

Nekem van egy klubom PH-s emberkékkel (The Final PHase), bár mostanában eléggé inaktívak a tagok, egyedül talán biceps volt lelkes, vele toltam már multit meg sok Drift-challenge-et.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#54618) ldave


ldave
félisten

(#54619) gyuribácsi88 válasza ldave (#54618) üzenetére

Végre :K legalább ezt akkor kidobhatom. ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#54620) A`rpi válasza gyuribácsi88 (#54619) üzenetére


A`rpi
addikt

Jó is hogy mondod, Hasznos tartozékok, kiegészítők között elfér, árat és pár szót tudsz mondani miért szereted ? :C

(#54621) Neoteric


Neoteric
addikt

Driveclub multiplayerben hogyan tudom elérni, hogy ghost carként laggoljak végig verseny közben? A hímvesszőm kivan a sok retardált agyhalottól, akiknek a no1 prioritás más versenyének a hazavágása. :(((

PSN: ne0teric_sAN

(#54622) gyuribácsi88 válasza Neoteric (#54621) üzenetére

A beállításoknál, a szellemautó láthatóságát leveszed nullára.

A'rpi; nem találok szavakat, tökéletes, igaz most kicsit izzadok alatta a nagy melegben, de megéri hogy ne süketüljek meg. Legfontosabb az ember egészsége, minden más másodlagos. Filléres tétel ahhoz képest amilyen szintű feladatot ellát.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#54623) tarti19 válasza gyuribácsi88 (#54619) üzenetére


tarti19
senior tag

Az a baj, hogy ez már nem a megelőzést segíti, hiszen a dobozában tárolt PS4 a legideálisabb a játékosok számára! :)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#54625) RiseOfEvil


RiseOfEvil
tag

Ps4 re nem várható valami hasonló controller mint az xbox elite controller?

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#54626) Angry Rabbit válasza gyuribácsi88 (#54619) üzenetére


Angry Rabbit
tag

😆

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#54627) EnterR válasza gyuribácsi88 (#54622) üzenetére


EnterR
veterán

:DDD :C

PSN ID: marquuard

(#54628) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Accountomat megosztottam kb. 4 honapja unokatesommal, hogy majd neha vasarolunk kozosen jatekokat.
Azota csak en vettem, o soha,ezt most kicsit meguntam :/
Ma megszuntettem a megosztast,ha valaki szeretne megosztani, es neha vesz is jatekokat, priviben beszelhetunk ;)
(engem most legfokepp az F1 15 erdekelne)
USA account.
ui:ha a megosztas hirdetese nem szabalyos, toroljetek.
Csak azert irtam ide, mert lattam mar itt parszor.

(#54629) A`rpi válasza d3tox1c (#54628) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem számít hirdetésnek, remélem találsz megbízható partnert. ;)

Csak annyit kérnék, a többit privátban intézzétek. Ha találtál partnert jelezd, és törlöm, mivel már nem lesz aktuális.

[ Szerkesztve ]

(#54630) EnterR válasza d3tox1c (#54628) üzenetére


EnterR
veterán

Ezek szerint jól értem, hogy közeli ismerősömnek megadhatom a belépési adataimat, hogy a saját PS4-én tudjon megosztásban játszani?

PSN ID: marquuard

(#54631) d3tox1c válasza A`rpi (#54629) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Köszi, én is remélem ;)
Természetesen szólok, legalább lesz egy tanú :D :P

(#54632) EnterR


EnterR
veterán

(#54633) CyB0RG válasza Zanik (#54617) üzenetére


CyB0RG
csendes tag

Köszi, akkor ha nem gond én is csatlakozom a klub-hoz. Remélem majd pár plusz pontot tudok szerezni a csapatnak... :DDD

(#54634) Tatyla


Tatyla
őstag

Be regisztráltam US storeon a ps now-ra 7 nap free trial, és teljesen jól fut és zéró késés van, engem lenyűgözött kár hogy amúgy elég borsos a bérlés

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#54635) gyuromoj válasza Tatyla (#54634) üzenetére


gyuromoj
veterán

Leírnád hogy pontosan hogy kell? :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#54636) front3r válasza gyuribácsi88 (#54622) üzenetére


front3r
őstag

Nálam már nem is a hangja a durva, hanem ahogy rezonál. Nem tudok aludni tőle, hiába van rest módban, csak én nem kerülök abba lefekvés után... miután nagy nehezen alszok 2-3 órát, reggel arra ébredek, hogy az ágyam 30 cm-el hátrébb került.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#54637) Tatyla válasza gyuromoj (#54635) üzenetére


Tatyla
őstag

A titka egy entropay virtuális kártya amit eldogad magyar bankkártya helyett, meg egy US cím

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#54638) Neoteric válasza gyuribácsi88 (#54622) üzenetére


Neoteric
addikt

Félreértettél sztem. Én is végig laggos akarok lenni, hogy ghost autó lehessek, hogy a többi gyökér ne tudja elcseszni a versenyem. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#54639) gyuribácsi88 válasza front3r (#54636) üzenetére

Nekem ne mond, olyan nehéz hogy az asztal lábai (a súlytól és rezonanciától) már belegyalulódott a parkettába :DDD

Neoteric; én meg azt hittem hogy lehagytál egy "ne" szócskát :D így viszont passzolok, bár nyugtasson a tudat, ők lehet hogy ugyan úgy látnak téged, laggolva. ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#54640) EnterR


EnterR
veterán

Planetside alatt brutális hangja van a konzolnak, ez normális? Többi játéknál nincs probléma.

PSN ID: marquuard

(#54641) Madwe válasza front3r (#54636) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hihetetlen megoldásom van rá: öntapadós fémcsík amit termékekre szoktak tenni:) én azt hiszem egy old spice stiftről szedtem le s bal oldalra alulra ragasztottam s láss csodát minden rezonancia megszűnt :D ha gondoljátok készítek fotókat :P

(#54642) A`rpi válasza Madwe (#54641) üzenetére


A`rpi
addikt

Jöhet, készítek "low budget" hasznos kiegészítőkből is egy összeállítást.

Kupak, ragasztó csík stb stb... :C

Várom az ötleteket.

[ Szerkesztve ]

(#54643) Neoteric válasza gyuribácsi88 (#54639) üzenetére


Neoteric
addikt

Ha úgy látnának, akkor nem lenne problémám. :P

PSN: ne0teric_sAN

(#54644) Zanik válasza Neoteric (#54643) üzenetére


Zanik
addikt

Ez nem az, amikor elhagyod kocsival a pályát, akkor visszarak automatikusan a pályára ilyen "ghost"-ként, hogy ne rohanjanak beléd a mögötted jövők?
Sajnos a multi a DC-ben egy rohadt nagy dodzsem. Próbálsz megfelelő féktávokat venni, és nem belerongyolni mindenkiben, erre bumm, hátulról valami idióta belédhajt.
Kár hogy privát club multi nincs, ahol a csapattagok egymás ellen mehetnének.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#54645) Neoteric válasza Zanik (#54644) üzenetére


Neoteric
addikt

De, de akkor is ghost leszel ha lagolsz. Kipróbálom majd úgy, hogy csutkára járatom torrentet.

PSN: ne0teric_sAN

(#54646) Tuomas


Tuomas
addikt

No Man's Sky, videó :)

We were here

(#54647) KOHO


KOHO
senior tag

Sziasztok, a júliusi Plusról lehet tudni valamit? Akár pletyka szinten is?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#54648) tepenzed válasza KOHO (#54647) üzenetére


tepenzed
őstag

multhét szerda óta, hol voltál nyaralni? :DDD

(#54649) KOHO válasza tepenzed (#54648) üzenetére


KOHO
senior tag

Melóztam éjjel-nappal, nem követtem a dolgokat:D A gugliban meg már nem is bízok:) Úristen de gyenge ez a felhozatal:S :W

[ Szerkesztve ]

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#54650) tepenzed válasza KOHO (#54649) üzenetére


tepenzed
őstag

gyenge? A hatalmas népszerűségnek örvendő Rocket League, egy indie és a lopakodos játék szerinted gyenge 1000 forintért? Na ne vicceljünk :(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.