Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#248251) ldave válasza Baltazár123 (#248248) üzenetére


ldave
félisten

Simán elég az alap kiadás, ahogy a játékok többségénél.

A Slime draws near! Command?

(#248252) Gery9112 válasza ImACeltic (#248247) üzenetére


Gery9112
őstag

Nem, de a grounded módban nincs lehetőséged arra, hogy hibázz. Amint észrevesznek egy hullát (nem megfelelő sorrendben iktatod ki az ellenfeleket) annyira agresszívan elkezdenek keresni, hogy kb esélytelen anélkül kiiktatni a következő ellenfelet, hogy észre ne vegyenek. A tűzharcból meg ritkán jössz ki nyertesen.
A "könnyebb" fokozatokon azért van lehetőséged arra, hogy ha még el is cseszed utána gyorsan elbújsz és később újra próbálkozol.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#248253) Frod válasza JoceeHunt (#248246) üzenetére


Frod
addikt

Igen, 2013/14/15-ös részek ezek.
Origin és Odyssey újabb, de ha nem sürgősek akkor ráérsz vele, az tripla pakk is bőven ad játékidőt, utóbbi kettő pedig akár 60 és 100+ óráig is tudnak tartani ha alapos vagy.

Do you see the white shadow?

(#248254) Tatyla


Tatyla
őstag

Akinek van fölös kupon kódja hálás lennék érte :R :R :R :R

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#248255) Peace válasza Tatyla (#248254) üzenetére


Peace
nagyúr

Jól láttam amúgy, hogy előrendeléshez nem lehet felhasználni 25%-os kupont?

(#248256) mango21 válasza Peace (#248255) üzenetére


mango21
csendes tag

Erre kíváncsi lennék én is.

(#248257) Xaels válasza Peace (#248255) üzenetére


Xaels
félisten

Igen, általában nem lehet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#248258) JoceeHunt válasza Frod (#248253) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Háát, lehet akkor inkább most behúzom az Origins és az Odysseyt azok szimpik youtube videók alapján, mármint a kor meg a világ. A triple pack részei nem győztek meg így első blikkre videókból, talán még a Black Flag.

PS Plus akció is várható?

[ Szerkesztve ]

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#248259) Frod válasza JoceeHunt (#248258) üzenetére


Frod
addikt

Nemcsak várható, van is. Fentebb linkeltél többször is.
De itt van ismét.

(#248231) felixo
na most kezdtek el jönni a psprices emailek. félpercenként. :D

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#248260) Peace válasza Xaels (#248257) üzenetére


Peace
nagyúr

Akkor jól láttam TLoU-nál, hogy nincs ilyen opció. Rémlett....

(#248261) JoceeHunt válasza Frod (#248259) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Nézegettem de nem adta ilyen áron, köszi a linket.
Egy kérdés még mivel nem régi PS-es vagyok. Ha mondjuk 2-t veszek ebből a 12 haviból akkor ugye 2 évet kapok nem párhuzamosan egyet :)?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#248262) Wesder válasza JoceeHunt (#248261) üzenetére


Wesder
félisten

Összeadja

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#248263) felixo válasza Frod (#248259) üzenetére


felixo
őstag

Nekem is. :K

Redmi Note 9

(#248264) Carlos Padre válasza Gery9112 (#248252) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Furcsáltam is, hogy nem lehet odébb vinni a hullákat.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#248265) ProEvoFan válasza Baltazár123 (#248248) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Abban van egy fasza téma, ami máshogy nem szerezhető meg.
Fáj is érte a szívem.

(#248266) proly01


proly01
őstag

Azért a TLOU part 2 új tv spot -ját közel sem nevezném spoiler mentesnek. Főleg ebben az 1 perces bővített változatban.

....Pr:)ly....

(#248267) lacy86


lacy86
addikt

Hello,

Esetleg valaki probalt / hasznalt már komolyabb kontrollert?
[link] [link]

(#248268) markknight


markknight
veterán

Na ez meg mi a franc? [link]
30 ezerért back button attachment?

[ Szerkesztve ]

(#248269) Wesder válasza markknight (#248268) üzenetére


Wesder
félisten

Infláció.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#248270) alite válasza markknight (#248268) üzenetére


alite
aktív tag

+ 2000 szállítás, simán BB topik. ;]

(#248271) hombre[EU] válasza markknight (#248268) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Még az elején kellett volna venni egy raklappal :D
90dollár körül ment az usában miután elfogyott mind [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#248272) erahurka


erahurka
félisten

Uraim és hölgyeim azt szeretném kérdezni, hogy meg lehet-e valahol nézni, milyen játékok vannak PS Now-ban. De az ÖSSZESET látni szeretném nem csak a húzóneveket.

A kötekedők hagyjanak békén, csak értelmes válaszokat kérek :R

[ Szerkesztve ]

(#248273) proly01


proly01
őstag

Valaki homályosítson már fel. Nem ma kellene jönnie vagy kellett volna az utolsó inside the last of us part 2 videónak?

....Pr:)ly....

(#248274) Ronam válasza erahurka (#248272) üzenetére


Ronam
addikt

Itt megtalálod

(#248275) predakon válasza erahurka (#248272) üzenetére


predakon
őstag

egy google keresésbe került a válasz, de látom már más megtette

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#248276) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Farpoint
Doom VFR
firewall zero hour
robinson the journey
blood and truth

Kinéztem ezeket most, h akciósok. Doom mindenképpen belesz húzva. A másik négyről vélemény?

No Man's Sky VR-t elkezdtem. Az élmény egész jó, de a kinézet... Nem tudom, számíthatok-e rá, h javítva lesz, vagy ennyit tudtak kihozni belőle ezen a hardveren.

(#248277) markknight válasza erahurka (#248272) üzenetére


markknight
veterán

Láttál már olyan szolgáltatást ahol nincs minden elõny kiírva a hivatalos honlapon? :D

[ Szerkesztve ]

(#248278) mango21 válasza proly01 (#248273) üzenetére


mango21
csendes tag

Múlt héten csütörtökön jött ki videó nem?

(#248279) erahurka válasza markknight (#248277) üzenetére


erahurka
félisten

Amikor az EA Accessről volt szó hogy jön csak néhányat raktak ki.

(#248274) Ronam: Hm régebben már jártam ezen az oldalon de nem rémlett hogy mindent ki lehet listáztatni, köszi! :R

Na léptem ebből a fertőből, csá!

(#248280) front3r válasza proly01 (#248273) üzenetére


front3r
őstag

Ma kellett volna bizony.
Kb az oldal közepén ott is van a dátum: 06.03.20
Lehet ezt is csúsztatják az események miatt.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#248281) fausto válasza KisTücsök (#248276) üzenetére


fausto
addikt

Blood and truth nagyon jó, ajánlom! A Robinson szerintem gyenge, látványos 1-2 helyen, de elég fapados. Az első VR játékom volt, de még úgy sem vittem végig, hogy hatott az újdonság varázsa és egyébként elég rövid

(#248282) malystryx válasza fausto (#248281) üzenetére


malystryx
senior tag

A Blood and Truth tényleg nagyon jó, viszonylag hosszú, bár néhol túl sok a párbeszéd, vagány játék, és eléggé sok benne az akció, és jó hogy ülve is játszható, én nem szédültem egy percre sem. A Robinson most 1798-ért meg nem sok, 1 hete be is húztam.
Meg most az Ace Combat 7-et, mégiscsak van benne VR küldetés, kíváncsi leszek. :)
De az Iron Man VR demója egyenesen mindent visz, bár szokatlan egy kicsit, de nagyon hamar behúzza az embert. Brutális lesz a nyár. :K

[ Szerkesztve ]

(#248283) hombre[EU] válasza proly01 (#248273) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Tessék-> TLoU2 - Inside the World

Life, Uh, Finds A Way

(#248284) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Project Cars 3 - Reveal Trailer

Life, Uh, Finds A Way

(#248285) ImACeltic válasza Gery9112 (#248252) üzenetére


ImACeltic
őstag

Akkor még 1x átgondolom, hogy grounded fokon menjek-e a neki. :D Ez lesz majd a 3. végigjátszásom. Elsőre talán normálon játszottam, aztán NG+-al hardon, de könnyebbnek éreztem mert már ismertem a játékot plusz ha jól emlékszem megmaradtak a fejlesztések is.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#248286) Neoteric válasza hombre[EU] (#248284) üzenetére


Neoteric
addikt

Hat nem hugyoztam ossze magam tole.

PSN: ne0teric_sAN

(#248287) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Ha valakinek van még store-os kuponja felhasználatlanul, azt szívesen elfogadnám :B

(#248288) Gery9112 válasza ImACeltic (#248285) üzenetére


Gery9112
őstag

A 100% élmény miatt megéri :DDD nem bántam meg, hogy ezen a fokozaton végigvittem, tényleg ami nagyon szivatos volt és többször neki kellett rugaszkodnom az az amikor Ellievel az elhagyatott bányában kellett megvédeni magad és özönlöttek a fertőzöttek. Arra kell nagyon figyelni hogy lehetőleg minél többször használj téglát és üveget, közelharcban nagyon jól jön meg a fertőzötteket lehet stunnolni.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#248289) Tdizsolt válasza JoceeHunt (#248261) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Itt még barátibb az ár, persze nem sokkal, de azért na... :K

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#248290) saelin


saelin
veterán

Bakker, már majdnem végigvittem a Nioh 2 main story-ját, csak menni kell dolgozni. Mindjárt betelefonálok hogy kések egy-két órát mert fontos dolgom akadt... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#248291) S e t h válasza saelin (#248290) üzenetére


S e t h
nagyúr

Írsz majd róla?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#248292) saelin válasza S e t h (#248291) üzenetére


saelin
veterán

Persze. Eddig pl a történet sooookal jobb mint az elsőben, ellenben a korai bossok nagyon könnyűek és csak később kezd el bedurvulni a nehézség. Az új kék síroknak köszönhetően viszont ez is orvosolható, mert be lehet hívni npc karaktereket bossokhoz, ami sokszor igencsak jól jön. Ha ez is kevés, mert nem elég ügyes a játékos vagy túl gyenge a gear-je, akkor az első játékban lévő online coop is opció. Sőt, a két segítséget kombinálni is lehet, mert 3-an lehet már coopolni. Az elsőben úgy rémlik csak ketten lehettetek.

Nekem összességében tetszik, mert jó helyen nyúltak hozzá az elsőhöz képest. A karakter szerkesztő már magában egy óriási pluszpont! Azt még nem tudom mit kínál az endgame, de ha még szegényes is pl az elsőhöz képest, akkor ezen majd a dlc-k javítani fognak. 3 igen tartalmas dlc-t ígértek hozzá. :K
Később még írok róla egy bővebb spoiler free wall of text-et.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#248293) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nagyon jó a Dirt 4. A Dirt Rally 2 annyira nem nyűgözött le, de annak kapcsán kerestem egy árkádosabb rally-játékot, és mivel a Dirt 4et épp 2000 körül kínálták, gondoltam mi baj lehet... Másfél hete szinte mással nem is játszom, piszkosul élvezem. Nem olyan szép, mint a DR2, de ezt leszámítva számomra sokkal élvezhetőbb, plusz remek dallistája is van (nem értem, a DR-ben miért nincsenek licencelt zenék a menüben, de ez szerintem szimulátor-betegség, hogy az ember a menüben se érezze jól magát). Sajnos már kevesen próbálkoznak vele online, ezért el is engedtem a platinát (a pro módhoz nem talál embert negyed óra várakozás után sem, és ebből kéne 25 menet), de ezt leszámítva imádom, nagyon régen nem szórakoztam ennyire jól egy játékkal.

Egy kicsit fel is lelkesültem. Régebben csíptem a Grid Autosportot, és láttam, hogy tavaly év végén Grid néven restartolták a sorozatot. Mennyire lett ez jó? Elég meggyőző értékeléseket kapott.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#248294) proly01 válasza hombre[EU] (#248283) üzenetére


proly01
őstag

A playastation magyarország hivatalos youtube oldalán még az van hogy 1 napja már feltöltötték. Van magyar felírat is meg minden. Érdekes ;] :D

....Pr:)ly....

(#248295) penge111


penge111
addikt

Na, felraktam a Tifás themét k..va jó, most láttam, hogy mellette van egy másik is azoknak, akik a demót kipörgették azt is meglestem. Áááá nem kicsit jött meg a kedvem az FFVII-hez, így nehéz lesz ellenállni a kísértésnek ;] , pedig egyben akarom majd egyszer kipörgetni...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#248296) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

A Concrete Genie DDE megéri a felárat a VR miatt?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#248297) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Az összes 72xx pro coil whine-os szutyok, vagy lehet szerencsém? :DDD

The Truth is out there...

(#248298) S e t h válasza saelin (#248292) üzenetére


S e t h
nagyúr

Valamiért vonz ez a játék, noha tudom, hogy nem szabadna, de az első résszel ugyanígy vagyok. :)
A második rész még jobban is érdekel, lehet egyszer kipróbálom.
Köszi a beszámolót, főleg ha még folytatod is!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#248299) james001 válasza Rigormortiis (#248293) üzenetére


james001
veterán

Én toltam/tolom az új Grid-et,nekem nagyon tetszik. Szerintem jobb lett mint az Autosport.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#248300) malystryx válasza Carlos Padre (#248296) üzenetére


malystryx
senior tag

A VR részéről sokat nem írtam [link] , de csak azért nem érdemes, benn vagy egy pályán vagy kertben és gyakorlatilag alkotsz, de elég jól néz ki amúgy, nappal-éjjel is váltakozhat, ilyenkor a növények más színben pompáznak, az átlagosnál jobb élmény azért, de ha más nem is, a története mindenképp kárpótol majd, főleg a végjáték. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.