Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128051) Sefter válasza marilllyo (#128037) üzenetére


Sefter
veterán

Sajna nem tudom, hogy ez a trophy-ba beleszól-e... :(
Darabszám szerint nyilvántartja egyébként?
Ki tudsz játszani 4 ilyen lapot?

Psn ID: sefter_hun

(#128052) proly01 válasza RangerFox (#128048) üzenetére


proly01
őstag

:R
Nagyon szépen köszönöm ezt a részletes összefoglalót!!!
Megnézem a Crew t. Megvárom akkor az új NFS t a többivel játszottam már :)

....Pr:)ly....

(#128053) Kendek válasza EczkE (#128050) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint erre gondolsz? Mert akkor csak kattints a Try Free Demo felíratú gombra. A teljes játék megvásárlása után ott folytathatod ahol abbahagytad.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#128054) Prowler


Prowler
senior tag

Hát ez a Metal Gear V az őrületbe kerget. Első küldetést csinálnám (valami csókát kell kiszabadítani egy börtönből) de sehogy se akar sikerülni. Ha lopakodok, akkor mindig észrevesznek, ha agresszívan támadok akkor meg mindig lelőnek. Iszonyat idegesítő az egész.

Ráadásul volt az intróban valami tűzember meg gázmaszkos nő is, azt se tudom ki kicsoda :))

Veremivadék Undorkutya

(#128055) WhiteWalker válasza Prowler (#128054) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pont itt tartok :D
Gondolom majd később kiderul.

(#128056) oriic válasza Prowler (#128054) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"gázmaszkos nő is"

:O

Btw ezt nem is értettem, hogy akik nem ismerik MGS szériát, azoknak elmagyarázza egyáltalán a játék, hogy ő kicsoda? Mert emlékeim szerint nem.

Live-Die-Respawn

(#128057) wolf13 válasza oriic (#128056) üzenetére


wolf13
őstag

Mintha kazettán valahol lenne róla infó. Bár 2 éve nem játszottam vele , nem 100%

(#128058) Rage47 válasza oriic (#128056) üzenetére


Rage47
veterán

én utánaolvastam mert nem magyaráz sztem kazettában sem

(#128059) crue


crue
őstag

Korrekten kezelte a Konzolvilág az AC Origins késést. Deluxe Editiont adtak a sima helyett és még egy ezrest elengedtek az árból, így 16000 Ft lett végül a kicsit extrásabb kiadás. És persze elnézést is kértek :)
Nem reklámozni akarom őket, de ritka az ilyen hozzáállás.

(#128060) Def26 válasza crue (#128059) üzenetére


Def26
félisten

fura, hogy pont a konzolvilág nem kapta meg időben a készleteket. Szerintem ők a legnagyobbak itthon és mégis összejön ilyesmi.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#128061) Petreszku válasza oriic (#127999) üzenetére


Petreszku
senior tag

Köszönöm szépen a választ.

(#128062) james001 válasza oriic (#128056) üzenetére


james001
veterán

Ezen kifeküdtem én is :C
Az egyik kazettában van szó róla igen hogy ki ő,mi történt vele,stb. De természetesen azt nem tudják azok akik nem ismerik az MGS szériát hogy valójában ki is ő,mivel ahhoz kéne ismerniük az MGS első részét is :)
Amúgy ő az egyik kedvenc karakterem az MGS szériából,szóval mikor én megláttam őt először az MGSV-ben... Felsikoltottam :DDD

https://psnprofiles.com/kazama001

(#128063) syIex


syIex
veterán

Hát sikerült végül kipróbálnom az új kis szerzeményt. Külsőre szebben néz ki a Pro habár nem sok a különbség! :D A Fifa 18-at próbáltam vele, nem rossz kis játék, de sajna nem vagyok oda érte szóval megy is a hirdetések közé! :DDD Viszont az Origins nagyon vonz! :P

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#128064) Prowler válasza james001 (#128062) üzenetére


Prowler
senior tag

Örülök, hogy legalább a kommentem szórakoztató :D Bocsi, de nem játszottam a korábbi részekkel.

Veremivadék Undorkutya

(#128065) Kvelstadt válasza Prowler (#128054) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jobban lopakodj. :)
Ez egy lopakodós játék szóval be és ki lehet menni a területekről észrevétel nélkül.
Én is sokszor lebuktam de az a figyelmetlenségem és a türelmetlenségem miatt volt.

A storyhoz meg annyit hogy megjelenés szerint az utolsó rész de játék történetének az időrendje szerint meg kb az mgs story közepe, szóval ne csodálkozz ha nem tudod ki kivel van. :)

A tűzember pl a 3.részből van ami story szerint az egész széria legeleje és bár elég sokáig nincs róla szó hogy ki ő de én is egyből levágtam ki ő.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#128066) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Valaki esetleg megtudja mondani, hogy a konzolvilágban milyen állapotúak szoktak lenni a használt játékok, amiket küldenek? :)

PSN: joskovagyok199

(#128067) bbdzyx válasza Kvelstadt (#128065) üzenetére


bbdzyx
senior tag

A GZ után olvastam csak én is a többi epizód kivonatának, illetve most az elmúlt pár hsz hatására a karaktereknek. Az megvan mindenkinek rajtam kívül, hogy Skull Face magyar származású? :))

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#128068) EczkE válasza Kendek (#128053) üzenetére


EczkE
addikt

Nem volt ez rerlamozva. :D Csak beirtam keresobe hogy Crew es szamitottam egy demora. Nem gondoltam volna hogy ide rejtettek. :D

Koszi a segitseget! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#128069) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Nah egy kis Metal Gear adalék, és hogy Kojima mennyire vicces, vagyis szarkasztikus :D
Szóval a játék legelején vagyok, rambo módjára mentem és hát 3-4x meghaltam.Majd a következő restart után kaptam csirke fejet és mindenki látható :DDD
Köszi Kojima :D

(#128070) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Az ilyen "CZ" logóval ellátott játékokban lehet angol nyelv is? :D

[kép]

[ Szerkesztve ]

PSN: joskovagyok199

(#128071) Wellin9 válasza Vadernagyúr (#128066) üzenetére


Wellin9
tag

Lehet nem lesz nagy segítség..Sose rendeltem tőlük használt játékot,de amennyit láttam egyszer belőle,elég komolyan veszik,hogy mit is vesznek be,ha bármilyen apró karc van rajta,akkor azt nem "veszik" meg. Persze ez csak egy eset volt,lehet általában más a helyzet.

(#128072) pulyka jocó válasza Vadernagyúr (#128070) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Osztálytársam is ilyet vett, csak PC-re (nem tudta hogy ilyet fog kapni, a bolt nem tüntette fel), és neki csak cseh és lengyel nyelv volt benne.

(#128073) Ghard válasza syIex (#127961) üzenetére


Ghard
őstag

Én is nézelődtem a neten vásárlás előtt. Most, hogy aránylag normális számban (végre...) vannak exkluzívok ps4re, prot vegyek-e vagy simát. Nekem is elég a fullhd egyelőre, így a 4k nem érdekes. Textúrák ugyan élesebbek, de ez sem szembetűnő fullhd mellett. Grafika/effektek teljesen ugyan azok, egyedül Horizon zero dawn-nál láttam látványosabb eltérést, nagyon távoli fák a látóhatárban rondábbak voltak. Még arra gondoltam, hogy pro hátha gyorsabban tölti be a játékokat, de tesztek alapján ez is ugyan az.
Szóval én inkább egy simát vettem és bele egy SSD-t. Amiket eddig próbáltam (GTS,LBP3,WoT) érezhetően gyorsabban töltenek. Eléggé utálok várni a töltésekre de így már elég használható a gép :B Nem mértem le, de GTSban a singleplayer versenyek kb fele addig töltenek csak mint a gyári merevlemezzel. Multinál sajna a többi lassú emberkét is meg kell várni, ott nincs előnye a dolognak. PS Store viszont nagyon fürge lett. Ha több dolgot nyomtam be letöltésre, nagyon darabos volt. Most viszont szinte szárnyal. Talán a gép is gyorsabban indul, de ez egyébként sem volt zavaróan lassú.
PC-hez szerintem felesleges hasonlítani grafikai szinten, nem ezért vesszük a konzolt :U Azok a játékok amik vannak pc-re egyértelműen szebbek mint psen. De itt érdemes megjegyezni, hogy natív 4k-hoz egy darab GTX 1080 nem is elég. És csak ez az egy alkatrész drágább mint a ps4pro.

(#128074) Kvelstadt válasza bbdzyx (#128067) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ezen a skullface infón nekem is megakadt a szemem jaték közben. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#128075) syIex válasza Ghard (#128073) üzenetére


syIex
veterán

Igen valamit az FPS szám, hogy jobban ki van engedve az is fontos szerep volt számomra és mivel szerintem nagyon jó áron jutottam hozza így maradt a Pro! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#128076) RangerFox válasza Vadernagyúr (#128066) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egy ratchet & Clank-et vettem tőlük használtan, szép állapotú volt, csak rajta volt az a használt matrica a dobozán, amit lekapartam. Megbízhatóak, biztos hogy működik, amit tőlük veszel.

[ Szerkesztve ]

(#128077) Prowler válasza Kvelstadt (#128065) üzenetére


Prowler
senior tag

Köszi, próbálkozom :B Most kaptam egy kartondobozt, szóval majd abba elbújok az ellenséges erők elől :D

Veremivadék Undorkutya

(#128078) Ghard válasza syIex (#128075) üzenetére


Ghard
őstag

Exkluzív játékok ha jól tudom ugyan annyi FPSel futnak mindkettőn.
Sőt, Uncharted: The Lost Legacy-ban a pro is beesik 30fps alá :) [link] (7:35től)

(#128079) Kvelstadt válasza Prowler (#128077) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az majd úgy ér valamit ha lesz rá csajos poszter. Igazából szerintem az csak a poén kedvéért müködik merthát a kartondoboz hozzátartozik az mgs szériához. :)
Én egyszer kipróbàltam a poen miatt és többet soha.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#128080) syIex válasza Ghard (#128078) üzenetére


syIex
veterán

Már úgysem cserélek le, hiába lehetne rajta nyerni egy kicsit. :) Későbbiekben pedig kiderül, jó választás volt e :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#128081) Prowler válasza Kvelstadt (#128079) üzenetére


Prowler
senior tag

Érdekes ez a Metal Gear amúgy, próbál nagyon komoly lenni de közben meg ilyen poénokat is tolnak... Kíváncsi leszek merre halad majd a történet. El akarok jutni Afrikába, hogy lássam a vadkutyákat mert azok a kedvenc állataim :D

Ma még beszereztem 4 új játékot a konzolhoz, jelenleg a Dirt Rally és a SW Battlefront tart a fogságában. :))

Veremivadék Undorkutya

(#128082) james001 válasza bbdzyx (#128067) üzenetére


james001
veterán

Akkor gondolom ez is megvan :)

https://psnprofiles.com/kazama001

(#128083) semetka válasza crue (#128059) üzenetére


semetka
őstag

Nekem majd hétfőn jön de nekem is engedtek, remélem nekem is deluxe lesz :D
Nagyon korrektek.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#128084) Ghard válasza Prowler (#128081) üzenetére


Ghard
őstag

A MGS4 végét láttad? :D MGS4 - Final Boss

(#128085) semetka


semetka
őstag

Én egyik Metal Gear-rel sem játszottam korábban, de a TPP nagyon bejön, elvagyok vele.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#128086) Vadernagyúr válasza pulyka jocó (#128072) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

A srác, akitől megakarom venni azt mondja, hogy Euronicsban vett egy PS4-et, amihez egy ilyen Fifa 18 volt csomagolva.. Hát nem tudom mi legyen :)

PSN: joskovagyok199

(#128087) bandi0000 válasza Vadernagyúr (#128086) üzenetére


bandi0000
nagyúr

még újonnan is lehet cseh, nem tudom miért de sztem normális, nekem a BF prémiumom volt cseh de magyar felírat volt a hátulján

Xbox One: bandymnc

(#128088) Vadernagyúr válasza bandi0000 (#128087) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Ennek 15k az ára, bontatlanul, viszont lehet, hogy választom inkább a használt konzolvilágosat, az legalább biztos, hogy angol és csak egy ezressel drágább :)

[ Szerkesztve ]

PSN: joskovagyok199

(#128089) Wlac válasza james001 (#128082) üzenetére


Wlac
Ármester

Fhu, ez nagyon karcolt... :D Bíztam benne, hogy igazi magyart hallok, nem hollywoodit, de fájdalmasabb volt, mint amire készültem.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#128090) Kvelstadt válasza Prowler (#128081) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Kojima az amúgy fogyatékos.. :D
Komolyan is veszi a történetmesélést de közben elsüt jó poénokat.
Az megvan mikor Kojima a star wars 7 premierjére elment star trek-es felsőbe? :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#128091) Kvelstadt válasza james001 (#128082) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én ezt észre se vettem akkor. :Y

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#128092) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Csak egy kis érdekesség. Ha valaki idő előtt jut hozzá a lemezes COD: WWII-höz, akkor sem játszhat vele, ha nem tesztelő. Kell egy day-1 patch, anélkül nem lehet sztorit sem tolni.

Videó

Live-Die-Respawn

(#128093) Prowler válasza Ghard (#128084) üzenetére


Prowler
senior tag

Hát ezeket még a Michael Tyson se tudná kiütni, ennyi bunyót egy huzamban :D Az a halálanim se semmi :D

Számomra ez valami szuper zavaros.

Veremivadék Undorkutya

(#128094) Prowler válasza Kvelstadt (#128090) üzenetére


Prowler
senior tag

Jó arc lehet az öreg :D

Veremivadék Undorkutya

(#128095) Lefty válasza Kvelstadt (#128091) üzenetére


Lefty
addikt

Szerintem alapbol senki. Akarhogy fulelek nem ertem mit mond. Csak a feliratbol kovetkeztetek.

Amugy tok megkivantam ujra, hogy beszeltek rola. Lehet eloveszem.

[ Szerkesztve ]

(#128096) pulyka jocó válasza Vadernagyúr (#128086) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Mivel te tőle vennéd, és nem boltból, emiatt annyiból macerásab, hogy ha még sincs benne angol akkor nem valószínű hogy visszaveszi. :/

(#128097) Kvelstadt válasza Prowler (#128093) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azért ők nem.hétköznapi emberek pkusz ez mgs.
Azért az tetszett mikor már nem is maguknak hanem egymásnak tolják be a cuccot hogy küzdhessenek még.

Baker:
"....banatod. nyugodj békében." Az elejét én se értem.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#128098) #20844032 válasza Kvelstadt (#128097) üzenetére


#20844032
törölt tag

"Enyém a szégyened, a bánatod, nyugodj békében"

[ Szerkesztve ]

(#128099) Kvelstadt válasza #20844032 (#128098) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Kösz!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#128100) Prowler válasza Kvelstadt (#128097) üzenetére


Prowler
senior tag

Kiütéssel győzött: Kígyó Szilárd!

Az egymást injekciózós rész tényleg vicces volt.

Veremivadék Undorkutya

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.