Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112251) jaroslav válasza Wlac (#112250) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Köszönöm a választ!

Érdekes, hogy több hely van mint amekkora patch méréte, mégse megy fel....

Hát ez van, ezt kell elfogadni.

Köszönöm a választ még egyszer!

Üdv!

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#112252) lui24


lui24
tag

Deal of the week megszünt vagy csak a hétre tűnt el?

(#112253) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Sziasztok!
Ezúton szeretném megköszönni Kendek segítségét, tényleg az IP-vel volt gond.
Egyeztettem a szolgáltatóval, így már megoldódott a probléma.

(#112254) sp8787


sp8787
addikt

Erdekes eddig nem lattam ,hogy a Nioh benne lett volna az Easter sale-ben most vhogy bekerult
Nioh 12K
Niod Digital Deluxe 18K

Ez egy brutal jo game

(#112255) Zanik válasza icecube23 (#112246) üzenetére


Zanik
addikt

A HDMI ARC (Audio Return Channel) arra jó hogy a TV-n futó anyag hangját (TV adás, beépített médialejátszó) plusz kábel nélkül tudod ráküldeni a házimozi erősítőre. De ehhez a erősítőnek is HDMI ARC képesnek kell lennie. De egyszerűbb a PS4-et az AVR-re kötni és arra a TV-t.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#112256) hitchins válasza marilllyo (#112228) üzenetére


hitchins
őstag

Nem tudom ez milyen de a par szaz forintos cuccbol vettem egy csomagot aztan par nap utan kukaztam mert jobban sokkal jobban csuszott mint anelkul.

(#112257) toompa válasza hitchins (#112256) üzenetére


toompa
őstag

Én ilyet használok:
[link]
Lehetetlen hogy lecsússzon az újjam,annyira tapad.
Volt KontrolFreek-em,1hét után eladtam annyiért amennyiért vettem. Felesleges pénzkidobásnak tartottam.

(#112258) Dreimus válasza jaroslav (#112251) üzenetére


Dreimus
senior tag

Ez a "hiba" azért fordul elő, mert mindenki csak a patch méretét veszi alapul azt nem hogy, lehet, hogy adott játék esetén egy nagy fájlt kell szétbontania a gépnek azt patchelnie majd visszacsomagolnia, tehát ezért kell egy játék patchelésénél a játék teljes méretével számolni tehát minimum érdemes szabadon hagyni mai játékok esetén 80-100GB-ot, ha nem akarunk törölgetni utólag :)

Bár sztem ez a téma is többször ki volt tárgyalva itt.

[ Szerkesztve ]

(#112259) Tegla80 válasza hitchins (#112256) üzenetére


Tegla80
addikt

Nekem is ez volt a tapasztalatom,de aztan lemostam alkoholos cumoval es mar jo is lett.
Sztem a gyartas soran valami formalevalasztoval van kezelve,h elvaljon a sablontol.....ezt lemosva jo a termek mert nem az anyaga csuszik csak a felulete.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#112260) lui24 válasza sp8787 (#112254) üzenetére


lui24
tag

Ma adtak hozzá még pár játékot.[link]

[ Szerkesztve ]

(#112261) jaroslav válasza Dreimus (#112258) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Köszönöm az információt!

Üdv!

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#112262) Elims válasza Tegla80 (#112259) üzenetére


Elims
veterán

Pontosan így van.
Vmint ahogy Marilllyo is írja az ilyen alacsony kontrollfreek-ek pont ugyanannyit érnek használatban mint az ilyen 1$-os kupakok.
Ha már vki rászánja azt az egy-két ezret,magasabb kontrolfreek-et vegyen.Ez az alacsony semmiben nem különbözik a kínai gumidaraboktól. (Amiket akár csak szappanos vízzel átmosva tökéletesen lehet használni.)

Igen,tapasztalatból írom..

Szerk.: Aki játszott már pár 100 órát a division-nel és mostanában megvette a wildlands-ot,kérem írjon pár szót.
Hasonlítanak egymásra?Gyűjtögetés van-e a wildlands-ban?

[ Szerkesztve ]

(#112263) Xaels válasza sp8787 (#112254) üzenetére


Xaels
félisten

Hú, bakker igazán megjöhetne az a 3k... Nem akartam játékot venni a hónapban, de úgy már nem hagynám ki.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#112264) sp8787 válasza Xaels (#112263) üzenetére


sp8787
addikt

Pont az a "vicces" ,hogy a 3K utolso hatarideje 20-a es a Nioh is pont addig akcios.

(#112265) Mirakuru


Mirakuru
tag

Nekem a Fifa 17 -re fáj a fogam így is elég jó áron van de -3000 el már tényleg apró pénz lenne , szal küldjék már ki :D

(#112266) stilo18


stilo18
addikt

Nem tudom mitől függ, hogy ki kapta meg és ki nem... Én már napokkal ezelőtt megkaptam...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#112267) wolf13


wolf13
őstag

Azt tudja valaki, hogy a Gran Turismo Sport-ot érdemes lesz-e megvenni PS+ hiányában is ?

Értem ez alatt, hogy offline mennyi tartalom lesz benne.

(#112268) bAtt001


bAtt001
addikt

Srácok valaki nyugtasson meg, hogy az Uncharted többi része nem akkora egy kalap szar mint az első? Sötét lyukakban szaladgálni ahol jönnek ezek a szörny izék? Ezt imádja mindenki mint PS exkluzív? :U Lehet tényleg kár bármibe is belekezdeni Witcher3 után.

(#112269) Bad Pritt válasza bAtt001 (#112268) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Én is ezt gondoltam róla, a második nagyságrendekkel jobb. A 4. meg gyakorlatilag másik galaxis minden tekintetben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#112270) mcwolf79 válasza bAtt001 (#112268) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát nem most volt ,hogy végigjátszottam, de azok a szörny izék csak a végefelé kerülnek elő.
Akkoriban az a grafika és játékmenet elég über volt.
De mint írta a kollega előttem a 2. sokkal jobb lett.
Az uccsó pedig... Hát az szájtátós. Bár annyi ,hogy én kicsit keveslem az akciót, és sok a történeti szál (legalábbis ameddig eljutottam (árverés) ). Addig szinte csak a börtönben volt akció, azon kívül csak a történeti maszatolás megy.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#112271) erahurka válasza bAtt001 (#112268) üzenetére


erahurka
félisten

Miről beszélsz? Amit leírtál az kb. 1 óra a játékból. Amúgy játékmechanikailag az első rész a legbénább, de összességében én azt is szerettem.

(#112270) mcwolf79: Lesz ott majd akció, nyugi :K

[ Szerkesztve ]

(#112272) gianni85 válasza bAtt001 (#112268) üzenetére


gianni85
veterán

amikor megjelent ütött az. Én a másodikkal kezdtem, azóta is a kedvencem a sorozatból, és csak utána játszottam az első résszel. Igaz már a második után se volt annyira nagy szám, de azért nagyságrendekkel jobb volt így is a hasonszőrű játékoknál.

(#112273) Xaels válasza bAtt001 (#112268) üzenetére


Xaels
félisten

A 2.-tól kezdve mind sokkal jobb. A 3 indul talán a legizgalmasabban, bár a végére az a 2. leggyengébb. A 4. meg A JÁTÉK

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#112274) erahurka válasza Xaels (#112273) üzenetére


erahurka
félisten

4. részből csak azt a borzalmas epilógust vettem volna ki a végéről.

(#112275) PandaMonium válasza erahurka (#112274) üzenetére


PandaMonium
őstag

Szerintem is kicsit erőltetett volt, de legalább aranyos. :)

What I cannot create, I do not understand

(#112276) erahurka válasza PandaMonium (#112275) üzenetére


erahurka
félisten

Túl volt húzva. Pedig jó is lehetett volna.

Csak nem kellett volna Drake-et csinálni a kislányból, és egyből nem lett volna annyira erőltetett.

(#112277) bAtt001 válasza erahurka (#112271) üzenetére


bAtt001
addikt

Igen közben utána néztem, hogy ez már nagyon a vége a játéknak, hát előtte se volt egy felejthetetlen élmény de szórakoztatott, de utána a vaksötétben kell ezek elől ugrálni meg lőni őket, hagyom a fenébe inkább, megnézem a neten mi a befejezés és továbbállok a második részre. Amúgy nem lenne semmi gond a játékkal, még grafikailag is néhol csak nézelődtem mert annyira tetszett, irányítás néhol idegesítő volt de nem vészes. Valószínűleg én nem bírom ezt a klausztrofóbiás szörnyes hangulatot, nem nekem való, remélem a többiben ha elő is fordul minimálisan csak. Semmi bajom a régi játékokkal mellesleg, de azért látszik, hogy sokat fejlődött a játékipar is az évek alatt.

(#112278) cross56 válasza wolf13 (#112267) üzenetére


cross56
senior tag

Ez a kérdés engem is izgat :DD

(#112279) ProEvoFan válasza wolf13 (#112267) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Remélem sok.Ha nem, meg sem veszem.

(#112280) PandaMonium válasza bAtt001 (#112277) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ahogy a többiek is írták a 2. rész már sokkal jobb lesz - nekem az a kedvenc részem a sorozatból -, szóval ne hagyd, hogy az első rész elvegye a kedved! :)

What I cannot create, I do not understand

(#112281) james001 válasza wolf13 (#112267) üzenetére


james001
veterán

Elvileg csak multis cucc lesz benne,tehát se karrier mód se semmi. Offline max csak ilyen kisebb "Arcade mode" lesz benne,ahol kiválasztasz egy pályát+autót azt körözgethetsz rajta ameddig akarsz. Én ezért is nem veszem meg,meg hát a GT6 után már nagyot kell letennie a Polyphony-nak hogy újra beleszeressek a GT-be :U

https://psnprofiles.com/kazama001

(#112282) hitchins válasza james001 (#112281) üzenetére


hitchins
őstag

Ugye ez most csak vicc???

(#112283) Nayrobi válasza james001 (#112281) üzenetére


Nayrobi
őstag

Lesz karrier, csak rövidebb, mint korábban.

(#112284) james001 válasza Nayrobi (#112283) üzenetére


james001
veterán

Ja most nézem hogy lesz valami tényleg. Először amikor bejelentették akkor azt mondták nem lesz benne karrier,úgy látszik az emberek hőbörgésére mégis raknak bele. :D De az még mindig egy vicc hogy semmi dinamikus időjárás,semmi éjszakai verseny,stb. :(

https://psnprofiles.com/kazama001

(#112285) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na végre vége a szenvedésnek (Doom) kipipáltam ezt is, kb 5ször akartam letörölni :D :C

(#112286) Nayrobi válasza james001 (#112284) üzenetére


Nayrobi
őstag

Már a bejelentésekor mondták hogy lesz karrier, emlékszem is a prezire amit Kaz tartott, nézz utána. A béta menüjében az első pont a karrier, tehát biztos nem 2 óra alatt rohanunk rajta végig. A dinamikus időjárás meg napszakváltás tényleg hiányzik majd, de azt mondták, hogy muszáj volt meglepniük hogy tartsák a 60 fpst ekkora felbontás mellett.

(#112287) krx21 válasza Bencus88 (#112285) üzenetére


krx21
nagyúr

Nagyon sokat dicsért játék... De nekem valahogy nem jön be... Pedig nekiálltam már párszor.

(#112288) PandaMonium válasza Bencus88 (#112285) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ennyire rossz volt? Gondolkodtam rajta, hogy meg kéne venni, de ezzel most kicsit eltántorítottál. :F

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#112289) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

2 dologgal kapcsolatban kerestem fel a magyar supportot az elmúlt napokban. Érdemi választ nem kaptam de egy ilyen jött. Aki érti az lefordítaná, hogy mi ez?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#112290) Kickass válasza Adam_Shepard (#112289) üzenetére


Kickass
őstag

románul van, esetleg google fordító?

(#112291) erahurka


erahurka
félisten

Na ki kapott Gran Turismo Sport bétakulcsot? :P
Én leszek a sofőr, aki az első kanyarban mindig a falban köt ki :DDD

(#112292) Bencus88 válasza PandaMonium (#112288) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem mondanám rossznak, Nekem már kezdett kicsit monotonná válni, hogy ölj ölj ölj minden pálya erről szól, de aki ilyen pörgősebbet szereti érdemes kipróbálni. én azt hiszem, hogy 2-3 ezer ft-ért vettem ennyit megért, többet ki nem adnék érte :DDD

krx21: Én is csak muszájból vittem végig, megvettem mikor akció volt, van pár játékom végre egyel kevesebb :DDD

Most megpróbálom Alient befejezni, aztán bele vágok a SoM-ba. Igaz végig vittem korábban, de bezsákoltuk mikor akciós volt. Aztán witcher horizon :DDD

[ Szerkesztve ]

(#112293) zolimail17 válasza Adam_Shepard (#112289) üzenetére


zolimail17
tag

Azt akarjak hogy toltsd ki a kerdoivet. Keveseb mint egy percbe telik. Mindezt azert hogy lasak a viszajelzesedet arol hogy milyen volt a szolgaltatasuk.

(#112294) Csabee86


Csabee86
senior tag

Kerestem Store-on ezt a De-formers című játékot de nem találom. Létezik, hogy egy héttel a megjelenés előtt még nincs fent a játék?

(#112295) echterion válasza Nayrobi (#112286) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem is az maradt meg a bejelentésből, hogy kifejezetten az esport-os, online vonalat akarják vele nyomni, ezért nem is követtem a fejlesztését, pedig jó lenne egy igazi GT erre a gépre is, mégha a GT6 nem is váltotta be a hozzá fűzött reményeim. De akkor mégis lesz single is? Mert ebben az esetben engem is érdekelni fog az FF VII és XII mellett.

**********

(#112296) Rage47


Rage47
veterán

ha a Walletemben van 5 ezrem és a játék 10-be kerül, akkor ugye automatán lehúzza a paypalomról a plusz 5 ezret a rendszer, és nem a 10 ezret fogja paypalról behúzni?
lehet hülyeség, de annyi sz.r korlátozás van a konzolos rendszerekben, hogy jobb biztosra menni előtte

Köszi mindenkinek:)

[ Szerkesztve ]

(#112297) Nayrobi válasza echterion (#112295) üzenetére


Nayrobi
őstag

Lesz offline karrier meg arcade meg vr meg visiongt meg még pár dolog, ami ott van a béta menüjében, de fogalmam sincs hogy mi lehet, viszont az is tény, hogy az online versenyzés központi szerepet kap a játékban. Az FIA bajnokság és az, hogy a győztest az év végén ugyanazon a gálán díjazzák mint az f1 vagy a wrc győzteseit, az szerintem rohadt nagy szó és többet ér nekem, mint plusz 200 csillag gyűjtése a karrierben, amik igazából csak random versenyek egymás után. Olyan dolgok lesznek a játékban, mint rendes sárga zászlós jelzések, safety car, virtual safety car vagy a le mansi futamokat látott biztonsági szakaszok, ilyen szerintem sehol sincs. Vagy ugye a versenyezni etikett rész, ami külön fejezet a karrierben. Kaz mondta egy korábbi interjúban, hogy utólag kicsit sajnálja hogy ezt a nevet kapta a játék, mert sokan emiatt azt hiszik hogy ez egyfajta prologue epizód, pedig ez inkább a GT7 egy komolyabb verziója. Ami bővülni is fog folyamatosan, a kezdeti 130 autó végül 400-500-ra fog duzzadni, valószínűleg a GT6-ban látott Senna és Goodwood Festival is bekerül, tehát lesz kontent bőven. Csak kurva szarul van kommunikálva ez a játék.

[ Szerkesztve ]

(#112298) Wlac válasza Rage47 (#112296) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, így fogja. Először mindig a walletet nullázza, utána nyúl a többi forráshoz.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#112299) leslieke válasza Rage47 (#112296) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#112300) semetka


semetka
őstag

Nekem is jött a GTS kód :)

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.