Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112651) WhiteWalker válasza proly01 (#112648) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Akkor téged megvettek kilóra :DDD

Szerintem az a "gondom" , hogy más fajta játékot képzeltem el ,
most reggel olvasgattam róla itt ott , megjött a kedvem játszani vele.
Mai melós napot kell csak letudni :D

(#112652) Rage47 válasza WhiteWalker (#112651) üzenetére


Rage47
veterán

én néztem gameplayt belőle, és eléggé unalmasnak hittem
aztán végülis beszereztem a hype miatt - szerintem tökéletesre csiszolták a játékmenet/hangulat kombót. jó ütemben történnek a dolgok, nem lesz unalmas, pont ki van számítva, miből mennyi kell
ehhez jönnek még a zenék, az atmoszféra

[ Szerkesztve ]

(#112653) func93 válasza Rage47 (#112652) üzenetére


func93
senior tag

+ a zenékért és az atmoszféráért. engem nagyon megfogott. :D

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#112654) consono válasza WhiteWalker (#112651) üzenetére


consono
nagyúr

Engem is megvett kilóra a játék, bár én csak kicsivel vagyok előtted benne. Az Unchartedek után az irányítás kicsit fura volt, de azt leszámítva minden tetszik benne. Ahogy kinéz, a történet (bár több dolgot simán kitaláltam, hogy mi lesz), de legfőképpen a HANGULAT. Engem teljesen beszippantott, nem tudok 1 óránál többet játszani egyben, mert szét stresszelem magam :) Hozzá tartozik, hogy éjjel játszom csak vele, a gyerekek miatt, de a fülesről már letettem, mióta egyszer nem hallottam meg az asszonyt és megfogta a vállamat :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#112655) MerLinh válasza WhiteWalker (#112651) üzenetére


MerLinh
senior tag

Hat ez ilyen :) Egy fokkal tobb mint egy interaktiv film. Tortenet szerintem jo, nem szeretem a zombis témát de ez beszippantot vmi oknal fogva :DDD

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#112656) gianni85 válasza WhiteWalker (#112651) üzenetére


gianni85
veterán

Nem vagy egyedül, én elkezdtem anno PS3-on, felénél meguntam. Később elkezdtem PS4-en, szintén a felénél meguntam. Aztán bagóért csak megvettem digitálisan, és most a Pro-n is elkezdtem, de (mily meglepő, megint a felénél) közbejött egy Horizon és egy Nioh, aztán meg se fordul a fejemben, hogy elindítsam. Kíváncsi vagyok, hogy ebben a generációban végig tudom-e még vinni. Valahogy az UC játékokat le se tudtam tenni, de ennél meg nem jön át az atmoszféra.

(#112657) Wlac válasza pulyka jocó (#112643) üzenetére


Wlac
Ármester

Én is a The Last of Us miatt váltottam PC-ről konzolra. Elég volt az E3-as videót megnéznem (amikor Joel a hotelben lopakodik) és tudtam, hogy nekem ezzel játszanom kell. Azóta meg itt ragadtam.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#112658) Def26


Def26
félisten

Van hír arról mi lesz az új far cry játék alaptörténete? Illetve, hogy mikor jön ?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#112659) oriic válasza Def26 (#112658) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs is róla hír hogy jön új Far Cry. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#112660) heihachi válasza WhiteWalker (#112637) üzenetére


heihachi
addikt

Annak ellenére, hogy kb a kedvenc játék stílusom, a TLOU nekem sem jött be, egyszerűen nem jött átt a hangulata. Majd adok még neki egy esélyt, de amíg van más, addig nem szívesen veszem elő.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#112661) Def26 válasza oriic (#112659) üzenetére


Def26
félisten

Ez kb. olyan mint az assassins creed vagy a halo sorozat, tuti lesz, csak kérdés mikor. :D Nekem nagyon tetszik a széria és gondoltam, hátha van már valami infó. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#112662) oriic válasza Def26 (#112661) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Primal az tavalyi, szerintem max az E3-on hallhatunk egy új részről, de 2018 előtt nem hiszem hogy érkezne új rész.

Live-Die-Respawn

(#112663) Macccy válasza WhiteWalker (#112641) üzenetére


Macccy
senior tag

Az exkluzívoknál mindig van egy komoly hype faktor. Mert exkluzívok. Ez megvan mindenhol, tapasztalatból mondhatom.

Amikor megvettem a PS4-et, be is készítettem szinte minden exet a csőbe, hogy sorban végigmegyek rajtuk. (követve a technó- és időrendi sorrendet, hogy nehogy valami csúcs game után egy régebbi ne tetsszen) A The Last of Us-t viszont szándékosan az Uncharted-ek előtt vittem végig, hogy az se lehessen a gond, hogy nem egy pörgős hullámvasút. Annak a játéknak szerintem a környezete, a hangulata az, ami értékes. A játékos körül lévő világ és az ebbe illeszkedő fő- és mellékszereplők története, párbeszédeik, viselkedésük. Elfogulatlanul ennyit tudok mondani. Technikailag az UC-k jóval többet mutatnak, a nehézség néha eszetlen volt (nekem ... a játék feléig elszenvedtem hardon és fel kellett adnom, visszavettem normálra) a humán ellenfelek gyakran csaló, máskor láthatatlan falak közé szorított mesterséges intelligenciája pedig nagyon kizökkentő, ezt sunnyogás közben sokszor tetten lehet érni. A cselekmény is sokszor leül, bár olyankor értékelni kell a nyugit, majd lesz rosszabb. :) A vége nem túl logikus, de érthető, a folytatást pedig minden hiba ellenére én is várom.

Az Uncharted-eket is most fejeztem be, ott az első elég vacak, monoton volt, az öntsünk be benszülött zombikat és többkörös főellenfelet nagyon felb***ott. A 2-3 viszont igazán nagyon jók (ha nem nézem, hogy a végén mindig beöntöttek ott is 150 katonát és természetfeletti genyót) és az UC4 az valami páratlan, igazából így egy hét után még mindig nem értem ezt hogyan lehetett. :K

(#112664) Bad Pritt válasza gianni85 (#112656) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Nekem amúgy az Uncharted volt ilyen egészen tavaly decemberig. Soha nem értettem, mi olyan jó benne, végigvittem az elsőt, na akkor még mindig nem értettem, most érek a második végére és már értem. :D Az a durva, hogy scriptelt az egész játék kb, mégis sokkal jobbnak érződik pl egy CoD-hoz képest
Amúgy lehet azért is tetszik nagyon most, mert az elmúlt években gyakorlatilag három történelmi, kalandos dolog érdekelt igazán: ezek a tibeti misztikumok (UC2), Arábiai Lawrence meg az arab sivatagi népek (UC3), meg persze a kalózos téma (UC4). Szóval ezért gyakorlatilag tökéletes számomra ez a három játék. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#112665) Istuu15 válasza Bad Pritt (#112664) üzenetére


Istuu15
senior tag

Én most tervezem megvenni mert nyáron upgradelek ps4 re aztán ott az uc 4 el akarom folytatni.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#112666) krx21 válasza Bad Pritt (#112664) üzenetére


krx21
nagyúr

Érdekes, nekem meg még mindig az Uncharted 1 a legkedvesebb, talán mert emlékeztet a megjelenésekor az érzésre, ami megfogott... :DDD

(#112667) marilllyo válasza Bad Pritt (#112664) üzenetére


marilllyo
veterán

Én is mindenkinek azt javaslom, hogy a második résszel kezdje. Ha mástnem a humor miatt. Nagyon jó dumák vannak benne és szépen felváltva van az ugribugri és a lődözés. Aztán 3. 4. részét érdemes és ha valakinek bejön és akar nosztalgiázni akkor essen az első résznek.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#112668) consono válasza marilllyo (#112667) üzenetére


consono
nagyúr

Érdekes, mert nekem a 2. a mélypont, az első sokkal jobban bejött. Azt hiszem azt, amikor megpillantottam a tengeralattjárót, sosem fogom elfeledni!

"In God we trust. All others must bring data"

(#112669) Rambovits


Rambovits
senior tag

Sziasztok,

beleestem a hibába, hogy megvettem a BF4 premiumot, mondván jó lesz megtanulni lövöldözni kontrollerrel.
Na most ez a PC-s verzióval ellentétben csak egy add-on, amihez még kell az alapjáték. Amit viszont már nem szeretnék megvásárolni, mert a kettő együtt 8.5k, amennyiért COD-ot is kapok.

Vissza tudom kérni a vásárlás árát? Vagy bebuktam, és vegyem meg az alapjátékot is? :W

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#112670) phgergo válasza Rambovits (#112669) üzenetére


phgergo
aktív tag

Premium es premium edition 2 kulon dolog. Mielott vasarolsz nem artana elolvasni a leirasat!

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#112671) Rambovits válasza phgergo (#112670) üzenetére


Rambovits
senior tag

Úgy gondolom ezen mát túllendültünk.

Esetleg tudod, a menetét is a visszatérítésnek?

(#112672) marilllyo

Köszönöm, akkor megvárom amíg akciós lesz az alapjáték. :R

[ Szerkesztve ]

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#112672) marilllyo válasza Rambovits (#112669) üzenetére


marilllyo
veterán

Akciósan ezer párszáz forint szokott lenni a BF4. De lemezesen megkaphatod 3.000 körül jatekaimon. Szerintem megéri megtartani hisz jelenleg még mindig nincs annál jobb jelenkorban játszódó lövöldözős multiplayer játék.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#112673) rio92 válasza ProEvoFan (#112635) üzenetére


rio92
csendes tag

Igen, weboldalról próbáltam először. Azóta már konzolról is, de egyszerűen nem tudom feltölteni a wallet-em. :W Legelső vásárlásnál működött (ps plus volt), ahogy aktiváltam az accountomat, munka után gondoltam hazaérek és veszek 1-2 játékot...de mégsem. :(
Továbbra is "Currently unable to add funds to your account. Please try again later." üzenet fogad.

Várható javulás, vagy mindenképp prepaid kártya lesz a megoldás?

PSN: RioBeast92

(#112674) Tatyla válasza Def26 (#112658) üzenetére


Tatyla
őstag

Az idei év az új fáraós AC így szerintem minden energiát meg marketinget arra tesznek fel.

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#112675) vg válasza Tatyla (#112674) üzenetére


vg
addikt

Fáraós? És mit kell benne csinálni, kocka köveket görgetni? :(

(#112676) gianni85 válasza consono (#112668) üzenetére


gianni85
veterán

:Y szerintem a 2 a legjobb, és úgy vettem észre hogy ez egyezik is a többség véleményével. De ilyet most olvasok először, hogy a második rész lenne a mélypont

(#112677) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Valaki tudna ajánlani egy jó autós játékot? Need for Speed megvan és a Drive Club is,de sajnos az utóbbi csalódás :)

PSN: joskovagyok199

(#112678) front3r válasza vg (#112675) üzenetére


front3r
őstag

Alapvetően nagyon jó a téma. Viszont a Wildlands /For Honor után elég nagy a bizonytalanság, hogy kiemelkedő rész lesz.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#112679) oriic válasza Vadernagyúr (#112677) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

The Crew?

Live-Die-Respawn

(#112680) sp8787 válasza Vadernagyúr (#112677) üzenetére


sp8787
addikt

NASCAR Heat Evolution? :D

(#112681) Vadernagyúr válasza oriic (#112679) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Ilyesmire gondolok,amiben belehet járni mindent,de mondjuk a The Crew nekem nagyon arcade vagy nem is tudom,olyan fura.. Olyasmi nincs,ami kb egyszinten van a Forzával? :D

[ Szerkesztve ]

PSN: joskovagyok199

(#112682) Istuu15 válasza Tatyla (#112674) üzenetére


Istuu15
senior tag

Már alig várom.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#112683) oriic válasza Vadernagyúr (#112681) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Olyasmi nincs,ami kb egyszinten van a Forzával?"

Hát... :DDD Most erre mit mondhatnék?

Amúgy esetleg Project Cars, Assetto Corsa.

Live-Die-Respawn

(#112684) RangerFox válasza WhiteWalker (#112641) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igazából a játéknak vannak hibái, pl. a legnagyobb az az, hogy lineáris, ami annak tűnik fel, akit nem kap el a története. Amikor először játszottam, nekem se jöt be annyira, volt benne 3-4 megható pillanat, ami maradandó emléket nyújtott, meg persze az hogy eszméletlenül szépek voltak az átvezetők, de kb ennyi. De miután megnéztem a Last of Us 2 előzetesét még amikor kijött, ráeszméltem arra, hogy mennyire sok dolgot adott nekem ez a játék, mennyi emlék tört fel bennem, amit még egy játék se tudott kiváltani belőlem, főleg nem egy trailer. Szóval vidd végig, akkor is ha nem szereted a túlélő horrort (én se vagyok odáig értük), hidd el, maradandó élményt fog nyújtani, amit nagyon kevés dolog tud (beleértve filmeket, könyveket játékokat, mindent). Nem fogod megbánni. :K

(#112685) krx21 válasza RangerFox (#112684) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem egyáltalán nem baj, hogy lineáris... Egy nyitott világ, pont megölte volna a hangulatot. Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, de a nyitott játékok nálam sokkal hamarabb fulladnak unalomba, mint mikor a játék szépen tervezve, rendezve adja azt amit adnia kell.,.

[ Szerkesztve ]

(#112686) toompa válasza rio92 (#112673) üzenetére


toompa
őstag

Várj 24 órát és probáld meg újra. A sok próbálkozás miatt letilt 24 órára.

(#112687) RangerFox válasza krx21 (#112685) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem így értettem a linearitást, hanem úgy hogy az egész pályaelrendezés úgy van kivitelezve, hogy jól látható módon el vannak kerítve több bejárható területre, amelyekre kerítések átmászásával lehet átjutni, és mindig ugyanúgy, scriptelt jelenetek követik és ugyanúgy azután mehetsz tovább miután az összes ellent megölted vagy kikerülted őket észrevétlenül. És ez a játék második felében szerintem zavaró volt (pl.: a sniperes résznél a kertvárosban). Nem állt volna jól a TLoUnak a nyílt világ, nem is erről van szó, de pl. az UC-ben jobban megvolt oldva a pályadizájn, szerintem (holott ott is hasonló megoldás volt).

(#112688) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ezzel a Last of US dologgal kicsit felkavartam a vizet.
Elég sok valasz válasz érkezett , pro és kontra egyaránt.
Érdekes minden esetre nem volt egyöntetűen jó vagy rossz.
Este folytatom , kíváncsi vagyok hogy fog nálam alakulni a játékkal kapcsolatos érzés. Jobban rá kell hangolódni úgy látszik.

(#112689) Mister_X válasza WhiteWalker (#112688) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az eleje valóban vontatott, de majd be fog indulni és minimum elégedetten csettintesz a végén.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#112690) batai15


batai15
félisten

sziasztok! meg érkezett az aliról ez a tok
: [link]
szerintem nagyon meg érte az árát, és még kaptam starwarsos matricát is a ledre :R :R

Reflink eltávolítva.

[ Módosította: radi8tor ]

(#112691) #45378816 válasza WhiteWalker (#112688) üzenetére


#45378816
törölt tag

Én annó elkezdtem a legkönnyebb szinten, majd pár pálya után meguntam, dettó úgy voltam vele, mint te.
Aztán pár hétre rá jött egy érzés, hogy lehet nehezebbre kéne rakni, legyen normál és akkor lesz egy kis izgalmasabb akció meg gondolom, ami kell, hogy beüssön a flow, ahogy mondják. Semmi... hagytam a francba.

Aztán el is adtam a lemezt, majd elkapott ismét egy érzés, hogy oké NA MOST! Elkértem kölcsön ismerőstől, elkezdtem hard-on és nem hazudok, nem bírtam le tenni! Nem tudom miért, de annyira elkezdtem figyelni a játékra, a mechanikára illetve elfogadtam, hogy nem mai game.

Szerintem már a végén lehetek, mert igen jól sejted, le tettem ismét.
Nem is tudom valaha újra fogom-e játszani, talán egy nagyon jó akció idejében megveszem digitálisan és folytatom, fene se tudja.
Én már úgy vagyok vele, hogy amihez nincs is nagyon kedvem nem fogom erőltetni.

Az élet nagy dilemmája ez, igen. :U

(#112692) WhiteWalker válasza Mister_X (#112689) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ámen :DDD

AdeX: nah igen , valahogy egy ennyire hypolt játéknál azért gondoltam jobban beszippant elsőre is.

[ Szerkesztve ]

(#112693) bandi0000 válasza batai15 (#112690) üzenetére


bandi0000
nagyúr

hülyének is megéri :D csak kérdés minek tok?

Xbox One: bandymnc

(#112694) batai15 válasza bandi0000 (#112693) üzenetére


batai15
félisten

Igazából csak thumbsticket kerestem, így találtam,kékbe meg a ds4 nagyon bejön így meg vettem.

(#112695) SH4D0W2011 válasza batai15 (#112690) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nem kényelmetlen a sok "pötty" miatt? :)
Én KontrolFreek gripet vettem, az eléggé jó, tényleg nem izzadom össze a kontrollert egyáltalán, plusz jó puha. Eleinte egyébként idegenkedtem tőle, hogy összeragasztgassam vele, de nem bántam meg, és így kb. 1.5 hónap használat után tartósnak is tűnik.

(#112696) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Syberia 3ból nem lesz digit verzió? Nem találom storeba.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#112697) batai15 válasza SH4D0W2011 (#112695) üzenetére


batai15
félisten

nem , pont jó így a fogása . egy dolog nem jön be az a gumi szaga :D

(#112698) SH4D0W2011 válasza batai15 (#112697) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Na az szuper. :) Gumi, meg ragasztó szag meg ennél is volt egy darabig, szerencsére már nem érzem. :DDD

(#112699) Vadernagyúr válasza oriic (#112683) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Hát sajna azok se igazán jönnek be nekem.. De nembaj,majd jön a Dirt4 :D

PSN: joskovagyok199

(#112700) cross56 válasza Vadernagyúr (#112699) üzenetére


cross56
senior tag

Na azt én is nagyon várom... sajnos nincs most semmi olyan autós ps-re ami lekötne..
Forza 4 nagy kedvencem volt még az X360 korszakban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.