Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111201) mamago1972


mamago1972
tag

Sziasztok. Lett 1 gigás internetem. PS4 lan-on csatlakozik nethez. Letöltési sebességnél 120-at, feltöltésnél 7-et ír. Ez az 1 gigához képest nagyon kevés. Mi lehet a gond? Vagy csak ennyit tud a készülék?

Do I make myself clear?

(#111202) Bad Pritt válasza Kvelstadt (#111199) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Lehet bepróbálom akkor, ez az input lag téma mintha csak néhány készüléket érintene, az érzékenység gameplay videók alapján nem borzasztó. Kíváncsi leszek. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111203) gjanner válasza mamago1972 (#111201) üzenetére


gjanner
tag

8 bit = 1 byte
1 Gbit = 1024 Mbit = 128 Mbyte

Szóval szerintem semmi gondja a PS kiírásának, mert kb. ott vagy (persze mindez csak akkor igaz, ha MByte-ban írja a sebességet - erre most nem emlékszem...).

[ Szerkesztve ]

(#111204) ferensz válasza mamago1972 (#111201) üzenetére


ferensz
senior tag

A gond a Sony szervereiben keresendő.

gjanner: Mbps-ben írja a tempót

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#111205) Kendek válasza mamago1972 (#111201) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A sebesség egy szerverhez képest van mérve, és maga a kapott adat is csak tájékoztató jellegű (ezt írja is). Hiába tud a PS és a te internetkapcsolatod ekkora átviteli sebességet, nincs az a távoli Sony szerver amivel ezt te ki tudnád használni. Ismert probléma egyébként a lassú letöltés (sokszor volt már téma itt is), 50 megás net már elég lehet, mert az is csak ritka esetekben jelent szűk keresztmetszetet.

<-ƘƘ->

(#111206) mamago1972


mamago1972
tag

Köszönöm a segítséget. Tehát, nem a tényleges internetkapcsolati sebességeket írja ki, hanem a szervehez kapcsolódási sebességet. Értem.

Do I make myself clear?

(#111207) sp8787 válasza gjanner (#111203) üzenetére


sp8787
addikt

Gb-es adapter lenne a PS4-ben? En azt hittem 100Mb-es

(#111208) ferensz válasza sp8787 (#111207) üzenetére


ferensz
senior tag

Hivatalos Playstation oldalról: Ethernet(10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#111209) Kvelstadt válasza Bad Pritt (#111202) üzenetére


Kvelstadt
veterán

lehet csak én nem vagyok nagyon kényes az ilyesmire és ezt most ne vedd sértésnek. De én baromira elvoltam vele és nem rontotta semmi az élményt.
Azt leszámítva mikor bugolt a játék de az még patch előtt volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#111210) gjanner válasza ferensz (#111204) üzenetére


gjanner
tag

Jogos... Akkor benéztem és tényleg lassú :D

(#111211) #45378816 válasza mamago1972 (#111206) üzenetére


#45378816
törölt tag

Valami olyasmi, amúgy ne foglalkozz vele, van olyan ismerősöm, aki 10/5-s nettel multizik gond nélkül.
(igaz neki nem gond, hogy a másik játékosnak laggol, mint disznó, de hát na... ;] )

Ha például ez is tökéletes lenne, és mondjuk a magyar játékos folyton 40-60-as pinggel tudna játszani ONlány, akkor nem lenne értelme újabb konzolokat kiadni, mindent nem lehet szuperül megcsinálni, mi lesz akkor pár év múlva? Mivel fognak "büszkélkedni"? Milyen "újításokat" fognak bemutatni?

Üzletpolitika powa! Agyf... és szark. off ;)

(#111212) sp8787 válasza ferensz (#111208) üzenetére


sp8787
addikt

OK nem tudtam. Akkor ez meg halozaton beluli 4K lejatszasra is boven jo/sok.
Mar ha a halozat Gb-es.

Mondjuk arra egy 25-45 USD-s box is megfelel/sokkal tobbet tud mint a PS4.

[ Szerkesztve ]

(#111213) Bad Pritt válasza Kvelstadt (#111209) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Hát Fallout 4 előtt én se gondoltam volna, hogy kényes vagyok amúgy. :D

360-on minden Halo-t végigtoltam gond nélkül, most PS-en BF4, BF1, SW BF, Destiny, TF2 gond nélkül ment fps nézetben, aztán jött a Fallout és egy szuper mutánst se tudtam megbízhatóan eltalálni...

Azóta ezerszer le volt árazva pl a Deus Ex, de nem mertem megvenni, mert nem akartam bénázni. Most viszont a Prey előtt nagyon megjött a kedvem a Dishonored-okhoz. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111214) marilllyo válasza Bad Pritt (#111213) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem csodálom! De az F4-gyel más bajok is vannak. Én elhiszem, hogy addiktív meg minden csak győzd kivárni míg behúz. Nekem nem sikerült.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#111215) #45378816 válasza Bad Pritt (#111213) üzenetére


#45378816
törölt tag

Kihagytad a CoD-ot, meg az R6-ot. ;]

(#111216) Kvelstadt válasza Bad Pritt (#111213) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A deus a másik amibe van fps nézet és toltam és azzal sem volt gondom joyal való irányitás terén.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#111217) sp8787


sp8787
addikt

A horizontalis totoallomas csak 3.43 most Pentekig pl. [link]
A fuggoleges 4.39 - 4.49 pl. [link] vagy [link]
16db kupak 1.55 pl. [link]

[ Szerkesztve ]

(#111218) Wlac válasza Bad Pritt (#111213) üzenetére


Wlac
Ármester

Ugyan a Fallout 4 még kimaradt nekem, de valahogy a Gamebyro-s játékok sohasem feküdtek kontrollerrel. A Skyrimba PC-n több mint 250 órát öltem, de a precíz célzás nem volt meg a játék végére sem, amint volt egy kis akció, egyből nehézzé vált a harc. A New Vegas-t már PS3-on toltam, és ott is hasonló volt az élményem. Mintha az engine nem lenne rendesen a finom mozgásokra hangolva. Egyébként sok FPS-t játszok konzolon, és semmi mással nem volt még ilyen jellegű problémám, szóval a problémád nem egyedi, de a legtöbb játéknál valószínűleg nem lesz jelen.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#111219) Nayrobi


Nayrobi
őstag

April PS+:

PS4: Drawn to Death, Lovers in Dangerous Spacetime
PS3: Invizimals Lost Kingdom, Alien Rage
Vita/PS4: 10 Sec Ninja, CursesNChaos

(#111220) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#111221) Kvelstadt válasza oriic (#111220) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igazán megvárhattátok volna míg elkezdi mindenki kérdezgetni hogy mi lesz.
Sebaj, marad a sírás hogy bezzeg boxon... ;]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#111222) Kickass válasza Kvelstadt (#111221) üzenetére


Kickass
őstag

Úgyse olvassák el vagy keresnek vissza szóval lesz ilyen komment nyugi. :P :C

(#111223) hitchins válasza Kvelstadt (#111221) üzenetére


hitchins
őstag

Akkor kezdem..:) ez sajnos tenyleg szanalmas.

(#111224) Bad Pritt válasza Kvelstadt (#111216) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Meggyőztél, Mankind Divided pont le van árazva a boltokban, megrendeltem. Corvo most ráér. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111225) hitchins


hitchins
őstag

Lanyomnak keresgeltem LBP3- hoz kiegeszitoket es azt lattam joyg van fenn jonehany amihez az van odairva hogy little big 2-hoz valo platform viszont PS4.
Ezt hogy kellene erteni? Hogy tudok lbp2-t jatszani ps4-en?
Meg a PS now-ban sem lattam.

(#111226) Kvelstadt válasza Bad Pritt (#111224) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ezek közül a disho 2-t jobban ajánlanám. Vagyis nekem az jobban tetszett. Persze kintk mi. Deus jó volt de miután letoltam a disho 2-t már nem bírt lekötni a deus. A disho-ba viszont még rakok majd játékidőt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#111227) Balazska91


Balazska91
újonc

Hello én még új vagyok érdeklődnék, hogy tud e valaki ps4-re olyan autós verseny játékot amit nem csak idegenekkel másokkal lehet multiba játszani hanem pl tudom a feleségemmel otthon osztott képernyőn?! A segítséget előre is köszönöm!

(#111228) A`rpi válasza Balazska91 (#111227) üzenetére


A`rpi
addikt

"Hello én még új vagyok érdeklődnék, hogy tud e valaki ps4-re olyan autós verseny játékot amit nem csak idegenekkel másokkal lehet multiba játszani hanem pl tudom a feleségemmel otthon osztott képernyőn?! A segítséget előre is köszönöm!"

[link]

(#111229) Tuomas


Tuomas
addikt

Üdv mindenkinek!

Kaptam mailbe az ubisofttól egy kérdőívet, ami a watchdogs 2 magyarításáról, illetve úgy általában a honosításról szól. Akinek van kedve, ideje, szerintem töltse ki, a mi érdekünk, hogy magyar nyelvű játekokkal játszhassunk. :B

We were here

(#111230) Balazska91


Balazska91
újonc

Hello én még új vagyok érdeklődnék, hogy tud e valaki ps4-re olyan autós verseny játékot amit nem csak idegenekkel másokkal lehet multiba játszani hanem pl tudom a feleségemmel otthon osztott képernyőn?! A segítséget előre is köszönöm!

(#111231) bandi0000 válasza Balazska91 (#111230) üzenetére


bandi0000
nagyúr

sajnos olyan még nincs, talán a GT sport

Xbox One: bandymnc

(#111232) unravel válasza Nayrobi (#111219) üzenetére


unravel
őstag

áprilisi tréfa :(
nem szokásom sírni a havi ingyenjátékok miatt, mert vannak benne jók ... de ez mi a >$ߤ;Ł$ß??

¯\_(ツ)_/¯

(#111233) erahurka válasza unravel (#111232) üzenetére


erahurka
félisten

Hát a Drawn to Death legalább vadi új játék, de amúgy tényleg elég ergya lista. Pedig az elmúlt két hónap egész okés volt.

(#111235) crue válasza marilllyo (#111214) üzenetére


crue
őstag

Én a Fallout 4-et hirtelen felindulásból vettem meg a megjelenés napján a sarki konzolboltban, mert annyit cikkeztek róla aznap. Bele is tettem "gyorsan" kb 150 órát és azóta is előveszem időnként egy kis kalandozásra, annyira behúzott. Nekem az irányítás is nagyon kézre áll. Ellenben pl a nagy sikernek örvendő Witcher 3 egyáltalán nem tudott lekötni, pedig többször is próbálkoztam vele.

(#111236) ProEvoFan válasza Nayrobi (#111219) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:((( ...ez a kínálat...van ennél lejjebb? :(((

(#111237) gyuribácsi88 válasza ProEvoFan (#111236) üzenetére

Ha én a sony helyében lennék, nem adnék semmit, ahogy anno az ms sem adott 6-7 évig, aztán mégis kifizettük a live árát, mert mutlizni akartunk. #régenmindenjobbvót #megennyipanaszsevót

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#111238) Rage47


Rage47
veterán

Nem tudom mit sírtok, annyi játék jött mostanában, hogy idő sincs rájuk.

(#111239) Kvelstadt válasza Rage47 (#111238) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez mondjuk igaz. Én most tolom azt amit tavaj nyáron vettem akcióba hogy majd tolom ha a többivel végeztem.
Mondjuk én nem is sírok. Van mit, meg most legutóbbe +osba is volt egy amivel tök jol elvagyok. A tök jól elvagyok meg ingyen pont jó. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#111240) Deck válasza gyuribácsi88 (#111237) üzenetére


Deck
titán

+1

Meg a játékok árából is jönnek le kedvezmények a ps+ miatt. Sokat spóroltam már emiatt is.

PS5

(#111241) Neoteric válasza Deck (#111240) üzenetére


Neoteric
addikt

Apropó PS+ kedvezmények, nézzetek szét US Storeban akit érint, van pár szép discount. [link]

PSN: ne0teric_sAN

(#111242) ProEvoFan válasza Rage47 (#111238) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez nem sírás hanem egy vélemény.PS3as időkben elvolt kényesztetve az user.Manapság nem.A miértnek több oka lehet.Az egyik az, hogy anno a playstation 3 nem egyeduralkodó volt a piacon hanem kicsit le is volt maradva az x360 mögött.Most meg ugye kb dupla annyi fogyott belőle, mint az xbox oneból...

(#111243) bandi0000 válasza ProEvoFan (#111242) üzenetére


bandi0000
nagyúr

3 év mulva majd ott is el lesz kényesztetve a user, miért adna a sony ingyen AAA játékot amit még most is meg vesznek és viszonylag frissek?

Xbox One: bandymnc

(#111244) A`rpi válasza ProEvoFan (#111242) üzenetére


A`rpi
addikt

PS3-mas időkben az "ingyen" játékok beetetési időszak volt, valahogy rá kellett vezetni a népet a havi előfizetésre.

Mivel most már megvan, a célközönség, és hellyel közzel kifogytak a jobb PS3-mas címekből (számomra nyilvánvaló PS4-re semmi komolyabb cuccot nem áll módjukban adni), és amúgy sem érdekük hogy túl sokat időzzünk már az előző generáción, így oda is csak "vackokat" adnak. Ez csupán üzlet.

(#111245) Nayrobi válasza A`rpi (#111244) üzenetére


Nayrobi
őstag

Beetetési időszak? Az előző generáción ingyen volt a multi, a ps+ két dolgot adott, a játékokat és az online tárhelyet a mentéseinknek. Szóval persze hogy normális címeket adtak, mivel ezért fizettek elő az emberek anno. Ez volt maga a szolgáltatás.

Amúgy fárasztó hogy még mindig itt tartunk, szerintem is adhatnának jobb címeket néha, de az éves előfizetés összege simán visszajön a vásárlások utáni kedvezményekből, aki pedig nem elégedett vele, az mondja le a ps+ előfizetését, ez lenne az igazi visszajelzés a sony felé, nem pedig az, hogy minden hónapban ugyanazt leírja mindenki a fórumra meg a youtube-on a dislike gomb nyomogatása.

(Sorry, felébresztett a telefon és kicsit ingerültebb vagyok a szokásosnál)

(#111246) A`rpi válasza Nayrobi (#111245) üzenetére


A`rpi
addikt

Szerintem azért volt beetetési időszak, mert konkrétan az volt a "félnótás" aki nem fizetett elő, és kihagyta az ajánlatot, egyszerűen nem lehetett ellenállni, két használt! játék árából kaptál előfizetést egy évre, én a Borderlands GOYT, és a Motorstorm: Apocalypse árából vettem meg, első kőrben ezek érdekeltek PS3-mon anno ~2012 augusztusában , és ez akkor alapból benne volt a kínálatban, másik 3 - 4 AAA játék társaságában!

Én szinte biztosra veszem hogy ez az időszak veszteséges volt nekik (biztos sok pénzt belepumpáltak a havi játékokba), ekkora sokan átnyergelhettek a zöldek közül is, és olyanok is előfizettek akik idáig csak lemezes játékokat gyűjtöttek...

Szóval szerintem itt alapozták meg az előfizetést, és miután bejelentették az új generációt "bevette mindenki gyomra" a fizetős multit, hiszen volt PS3 sokaknál, és sok jó játékkal a későbbiekben is szeretett volna játszani amihez amúgy is kell előfizetés ugyebár.

(#111247) leslieke válasza A`rpi (#111244) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hál istennek nem emiatt fizettem elő a Plusra, hanem csak azért, hogy multiban is tudjak Diablózni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#111248) vonSux válasza leslieke (#111247) üzenetére


vonSux
őstag

Ennyi. A minap nekem is lejárt, multizni akartam, ergo előfizettem. Ha beesik egy év alatt legalább egy (kb ez a letöltési arányom :D )számomra játszható +os játék akkor fasza.

[ Szerkesztve ]

(#111249) Nayrobi válasza A`rpi (#111246) üzenetére


Nayrobi
őstag

Persze, én is emlékszem rá hogy milyen fasza játékokat adtak ps3-ra és vitára is, nagyjából 5 éve nekem is folyamatosan van ps+ előfizetésem, csak a beetetéssel nem értek egyet. Ha jól rémlik, akkor ps3-on 2 millió alatt volt az előfizetők száma, ami 80+ millió eladott konzolnál nem túl acélos, most pedig már bőven 20+ millió előfizető van, ergo az előfizetők többsége a ps4 megjelenésével vagy azután érkezett.

(#111250) PowerBuldog válasza Nayrobi (#111249) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Multizni akarsz? Fizess.
Kb asszem össze is foglaltam miért lett 20+ M előfizető.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.