Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12341) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

pálinkafőzés. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12342) Killer01 válasza CoolMan (#12341) üzenetére


Killer01
őstag

És mennyire igaza van :K :DDD

(#12343) oriic válasza CoolMan (#12341) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bölcsesség of the day. Nagy igazság amúgy. :DDD

Live-Die-Respawn

(#12344) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Pálinka folytatás

http://m.prohardver.hu/tema/azonnali_faradt_gozos_kerdesek_oraja_topiknyitas_helyett/hsz_18494-18495.html

(#12345) Shingen válasza CoolMan (#12341) üzenetére


Shingen
addikt

Annak nem elég aki szereti a szeszt. :))

風林火山

(#12346) vgyuri


vgyuri
őstag

Csomagküldés [link]

(#12347) Spet válasza DrojDtroll (#12344) üzenetére


Spet
addikt

Legalabb az aranycsarnokba is bekerultem :DDD

Sajnos ott kimaradt, de ha egyszer tenyleg lesz topik, akkor osszefoglaloba mindenkeppen kell, a DAL (Yutbob alert)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#12348) Bird válasza Spet (#12347) üzenetére


Bird
addikt

2 hét múlva főzetem le a szokásos 350l kajszi cefrémet. Szervezhetjük a találkozót. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12349) DeFranco válasza Bird (#12348) üzenetére


DeFranco
nagyúr

leszel a barátom?

(#12350) Bird válasza DeFranco (#12349) üzenetére


Bird
addikt

Leszek. Mondd, hogy hova küldjem majd a barátságom!

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12351) Spet válasza Bird (#12348) üzenetére


Spet
addikt

Komolyan kezdem érezni, hogy kell nyíljon egy szeszbarátok topik :DDD

Bp és környéke számomra előnyös. :K

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#12352) customer114 válasza Bird (#12350) üzenetére


customer114
senior tag

Mennyibe kerül a barátságod litere? ;]

(#12353) Enzolord válasza customer114 (#12352) üzenetére


Enzolord
addikt

Remélem, az első liter barátság for free... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12354) customer114 válasza Enzolord (#12353) üzenetére


customer114
senior tag

Illetve nagyon fontos még, hogy számlaképes legyen a barátságunk. :DDD

(#12355) Bird válasza Enzolord (#12353) üzenetére


Bird
addikt

Természetes a beetetés kóstolás kostenlos. Egy jó barátság alapja a jó minőségű alkohol így 40 felé közeledve.

Durván 75 üveg (0,25l/0,5l/0,75l) baráti závodi arannyal (magyar fajtából) számolok. Tavaly csak a fele lett meg, de mind elfogyott. A barátok elitták... Meg aztán ott az asszony is, aki úgy hörpinti fel a nedűt, hogy dugni kell előle (persze Őt is). Viszont Ő nem ágyas előre szólok! :D

customer114: Asszonyképes vagyok, nem számlaképes. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12356) customer114 válasza Bird (#12355) üzenetére


customer114
senior tag

Nem csalódtam. :C

(#12357) DeFranco válasza Bird (#12350) üzenetére


DeFranco
nagyúr

látom egy nyelvet beszélünk :D

(#12358) Bird válasza DeFranco (#12357) üzenetére


Bird
addikt

Abszolút. A véralkohol százalék emelkedésével egyenes arányban nő a közös nevező. Csak a nedű ne fogyjon el, mert akkor romlik a hatásfok. Csak arra kell figyelni, hogy ne essen 80% alá, arra kínosan ügyelni kell. :)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12359) Enzolord válasza Bird (#12355) üzenetére


Enzolord
addikt

Tehát ágyas csak az asszony, a nedű nem, és az is csak Neked.. :)
Sebaj, a jóféle cefre majd olyan kiváló barátság alap.. :)
Akkor ha netán barátság és cefre teszt következne, egy előre megvajazott helyen, szívesen benne lennék én is.. Ha minden jól megy, akkor én is tudok abszolválni némi Hajdú-Bihari szilva levet.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12360) vzsryl válasza Bird (#12355) üzenetére


vzsryl
nagyúr

"závodi arannyal"

Mucsfai vilmoskörtéből készültet elfogadsz? :P

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#12361) Bird válasza Enzolord (#12359) üzenetére


Bird
addikt

Közös nevezőre hozásban én is benne lennék. Lesz ágyas is, kandírozott sárga barackra öntöm a nedűt. Egyébként szigorúan pektinbontással készítem a cefrét, magozva, darálva. 3 nap után már csak a baracklé forr benne minden ízanyagával, mert a pektin szétszed minden gyümölcshúst. Amolyan foxi a lábtörlőt típus az "öreg" pektin... :D Ezáltal egy aromákban és ízekben igencsak telt párlatot kapok majd a végén... Most 20 napos a cefre, tegnap zártam le műanyag hordókba némi kénporral a tetején. 2 hét és megy a pellérdi szentélybe megszületni... :R Üvegek, dugók, címkék megrendelve. Főzés után mehet a palackozás amely az egyik legszebb ünnep az évben. ;)

vzsryl: Hohó, az Bonyhádvarasd mellett van! :) Cserélhetünk, semmi jónak nem vagyok elrontója! :R

Spet: Hát ez már a negyedik szezonom. :) Ja és ha valakit érdekel van OKJ-s pálinka- gyártó tanfolyamhoz tankönyvem. Rengeteget tanultam belőle. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12362) Spet válasza Bird (#12361) üzenetére


Spet
addikt

Hajjaj itt igazi szakértővel van dolgunk :Y :C

Már csak egy saját főzde kellene neked :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#12363) Bird válasza Spet (#12362) üzenetére


Bird
addikt

Viccet félretéve... Kellene nagyon a pálinkafőzéssel, cefrekészítéssel kapcsolatos topik. Tudom, hogy létezik, csak a kutya sem jár oda. :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12364) #33253120 válasza Bird (#12363) üzenetére


#33253120
törölt tag

El van írva a topic címe... HP aranyköpésre át kellene javíttatni.... ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.