Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#85) sgery


sgery
őstag

Laptop: Samsung Smart Pc Pro
Vásárlás helye: Nem hivatalos, de új készülék.
Hiba jelentkezése: kb 9 hónap után.
Hiba: Elhárítás: Minden szervízt végighívtam, a központi Ügyfélszolgálati chet-en kb. 3x beszéltem mindig más kollégával.
Egyéb: A legfőbb hiba ami gondot okozott (mert amúgy a készülék egy pontját sem a minőség jellemzi), hogy a billentyűzet dokkolón a készüléket fogó fülek eltörtek (végülis 360e-res táblapc, mit vár az ember?). Maga az alkatrész nettó 4.500Ft, drága de elfogadható egy kis vasdarabért. DE. A samsung Mo-on nem ad ki alkatrészt csak ha Ők szerelik be. Ez a hivatalos Samsung képviselet álláspontja is, Ők mondták, továbbá a szervizek is mondták, hogy a Samsunggal kötött szerződésük tiltja erre Őket. Mivel a szerelés mindenhol nettó 9.000Ft, ez picit gondot okoz, ugyanis 2 csavar tartja, a csere nekem sem tart többet 1 percnél. Egy rántotta elkészítése bonyolultabb.
A vicc az egészben, hogy a világ számos pontján a Samsung hivatalosan értékesíti weben keresztül az alkatrészeket. Bárkinek. Nem maradt más, rendelek onnan.
Sajnos a Samsung nem volt nyitott az építő jellegű, kultúrált kritikámra, ezzel jelezték, hogy nem Ügyfélorientált cégről beszélünk.
Még pár észrevétel. Tehát tegyük tisztába, a Smart Pc Pro a megjelenésekor a legdrágább, elvileg prémium + kategóriás készülékük volt. Mo-on sehol nem lehetett hozzá kapni semmilyen kiegészítőt, soha. Se tokot, se fóliát, se töltőt, semmit. Itt is sokáig mentem, a képviselet vezetőségével is beszéltem, mondták, hogy külföldről rendeljek. Azóta ha bárhol (pl. MM) odajön hozzám egy samsung szakember rámsózni valamit, elküldöm egy SmartPcPro kiegészítőért. Megfordul és elmegy örökre :D
Még egy samsung szerviz észrevétel: régen volt egy TAB7-em. Pixelhiba miatt küldbem be hozzájuk. Kicseréltéka kijelzőt, szintén pixelhibás, rögtön látszott (tehát nem is ellenőrizték). Ismét vissza, ismét csere, ismét pixelhiba mindig máshol. Hagytam is, ennyit nem ér, eladtam...

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.