Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-13 09:44:56

LOGOUT.hu

Várható megjelenés 2025 március (2024 április "info" szerint...)
Nintendo Switch 2: Everything You Need to Know (cikk megjelenése: 2024 április 15)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Phoen|x válasza ρσгτσ (#250) üzenetére


Phoen|x
őstag

Szerintem is. Bár már boldog, boldogtalan kézikonzolt gyárt.

Go Gunners!

(#252) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Rumor: Switch 2 will have backwards compatibility both physically & digitally

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#253) erer1000 válasza l.skywalker (#252) üzenetére


erer1000
őstag

Manapság ez elvárás szerintem

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#254) sm4e86 válasza ρσгτσ (#250) üzenetére


sm4e86
csendes tag

Erre utalnak a kiszivárogtatott technikai specifikációk is.

https://the-gaming-haven.blogspot.com/

(#255) Sirandrish válasza morfondőr (#243) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Meg kell várni hogy megjelenéskor már 3 éve elavult lehessen a HW ;] :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#256) morfondőr válasza Sirandrish (#255) üzenetére


morfondőr
őstag

:DDD :C

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#257) koncsik válasza Sirandrish (#255) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR


:K :C

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#258) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Rumor: Nintendo working on project with codename “U-King-O”, possible new version of Zelda: Breath of the Wild
Midori, a leaker known for correctly predicting numerous tidbits of information regarding Atlus and SEGA games, has come forward with a new claim that Nintendo is working on a project with the codename U-King-O – which could possibly be a port of Zelda: Breath of the Wild.
The Legend of Zelda: Breath of the Wild’s codename is U-King, which means it can be reasonably assumed that this project refers to a port for Nintendo’s next console. It’s also safe to assume that this port would come with improvements; a higher resolution and frame rate would be nearly guaranteed if this were the case.
That being said, it’s unclear if this project is a completely different version of Breath of the Wild that would need to be re-purchased or if Nintendo would offer the option to pay a smaller fee to upgrade the game and save you already own. While this technically could be a completely separate game, Hyrule Warriors: Age of Calamity’s code name is Century, meaning that if the project is real it is almost certainly a Breath of the Wild port.
It was previously claimed that during Gamescom last August, Nintendo was showing off Breath of the Wild for its new console. Technical improvements – again, for frame rate and resolution – were the primary highlights of that demo. However, there was nothing to indicate at the time that this was planned for full release.
Though the leak isn’t confirmed by any means, the credible insider Pyoro also appears to be on board with Midori’s claim. The Switch 2’s code name is apparently Ounce, which explains the O tacked on to the end of Breath of the Wild’s code name. This is another in a series of recent Switch 2 leaks, including its potential release date, specs, and more.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#259) peternac válasza koncsik (#258) üzenetére


peternac
tag

4k, 60fps-t a népnek :DDD
remélem valóban lesz back-comp, és jönnek majd szépen a "next-gen" patch-ek (vagy akár új, natív kiadások)
ingyér természetesen :)
habár itt a Nintendo-ról van szó...

(#260) morfondőr válasza koncsik (#258) üzenetére


morfondőr
őstag

Vagyis el leszünk látva ismét újra kiadott teljes árú játékokkal! ;]
Egyébként én örülnék, ha a mostani játékok nagy része kapna upgrade-et, ahol azért jól jönne egy kis AA meg stabilabb framerate mint pl. Xenoblade sorozat, Astral Chain, Zeldák, Bayonetta stb. De ha komolyabb felújításon menne keresztül egy játék, aminél azért jobban bele kell nyúlni a kódba, akkor egy 10 euró körüli összeget még hajlandó lennék fizetni a frissítésért.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#261) Sirandrish válasza morfondőr (#260) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A Nintendo az egyetlen cég ahol ezeknek értelme is van.
Ha a Zeldak kapnának egy 60FPS patchet már földhöz vernem magam örömömben..
Ha meg még némi felbontast is tolnanak rá akkor be is elveznék :DDD

Félreértés ne essék...nem támogatom az ujra kiadásokat, de sajna a Switchem olyan szarul futnak a játékok (már amelyik persze) hogy itt van értelme a "nextgen" patchek :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#262) Phoen|x válasza Sirandrish (#261) üzenetére


Phoen|x
őstag

Micsoda érdekes afrodiziákum. :DD

Go Gunners!

(#263) Sirandrish válasza Phoen|x (#262) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hat a Nintendo tudna nekem "segíteni" :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#264) koncsik válasza Sirandrish (#261) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Okés, örcsi harcsi ;) :N
Azt hittem az a kép a sztár, amin alsógatyás kapitányként tükröződtem a TV képernyőn :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#265) Sirandrish válasza koncsik (#264) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát az azóta is ki van rakva a monitor fölé, hogy mindig láthassam :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#266) ldave


ldave
félisten

A ma megjelent Paper Mario kódjában már egyre több jel mutat a leendő új Nintendo konzolra:

A Slime draws near! Command?

(#267) David888 válasza ldave (#266) üzenetére


David888
tag

4k juhé!!!!! :DD

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#268) Sirandrish válasza ldave (#266) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nyammi... :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#269) David888


David888
tag

Nintendo Switch 2 Late Launch Is Leaving People At NVIDIA Confused

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#270) ldave válasza David888 (#269) üzenetére


ldave
félisten

"Nintendo may also have moved to a smaller node, possibly from Samsung", ezt most nem értem, ha Nvidia chip lesz benne, akkor azt nem a Nintendo gyártja, hanem megveszi a kész terméket az Nvidiától.

A Slime draws near! Command?

(#271) nagyatt válasza ldave (#270) üzenetére


nagyatt
tag

Én úgy értem, hogy egyrészt mivel később jelenik meg a konzol, így kénytelen a Nintendo más beszállítót keresni, illetve ezáltal ha már keres, akkor azt olcsóbban és hatékonyabb energiafelhasználású megoldásra váltaná ki. Ez jelenleg lehetségesen a Samsung lenne.
Nvidia ebben az esetben nem játszik.

(#272) ldave válasza nagyatt (#271) üzenetére


ldave
félisten

Érdekes lenne, nem tudom mennyire megoldható a váltás ennyire alap hardver szinten így a fejlesztés utolsó szakaszában, ez azért gondolom nem olyan, mint amikor egy PC-ben kicseréled az intel procit (és alaplapot) egy AMD-re és minden megy tovább.

A Slime draws near! Command?

(#273) nagyatt válasza ldave (#272) üzenetére


nagyatt
tag

Igen elég érdekes egy ilyen “cél” hardver esetében. Nem ismerjük a körítést, hogy mit enged meg. Bár ha most megjelenés előtt szűk egy évvel megtudják ezt oldani, akkor azért kérdéseket vet fel bennem, hogy egy komplex architektúra váltás valóban le tud-e futni következmény mentesen. Mobil piacon azért évente meg tudják ezt ugrani, hátha itt is sikerül a Nintendonak.

(#274) NyMRooD válasza ldave (#270) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az nVidia egyedi chipet gyárt(at) a Nintendo-nak, a gyártást több cég végzi, mivel az nVidiának ez nem nagy biznisz valószínűleg az általa "innen-onnan" (TSMC, Samsung, etc) vásárolt gyártókapacitást nem pazarolja erre, ezért tippre ezt a Nintendo intézi, ő vásárol magának gyártókapacitást, szummázva nVidia chip lesz amit a Samsung gyárt a Nintendo megrendelésére.

Én elképzelhetetlennek tartom, hogy exynos-ra váltana a Nintendo, grafikus teljesítményben kis túlzással még a mostani switch teljesítményét sem érte el a Samu, főleg nem rendelkezik olyan tudással mint pl az upscale (nem tudom mi a neve).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#275) morfondőr válasza NyMRooD (#274) üzenetére


morfondőr
őstag

Így legalább egyből a V2-t kapjuk a switch 2-ből! :DDD

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#276) Balazs_ válasza NyMRooD (#274) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Az Exynos-nál azt se felejtsük el, hogy iszonyatosan melegedik a hasonló teljesítményű SoC-okhoz képest, nagyon remélem, hogy semmilyen konzolba nem kerül olyan.
Wccf-fel vigyázzunk, hordtak már össze sok-sok ökörséget az elmúlt pár évben. :D

(#277) David888 válasza nagyatt (#273) üzenetére


David888
tag

Én utánajártam pletyiszinten. 8 nanométerben tervezték a gyártást, de a Nintendo még kisebbre "váltott" és elvileg +0,5 tflop teljesítmény növekedést érnek el. Maga a chip ugyanaz marad.

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#278) Ganz-[HUN] válasza David888 (#277) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

sus, csíkszélesség váltásnál nem kellene változnia semminek sem ha jól emlékszem, hacsak nem nyúlnak bele az architektúrába. Láthattuk ezt amikor a Xenon-ból Jasper lett pl.

Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.