Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NomadND1


NomadND1
senior tag

Tipikus példája a nincs az az isten, de van az a pénz mondásnak...

(#2) doooo


doooo
veterán

Nagyot megy ma a KKP... akarom mondani Kína az ITCafén.

Amúgy meg hogyan gyárthatnak hálózati eszközöket, ha nem kapnak chipeket hozzájuk, a kínai, rejtélyes, titkos, papíron létező chipek pedig nem kerültek még a határaikon kívülre?

(#3) Ricardo válasza NomadND1 (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

Üdv a való világban.

(#4) Darmol válasza doooo (#2) üzenetére


Darmol
senior tag

Bezony! Micsoda egy Kínai szennypropaganda megy itt! Pedig ha megnézem a Reuters mai felhozatalát akár arról is írhatna, hogy feltörték a Brazil nagyasszony X fiókját!
Szégyen...

Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

(#5) Darmol válasza doooo (#2) üzenetére


Darmol
senior tag

Sőt ha megnézzük a "China chip firms vie to take sales from Nvidia" videoriportot alapos gyanúra ad okot, miszerint a Reuters valójában a kínai HiTech iparnak dolgozik. Ezt valószínűleg úgy lehetséges, hogy a kínai masszőrök akupunktúrával tudatmódosító nanogépeket juttatnak a nyugati újságírók testébe. Amiket természetesen a fejlett nyugattól loptak, mert a rizszabálók nem képesek ilyesmire hiszen lefoglalja őket a rizstermesztés.
Jesszus! Ezek megfertőzték nV Jensent!!! Hogyan másképpen mondhatna olyasmit, hogy "a Huawei félelmetes ellenfél"! Ráadásul a fejlett AI gyorsítók területével kapcsolatban!
Atyaég!!! Itt már mindenki a kínai rendszer zombija!!! Gyorsan vedd fel az alusityakot, mielőtt a kínai műholdak (természetesen nyugattól lopott technológiával működnek) átveszik feletted az irányítást!

Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

(#6) hokuszla válasza Darmol (#5) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Jen-Hsun Huang. 黃仁勳. pekingi ügynök

10400 16GB 1660s 4.5TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.