Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13101) djculture válasza Something_ (#13100) üzenetére


djculture
félisten

Pár éve egyik haver intézte igy akkor tuti nem került pénzbe. Elég nagy hülyeség lenne eleve ha valaki havidijat akar fizetni ami biztos bevétel a cégnek amig le nem mondja és még neki kerülne pénzbe hogy fizetni akar.:) Az oldalon se irnak ilyesmit. Csak annyit irnak hogy hitelképesség vizsgálaton megkell felelni ilyen esetbe is.
De amugy majd az itt lévő T-mobile szakik elmondják, hogy van ez:)

[ Szerkesztve ]

(#13102) Something_ válasza djculture (#13101) üzenetére


Something_
őstag

[tjb]
1430

Ezért furcsállom, hogy dimonorol előfizusra hűség nélkül ingyenes, viszont ha most besétálok és aláírok egy szerződést hűség nélkül, akkor 5.000 ft.

[ Szerkesztve ]

(#13103) djculture válasza Something_ (#13102) üzenetére


djculture
félisten

Ja de belépési dijat max attól szoktak kérni aki nem ügyfele az adott cégnek. Ez minden cégnél így van. Ha dominót megvetted abba már bennevolt a belépési dij amit tartalmazott az induló csomag.

[ Szerkesztve ]

(#13104) Something_ válasza djculture (#13103) üzenetére


Something_
őstag

Ahh, köszi a tájékoztatást. Azért "kukacoskodtam", mert rendeltem öcsémnek egy SIM-et, ami 2800 ft volt, ebből 2700 lebeszélhető, ergo 100 ft a belépési díj.
Szóval irreálisnak tartom, hogy valakitől 5.000-et lerántanak, valakitől pedig csak 100 ft-ot.

(#13105) djculture válasza Something_ (#13104) üzenetére


djculture
félisten

Akkor megkérjük 1430-at hogy tegye tisztába a kérdést:)

(#13106) 1430 válasza djculture (#13105) üzenetére


1430
senior tag

Már megírtam egy órája. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#13107) djculture válasza 1430 (#13106) üzenetére


djculture
félisten

Akkor csak jól tudtam köszönöm.:) Csak hirtelen nem láttam a választ :)

[ Szerkesztve ]

(#13108) Zirowe válasza Zirowe (#13087) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Kiposztoltam a hsz-emet az fb oldalukra, de pár perccel később eltűnt. :U ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13109) Something_ válasza djculture (#13105) üzenetére


Something_
őstag

Olvastam, hogy mi írt 1430 és meg is értettem, hogy dominoról előfizusra ingyenes, én csak azt írtam utána hogy tudtommal csak a hűség megkötése 5000 ft. (domino nélkül)
De ezt mind érdekességként hoztam fel, hogy dominoról előfizusra hűség nélkül "ingyenes", utcáról besétálva, pedig 5.000 Ft:)

(#13110) dedike válasza 1430 (#13093) üzenetére


dedike
addikt

Na ez tök logikus... de megértettem... :R

Jó szerencsét!

(#13111) sea válasza Something_ (#13109) üzenetére


sea
tag

Köszönöm HGabor 89-nek, djculture-nak és 1430-nak a válaszokat! :)

(#13112) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi!

Noh megrendeltem webshop-on keresztül a T-s Domino-s kártyát, meg is hozták ma.

Kérdés; tarifacsomagot miként tudok váltani? Illetve javarészt T-s számokat hívva melyik összességében legkedvezőbb? Meg akartam nézni, de szokás szerint úgy le van halva, h 10 perce nem nyitja meg...

Köszönöm.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#13113) djculture válasza runner 125 (#13112) üzenetére


djculture
félisten

My T-Mobile ha belépsz mindent tudsz állitani illetve megrendelni lemondani átrakni stb...

(#13114) stevesteve36


stevesteve36
csendes tag

Sziasztok!
Rendeltem ma a T-mobilnál egy Nokia C5-03at új előfizuval 2év hűséggel és 2év médiamánia XS díjcsomaggal. Ez így 3900ft. Na de a rendelés végén kiírta h lehetséges h fizetnem kell vmi előleget ??? Tényleg kell fizetni előleget? Ne mrészletre veszem.

(#13115) djculture válasza stevesteve36 (#13114) üzenetére


djculture
félisten

Ja hitelképesség vizsgálattól függően kérhetnek előleget.

(#13116) stevesteve36 válasza djculture (#13115) üzenetére


stevesteve36
csendes tag

De ezaz h nem részletre veszem a telót, hanem simán előfizuval elhozom 3900ftért

(#13117) djculture válasza stevesteve36 (#13116) üzenetére


djculture
félisten

Teljesen mindegy hogy részletre veszed vagy sem, ha egy adott kritériumnak nem felelsz meg kérnek előleget. Amit persze a fizetendő számlából később levonnak.

[ Szerkesztve ]

(#13118) zsoltt288


zsoltt288
csendes tag

Üdv.

Lenne egy komoly problémám.Pár napja vettem t-mobile sim kártyát azt tervezve,hogy majd megrendelem rá a relaxnet m mobilcsomagot.Első lépésben viszont-mintegy tesztként-a go net s csomagot rendeltem meg,hogy megtudjam hogyan teljesít a t-mobile hálózata a telenor hálózatához képest.Hát eddig pocsékul...A legelső probléma a ping,ami addig volt jó(125ms)amíg a sebesség le nem korlátozódott(230-340ms).Kíváncsi lennék,hogy ha megrendelném a relaxnet m szolgáltatást,akkor a 128 kbit/s-ra való lassítás után mennyi lenne a ping érték...A másik fő problémám akkor jött elő,amikor a net-et megosztottam a ps3-mal egy galaxy gio-val.Wnw beállításal nat3-as kapcsolat jött létre,ami a legrosszabb.Átállítottam a telefonomban a kapcsolatot szimpla internetre(ha jól tudom csak ez kettő fajta beállítás létezik),ami nat2 kapcsolatot eredményezett.Végül kiderült,hogy tök mindegy mit hogy állítok be,az online játék rendszeresen megszakad.Esetleg valaki tudja a megoldást a prolémáimra?

(#13119) viperabácsi


viperabácsi
addikt

hali urak vásároltam egy zte skate készüléket MÉDIA MÁNIA S díjcsomaggal érdekelne milyen alkalmazás kell a mobile tv kihasználásához?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#13120) tjb007 válasza viperabácsi (#13119) üzenetére


tjb007
nagyúr

Külön alkalmazás nem szükséges hozzá de a Műsorújság nevű alkalmazásból közvetlenül, kényelmesen elérhető.

(#13121) viperabácsi válasza tjb007 (#13120) üzenetére


viperabácsi
addikt

:R

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#13122) cserry193


cserry193
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogy most jár le a 2éves mobilnet előfizetésem,és azt szeretném lemondani. Ezt el lehet intézni interneten keresztül,vagy csak személyesen?
Ha az számít valamit,akkor interneten lett megrendelve is.
Előre is köszönöm!

(#13123) Teaway válasza runner 125 (#13112) üzenetére


Teaway
veterán

"Illetve javarészt T-s számokat hívva melyik összességében legkedvezőbb?"

Attól függ, mikor.
Mert éjjel pl. a Domino7 a legolcsóbb.

Nincs itthon csokid??

(#13124) runner 125 válasza Teaway (#13123) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ezt nem tudom behatárolni, de az biztos, h nem éjjel.
Valami olyasmit keresnénk, ami nincs szétbontva hétköznapra, hétvégére - délutánra, délelőttre és a csak a T-s hívószámok kedvezőbbek, meg max. az sms.

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#13125) djculture válasza runner 125 (#13124) üzenetére


djculture
félisten

legjobb a domino nap annál mindig egyforma minden legalább is még pár napig utána persze ezt is megváltoztatják. Mondjuk nem vészes 43 lesz hálózatom belül minden más hálózatra meg 44ft.
Domino 7 az baromság. Amúgy már most is 90ft a csúcsidő hálózaton kivül ebben a domino 7 dijcsomagban januártól meg 93. Nem hogy 5000 lenne, 10 évvel ezelőtt voltak ilyen percdijak a westelnél.

[ Szerkesztve ]

(#13126) runner 125 válasza djculture (#13125) üzenetére


runner 125
nagyúr

A betyárját, hát az nem olcsó, ..én most kb a feléért telefonálok.

Köszi a segítséget.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#13127) djculture válasza runner 125 (#13126) üzenetére


djculture
félisten

De gondolom te fizeted a havidijat is.

(#13128) eisento


eisento
addikt

sziasztok. beleptem az azonositommal a t-mobile honlapra telefont neztem volna magamnak. most egy ikon 200 csomagom van ramentem a keszulekekre ugye ott evvel a csomaggal csak iphone-t hoz fel. atraktam a tarifat mediamania s csomagra a 2 eves huseg maradt meg a meglevo havidijasra van allitva.

szoval megneztem galaxy s II-ot ugyanugy 2 ev husegre reszletfizetes mind a 2 de az egyik 98k osszesen a masik meg 108k ha mind2-nel ugyanugy 2 evre irsz ala akkor miert dragabb egyik mint a masik? es ugyanugy mediamania s csomag.

meg ha ujra alairok 2 evet de mondjuk nem az ikon200-ra hanem valtanek mediamania s-re akkor a szamom ugye megmarad? az ikon200-am husegideje lejart mar. elore is koszi a segitseget :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#13129) rasoio


rasoio
csendes tag

Sziasztok!

Van valami oka, hogy nem enged belépni a My Tmobile-ba ? A héten vettem, új készüléket/előfizetést, beírom a telefonszámot és jelszót de ezt írja: Hibás telefonszám / azonosító!
Pedig nem az. :(

Origin: MinimumGame | youtube.com/MinimumGame | SE Xperia arc S

(#13130) Teaway válasza rasoio (#13129) üzenetére


Teaway
veterán

Nálad van a hiba, mert én be tudok lépni.

Nincs itthon csokid??

(#13131) takbal


takbal
csendes tag

Magyarországra látogatok két hétre, szeretnék közben telefonról netezni, illetve a telefont modemként laptophoz netezésre használni.

Meglepődve látom, hogy a három nagy mindegyike külön árul SIM kártyát internethez (modemmel együtt) kedvezőbb adatforgalmi díjakkal, és külön telefonhoz magasabb díjakkal (standard 2000Ft/500MB). Úgy tűnik, egyik szolgáltató sem akarja, hogy a telefont tudjam modemként használni és telefonálhassak is róla, ami mondjuk szerintem röhejes, de nem tudok vele mit csinálni.

Mi a gyakorlat a t-mobile-nál? Jól értem, hogy az internethez árusított SIM-et nem tudom használni telefonba dugva sima telefonálásra? És fordítva, ha telefonos internetre fizetek elő, igyekeznek letiltani a net osztását a laptop felé?

Milyen feltöltőkártyás megoldást javasoltok?

(#13132) kali válasza takbal (#13131) üzenetére


kali
legenda

meglévő előfizetésre is adottak korrekt mobilinternetes csomagok, az olcsóbbak - illetve jobb ár/érték arányt mutatók - inkább (arany)társkártyás kiszerelések!
minden verzió használható oda-vissza, tehát a célirányos mobilinternetesről is lehet telefonálni - többnyire húzós percdíjakkal -, illetve a meglévő előfizetésre aktivált mobilinternetes csomagnál nem tiltanak semmit, úgy használod, ahogy akarod - akár mobiltelefonban, azt "modemül" használva, és notihoz csatlakoztatva!

(#13133) BéHGT


BéHGT
senior tag

Miért van az, hogy a MobilTV-t most nézem... RTLklubon megy a kölyök klub, rámegyek, majd kiadja, hogy 07:00 Kölyökklub, 220' és mutatja a zöld csík, hol tart. Abba is belemegyek, de persze nem tudom nézni, csak stáblistát, meg hogy mikor vetítik még... Na meg a képeket! És pár csatornánál így van ez... Néha.
No meg mi az a felvétel?
Másik... 3G vagy H+ a jobb? :)

[ Szerkesztve ]

(#13134) kungzi válasza BéHGT (#13133) üzenetére


kungzi
veterán

H+ :)

[ Szerkesztve ]

(#13135) club1 válasza takbal (#13131) üzenetére


club1
veterán

Az internethez árusított sim-et pont a T-Mobile-nél tudod telefonálásra is használni. Kérdés, hogy érdemes-e, mert 123 Ft a percdíj (minden irányban).
Egyébként pedig a Domino prepaid csomagok mellé rendelhető Go! illetve Relaxnet csomagok szerintem nem rosszak, főleg hogy nincs túlforgalmazási díjuk (csak lassítják őket).

(#13136) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

23-án bementem a Westendes T-pontba és megkérdeztem,hogy van- e iPhone 3GS.Azt mondták nincs és nem is lesz.Igaz ez?Aztán meg iPhone 4-et akartam rendelni az internetről,de mindig mire odaültem a gép elé már elfogyott.
Egyébként a West End-es T-pontban nagyon kedvesek és segítőkészek az alkalmazottak.

(#13137) evooo


evooo
aktív tag

Üdv!
A karácsonyi akció keretén belül, valamivel kell igazolni a leadott telefont, hogy a saját tulajdonom?

(#13138) tjb007 válasza evooo (#13137) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem kell.

(#13139) evooo


evooo
aktív tag

Illetve még azt szeretném megtudni, hogy új előfizetői szerződés esetén csak arra a lakcímre rendelhetem a telefont ami a lakcímkártyán áll?

(#13140) runner 125 válasza tjb007 (#13138) üzenetére


runner 125
nagyúr

Noh és e kapcsán jutott eszembe h gyakorlatilag bármilyen mobil lehet? Egyáltalán működőképesnek kell lennie? Vagy lehet akar más szolgaltatos telo is?
Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#13141) tjb007 válasza runner 125 (#13140) üzenetére


tjb007
nagyúr

Bármilyen lehet, nem kell működnie és gyakorlatilag az is mindegy, hogy melyik szolgáltatótól származik, ilyen jellegű kitétel nincs de ha már más szolgáltatótól van akkor legalább ne saját márkás legyen.

(#13142) runner 125 válasza tjb007 (#13141) üzenetére


runner 125
nagyúr

Király, köszi.

..édesanyám megfűzöm, h a hűségmentes Media Mania S csomagját írja alá két évig, aztán akkor roncs telefon leadással ingyé van neki a Wildfire S.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#13143) djculture válasza runner 125 (#13142) üzenetére


djculture
félisten

Hát az ingyé dolog az csak pillanatnyi ingyé.. Jövöre áfa emelés meg mittudni milyen terhelés lesz még a szolgáltatókra azokmeg nem üdhadsereg, így érthetően tovább fogják hárítani. Erre se árt készülni ha valaki havidíjas dolgokat választ. Januári áremelés az már biztos többi meg majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#13144) runner 125 válasza djculture (#13143) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ok, én ezt megértem.
De, egy ideje már hűség nélküli fizeti édesanyám becsülettel - van, h 15k-s havidíjat is, most akkor, ha egyszer adnak érte egy készüléket ingyen, meg e kapcsán talán még valami kedvezményt is kap, akkor miért ne használja ki.
Nemde? :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#13145) djculture válasza runner 125 (#13144) üzenetére


djculture
félisten

Ja igazad van. Csak általánosságba írtam. Egyik haver most szembesült pl hogy mennyivel emelkedik karácsony előtt vásárolt telójának a havidija. Mondtam nenki ottvan a honlapon majdnem kiböki a szemét, már vásárláskor is számolhatott volna rá hogy januártól ez lesz.

(#13146) blueye válasza runner 125 (#13144) üzenetére


blueye
veterán

Ha 15k-t is fizet akkor sürgősen váltsd át MédiaMánia S-ből magasabb díjcsomagba.

(#13147) Something_


Something_
őstag

Udv. Segitsen rajtam valaki!:) Beraktuk ocsem uj dominos sim kartyajat a fuggetlen x10 minibe, megrendeltem neten a gonet m-et, de itt megallt a tudomanyom. Nem kene automatikusan beallitania magat, hogy menjen a mobilhalozat? Hogyan tudom lekerni a beallitasokat, hogy lehessen netezni? Kosziiii :)

(#13148) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

A legjobb szolgáltató :)

A lényeg lényegében lényegtelen

(#13149) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Akadt egy kérdésem a mobilnettemmel kapcsolatban,szóval a helyzet a következő: e hét 29éjén fog hivatalosan lejárni a mobilnetem,de eddig még csak olyan 45mb használtam el belőle,plusz még a kártyámon is van pénz.Ilyenkor mi van ? Ilyenkor inaktiválódni fog a mobilnet csomagom vagy még egy darabig aktív lesz ? Ha igen,akkor kb meddig ? Légyszi segítsetek,előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#13150) dedike válasza Dyrtyho (#13149) üzenetére


dedike
addikt

Milyen mobilnet? :U

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.