Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Monitor beállítás

Hozzászólások

(#51) Mikisys válasza sajog159 (#50) üzenetére


Mikisys
őstag

A Win beállítások menüjében előbb a képarányt, kép-frissítést kell akkorára beállítani, hogy a kép kitöltse a képernyőt. A videokártya beállításainál is ellenőrizni kell a megfelelő beállítást. Ismerve a monitor képességét, annak megfelelő beállításokat kell elvégezni. (Például: felbontás FullHD, 16:9 képarány, frissítés 60Hz.)

Üdv!

(#52) sajog159 válasza Mikisys (#51) üzenetére


sajog159
aktív tag

Intel 82945G Express Chipset Family integrált videó kártya van az alaplapon. Ezt hogy/hol lehet állítani?

A Win beállítások menüjében”, itt Vezérlőpultra gondolsz? A képfrissítést valahogy nem láttam sehol…

(#53) Mikisys válasza sajog159 (#52) üzenetére


Mikisys
őstag

Elnézést, hogy későn válaszolok, talán meg is oldódott a probléma.
Igen a Win-Vezérlőpultban a képernyő, vagy képmegjelenítő pontban kell állítani, ha lehet.

Üdv!

(#54) sajog159 válasza Mikisys (#53) üzenetére


sajog159
aktív tag

Semmi gond, én sem ülök egyfolytában gép előtt.

A probléma sajnos nem oldódott meg, Vezérlő pultban nem találtam olyan állítási lehetőséget, ami segített volna. Kértem segítséget a "Windows 7" és az "Azonnali VGA-s kérdések órája" topikokban (is), de nem született megoldás eddig.

Az is felmerült bennem, hogy átviszem az MSI Radeon R5450 videokártyámat és – ha bele tudom helyezni – megnézem jó e- Ha jó, veszünk ilyet

[ Szerkesztve ]

(#55) sajog159 válasza Mikisys (#53) üzenetére


sajog159
aktív tag

Még egy adalék, lent elírtam a monitor típusát, HKC 2612A a helyes

(#56) Mikisys válasza sajog159 (#54) üzenetére


Mikisys
őstag

Igen, egy ilyen próba mindenképpen segítség.
Sok sikert!

Üdv!

(#57) dani_golf


dani_golf
tag

uraim.vettem egy Asus VG245 - öt.
de nem találok hozzá drivert hogy win lássa rendesen a tipusát és igy csak 60 hzen dolgozik..segtitsetek létszives..
elöre is köszönöm.

(#58) Dadpool


Dadpool
aktív tag

Sziasztok egy gyors kérdés
Lenne egy 21:9 keparányú monitor es egy xboxone konzol. Az lenne a kerdesem hogy be lehet ugy állítani a keparányt hogy ne legyen az oldalan két fekete csík? Mert azt olvastam valahol hogy nem tamogatja a box ezt a keparanyt. De youtube videon meg játszanak így. Szoval tanacstalan vagyok. Válaszotokat előre is köszönöm

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#60) csumpa93


csumpa93
tag

Sziasztok!

Hatalmas segítséget szeretnék kérni. A lényeg, hogy van egy fullhd-s 144hz-es monitorom és egy 4k-s samsung tv-m. Azt szeretném, hogy a monitor képét másolja a tv-re persze fullhd-ba és az a baj hogy ha ugye másolom a képet akkor "valahogy" a tv lesz az 1-es és a monitort nem engedi 144hz-re állítani. Pedig valahogy régebben működött amikor egy másik tv-re kötöttem, hogy a monitor fullhd 144hz a tv fullhd 60hz és másoltam a képet. Előre köszönöm a segítseget.

(#61) bottecchiabp


bottecchiabp
csendes tag

4K monitoron hogy fognak kinézni fullhd-ben a játékok? Sajna 4kban nem bírja el a vga.

Az van hogy jön ide nekem egy 4k monitor. Gondoltam de jó majd 4k ban játszok, de nem fogok mert a vga 4k ban nem bírja el a játékokat.
Hogy fognak kinézni a játékok fullhdben 4K monitoron? ugye nem natív felbontás és ez eleve nem jó.
Persze nyomathatnám 4k ban low settingssel de az még rosszabb…

(#62) bottecchiabp


bottecchiabp
csendes tag

144hz-res freesync-es monitornál mi lesz ha 60 fps alá esik az érték? Szaggatni fog freesync ellenére?

144hz-es freesync gaming monitor, amely dinamikusan állítja a frissítést 60-144 között. Ha az fps 60-at meghaladja akkor halleluja öröm bódottá.

Na de ha olyan kemény a game hogy 60 alá esik az fps akkor mi van? Akkor mit tesz mit tehet a freesync?

(#63) Siszibatya válasza bottecchiabp (#62) üzenetére


Siszibatya
tag

Szia ! :)

A monitornak van freesync tartománya ami meg van adva Pl. 40-144Hz között működik a freesync ebben az esetben.
Szinkronban van az AMD videokártya a monitorral ha ezen az érékeken belül marad a játék. Lejjebb megy ez az érték akkor lagolni , akadozni fog.

Van pár beállítás ami nem ad akkora grafikai plussz látványt és fölöslegesen terheli a kártyát azt ki kell kapcsolni. Pl. depth of field, motion blur, élsimitás kikapcsolása vagy alacsony szórzós értékre beállítani , különböző szűrőkkel kell állítgatni, addig amíg neked megfelelő nem lessz a játék sebessége. Ezt ki kell tapasztalni minden játéknál. Neked kell tudnod mi az amihez szokva vagy. Van egy határ amit a videókártyád korlátoz a beállításokba ha kevés a memória rajta. De az egész konfig számít amivel játszol . Rosszul optimalizált játékok alá teljesen mindegy mit raksz , az nem lessz jobb. Számít az is valamennyit ,hogy Amd kártyára vagy Nvidara van optimalizálva.

DisplayPort az tudja a 144Hz-et és ha jól emlékszem még a HDMI 2.0 ás ami tudja de ez nem biztos.
Mindenképpen jó minőségű, bevált márkás kábelt vegyél hozzá ha még nincs. Érdeklődd meg a megfelelő topikban szerintem melyik az ajánlott és melyik verzióját vedd.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Tamás

(#64) Perseus871


Perseus871
tag

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem! Újra telepítettem a gépem, de elfelejttem hogy álítottam be hogy tv-re kötve ne lógjon le a képernyő. Windows10 rendszerem van XFX RX470 vga hdmi-vel egy full hd-s nagyképernyős TV-re kötve. Sajnos max felbontáson is lelóg a kép!

M5A97 Evo R2.0, FX 8350, XFX RX 470 + 1333 16gb ram

(#65) szudar90


szudar90
csendes tag

Sziasztok !
Egy olyanban kérném a segítségeteket, hogy adott egy LG 24mp56(1080p) monitor és egy régebbi Samsung plazma tv-m (hd ready). Gta 5-el játszottam és véletlen átkapcsoltam a plazmára a képet és annyira élethűek voltak a színek, mintha teljesen új játék lett volna...
A kérdésem, hogy csak rosszul vannak beállítva a színek a monitoromon vagy más monitort kellene beszereznem ugyanazért az élményért? (színek)
A TV-n nem szeretnék játszani, mielőtt valaki megkérdezné, hogy miért nem azon játszok :D (24" vs 43")

Soha ne add fel !

(#66) DarkHUnter99


DarkHUnter99
újonc

Sziasztok! Két monitor van jelenleg rácsatlakoztatva a gépemre egy 1360x768-as HKC monitor D-Subbal és egy 1920x1080-as Samsung TV HDMI-vel. Elsődleges monitornak a kisebbik van beállítva. A problémám az, hogy amikor bekapcsolom a gépet akkor a második monitoron nagyobb a kurzor és ha megnyitom pl a Chromeot akkor az olyan mintha egy kisebb felbontáson lenne megnyitva. Mellékelek két képet amin látszik, hogy mi a normális és milyen amikor bekapcsolom. Ezt általában azzal orvosolom, hogy átállítom a felbontást kisebbre aztán visszaállítom 1920x1080-ra. Ez azóta van amióta feltelepíttetem a Windows 8.1-et. Amíg 10-et vagy azelőtt is amikor 7-et és 8.1-et használtam sosem volt ezzel probléma. Valaki tud erre megoldást mondani? :)
Ui.: R9 270x-re van rákötve mind a kettő, már próbáltam újratelepíteni a driverét, de nem oldotta meg a problémát.

Dani

(#67) DarkHUnter99


DarkHUnter99
újonc

Itt vannak a képek
[kép][kép]

[ Szerkesztve ]

Dani

(#68) Amerigo49


Amerigo49
csendes tag

Sziasztok!

Ha valakinek sikerült Windows XP alatt helyesen max. felbontásra beállítania egy LG 29UM58-P ultrawide monitort, szépen kérem, hogy írja le ide, hogyan sikerült neki.
Gygabyte GeForce GT730 2GB 128bit videokártya van a gépemben. Max felbontása 2560x1600, tehát tudnia kellene az LG monitor 2560x1080 felbontását.
Sajnos egy 1920x1080 ablaknál nem jutottam többre.

A Youtube-on több olyan videó is van, ahol WinXP-hezt 4K UHD monitort használnak hibátlanul.
Az LG honlapján nincs WinXP driver.

A WinXP-s gépemet komoly munkára használom több, mint 10 éve.
Nem állhatok át Win10-re, mert minden felinstallálása több, mint egy hónapig tartana, azt meg nem engedhetem meg magamnak.

Segítséget kérek, amit előre köszönök!

[ Szerkesztve ]

(#69) dani_golf


dani_golf
tag

hello all
gondom az hogy adott egy 5850 es ati karim.vettem most egy LG29UM68-P moncsit.és egy DP 1.2 es delock kábelt.minden megy csak a monitor adapter tulajdonságainál irja hogy 60 hz a legördülö ablakban. az radeon beállitásainál irja hogy a közölt frisstés az 75 hz--..de miért nem dobja az adapternél át?

(#70) t420s


t420s
aktív tag

Monitor képfrissítése és Win screen refesh rate eltérő beállításon van és nincs hibaüzenet se-milyen frekin is meg akkor a monitor?

120 Hz-en LCD monitor melynek frissítése állítható 60-75-100-120 fokozatokban.
A beállítás a monitor saját OSD menüjében történik ki is írja settings saved actual refresh rate 100 pl.
Na de ott a Win10 jobb klikk az asztalon Display properities Advanced settings, és ott screen refresh rate szintén állítható. Itt meg beállítok akármit pl 60.
Okézom. Hibaüzenet nincs.

Na most akkor OSD menü szerint 100 hz-en megy a monitor, Win beállítás szerint 60-on és semmiféle hibaüzenet nincs.
Kérdés: akkor hány Hz-en is megy az a monitor?

(#71) bottecchiabp


bottecchiabp
csendes tag

Üdv!

SVA quantum dot panel felveheti a versenyt az IPS-el?

Vagy ez marketingduma? A samsung azt állítja hogy VA alapokon nyugvó SVA paneljei a saját quantum dot technológiájával megfejelve (és szokásos duma 6+2bit pixel color reproduction, 110% sRGB coverage) IPS-like experience-t kínál, sőt még annál is jobbat voltaképp mert a színek "more accurate and natural than IPS"?

Ez valós lehet vagy marketingduma?

Mert én itt ülök épp egy ilyen monitor előtt, egy régi Dell IPS-ről váltottam és hát... vissza a régit kb ez az "élményem"...

(#72) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

ASUS PB248Q monitorom van, az oázisban vettem, ahol be is kalibrálták.
Mostanában sok variálás volt a gépeim körül, és sikerült valahogy alaposan elállítani a monitor menüjében a képet.
Onnan vettem észre, hogy most kiégeti a szemem, pedig nem állítottam semmilyen fényerőt, stb.-t egyáltalán, hanem valószínűleg valami preset-et nyomtam félre.

A kérdés, hogy hogy tudom megállapítani, hogy kalibrálás után hogy volt beállítva?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#73) kusztax


kusztax
tag

Sziasztok,

Egy beállítási problémával szenvedek, remélem tudtok segíteni. :)

Van egy régebbi típusú Samsung monitorom, ami 1280x1024-es felbontású. A gépből DVI kimenettel, DVI-VGA átalakítóval VGA kábellel vezetem a monitorba.
Van egy viszonylag újabb Navon FullHD TV-m, amit mini-HDMI-vel rákötöttem a TV-re, 1080p.

Videókártya: Colorful iGame GTX 750 Ti

Amikor bekapcsolom a gépet, akkor az indító kép a nem bekapcsolt TV-n jelenik meg, a monitoron pedig nincs kép. A számítógép monitort másodlagos kijelzőként kezeli, a TV-t számítógép monitorként.

A beállításoknál az azonosítás megnyomásakor a monitort a 2-es számú képernyőnek, a TV-t az 1-es számú képernyőnek érzékeli.

A monitor van beállítva elsődleges képernyőnek, de így is a monitor a 2-es számú képernyő az azonosításnál.

Hogy tudom azt megoldani, hogy (azonosításnál) az 1-es számú képernyő a monitor legyen a 2-es számú képernyő a TV? A fontos, hogy bekapcsoláskor és a képernyő kiterjesztésekor elsődlegesen mindig a a monitoron jelenlen meg minden.

Köszi előre is! :)

(#74) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Üdv! Vettem egy Acer Predator XB241Hbmipr monitort és érdekelne, hogy akinek van ilyen az hogyan kalibrálta be? Megnéztem 2 redit-es beállítást de nekem nagyon fura a képe. Olyan sárgás és fakó. Sok időm nem volt még próbálgatni de hátha van itt valaki aki talált hozzá egy beállítást amivel szép képe van.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#75) dani_golf


dani_golf
tag

hello all.
help kéne
adott egy LG 29UM68-P és egy Asus R9 290
ugyebár mindkettö freesynces.és display portal kötöttem össze egy 1.2 es kábelel.fent a 17.10.1-es driver
de a radeon beállitásoknál a kijelző oldalán az első ablakban azt írja hogy AMD Freesync nem támogatott... !!!
mit kéne állitani és hol hogy ez a dolog müködjön mert a feltételek adottak.thx előre is.

(#76) RazoR


RazoR
veterán

Sziasztok!

Nem feltétlen hiba de nem tudok rájönni az okára a következőnek:
Van egy U2715H monitorom, tudja a 75Hz-et. Namost ha 60Hz-en járatom, driverben adaptiv vsync akkor vajsima a kép, ha feltolom 75Hz-re és szintén adaptiv akkor megvan a 75fps de olyan laggosnak, darabosnak érződik a kép! Már mindent próbáltam beállítani driverben és játékban is és minde esetben ugyanez a helyzet. DP kábellel van meghajtva. Valami ötlet?

(#77) hhenry


hhenry
őstag

Hogy tudom engedélyezni a kettős kapcsolatú dvi-t?

(#78) ron8


ron8
senior tag

Sziasztok! LG um68-p típusú monitornál mit jelent a response time? off-tól egészen high-ig lehet variálni...

(#79) morfondőr


morfondőr
őstag

Üdv!
Nem találtam jobb topikot, remélem tudtok itt is segíteni! Van egy monitorom és egy TV-m a PC-re kötve. Filmek és játékok a TV-n mennek, és ilyenkor ki kellene kapcsolni a monitort, viszont a kapcsoló a hátoldalán van és hosszan kell nyomni, ez elég kényelmetlen. Van-e valakinek ötlete, hogy mivel tudnám azt megcsinálni, hogy billentyű kombinációval tudjam ki-be kapcsolni az egyik megjelenítőt?
Előre is köszönöm a segítséget!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#80) rantotthusi


rantotthusi
tag

Sziasztok! Nem tudom hogy hiba e! Tudnátok nekem segiteni abban hogy az miért lehet hogy játékoknál bizonyos jeleneteknél általában amikor sötét helyen vagyok elsötétedik az egész kép és nem látom a játékot tehát látnom kellene azért valamit mert pl egy barlangban vagyok de ahogy forgatom az egeret van hogy full fekete lesz a kép ezt melyik beállítással tudom orvosolni??? Légyszives segitsetek!

(#81) Watto1991


Watto1991
senior tag

Hali!
Segítsetek kérlek. Win 10-et használok. Vettem egy Dell 2317 monitort, amihez kértem kalibrálást is, így elküldték nekem a .icm file-t. Na most a probléma az, hogy a színkalibrálás opcióban hiába adom hozzá az icm profilt, egyszerűen nem jelenik meg a listában. Bemásoltam az icm-et a megfelelő helyre, feltettem a monitor driverét is (anélkül is próbáltam) de semmire nem reagál, hiába tallózom be nem jelenik meg a listában...
Mit rontok el?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#82) dugo_ válasza Watto1991 (#81) üzenetére


dugo_
veterán

(#83) Watto1991 válasza dugo_ (#82) üzenetére


Watto1991
senior tag

Ezt követtem igen, pont ők kalibrálták és küldték el nekem. Hozzáadás, kiválasztom a colors mappából azt, amit küldtek és nem történik semmi.

(#84) dugo_ válasza Watto1991 (#83) üzenetére


dugo_
veterán

Nem feltétlenül kell látnod szabad szemmel a különbséget.

LUT Manager-t töltsd le, ilyen sávokat kéne látni betöltött színprofilnál. Ha csak egy 45°-os egyenes, akkor nem töltődött be valóban:

(#85) Watto1991 válasza dugo_ (#84) üzenetére


Watto1991
senior tag

Csak 1 vonal van sajnos, pont ahogy sejtettem. Ahogy mondtam, amikor betallózom a színprofilt, nem történik semmi, a listában sem jelenik meg, így alapértelmezettnek sem tudom beállítani. Érthetetlen.

(#86) Watto1991


Watto1991
senior tag

Lut manageren belül meg tudom nyitni az Oázis által készített ICM fájlt, ott látszik az eltérés szépen, hogy hol nyúltak bele, csak a windowsra nem tudom ráerőszakolni, mintha valami blokkolná a beimportálást.

(#87) tomi20100


tomi20100
tag

Valaki nem tudja, hogyan kell kikapcsolni a Dinamikus kontrasztot?

(#88) tomi20100 válasza tomi20100 (#87) üzenetére


tomi20100
tag

Inkább úgy kérdezem, hogy az automatikus fényerő szabályozást hol tudom beállítani?
Folyamatosan változik a monitor fényereje és ez nagyon zavar.

(#89) martin.p


martin.p
tag

Windows 10 Dual monitor setupnál elérhető valamilyen hotkeyyel, vagy módszerrel az a lehetőség, hogy ha fut egy 3D app a primary monitoron full screenben, akkor ha átváltanék a secondary monitorra, ne tegye le tálcára automatikusan a 3D appot?

(#90) dargelot


dargelot
senior tag

Sziasztok!

Most vettem egy AOC Q3279VWF monitort. WQHD-re képes, de a beállításokban csak FullHD-ig enged beállítani a rendszer. Ha a hivatalos drivert szeretném felrakni azt írja ki a rendszer, hogy már a legfrissebb driver van fent. Valami ötlet?

(#91) n3m3r3


n3m3r3
tag

Üdv mindenkinek!

Adott egy Acer Predator XB271H monitor. A problémám a képen is látható sávosodás az égen. Ez előjön pl. játék induláskor a logo videóknál is. Próbáltam beállítani, neten keresgélni, de kevesebb sikerrel. Egy hozzá való gyári "icm" fájlt találtam hozzá amit be is állítottam színprofilnak, de semmi javulás. Ez a TN panel miatt van és törődjek bele, vagy van valami megoldás? :(

(#92) Error válasza dargelot (#90) üzenetére


Error
csendes tag

Milyen kábellel van összekötve? DVI esetleg?

AsRock B450 pro | AMD Ryzen5 2600X | Dark Rock 4 | Sapphire RX580 Nitro+ | ViewSonic XG3240C | Be Quiet Silent Base 600 | Be Quiet Pure Power 600w |

(#93) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Sziasztok!

Hátha van valakinek ötlete arra hogy egy Pg279q miért reseteli blue light filter bekapcsolása után a color profilt, minden egyes alkalommal.
Eleinte észre sem vettem. Így viszont már rohadt idegesítő hogy minden reggelt azzal kell kezdenem hogy visszaállítgatom az RGB-t a kalibrált értékekre, mert ő minden bluelight filterből való kilépés után kimakszolja 100-ra mind a 3-at. Van valakinek ötlete?
Lehet egy firmwarefrissítés megoldaná vagy szervizmenü vagy valami?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#94) Markizmark


Markizmark
addikt

Sziasztok!

Nem tudom igazából melyik topicba való a gondom, de hátha...
Laptopra kötve használok egy monitort, ami az elsődleges is egyben, ha felnyitom a lapost akkor a laposé lesz a másodlagos amire kiterjesztődik az elsődleges, tehát nem másolva van a kép.
A probléma az, ami újabban előjön, hogy ha le van csukva a lapos akkor szaggat a külső monitor. Az egér mozgáson nem látom de egy videón pl nagyon látványos, vagy ha csak simán benyitok egy böngészőt akkor darabos minden mozgás. Ha felnyitom a lapost (és ezzel aktiválódik annak a kijelzője) akkor minden vaj sima lesz ahogy azt kell. Ami még érdekesebbé teszi, hogy ha így elindítok egy játékot akkor az nem szaggat.
Azért zavaró ez a dolog, mert legtöbb esetben fel sem nyitom a lapost (bekapcsoláskor se), teljesen asztali módban használom.
A gépben gtx 1050 van, driver és geforce experience is mindig napra kész, a monitor egy FHD Samsung, 22".
A dolgot még fűszerezi, hogy csak a napi első indulás után szaggat, ha kap egy restartot akkor minden rendben. Mi a pék lehet a gond?

Pár napja eltűnt a hiba, de ha előjön megint akkor jó lenne tudni mitől lehet...

Előre is köszi!

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#95) Lori82


Lori82
senior tag

Nem tudom,hogy témába vágó-e,de hátha valakinek van ötlete.Van egy LG ips 22mp58vq-p típusú monitorom.Fél éve van meg,Nagyon szép,nagyon jó,csak az a gondom vele,hogy 4-5 óra játék után nagyon elfárad a szemem.Szinte fáj.Előtte egy ősrégi 19-es Philips Lcd monitorom volt. Azon is lenyomtam a 4-5 órát vagy talán még többet is ,de csak minimálisan fáradt el a szemem,másnap nem éreztem.Érdekes mert azt olvastam ,hogy az IPS kíméli leginkább a szemet,ez a monitor ráadásul Flicker safe és alacsony kék fény kibocsátású. Mit lehetne rajta állítani ,hogy jobb legyen a helyzet?Van rajta 2 féle Reader mód is ,de az túlzás :)

(#96) tankraid


tankraid
aktív tag

Sziasztok!

Vettem egy ilyen monitort: ACER KG251QFBMIDPX.
Mivel érdemes összekötni, hogy 144Hz mennyen? DVI-D, HDMI, DP?
+ kalibrávla is van de nekem kicsit fura ASUS VX239H után.
Mintha nem lenne annyira kontrasztos. (fura a szememnek)
Az beállítás vagy nálam van a hiba? (főleg alacson Brightness -en)

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#97) kory24


kory24
őstag

Sziasztok.

Dell P2419H monitorom van.
Nem kalibráltattam, tehát nincs hozzá icm profilom.

Win10 viszont vmi sajátot hozzárendel D6500 névvel.

Ez jó így?

Másik kérdés, hogy ennek monitornak állítható magassága, de az csak annyi hogy kézzel simán feljebb vagy leljebb tolom a sinben.
Nem tervezem nyilván tologatni, 1x beallitom és kész. De csak úgy tartás alatt is nem lazul meg az a sín? Nem fog le csúszni idővel magától a monitor? :)

(#98) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Egy LG 22MP47D-P monitorral kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy akinek esetleg van, és használ LUTManagert és ha igen, milyen icm fájllal? Mert az LG hivatalos oldaláról letöltött ehhez a monitorhoz tartozó IPSFULLHD.icm olyan nagyon kontrasztos, kis fényerejű képet eredményez.

(#99) laci12234


laci12234
tag

Sziasztok ban egy monitorom LG 29WK600-W
Játékokba van 80-90 fps 75 alà sose megy
Az a kérdès hogy bekapcsolom a freesync akor érdemes bekapcsolni játékon belül a vsync vagy egyszerre ne hadználjam a kettöt ?

(#100) Newyorker


Newyorker
addikt

Sziasztok, kérdés :)

Van egy Dell P2717H monitorom, oaziscomputeres kalibrációs filét importáltam :) kérdés, h a dell oldaláról letölthető monitordriver kell e?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Monitor beállítás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.