Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105255) CalibRasta válasza generaltoti2 (#105243) üzenetére


CalibRasta
tag

Tápból ha jó minőséget veszel akkor bőven elég a 450W is. Nekem egy új 500W Enermax Platimax platinum osztályzatú van, ami bőven túltejesíti a mostani követelményeket. Tavaly láttam egy tesztet amiben a legújabb intel és a legnagyobb videókari volt, és 275W-ot zabált! És ezek a számok szép lassan csökkenek majd, mert e felé tendál a technika, azaz az energiatakarékosság felé. Felesleges nagy tápot venni, főként mert a tápok kisebb -részterhelésnél- viszonylag rossz hatásfokúak. Nem az a lényeg h hány W ha nem hogy abból mennyit tud hasznosítani. Ma egy átlagos számtógép felhasználás mellett egy átlag felhasználónak 400W tápnál nem kell több. ;) Tehát ha tápot nézel akkor a minőséget vedd alapon, ne a ,,nagyságot". Mellesleg az áramszámlán is látszik ha egész nap megy a gép...no meg a szoba hőmérsékleten :K

A karikról annyit hogy én a helyedben még elgondolkoznék az GTX750 Ti talán neki jobb híre van a megbízhatóságról, és a Windforce 2 hűtése azért nem rossz...míg az 550ről olvasni ilyen jellegű problémákat pár óra használat elteltével. [Gigabyte 750Ti WF2 OC 4Gb] és még a 40k belül vagy ;)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.