Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34501) Toomy válasza Wursly (#34500) üzenetére


Toomy
senior tag

Szerintem egy GTX260(216sp) / GTX275 / GTX 280. De 2,8Ghz-en nem fogja a procid ezeket sem kihajtani. :U

(#34502) HollyBoni válasza XharX (#34499) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nem egyedi. :N Kérdezősködtem,több kártyán is ilyen hangja van a hűtésnek,és nem csak 5850-en.

A tuning probléma szintén nem egyedi,köztudottan szarok tuningpotenciálban ezek a kártyák,sajnos utólag tudtam meg.

[ Szerkesztve ]

(#34503) tapppeeer válasza HollyBoni (#34502) üzenetére


tapppeeer
tag

Pont ezért egyedi. :K Mert nálad nem működik, nálam meg több felhasználónál tökéletesen működik.
Azért mert Te szar kártyát fogtál ki, nem kell f*szságokat írkálnod, mert az ártatlan emberek elolvassák a badarságaidat és az alpján fognak dönteni, sajnos. :W

(#34504) HollyBoni válasza tapppeeer (#34503) üzenetére


HollyBoni
veterán

Légyszíves olvasd el mégegyszer a hozzászólásomat. Leírtam,hogy NEM egyedi probléma,sokat kérdezősködtem itt PH!-n és nem csak nekem vannak ilyen problémáim.. Légyszíves vegyél vissza kicsit a stílusodból. :)

[ Szerkesztve ]

(#34505) XharX válasza HollyBoni (#34504) üzenetére


XharX
aktív tag

Na jó az egyedi elég rossz szó használat volt :)
Úgy értettem hogy hiba, de nem túl gyakori. Amúgy én is körbenéztem fórumokon hogy volt e valakinek e baja, a Gigabyte windforce hűtős VGA-kal, és igen nem egy ember mondta(igaz főként a 3 ventisre volt panasz), de a többség meg dicsérte.
Na szóval ezt akartam én írni, csak nem azt írtam le :))

(#34506) HollyBoni válasza XharX (#34505) üzenetére


HollyBoni
veterán

Semmi gond. :N Tényleg köztudott,hogy pl a TFII 5850 kariknak nagyon rossz a tuningpotenciája.. Nem egy emberrel beszéltem akinek GTX 460-on van TFII hűtés,és neki is nagyon hangos,zörög. Sokan nem nagyon pártolják az MSI-t mint márkát.

Amúgy a hűtéssel nagyjából meg vagyok elégedve,mert 40% fölé sosem kell húzni,mondjuk ez más kártyáknál változhat. Csak a tuninggal nagyon nem vagyok megelégedve. :(((

[ Szerkesztve ]

(#34507) Motaba78 válasza Wursly (#34500) üzenetére


Motaba78
őstag

nagyon szívesen, azért mondtam a kicsi tunningot cpunak mert a vganak is jót tesz, ha nem a cpura kell várnia.
Aztán ha lesz fejlesztésre szánt pénzed, a cpu is megoldódik.

(#34508) tapppeeer válasza HollyBoni (#34506) üzenetére


tapppeeer
tag

Ha nem tudsz vigyázni a kártyádra, vagy nem értesz hozzá, akkor persze, hogy zörög.
Mégegyszer mondom, hogy a Twin Frzr II-es nem zörög, csak nálad... légyszíves gyűjtsd össze az embereket, akiknél zörög a hűtés! ;]

(#34509) HollyBoni válasza tapppeeer (#34508) üzenetére


HollyBoni
veterán

[link]

Ok,hagyjuk. Nagyon okos vagy,tisztellek is érte! :R Az MSI a király,a Twin Frozr II csak nálam zörög senki másnál,és nem is hangos. Palit-ot és egyéb sz*rokat pedig nem érdemes venni,mert az összes rossz. Bocsánat a tudatlanságomért! :(

Csak én vagyok ilyen hülye,nem értek hozzá egyátalán. Nem is vigyázok a kártyámra,dobálom általában a falhoz.

Komolyan mondom úgy oktatsz ki,mintha én lennék a legnagyobb gyökér,és te az isten. :W

[ Szerkesztve ]

(#34510) tapppeeer válasza HollyBoni (#34506) üzenetére


tapppeeer
tag

A video-n jól látszik, hogy a Twin Frzr II-es hűtés 16 °C-ot ver rá a referencia hűtésre, valamint nem hallható semmiféle általad vélt zörgés sem...

[ Szerkesztve ]

(#34511) davidsz válasza tapppeeer (#34510) üzenetére


davidsz
őstag

+1 nem zörög.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#34512) HollyBoni válasza davidsz (#34511) üzenetére


HollyBoni
veterán

Persze,hogy nem zörög,miért zörögne? Egy ember sem létezik a földön akinek zörög a hűtése,csak nekem,mert nem értek hozzá és nem vigyázok a kártyámra.

(#34513) tapppeeer válasza HollyBoni (#34509) üzenetére


tapppeeer
tag

Fel ne tűnjön, hogy Te okoskodsz, meg próbálod itt mosni az agyakat, hogy zörög a TwinFrzr II. Szánalom... azért mert Te kifogtál egy sz*r példányt, és most "csak" Gainward kártyára van pénzed, az már ne is haragudj, de nem az én problémám...

(#34514) HollyBoni válasza tapppeeer (#34513) üzenetére


HollyBoni
veterán

Fel ne tűnjön, hogy Te okoskodsz, meg próbálod itt mosni az agyakat

Tényleg? Akkor légyszíves olvass vissza. Te mondtad,hogy a Gainward és Palit kártyák hibásak,akkor már erről mutass valamit. Ez nem agymosás? Volt fórumon egy arc akivel beszéltem,GTX 460-a volt és ugyanígy zörgött rajta a TFII hűtés. Olyan embereket is kérdeztem akinek 5850-e van,szintén. Te pedig kb lehülyézel,én semmit nem értek hozzá,és NEM VIGYÁZOK A KÁRTYÁMRA!

és most "csak" Gainward kártyára van pénzed

Ezt végképp nem értem,soha nem mondtam ilyet.

(#34515) tapppeeer válasza HollyBoni (#34514) üzenetére


tapppeeer
tag

Oké, ne ragozzuk, mert csak falra hányt borsó, meg a végén off lesz. ;)
De ugye akkor, ha az én kártyám nem zörög, és még szintén egy jó pár embernél nem zörög a TwinFrzr II-es hűtés, viszont nálad zörög, akkor ugye ez azt jelenti, hogy MINDENKINÉL zörög?! ;] Értem én a logikádat... de jó hogy, nem politikus lettél (pedig ekkora elméletekkel simán lehetnél!) ;]

(#34516) lsc


lsc
nagyúr

Jó lenne befejeznétek, beszéljétek meg privátban.

Az élet kegyetlen .

(#34517) HollyBoni válasza tapppeeer (#34515) üzenetére


HollyBoni
veterán

Fel ne tűnjön, hogy Te okoskodsz, meg próbálod itt mosni az agyakat

Tényleg? Akkor légyszíves olvass vissza. Te mondtad,hogy a Gainward és Palit kártyák hibásak,akkor már erről mutass valamit. Ez nem agymosás?

és most "csak" Gainward kártyára van pénzed

Ezt végképp nem értem,soha nem mondtam ilyet.

Továbbra is ezekre a dolgokra vagyok kíváncsi,ha már én vagyok a hülye. Kérlek mutass fel akkor te valamit,hogy melyik Palit és Gainward kátrya hibás. Ha nem tudsz,akkor kvittek vagyunk,mert én sem.

lsc: Végülis ez nagyjából témához igazodik,nagyjából. :D

[ Szerkesztve ]

(#34519) HollyBoni válasza #45553408 (#34518) üzenetére


HollyBoni
veterán

Alap hogy bírni fogja,miért ne bírná? Egy 35-40 ezer forintos kártyától ez már elvárható. :)

(#34520) XharX válasza #45553408 (#34518) üzenetére


XharX
aktív tag

Igen, bírna vele, bár a logikát nem értem mi szerint arra jutottál hogy ezt megkérdezd :)
Amúgy akár maxon full HD-ba COD-ozhatsz, nem nagy gépigényű játékok azok, talán csak a BO az ami optimalizáltságból megbukik.

mod: teljesen igazad van, jobb rákérdezni, nem is tudom hová tettem az eszem :D

[ Szerkesztve ]

(#34522) Teodor52 válasza Toomy (#34478) üzenetére


Teodor52
senior tag

Bocsesz,így utólag kérdezem, hogy hol lehet beállítani azt a funkciót az afterburner proginak,
ami segítségével láthatóvá válik a VRAM kapacitásának változása,tehát,hogy az éppen futó program mennyi MB-ot foglal el?A dx10-ről dx11 váltás miatt érdekelne.

(#34523) Toomy válasza Teodor52 (#34522) üzenetére


Toomy
senior tag

Settings - Monitoring - középen van egy görgethető sáv ott kiválszatod a Memory usage-t, majd alul kipipálod a Show in On-Screen Display-t és leokézod.
Itt bármit meg tudsz jeleníteni a VGA-val kapcsolatban :K

[ Szerkesztve ]

(#34524) Teodor52 válasza Toomy (#34523) üzenetére


Teodor52
senior tag

Igen,azon már túl vagyok és memória clock van usage helyett!
Kártyától is függhet, hogy milyen adatok megjelenítésére van lehetőség?
Jelenleg még asus 4850-em van és kb 3 hét múlva jutok hozzá egy msi cyclone 6850oc-hez.

(#34525) Toomy válasza Teodor52 (#34524) üzenetére


Toomy
senior tag

Akkor meglehet, hogy nem támogatja. Na majd az új zsugádon nézheted. :K

(#34526) Teodor52 válasza Toomy (#34525) üzenetére


Teodor52
senior tag

Oksa!

Ne haragudj,de még egy a kíváncsiságomból eredően lenne egy kérdésem,hogy az általam korábban belinkelt oldalon ahonnan letöltöttem az aferburnert,alatta lévő progik mire használhatóak?

Ugyanis, most használom először az aferburner-t és maximálisan megvagyok elégedve vele.Ezért is érdekelne a többi msi progi, hogy mit is tudhatnak!?

(#34527) balázs86


balázs86
csendes tag

Sziasztok. INTEL Core i3-2120 proci kibírna-e hajtani egy gtx 560 ti-s vga-t? Vagy maradjak a hd 6870-nél . Válszaszt előre is köszi.

(#34528) Toomy válasza Teodor52 (#34526) üzenetére


Toomy
senior tag

Azok is az AFTERBURNER-hez tartoznak. pl. kézikönyv egy béta verzió..... De ne foglalkozz velük szerintem.

balázs86 - húzva szerintem igen.

[ Szerkesztve ]

(#34529) HollyBoni válasza Toomy (#34528) üzenetére


HollyBoni
veterán

2120-at nem nagyon fog húzni. :D Max turbo-val.

(#34530) Toomy válasza HollyBoni (#34529) üzenetére


Toomy
senior tag

Hát igen, ez a proci kimaradt a repertoáromból :B Akkor viszont kevés lesz az 560ti-nek. De csinálok mindjárt egy tesztet 2maggal 3,3Ghz-en...

(#34531) HollyBoni válasza Toomy (#34530) üzenetére


HollyBoni
veterán

Azért a 2500k két maggal még mindig erősebb kicsit mint a 2120.

(#34532) Teodor52 válasza Toomy (#34528) üzenetére


Teodor52
senior tag

Kösz szépen Toomy a segítséget!

(#34533) Toomy válasza HollyBoni (#34531) üzenetére


Toomy
senior tag

Igen, a 2500K-nak majdnemhogy meg sem kottyant a 2magosítás. Inkább csak az hogy levettem 3,3Ghz-re. Ez alapján azért szerintem kihajtja az 560ti-t is a i3 2120.

Teodor52 - nem kell megköszönni, ezért van a fórum :K Bár én is megszoktam :)

[ Szerkesztve ]

(#34534) HollyBoni válasza Toomy (#34533) üzenetére


HollyBoni
veterán

Egy ilyen proci mondjuk alapfeszen mennyit megy? :)

(#34535) Toomy válasza HollyBoni (#34534) üzenetére


Toomy
senior tag

A 4-4,2Ghz lazán megvan alapfeszen

(#34536) HollyBoni válasza Toomy (#34535) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az nem rossz! :Y Kíváncsi vagyok az én kis i3-540-em meddig lehetne húzni normális hűtővel. Most alulfeszelve megy 3800mhz-et,itt már eléri a nálam kritikus 69 fokot. Na de nem offolok itt tovább.

(#34537) zsolt19900


zsolt19900
őstag

remélem nem vagyok a hatezredik, de ha igen nézzétek el nekem

olyan 25-30között milyen vgakat érdemes mostanság nézegetni?

használt árakat is nézhettek -mármint figyelembe vehettek- nem riadok vissza a piactól sem, és hát, játékra kellene igazság szerint, nem max max full full, hanem a mostani játékok, mediumon menjenek és 1024*1280 a mostani felbontásom, de persze, ha hdre alkalmas vgat ajánlotok, ami viszi hdben is normálisan a játékokat az sem gond, hisz egyszer majd monitor fronton is frissítés lesz

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#34538) csucsbicep válasza zsolt19900 (#34537) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

(#34539) zsolt19900 válasza csucsbicep (#34538) üzenetére


zsolt19900
őstag

5850?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#34540) csucsbicep válasza zsolt19900 (#34539) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Akkor már procit és kéne cserélj, mert ez is éppen elég a 6770.

(#34541) HollyBoni válasza csucsbicep (#34540) üzenetére


HollyBoni
veterán

Plusz az nem jön ki 30-ból.

(#34542) zsolt19900: Bőven nem. :N Én 5850-el is procilmites vagyok,igaz csak egy játékban de mással nem is játszok mostanában. Pedig az kicsit erősebb mint az E4500 és 3,8GHZ-en megy.

[ Szerkesztve ]

(#34542) zsolt19900 válasza csucsbicep (#34540) üzenetére


zsolt19900
őstag

nem tudom kihajtani 3ra felhúzott e4500 al?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#34543) csucsbicep válasza zsolt19900 (#34542) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

6770-et is éppen, az 5850-et meg pláne nem. Ott malmozna a gépedben, mert a proci nem tudna eleget számolni.

(#34544) Toomy válasza zsolt19900 (#34542) üzenetére


Toomy
senior tag

Én is csatlakozom, hogy nem hajtja ki hátha így már tényleg elhiszed. De legfőképp annak kéne hinned aki benne van hardverügyileg és issza a levét ;)

(#34545) NomadND1


NomadND1
senior tag

Sziasztok!

Még anno 2007 december elején vettem egy ati 3870-et, és még mindig ez van a gépben. Sajnálattal tapasztaltam, hogy a Battlefield 3 már el sem indul rajta.
Crysis 2-nél már voltak pillanatok, amikor 20 fps alá ment, de még élvezhető kategória volt. Azóta nagyon nem is volt mivel játszani, főleg mert stratégiai játékokat játszom.

Igazából fogalmam sincs milyen vga-t vegyek pedig már vagy két hónapja gondolkodom a dolgon. A csúcs most a 7970, de 110+áfa azért kicsit sok, bár 5 év után talán belefér. A 7000-es sorozatból néznék valamit, de túl sem akarom lőni. Valami jó középmegoldás érdekelne.

A gép: Asus M5A99X, AMD FX-6100, 16GB DDR, Corsair AX750, SSD az oprendszernek.

Valami tipp?
Előre is köszönöm!

(#34546) adamssss válasza NomadND1 (#34545) üzenetére


adamssss
veterán

7950?, vagy 6970.
Nvidia: gtx570, gtx560ti, később sli.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#34547) miresz válasza NomadND1 (#34545) üzenetére


miresz
veterán

Ha szintén ilyen hosszú távra gondolkodsz,akkor szerintem Sapphire HD7950 3GB GDDR5 OC lenne a jó választás,persze,ha szánsz ennyit egy VGA-ra. Ha nem akkor esetleg ez: Sapphire HD6970 2GB GDDR5 vagy ez: Sapphire HD6950 2GB GDDR5 még jó választás lehet.

(#34548) Toomy válasza NomadND1 (#34545) üzenetére


Toomy
senior tag

Írigyellek, hogy ennyi önuralmad van. 4évig kihúzni ugyanazzal a VGA-val... ;)

(#34549) NomadND1 válasza adamssss (#34546) üzenetére


NomadND1
senior tag

Nvidia nem játszik :D
A kétkártyás megoldások eddig nem vonzottak, de bármi lehet a jövőben.
Köszönöm :R

(#34550) NomadND1 válasza miresz (#34547) üzenetére


NomadND1
senior tag

Igen, hosszú távra.
Ha már annyi pénzt költök, akkor már nem az a 10-20 ezer forint fog gátolni abban, hogy vegyek egy 7970-et. Egyelőre csak nézegetek, várok némi gazdasági stabilitást, és a gyártók egyedi megoldásait. Pl. az Asus egyedi hűtése sokak szerint igen jó lett.

Köszönöm :R

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.