Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34751) r4z válasza N-vidi-A (#34750) üzenetére


r4z
nagyúr

Szia!

Szolgáltatónál, függetlenül, újan, vagy használtan vennéd? Mire használnád?

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#34752) N-vidi-A válasza r4z (#34751) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Tökéletes használtan, garival.
Lehet T-s, vagy független.

Általánosságban használom, tehát nem kell 12mpix kamera, ultra "wókmen" hangzás, 8000x9000 15,6"-os kijelző! :D

Min azért 3,5" kijelző kell, és emberi felbontás.

Mobilnet amit inkább használni szoktam.

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#34753) r4z válasza N-vidi-A (#34752) üzenetére


r4z
nagyúr

Ha még egy pár ezrest rádobsz, találsz jó állapotú használt Galaxy S-t, Nexus S-t, illetve Desire-t, ezek mindegyike nagyon jó készülék. Esetleg valamilyen WP7-es készülék, úgy mint Optimus 7 vagy Omnia 7.

Ha nem játszanál majd rajta, akkor a Desire jó vétel lehet a jó anyagminőség miatt, ha nem buherálod, talán ez a leggyorsabb is az összes közül. A kevés belső memória az egyetlen negatív pontja.
A Nexus S legnagyobb erőssége az, hogy mindig a legfrissebb Android van rajta. Viszont nem bővíthető a memóriája. A Galaxy S pepitában ugyanez, csak nem kapja meg az összes frissítést, ellenben lehet bővíteni MicroSDHC kártyával.

WP7-nél a hardver és a szoftver ugye adott, mindegyikre jönnek a frissítések folyamatosan, kijelzőben, kamerában és dizájnban van csak különbség közöttük.

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#34754) N-vidi-A válasza r4z (#34753) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Rendben, nagyjabol ezekt voltak nekem is az elképzeléseim.
Köszönöm!

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#34755) hack69


hack69
aktív tag

Melyik a legolcsóbb wifi és af-el rendelkező mobil (más tulajdonsága nem nagyon számít)?

Telenort kivéve minden jöhet.

(#34756) Kleroo


Kleroo
veterán

Ahoj urak!
KJaptam egy feladatot:
Kéne vennem egy telefont 20ezer Ft-ért aminek nagy a tárhelye,és kiváló a kamerája.
Emellett egy laikusnak lenne,szóval android bonyolultsága,geeksége kilőve.
Lehet használt is,de kiváló állapotú,illetve lehet telenor függő.

Én Nokia vonalon indultam el. A c5-03ra gondoltam,de fosvány kamerája van.
Esetleg 6700.
Aztán eszembe jutott a SonyEricsson,mert a régebbi telóikban remek kamerák voltak.

A maximális ár 30k,de azért inkább 20környékén kéne maradni.

(samsungot,LG-t nem nagyon néztem,mert azoknak sem vmi fifikás,értelmes a menüstruktúrájuk az android korszak előttből)

Tipp? (maku állapot,király kamera,nagy tárhely; tapis/gombos mindegy)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#34757) r4z válasza Kleroo (#34756) üzenetére


r4z
nagyúr

Sony Ericsson C905? Annak elég bivaly kamerája van.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#34758) Kleroo válasza r4z (#34757) üzenetére


Kleroo
veterán

Nincs újabb/kisebb testvére? Ebből sajna csak leharcolt példányok vannak 25 körül.
Voltak újabb W9xx telók is,azoknak is jó volt,csak pontos típusokat nem tudok :(

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#34759) r4z válasza Kleroo (#34758) üzenetére


r4z
nagyúr

W902 és W995, ezeknek elfogadható még a kamerájuk.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#34760) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok!

Édesanyámnak szeretnék új telefont venni.
Gyártói kritérium nincs, de nem szeretnék kínait venni. Telenoros előfizuja van, ha az számít.
Telefonálásra, fotózásra, sms/mms-re használná, internetezni nem szeretne rajta.
Rezisztív kijelző kellene, mert körömmel kopogtatná, nem ujjbeggyel.
Lényeges, hogy magyar nyelvű menüje legyen és egyszerűen áttekinthető, és ne kelljen naponta tölteni az akkut, szép képeket készítsen, és könnyen összedugható legyen a laptoppal.
Árban nem akarok a végletekig menni, olyan 50k lenne a plafon!

Előre is Köszi a válaszokat!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#34761) hack69


hack69
aktív tag

Ezt benéztem.

(#34762) MaciG válasza r4z (#34749) üzenetére


MaciG
addikt

Köszi.

És ezek közül melyiket érdemes megvenni. Gondolk itt pl. ilyenre, hogy ár/érték, stb. Tudásban ha már azt hozza mint az n97mini az jó csak ne legyen olyan tetű lassú. Max 60K-t szánnék rá, használtban.

BANZAII

(#34763) r4z válasza MaciG (#34762) üzenetére


r4z
nagyúr

60k környékén az Xperia Mini Pro most a best buy, de várd meg, amíg javítják a ciripelési hibát. Ha nem javítják, a Desire Z marad a legjobb ilyen árban.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#34764) gergelyatya


gergelyatya
csendes tag

Sziasztok!-a segítségeteket kérném!Szerintetek melyik telót vegyem ezek közül??
-SONY ERICSON XPERIA X8
-SONY ERICSON XPERIA X10 MINI PRO
-SAMSUNG GALAXY MINI
-SAMSUNG GALAXY 3
-SAMSUNG GALAXY GIO
-LG GT540 OPTIMUS
-LG OPTIMUS ONE

Előre thx!!:)

Lg Chocolate->Orange Malibu->Nokia C2-01-Nokia Lumia 820

(#34766) Diasitocska


Diasitocska
csendes tag

Kicsit szűkítettem a kört. Szerintetek? Nokia e7, nokia c6-00, nokia n97

(#34767) hack69 válasza Diasitocska (#34766) üzenetére


hack69
aktív tag

Inkább semmi

[ Szerkesztve ]

(#34768) andrás47


andrás47
senior tag

Lehet valahol vásárolni lehetőleg új asztali GSM telefont,mert a szolgáltatóknál már
nincs,voltam mind háromnál ezt mondták nincs,a M.M-ben sem volt...
Ha tudtok ilyen lehetőséget írjátok meg hol.
Köszönöm

(#34769) #12634880


#12634880
törölt tag

Üdv!
Karácsonyra szeretnék egy ilyen készüléket fiamnak!
Szempontok: WiFi: B/G/N
3Ds gyorsítótár(Játékok viszonylag menjenek rajta)
és hasonló árban legyen mint a GIO.
A Galaxy Mini nem tetszik neki,azt mondja nőies és pixeles.
Megnéztem GSMLineon is,kicsomagolását is megnéztem,van benne minden. :D
Edigitaltól még nem rendeltünk.
Bátyám is GSMLinetól rendelte az N96ját amikor még 100ezer volt kb.
Más: Szerintetek érdemes ezt a telót megvenni?
Fiamnak nagyon tetszik és árban is nagyon barátságos 37ért.
KIESel nem szabad frissíteni,ugye?
Melyik a legfrissebb Android rá,ha esetleg Samsungos boltba mennék,2.3.5?
Vidéken lakok,nincs Samsung bolt a közelben szerintem,custom romokat nem szeretnék rakni rá.
Amúgy nagyon komoly játékokra nem használna max. Angry Birds meg Asphalt 5, Raging Thunder 2 ... (Ezekről néztünk videókat és mennek rajta normálisan)
Köszi a válaszokat megint. :D
Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#34770) meroly


meroly
veterán

Srácok!

Mi a legolcsóbb és legegyszerűbb 3G-s telefon, ami nem 384kbps, hanem azért annál többet tud.
Semmi sem számít, csak a bluetooth és a 3G. Notihoz csatlakoztatva menne a net PIM megosztással.
Nokia 6233-at néztem, de az lassú.
köszi

Impossible is nothing

(#34771) #12634880


#12634880
törölt tag

Hasonló készülék=Samsung Galaxy GIO. :)
Csak áttmásoltam,bocsi érte!

(#34772) harry3


harry3
őstag

Újabb kérdés:
ZTE Blade vagy Sony Ericsson Xperia X10 mini pro?
Mindkettőnek vannak előnyei, hátrányai, ugyan olyan áron jutnék hozzájuk.

(#34773) molnarpeter válasza harry3 (#34772) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Blade + egy kis buherálás :D

Mp

(#34774) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Üdv.!

Talán az egyik legnehezebb kérdező leszek a topikban, azért teszek egy próbát, hátha lesz itt egy mobilguru aki talál számomra egy ideális eszközt.

Jelenleg egy Nokia C5-öm van. Ezt 4 dologért használom: hosszú üzemidő, nagyon jó GPS, zene, telefonálás.

Viszont ezen se netezni, se játszani nem tudok rendesen.

Kéne egy eszköz e helyett, vagy e mellé amivel ezen funkciók elérhetővé válnának.

3 lehetőség van:
- Tablet és akkor megtartom a mobilom az adott szolgáltatásokra.
- Androidos mobil
- iPod és akkor megtartom a mobilom az adott szolgáltatásokra.

Összefoglalva ami kéne nekem, egy gyors, netezésre alkalmas, megfelelő felbontású és kijelzőméretű készülék amiben van wifi és opcionálisan 3G. Jól vigyen mondjuk egy androidos játékot pl.: modern combat 2. Jó vételi tulajdonságok, zenehallgatáshoz megfelelő hangchip, lehetőségekhez mérten hosszú üzemidő, jó gps (hamar talál jelet és nem is dobja el), jó terméktámogatás.

Árat nem írnék egyelőre, de én olyan 60-70 alatt szeretnék maradni, akár használt piacról is vásárolnék.

A lecke fel van adva. :)

[ Szerkesztve ]

(#34775) drexler92


drexler92
tag

Hali!
Új telefont szeretnék venni.ha lehet érintőképernyőset,olyan 30ezer HUF-ért,és a tanácsotokat kérném ez ügyben,hogy melyik éri most meg. A Samsung Galaxy Minivel és az LG Optimus ME P350-el szemezgetek,de nem feltétlen kell,hogy androidos telefon legyen.
Várnám az ötleteket,előre is köszi

(#34776) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!Sajnos úgy néz ki,hogy elromlott a régi mobilom.Max 30ezerért szeretnék venni,jó pár éve dominos vagyok,így szeretnék is maradni.Ekkora összegből lehet olyan masszív telefont kapnom mint a mostani Nokia 3110 telefonom,mert amíg elnem romlott elégedett voltam vele.És nem volt semmi bajom az anyag minőségével.Úgy-hogy igazából a nokia c5 felé kacsingatok,de ahogy nézegetem nincsen benne wlan és az nekem jól jönne.Ha ez nem jönne be akor melyik nokia lenne olyan amelyben wlan is van és fém vázas az ár meg max 40 ezer.Ez lehet t-mobilos élőfizetéssel is.

(#34777) Amras


Amras
tag

Hali

Segítsetek dönteni:
Samsung Galaxy Gio vs. SE Xperia X10 Mini Pro
Előfizetéssel venném és árban nincsen sok különbség.

Minden születés véres. A Nap kései szabdalják a csavargók köpenyét, Széttépik a nehéz álmot.

(#34778) mr.kocka válasza qwertly (#34776) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Csak új lehet vagy használt is?
E52 nem fér már bele ugye?

Amras: Én Gio-t vennék, jobb hardver, újabb Android. Kérdés, neked kell- e a qwerty és a kis kijelző.

Vasinger!: Én az iPod + mobil kombót választanám, annyiból kijön egy új iTouch 4 simán, bár lehet azért mert magam is iPhone-t használok. :)

[ Szerkesztve ]

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#34779) qwertly válasza mr.kocka (#34778) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Hát igazából újra gondolok,nem szeretném ha a garival gond lenne mert semmi kedvem,hogy megveszem valakitől a netten utána meg pár nap múlva jönnek a rejtet hibák.Vagy rosszabb,hogy már valamilyen meg barkácsolt telefon amellyel ha gond van elhajtanak a szervizből.

(#34780) harry3


harry3
őstag

Bővült a lista, ez már a végleges, ami belefér a keretbe, és jól szeretnék választani:
HTC Wildfire
ZTE Blade
Sony Ericsson Xperia X10 mini pro
Alcatel OT-990

(#34781) mr.kocka válasza qwertly (#34779) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Vannak 1-2hónapos újszerű készülékek, azokkal csak nincs gond. :)

Nézd meg, az E52-t, hátha belefér a keretbe, jó az akku, gps is, elengáns, minőségi fémház..:)
Ha nem, akkor a C5 lehet a nyerő.

harry3: Szerintem Wildfire.

[ Szerkesztve ]

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#34782) Amras válasza mr.kocka (#34778) üzenetére


Amras
tag

Hát igen az X10 M.P. mellett is inkább a kamera szólt volna, de 2.1-es és nem lesz rá frissítés már. Remélem lesz Gio készleten.

Minden születés véres. A Nap kései szabdalják a csavargók köpenyét, Széttépik a nehéz álmot.

(#34783) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

Új telefont szeretnék venni, ami megfelel a következő kritériumoknak:
# új
# Független
# nem android
# 3G és wifi
# Érintőkijelző
# 3,5 jack csatlakozó
# min. 2 napos akksi

Minderre 40.000Ft-ot szánnék (max 45e)

Mik a lehetőségeim? Nokia 500-zal szemezek, de az jelenleg még 48-50e Ft körül kapható, ami sok érte nekem.

Esetleg aki tud Nokia 500 telefon beszerzésében segíteni, az írjon pm-et

Pixel 7a

(#34784) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Ezt a [Nokia C5-3 venném meg,átlagos használatra.Eddig fizikai billentyűs telefonjaim voltak de most már időnként jól jönne az okos telefon plusz funkciói :D.Nem akarom bütykölni a telefont "arra ott a pc"csak legyen strapa bíró és kb 2 napot bírjon ki egy töltéssel ne keljen naponta töltőre raknom.Most dominós kártyám van kb.7 éve,ez Go!Net L díj csomaggal lenne 1 év után vissza mehetek a dominós kártyás csomagra?
Más:esetleg valaki nem tudja,hogy van valami + kedvezmény a t-mobilnál ha már régóta vagyok az ügyfelük,mert kb 3 éve amikor a mostani készülékemet vettem akkor is adtak valamilyen kedvezményt mert,hogy aranykártyás vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#34786) harry3 válasza #40993792 (#34785) üzenetére


harry3
őstag

Nehogy könnyebb legyen. :R
Felé és az X10 mini pro maradt csak, most kb. ott vagyok, ahonnan indultam. Ha nem kapok választ a hirdetőtől, csak egy marad.

(#34787) lajszer


lajszer
tag

Sziasztok!

Három telefon között vacilálok!
Melyiket ajánljátok?

1. [LG Optimus Me P350]

2. [LG Optimus One P500]

3. [Samsung Galaxy Mini]

Várom az ellen- és a mellette szóló érveket!

(#34788) Tomi7887


Tomi7887
aktív tag

Sziasztok,

a következőben lenne szükségem a segítségekre:

működik valahogy az a dolog, hogy az otthoni wlan-os internetemre csatlakozva a telefonomon skype hívást kezdeményezek és fogadjak?

Ha lehet, milyen nokiákon lehet ezt megtenni az újak közül? Milyen szoftververzió kell hozzá?

Most készülök telefont venni és nagyon nem lenne mindegy.

Köszi a segítséget!

-

(#34789) dni


dni
őstag

Sziasztok!

Vodafonos vagy kártyafüggetlen telefont keresnék, másodlagos készüléknek iPhoneok mellé egy idős házaspárnak.
Fontos volna hogy a Mac-es Adress Bookkal szinkronizálható legyen a névjegyzéke (korábban Symbianos Nokiáknál Bluetooth-on ez működött emlékeim szerint) , és könnyen kezelhető legyen. Nem szükséges, hogy érintő kijelzővel rendelkezzen.

Válaszaitokat, ötleteiteket előre is köszönöm.

(#34790) hogolyo


hogolyo
csendes tag

Sziasztok

2 telefont nézegettem az utóbbi napokban:
Nokia X3-02
Nokia 6303i classic

Tudnátok segíteni a választásban, esetleg vmi mást ajánlani?
Árban feljebb nem szeretnék menni, hacsak nincs vmi átütő ajánlat a közelében.
Fő felhasználás (fontossági sorrendben):
telefonálás
sms
zene (mp3, rádió)
ébresztőóra
...
fényképezés

Egy viszonylag strapabíró telefon kellene amit könnyű használni. Elsődlegesen az x3 rezisztív kijelzője miatt aggódom. :S, de mivel hölgy kapja nem utolsó a külső sem.
Netezés, filmnézés és hasonlók nem prioritás.

Előre is köszi a segítséget :))

(#34791) Tom5


Tom5
addikt

Sziasztok!

80 éves nagyapámnak keresek egyszerű és olcsó de kihangosítható mobilt.
Várom az ötleteket!

(#34792) Zsolti900114


Zsolti900114
tag

Üdv mindenkinek!

Jelenleg (már vagy 3-4 éve) egy Sony Ericsson K550i-t használok, mivel a típushibának is nevezhető gond kezd rajta előjönni (a fülhallgató/töltő csatlakozójánál érintkezési gondok), lassan gondolkodom azon, hogy lecserélem. Nem döntöttem még el, de nézegetek itt-ott különféle készülékeket.

Szóval, röviden összefoglalnám a tényállást:

- Árkategória: igazából nem tudom, de 30-35-40-nél többet nem költenék rá.
- Használt vagy új: elsősorban újat szeretnék, de jó állapotú használt is elgondolkodtathat.
- Hol vennéd meg? T-Mobile, vagy független lehet,
- Hosszú vagy rövid távra tervezel? Általában hosszabb távon használom az eszközeimet.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Na, passzolom, mert nem vagyok otthon az ilyen Android, meg ilyen dolgokban, kb. annyit tudok, hogy most az Android elterjedt, meg a Nokiákon talán Symbian van. :)
- Milyen kialakítású telefont keresel? Leginkább azok tetszenek, amelyek a jelenlegi K550-emre hasonlítanak. Jobban bejönnek a hagyományos telefonbillentyűzetesek, nem annyira tetszenek a full érintősök, meg a qwerty-sek sem. Flip/szétcsúsztatható se igazán. Ellenben örülnék, ha fémes/fémházas lenne (Nokia 6303-hoz hasonló).

A telefont pedig, hogy mire használnám:
- elsősorban persze telefonálás/sms
- utazás közben hallgatok rádiót, esetleg mp3-at (.flac formátumot tud már vmelyik?)
- ha már vennék, nem vetném meg a wifit, illetve az ingyenes navigációt sem.
- fényképezni nem túl sokat szoktam telefonnal, de azért nem lenne baj, ha a mostani SE szintjét tudná a telefon.

Amiket nézegettem:
- Nokia C5-00
- Nokia C5-03

ezek közül a 00 tetszene, a 03 az ugye full érintős, így annyira nem. Ellenben árban most ugyanaz a kettő, de a 00-ban nincs wifi a leírása szerint, a másikban meg van, tehát azonos áron nem feltétlen érné meg. Meg a Nokiáknál a fülhallgatóról hallgatott zenét halknak szokták titulálni tesztekben, márpedig zajos buszon ez hátrány lehet. Persze kinek mi a halk...én nem szeretem ha ordít a fülembe a zene.

Nem ragaszkodom márkához, illetve egy jó, nekem tetsző teló esetében engednék szinte bármely fenti kritériumból. Az árat viszont nem lépném túl.

Összességében szeretném, ha az esetlegesen megvásárolandó új mobil annyira megbízható lenne legalább mint a mostani, mert ezzel minden téren maximálisan meg vagyok elégedve, ha leszámítom azt a problémát, amit az elején említettem.

Köszönöm a válaszaitokat, tanácsaitokat előre is!

(#34793) Tomi7887 válasza hogolyo (#34790) üzenetére


Tomi7887
aktív tag

Ha minden igaz rövid időn belül x3-hoz jutok és megírom itt neked. Nálunk ugyanúgy hölgynek lesz. Amit nagyon tudnék ajánlani, ha lehetne kapni, az a 6300, de sajnos már nem lehet kapni. :F Nekem a 6303 nem tetszik, meg annak se akinek lett volna.

-

(#34794) Kleroo válasza hogolyo (#34790) üzenetére


Kleroo
veterán

6303 a te telefonod.
Brutálisan jó telefon.
Mindent tud ami kellhet, 1hétig bírja,és nagyon precízen van összeszerlve a sok minőségi anyag. A páromnak az van,és nagyon nyúzva van,de még csak nem is nyöszög,semmi.

Nincs jobb telefon nála az átlag mindennapokra.(kivéve a 6700,de az drágább liga)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#34795) hogolyo válasza Tomi7887 (#34793) üzenetére


hogolyo
csendes tag

Sikerült végre megtapizni az X3-ast (Budapest, Árkád, Vodafone), Nem tetszett egyikünknek sem :( És ahogy vártam az érintő képernyő nem az igazi. Persze lehet épp az előítélet miatt is kritikusabban néztem, de már ott a tapizás közben zavart ráadásul nagyon műanyag hatású az egész. :(

(#34796) hogolyo válasza Kleroo (#34794) üzenetére


hogolyo
csendes tag

Igen a 6303-at ismerem. Céges telefonom ilyen és elég strapabíró masina, viszont nagyon könnyű ezekbe az új okos telefonokba beleszeretni. tegnap több ilyet is megnéztünk és samsung galaxy mini illetve galaxy ace-t (kissé már drága :( ) sikerült megcsodálni. Korábban nézegettük a HTC telefonokat is, ott a Wildfire S ami még esetleg, de ez is elég drága :(
Megbízhatóak ezek a telefonok? Lehet csak mert a rossz marad meg a fejemben, de elég sok negatív véleményt hallok ismerősi körökben, telefonokról amik elfelejtenek kicsöngeni híváskor vagy különböző kijelző problémák. Csak én hallok mindenfelől megzavarodó okos-telefonokról a környezetemben vagy ez tényleg az egész piacot érintő probléma? :S

(#34797) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Hali! Letellik a Telenornál a szerződésem, hosszabbítani fogom. Sajnos elvesztettem a fonalat mostanában mobil fronton, azt látom, hogy a kollégáim már mind androidos készülékkel futkosnak, egyre kevesebb a hagyományos készülék. Két éve egy Samu S5230-ast vettem hűséggel, kétszer döglött be, először első nap, megfogadtam hogy érintőst soha, de az eltelt két év alatt gondolom megbízhatóbbak lettek a készülékek. Most egy Nokia 1280-ast használok, utálom, nagyon torz, alig érteni mit mondanak. Amit szerettem, az asszony lejárt hűségű 6234-ese (egy mobilos fórumban nem kell márkát írnom, ugye) egy Turbo Simmel nagyon jó volt, hangos, tiszta, de sajnos akku is kéne bele, meg a hangerő + gomb mikrokapcsolója kiesett. Szóval kíváncsi lennék erre az Androidra, és kérdezném tőletek, hogy melyik típust keressem, ami megfelelne az igényeimnek:
-Hangos legyen(jelzőhang, és a beszélgetés is, a felhasználó 40+)
-Nagyon jó hangminőség (Régebben SE volt az etalon nálam)
- Jó készenlét.
- Létezik karcálló kijelzős?
-Tudjon hívást szűrni, ha éjszakázás után alszom, csak a család érjen el.

Elsősorban telefon kellene, tehát telefonálásra. Nem baj, ha jó a rádiója, és van benne zenelejátszó, alkalmanként használnám. Kamerát is használnám néha, ha jó. Használható GPS is jól jönne néha. Ami nem érdekel: Wifi, 3G, előlapi kamera.
Telenor előfizuval venném, mondjuk 40e.-ig.
Van ilyen Androidos, vagy nézzek hagyományos készülékeket?

(#34798) dni


dni
őstag

Erre valaki?

(#34799) bongeszo


bongeszo
aktív tag

Sziasztok.
Telefont szeretnék vásárolni ami a következő feltételenek felel meg(ez fontossági sorrend is):
-2 kártyás
-független
-új
-3g internetezési lehetőség
-google maps
-led villanó(elemlámpa funkció)
-inkább valami zárt, stabil oprendszer
-esetleg Nokia
-max. 50.000ft

Előre is köszi, ha van ilyen egyátalán...

(#34800) molnarpeter válasza Zoli bácsi (#34797) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Karcálló kijelző a Gorilla Glass, de inkább fólia szvsz, abból is az InvisibleSHIELD nálam az etalon :)

mp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.