Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34151) Nova96


Nova96
őstag

Üdv,tesóm fog telefont venni 40-55e körül.(És lány)
Sony Ericsson Xperia mini pro-t akar venni van e ennél jobb?(pl. defy?)

[ Szerkesztve ]

(#34152) molnarpeter válasza Nova96 (#34151) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Jó a Mini Pro és a Defy is, szerintem próbálja ki mindkettőt :) A nőszemélyek szeretik a qwerty-t és a szép kijelzőt is, meg a strapabíróság sem hátrány általában. Nézze meg képeken a két telefont, talán már úgy is el tudná dönteni :)

Mp

(#34153) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Egyre többet olvasom azt, hogy a defy recseg, ropog. Ez valóban így van? Létezhet ez pont egy strapabíró telefonnál? Ha igaz máris elvétve a dolog. Volt nekem Nokia N72, ami egy rakás sz@r volt, recsegett ropogott ahogy simán csak megfogtam, pedig nem vagyok Svájcinéger. Mégegyszer olyan nem kell, se symbian.

[ Szerkesztve ]

(#34154) Baxter válasza S_P_E_C_K (#34107) üzenetére


Baxter
csendes tag

Szerintem meg ez egy kinai hamisitvány mert már hamisat is lehet ugy venni mintha eredeti nem is látszik meg rajta csak a menüjén hogy nem eredeti!!!!

Ha veszem a fáradtságot hogy PÜ-t irok, elvárom hogy minimum válaszoljál rá! Üdv: Baxter

(#34155) !attis!


!attis!
tag

Üdv! Segítséget szeretnék kérni. V betűvel kezdődő szolgáltatónál szeretnék droidos telefont vásárolni.
ZTE Blade szeretnék nagyon, de nem kapható náluk. Az lenne a kérdésem, h milyen hasonló típusú telefont tudnátok ajánlani ami árban és tudásban is hasonló lehet. Fontos lenne az is, hogy a V betűs szolgáltatónál vegyem.
Szinte lakhelyemtől 100km körzetben levő üzleteket megkérdeztem, de sehol nincs. Üzletben Huawei Ideos X3 ajánlottak ma, de annyira új ez a készülök, hogy nem merek belevágni. Samsung Gio tetszik még, de sajnos azt meg nem forgalmazza a Voda.
Segítségetek előre is köszönöm.

(#34156) molnarpeter válasza !attis! (#34155) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

[link]? :F

mp

[ Szerkesztve ]

(#34157) !attis!


!attis!
tag

nincs náluk webshopban se. Néztem már.

Sőt belépek a flotta webshopjába és még a választható telefonoknál sem adja be.

[ Szerkesztve ]

(#34158) KaiotEch válasza S_P_E_C_K (#34107) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Név: Suguban Lauth

Egyértelmű, hogy kamu.

(#34159) molnarpeter válasza KaiotEch (#34158) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Meg a hirdetés vége is eléggé gugli trenszlét :U :DDD

mp

(#34160) !attis!


!attis!
tag

valaki (#34155) hszre? :U

(#34161) D.Orion válasza molnarpeter (#34147) üzenetére


D.Orion
veterán

Thx. Magát az LG-t mint márkát nem szeretem, de használtan nagyon jó árban van.

(#34162) molnarpeter válasza D.Orion (#34161) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Hardveresen korrekt, szoftver meg van hozzá XDA-n :D

mp

(#34163) ben800


ben800
aktív tag

Helló all egy kis segítség kellene:)
Na szóval a történet anyi lenne hogy most szeretném lecserélni hőn szeretet 5800-ám csak nem tudom mire:)
A versenyző a samsung galaxy ace és a samsung omnia 7 lenne.
A galaxy ace jó lenne az android miatt meg a sok alkalmazás miatt de az omnia 7 többet tud mind hardverileg mind pedig kijelzőileg:)
Csak itt a bökkenő hogy miközben a galaxy ace-ra csomó ingyenes alkalmazás van az omnia 7-re már nem+bankkártyám sincs hogy vásároljak rá játékokat meg ilyesmiket és ha alapból enyiért vennék telefont már nem nagyon szeretnék+költeni az alkalmazásokra.
Szerintetek mit tegyek??
Jah és leginkább játék+böngészésre kéne:)

[ Szerkesztve ]

(#34164) norbi0604


norbi0604
aktív tag

Sziasztok!

Samsung SGH-E250-re lehet valahogy játékokat (.jar) felvarázsolni?

Próbáltam már több féleképpen, de csak egyéb fájlként ismeri fel. Bluetooth USB adapter - Telefon Blueetoth a kapcsolat.

(#34165) KaiotEch válasza norbi0604 (#34164) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Szerintem simán fogod és ráhúzod a .jar(.jad-ot is ha van) file-t a telóra és megy. Ha nem akkor Samsung software-l.

(#34166) norbi0604 válasza KaiotEch (#34165) üzenetére


norbi0604
aktív tag

Próbáltam már Samsung PC Studioval is, ott is ha átküldöm, csak az egyéb mappába rakja be telepíteni meg nem lehet mint SE-nál.
Ki van ez találva...

[ Szerkesztve ]

(#34167) KaiotEch válasza norbi0604 (#34166) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem tudod áthelyezni? Amúgy másik topicban kéne :)

(#34168) molnarpeter válasza norbi0604 (#34166) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha jól rémlik, vmi kóddal lehet felrakni játékokat...

Ben800: Motorola Defy?

mp

[ Szerkesztve ]

(#34169) ben800 válasza molnarpeter (#34168) üzenetére


ben800
aktív tag

Az kicsit magasabb árkategória....
Ez az a 2 mobil ami van és jó lenne nekem helyben a galaxy ace 47k 1 hetesen itt szegeden az omnia aszem 43-44 szintén megyén bellűl de az is szinte mint az új.....
De 1-2 ónap múlva a windows phone 7 helyzete szerintetek változik a játékok terén mert most nagyon drága az össes és még bankkártyám se lenne hozzá.

(#34170) FNZ


FNZ
őstag

hali!

4 év után lecserélném az SE k750i telómat egy okosabb telefonra.
amire használnám az új készüléket:
telefonálás, sms, e-mail, internet, néha fényképezés, navigáció, egy kis játék, word és excel fájlok megnézése

kinéztem a zte blade és a motorola defy-t.
a trékomnál venném (nem kell független), mert asszony hűségére menne a dolog, de a készülék az enyém lenne, mert t-s céges kártyám van nettel.

melyiket érdemesebb megvenni szerintetek?
árban a defy majdnem a duplája lenne még hűséggel is. megéri a majdnem dupla összeget?

(#34171) molnarpeter válasza FNZ (#34170) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Megéri a Defy, főleg úgy, ha kicsit moddolod ;)

mp

(#34172) saxa


saxa
csendes tag

sziasztok!
nekem is egy kis segítség kéne. nem tudok telefont választani, és minél mélyebben belemélyedek a keresésbe, annál több lehetőséget látok. tehát a paraméterek: max 60e, de inkább 50, újat, függetlenül, hosszú távra, igényeim nincsenek nagyon speckók (telefonálás, sms, net, csevegőprogramok, zene), és nézzen ki valahogy:)
láttam jó néhány számomra elvileg megfelelőt (ace, xperia mini pro, defí, blade, wave II, star II, alcatel ot-990, ha kijönn egyszer), de nem értek hozzá igazán és nem tudom melyik lenne a legoptimálisabb.
köszi a segítséget előre is!

xx

(#34173) sdd2 válasza saxa (#34172) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!

Xperia Mini pro! :K :K Mindegyiknél jobb amiket felsoroltál. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#34174) molnarpeter válasza saxa (#34172) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Xperia Mini Pro, vagy ha fontosabb a strapabíróság, és a nagyobb felbontású kijelző, mint a qwerty, és 200MHz-cel gyorsabb proci, akkor Defy.

mp

(#34175) bok92


bok92
addikt

Üdv!
Szeretnék egy másodtelefont venni amit kizárólag üzenetküldésre és telefonálásra használnák.A keret kb 15-18 ezer forint lenne .
Ha lehet, akkor kevésbé recsegős műanyagból legyen... :D

(#34176) plaschil


plaschil
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok valami dual sim-es telót ajánlani, amit azért komolyan is lehet venni? :B
Olyan 20 ezer a max keret rá (nem baj ha kínai, csak "online" kezelje a 2 kártyát+egy mp3 lejátszó jó volna).

:R

[ Szerkesztve ]

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#34177) KaiotEch válasza plaschil (#34176) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Samsung D880?

(#34178) andrás47


andrás47
senior tag

Itt írták,hogy a M.M-ben Nokia 6303 19.900 Ft,és ez elég masszív kis telefon,igaz kicsivel több mint 18 ezer,de nagy része alumínium.

[ Szerkesztve ]

(#34179) blt.62 válasza andrás47 (#34178) üzenetére


blt.62
őstag

A 6303 egy baromi jó és megbízható mobil. A középkategóriában a nokiának nincs ellenfele.Legalábbis egyenlőre.

MegtorloXp

(#34180) Arthuro_Adam válasza blt.62 (#34179) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Ez igaz, csak éppen egyik gyártó sem hozott ki hagyományos gombos telefont középkategóriába jó ideje...

Ha így haladnak, akkor megszűnik a kategória.

(#34181) Lacazr93 válasza Arthuro_Adam (#34180) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Tényleg nagyon kivannak fogyva :( Lassan mindent felvált az érintőkijelző :(

(#34182) blt.62 válasza Arthuro_Adam (#34180) üzenetére


blt.62
őstag

Neked is igazad van! De nagyon sokan vannak olyanok akiknek nem kell az érintő kijelző.És még többen vannak akik örülnének ha ezeket a mobilokat is fejlesztenék,mert volna igény rá,hogy jó minőségű,és szép kijelzőjű,erős média mobilt gyártsanak. Mondjuk egy N86 modern változatban.

MegtorloXp

(#34183) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

Használtan öt-hatezer forintért szeretnék olyan telefont venni, ami a lehető legjobb képet készíti.

Segítsetek kérlek, milyen telefonok jöhetnek számításba ilyen áron? Olyan sok mobil van, főleg ebben a kategóriában, és én semmit sem értek a telefonokhoz.

Csak egy-két típust, ha ajánlotok, az nagy segítség lenne. Az alapján már tudnék nézelődni mondjuk a Vaterán.

Köszönöm!

(#34184) meroly válasza €uro (#34183) üzenetére


meroly
veterán

Úristen, eléggé lent van a léc ;)
6230i jut eszembe kapásból, én tök jó képeket lőttem vele anno :K
Kicsit lassú, de napfényben szépek, még elő is volt hívatva pár belőlük.

Impossible is nothing

(#34185) UnlimitedN20


UnlimitedN20
tag

Sziasztok!

Mindenképp alap UI androidos telefont szeretnék(nem touchwiz, sense, motoblur stb.) (az mindegy, hogy gyárilag alap, van főzött ROM).
Két telefon jöhet szóba, de nem tudok dönteni, mindkettőt ÚJan választanám ... kíváncsi lennék a ti véleményetekre.
1. HTC HD2
2. Samsung Nexus S

1.A HD2 NexusHD 2.3.x android ROM-mal; nagyon tetszik a telefon, nagyon kéne a 4.3" :) , bajlódni kéne vele, hogy winmo 6.5 helyett androidot rakni rá, kockázat is van benne nehogy téglásítsam, de bevállalnám, és egy picit drágább is lenne (régisége ellenére...), képernyő nem annyira jó mint a s-amoled.

2.Nexus S; jó lenne azért mert alapból androidos, nem kéne bajlódni vele, nem áll fent a veszély, hogy elromlik a telefon... bár "csak" 4", picit olcsóbb lenne mint a HD2, de: full műanyag, talán picit recseg is a ház, NFC pozitívum, előny származhatna abból, hogy google referencia modell, (bár most ha megjelenik a Nexus Prime, lehet a Nexus S megy a süllyesztőbe...).

Bár a két telefon rettentően elüt egymástól, mégis erre a kettőre szűkült le a kör, S2 szerű telefonok túl drágák lennének nekem, 1ghz és 4" alá nem szeretnék menni...
nem tudom mi tévő legyek, pls help :) Android kötelező (iphone,nokia és wp7 es telók alapból kiesnek), motorola nem tetszik, HTC nek más modeljei vagy drágák, vagy nem tetszenek ; Samsung más modeljei pl. a Galaxy család, pontosabban a Galaxy S (melyet a Nexus S el egy árban el tudnák hozni) szintén a recsegés és a vakú hiánya miatt ugrik. Új modelek amik most Szeptember után jelennek meg megint drágák lesznek.
Bocsánat ha kicsit hosszúra sikerült :)
Mi a különbség a Milyen mobiltelefont vegyek és a Melyik okostelefont vegyem? témák között?

[ Szerkesztve ]

█║▌│█│║▌║││█║▌║▌║

(#34186) molnarpeter válasza UnlimitedN20 (#34185) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Bármelyik androidos telfeonra felrakod a Gingerbread launchert (Market), és kész a gyári felület ;) Szerintem NS, mert lesz rá ICS (2.4-es android). Nexus S-ből a GT-I9020 az amoledes-, az I9023 az SCLCD-s verzió. Okostelefonok-okostelefonos téma, összes többi telefon-mobilos topik ;)

mp

[ Szerkesztve ]

(#34187) €uro válasza meroly (#34184) üzenetére


€uro
őstag

Tudom, nem hagytam sok mozgásteret. Ez van. You know - gazdasági világváltság. ;)

Köszönöm az ajánlást!

(#34188) mr.kocka válasza €uro (#34187) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Samsung D900?
Sony Ericcson K800? K750? Ezek pl. elég jó képet készítenek.

vagy, ha még rátudsz dobni 1-2ezret, akkor esetleg LG KU990?

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#34189) sxxorp válasza €uro (#34183) üzenetére


sxxorp
őstag

SE K750 - ilyenem volt, most is legendás :)

(#34190) r4z válasza €uro (#34187) üzenetére


r4z
nagyúr

SE K790i/K800i. Ha sikerül egy jó állapotút kifogni belőle, akkor fotózásban über alles abban a kategóriában.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#34191) Lacazr93 válasza r4z (#34190) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Az biztos, én is a K800at mondanám :R

(#34192) €uro


€uro
őstag

Köszönöm Sxxorp, RazorGTR1, Lacazr93!

Így már el tudok indulni a keresgéléssel!

(#34193) chaval


chaval
tag

Üdv!

Segítségeteket kérném!
Olyan készüléket keresnék, ami androidos, kicsit jobban viseli a strapát (pl esőt, vagy 1-1 kisebb esést túl él), multi task-tól sem nagyon akad be, szóval valami gyors telót keresnék, jó kamerával-vakuval....és támogatással..... Defy pl nem lenne rossz(bár a kamerája lehetne jobb is) viszont barkácsolni kell hogy jó rendszer legyen rajta. Ezért jó lenne ha meg lenne támogatva! Előre is köszönök mindenféle-fajta hozzászólást :)

ÜDv:
Tamás

(#34194) plaschil


plaschil
aktív tag

Újabb kérdés.
Max 20k körül egy jó ár/érték arányú mobilt szeretnék (vodánál vagy függetlenül).
Nem nekem lesz. Valami fiatalos, fiús kellene. Gondolom menő érintőképernyő, szolid mp3 lejátszó, tartozék memóriakártya nem hátrány. Net hozzáférés hátrány. :DDD
Nem kell hogy izom mobil legyen. Most egy Sagem my v 55-el küzd. Innen minden ugrás.
Tehát a lényeg, hogy valamit szeretnék ajándékba venni, hogy ne azt a sz*rt vigye mindenhová magával tesóm. :)
Végső esetben használtan mik vannak ilyen árban garival, teljesen új állapotban?

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#34195) chaval válasza plaschil (#34194) üzenetére


chaval
tag

[Samsung S5230] ? :)

Tudom írtad hogy vodafone vagy független, de Telenornál van készülékbeszámítás kártyás telóra, és ennek az utódját a Samsung Star II-t be lehet szerezni 20 alatt, és az ráadásul wifis is :)

[ Szerkesztve ]

(#34196) Lacazr93 válasza plaschil (#34194) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Hát én az S5230-at nagyon nem ajánlanám. Főleg nem ajándéknak.. :DDD Voda 845-öt mondanék ilyen árkategóriában,(bár én azzal nagyon nem vagyok megelégedve) de ha egy picivel többet szánsz rá, akkor vannak itt a fórumon X8-ak is. Nekem is az van, nagyon meg vagyok vele elégedve :)) Ilyen 23-24k körül már kilehet fogni garanciás karcmentes állapotban egykettőt :K

(#34197) mr.kocka válasza Lacazr93 (#34196) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Lehet X8-at sokkal olcsóbban is fogni. én 15-ért vettem 2hetes hibátlant. :) Jó, ez persze nem általános, de 20körül simán. :))

Ha a net hozzáférés hátrány. ( :D ) akkor Android hátrányba kerül valamilyen szinten.
A Star II nem rossz választás.

Ha esetleg jó a használt is, akkor LG Arena, vagy Nokia 5230? :)

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#34198) Lacazr93 válasza mr.kocka (#34197) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Lg Arenát én nem ajánlanám.. A kezelhetősége (nekem) valami förtelmes.. A Nokia 5230 jó lenne, ha nem symbianos lenne.. Haladni kell a korral.. :)

(#34199) mr.kocka válasza Lacazr93 (#34198) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Nekemse, barátnőmnek se volt vele nagy gondja. Ha nem kell okostelefon szvsz az a legjobb megoldás.
Haladni kell, ebben igazat adok, de az X8 net nélkül azért nem a legjobb megoldás. :)
Bár, nem tudom, végül is jó lehet, felhasználás kérdése, nekem pl. nem kéne Android, mobilinternet nélkül. :)

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#34200) Lacazr93 válasza mr.kocka (#34199) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Már nekem is mobilnet nélkül van :K De kb mindenhol van már wifi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.