Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-17 20:43:18

LOGOUT.hu

Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7730) bacus válasza Beniii06 (#7728) üzenetére


bacus
őstag

én ugyan flottás csomaggal, adatkártyával használom, de stickkel és miki routerrel, májusba bekapcsolom és augusztus végén ki. A 60 napos uptime ehhez képest karcsú.

Én ezzel a módszerrel 40/40 körüli netet (5 Ghz-es wifin mérve) kaptam, ami több mint elég volt az én 30 eszközömnek. (mert galád módon megosztottam a netem)

A szomszéd hellodata-s kártya is routerben volt (huawei), két szezonban 4-6 eszköz lógott rajta, naná, hogy ment egyszerre rajta minden, yt, fb, stb, SEMMI hátránya nem volt, a havi 1x ki kellett venni és telefonálni rajta egyet. Neki nem kellett vpn, meg kívülről se akarta elérni.
Oda is volt a szomszéd, hogy idén már nem 5600-ért van netje, hanem 12500-ért vett tcomtól hűség nélküli korlátlan adatkártyát (4 hónapra kell neki csak). Hasít, ezt is ki kell venni telefonálni, de ez már megszokott..

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.