Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) dragonfx válasza dokar (#1) üzenetére


dragonfx
veterán

Elrontottad Peti örömét mert nekem kellet volna nyitnom :C :P
Amugy meg nem látoma címet, mert elrontották már gondolom :DD ..pedig direkt figyeltema topicot sosem votl ott az első 30ba akkro hogy lett ot hirtelen 4985től 5000ig hsz.
Csaltatok egyértelmű, renonsz, óvók. :C :DDD

[kép]

Amugy meg viszonózva a kedvességed, feltételezem mi lehetett a cím :DDD :P :C :DD
[kép]
:P :P

Azért vezet mindneki úgy mint egy állat mert rólam vesznek példát :DDD


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12) dragonfx válasza dokar (#11) üzenetére


dragonfx
veterán

Killer :DD :DDD :C

Én csak egy döglöttön mentem át annak már úgyis mind1, szerencsére időben észrevettem így befért a 2 kerék közé és nem nyomtam ki a bélét az útra :DDD :D ....vicces volt látni ahogy előttme mögöttem is mindenki szlalomba kezdve kerülgette ki, nekem nem volt már arra időm, mondom vagy átfér alul vagy nem, sikerült neki :))


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#14) dragonfx válasza dokar (#13) üzenetére


dragonfx
veterán

mondom üsd el :C

u.i.:Peljesen kihala topik ha dokar vagy én nem írok valamit? :U :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#20) dragonfx válasza dokar (#18) üzenetére


dragonfx
veterán

Akkor még 70mel bőven autózhatok, sőt akár 160nal is lépkedhetek'' :C '' :D :DDD :R :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25) dragonfx válasza t1 (#21) üzenetére


dragonfx
veterán

És ha te nevetsz/örülsz egy ilyenen akkor éppen tükörbe nézel :P :P

Peti:
lehet, de pár év után törlődika priusz, addig leveszema rendszámót :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#26) dragonfx válasza DeadMeat (#24) üzenetére


dragonfx
veterán

ja, sietett biztos :W

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#27) dragonfx válasza bambano (#23) üzenetére


dragonfx
veterán

Még jobb, ezek szerint akkro mostantól a piros csíkós áthuzott tábla nekem azt jelenti hogy 130ig biztosítva vagyok :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#32) dragonfx válasza parandroid (#31) üzenetére


dragonfx
veterán

...de legalább látja és fel tudja fogni mi az a piros körbe 70-es szám, az ajánlott(nálam alsó) sebbességhatár ;) ......és nem akadályoz ezzel senkit.......és igenis az ilyeneknél jobban tud vezetni.......mert ismeri a gázpedál gyorsítás fogalmát ellentétben a bp.i vezetők kb felével.... :R

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#34) dragonfx válasza parandroid (#33) üzenetére


dragonfx
veterán

''Ha ennek az esélyét képes vagy a tőled telhető legjobb módon maximalizálni, akkor vagy hasznos résztvevője a közlekedésnek. ''

és ez mindig sikerül is, ha nem tartanak fel :R ...és mivle ez idáig embert sőt még egyéb éllényt sme gázoltam, és nem garamboloztam emiatt így akkor ezzel be is igazolodott a dolog. :R ...mindneki eljut az úticéljához más kérdésa a mai rohanő világban és rövid életben erre mennyit pazarolsz el, az időtényező igenis elsődleges, ugyanis ha lekésel egy vizsgát 15 percel emiatt nem engednek be....sőt egy tárgyalásról csúszol emiatt akkor ezzel vesztesség is érhet, és ha akkor azt a autót kielőzted volna, akkor azona másik 3 zöldön átfértél volna, és odaértél volna...tudom angyon sarkított példa de speciel igaz. :R ...de kismillió más példa is hozható.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#43) dragonfx válasza norbiphu (#39) üzenetére


dragonfx
veterán

Hát akkro lehet én vagyok kivétel, de tegnap is bicajozáskor 2 zebránál is előbb egy 1es majd egy 5ös engedett át, és avgy 3-4 autó elment előttük egyiknek sme jutott esze ágába sme fékezni netán villantani hogy mehetek. :U

Mondjuk lehet van egy virtuális márka embléma a homlokomon aminek köszönhetem ezt :)) ...ugy emárkatárs mindig szent :R ....

Parkolás>>ugye aza jó parkoló szerintetek aki egy hátra kifelé állást a tesó parkolóba 1 perc alatt hajt végre mint a tetű, és feltart mindnekit, össze visszarángatva a fejét........ebből kiindulva és perfekt parkoló vagyok. :R



[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#54) dragonfx válasza Gyuri27 (#52) üzenetére


dragonfx
veterán

Hát baxxus a hét beszólása :R

dokar:
hogy bírtad? :U
Amíg én ülőka volánnál az van amit én mondok, ha nem tetszik kinyitom az ajtót és talán gyalog lassabb de biztonságosabb elv alapján nekikezdhet az útnak :R
Te csak biztosra akartál menni hogy meglegyen a különbség :DD
Az ilyen embereket sosem értem, ha nem bíznak meg benned, mert ezzel hogy beszólgatanak ezt mutatják ki, akkor mér ülnek ugy be hogy te vezetsz? :U :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#67) dragonfx válasza t1 (#58) üzenetére


dragonfx
veterán

1.4 astra 3asba 140nel????
picit ireálisnak érzem, vagy akkor nagyon érdekes a váltóáttétel, netán ki van szedve a szabályzás a new chipp miatt.

De akkor térjünk is rá 90es táblába 140nel??? :DDD
Miért vezet dokar úgy mint dragonfx? :C :DDD

u.i.:ma letekertem 110km-et autóúton>>>eredmény>>nem szabad autóuton közlekedni sok a köcsög......akik még nálam jobban sme tartják be a szabályt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#70) dragonfx válasza dokar (#69) üzenetére


dragonfx
veterán

:C
Csak épp nem rég írtad hogy 140nel.
Szlalomozni én sem szoktam??..ezt mikor írtam???..max. ha feltartanak és rákényszerítenek, de ez esetben ekkor már nem az én hibám hisz én nem akartam, csak rákényszerítettek :DD .....30cal meg menjen az akinek 6 anyja van.A tábla csak ajánlás, ha te többel érzed biztonságosnak akkor annyival haladsz.Minden lelkifurdalás nélkül kielözőm a 30-40nel menőket, mégha a 30as tábla kinn is van. Én ilyenekre nem érek rá hogy ilyennekkel játszadózzak hogy 30cal gurulgassak egy teleplésen, lerontják az átlagomat...kiérve ugyis meglőzném őket, és ott is valszeg a szabály fölötti sebbességgel kéne haladnom, akkor nem mind1 hol teszem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#82) dragonfx


dragonfx
veterán

Köszönöm a dícséreteket.
Csak azt nem értem a becsületes szókimondás mér számít bűnnek?
úgysem hiszem el hogy bármelyikötök is 30as táblába 30cal megy...csak max. nem meritek leírni, én pedig igen.Erre abból következtetek hogy 10/10 autós nem anynival megy 30asba...van aki csak 40-nel van aki 50nel van aki 80nal változó.

Egyáltalán nem vezetke állatul mert akkor minde hónapba karosszériásnál állna a kocsim,d e mivel ez nem így van, ezért csak tudok valamit, még akkor is a ti általatok támasztott ultramagas teljesíthetetlen rostán nem megyek át.

u.i.:Pudjátók hogy mondta David guetta a tavalyi sikerszámban??..wődízmájn :))


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#100) dragonfx válasza Grafiqs (#85) üzenetére


dragonfx
veterán

nem, audi a6ra nem futja sajnos :( ...igaz ha futná sem mennék ki vele, hanem eladnám, és olyan....innentől ismeritke szerintem :DDD
Ha üres az út, milyne vészhelyzet lehet abból ha gyorsabban megyek? :U


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#101) dragonfx válasza ferkoboy (#92) üzenetére


dragonfx
veterán

első párév nem számít mert nem tudtam vezetni, utána meg ez a néhány év van szóval akkor lassan lejjebb fogom adni ha a statisztika lenen iránymutató számomra

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#102) dragonfx válasza tbs (#93) üzenetére


dragonfx
veterán

saját példa??..Szentendrein 150? :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#103) dragonfx válasza Vukocska (#98) üzenetére


dragonfx
veterán

De ez nem egy bmw

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#107) dragonfx válasza #35692544 (#99) üzenetére


dragonfx
veterán

Nem ezekkel nem élek, mindig bekötöm, ki tudja, a tel. meg ráér ha kiszállók. Ezekben semmi feeling nincs ha nem tartóm be.

Amugy ha én állat köcsögül vezetek, akkor mit mondtok azokra akik, még engem is megelőznek??...mert sjana van jópár :O ...meg aki kézivel veszi be a 270fokos kanyart???...meg aki nem 80nal hanem 150nel megy lakott területne belül??...nem vagytok jártasak az esti közlekedésben ezek szerint.Ajánlóm estefele nézzetek el a 13.ba...nem én nem vagyok olynakor az utakon mert féltem magam és a kocsimat.
Hétvégén LKB 30 táblába megelözőtt egy kia cee'd a hétvégn, ugye sokak kedvenc kocsija inne mert keveset, evett, hát ment vagy 100zal...szép volt, néztem nagyapa ült benne két unokájával, akkor ő is nemnormális??...vagy csak bízik magába? :U ....csak néztem ahogy távolódótt de olyna sokkoló vol hogy egy crdi megelőzőtt ;] ..de kibírtama település határáig :D ...utána persze visszaleőztem mert nem lett volna teljes a nap, aludnis e tudtam volna a lelkifurdalástól, még egy nagypapi is megelőz. :DDD

nemcso: LOLLLLLLLLLL :C :R

Calogero: elméletben igen, gyakorlatban sose :B


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#109) dragonfx válasza nemcso (#105) üzenetére


dragonfx
veterán

oksa

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#111) dragonfx válasza zfarkas (#110) üzenetére


dragonfx
veterán

:O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#115) dragonfx válasza zfarkas (#112) üzenetére


dragonfx
veterán

de brutál az a 645ci kabrió :O ..meg az m3-ak(szarvasos meg a versenyzős)....bele is halnék talán ha így látnám kocsim :O :(

tbs:
vazzz vegyé fel másik pulcsit, mindkettőtöké ződ+ott az okley szemcsi is :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#117) dragonfx válasza dokar (#114) üzenetére


dragonfx
veterán

:DDD :C
kb így [link]
De van, de mondjuk én enm vállalnám be mert mondjuka r ajzon szerpelő kis kör meg téglalapba nem akarok beépülni, mint szerves anyag :D :DDD :DD :))

De ha nem tud mert ott padka van? :B

És ha 720as áll be? :C


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#132) dragonfx válasza Foglalt név (#118) üzenetére


dragonfx
veterán

''nagyanyó elgáncsol a botjával, hogy megszerezze a villamoson azt a helyet, amit úgyis átadnék neki... ''---ez odaver, LOLLLLL :C :R

#123>>>álmodozzál csak róla :P ....
#124>>ezt mondtam én is....
#126>>ez már tényleg gázosan betegség, hogy nem tucc fonetikusna írni...drágónefiksz





[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#135) dragonfx válasza nemcso (#128) üzenetére


dragonfx
veterán

Lepereg, mint az élet a 170es kanyar után.......... :DD :C :DDD
Nem, minek hajoljak ki??...csak ránézek és már fenn is a másik :U
Onnen tudom hogy üres mert nem látok semmit, csak a km/h órát figyelem ahogy megy fel :C

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#141) dragonfx válasza nemcso (#136) üzenetére


dragonfx
veterán

De ahhoz kéne cserélni egy m3ra ;] ...jujj mekkorát büntetne. ;]
De egyre jobban hajlok egy e30 325xi-re ;] .....akkor mindneki kikap 1esbe. :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#144) dragonfx válasza Foglalt név (#143) üzenetére


dragonfx
veterán

Mert az enyémmel egyenrangó autó kevés van :C :DD ..sőt nincs.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#147) dragonfx válasza t1 (#145) üzenetére


dragonfx
veterán

igaz odaér, csak addigra én már vissza is :C

A trabant még turbó csíptúninggal sem ha :C gy le

I_am:ezt már túl egyszerű lett volna mndani :))

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#149) dragonfx válasza t1 (#148) üzenetére


dragonfx
veterán

A Balcsinál egy a hegység egy részének neve.Emelkedőn legyorsulóm simán :C
De van Bakony tej is....... :D

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#158) dragonfx válasza dokar (#154) üzenetére


dragonfx
veterán

kabbe :D

Amugy hétvégei dolgok még:

Előttem dízel kombo régi opel előz, szembe levő már villog előttem 2vel levő autó elé besorolt, erre a villogó én rám legyez a kocsijával??? :U :Y ......

Ja és egy irtó nagy kérdés, a rajzhoz magyarázat.
LKK, előzés, szemből senki nem jönkb 2kmes egyenes szakasz belátható, korlátozás nincs, index ki, elözők 4 autót egyszerre, amikor a 2., tartók a sor fékez mert a 4ből az első kirakta indexét hogy balra át akar kanyarodni, kinek van elsőbbsége??..nekem aki szabályosan előzőött, de ugye 3mal előre nem láthattam és mikor én belekezdtem még nem volt indexe közbe tette ki, vagy neki mert ő kanyaródni akar? :U [link]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#159) dragonfx válasza Calogero (#157) üzenetére


dragonfx
veterán

Azért én ilyet nem kívánnék másnak, nem tudhatód veled mikor történhet ilyne véletlen hiba esetén, neked sme esne akkor jól :U :Y ...Ezek szerint a golf jobban bírta.
Az hogy itt sokan nekem azt kívánják az egy dolog, ők mind köcsögök, de én különb vagyok mert én nem kívánom nekik viszont...-mod>>ez nem neked szólt csak 1hsz.-be írtam bele

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#162) dragonfx válasza Foglalt név (#161) üzenetére


dragonfx
veterán

Ha már belekezdett volna az kanyarodásba maximuma másvilágról írhatnék.
Aumgy kaptam egy jó nagy dudát szeritnme jogtalanul, ő később tette ki az indexet mint ahogy én az előzésbe belekezdtem, ő és a mögötte levő közé nem fértem volna be mert ők folyamatosan lassultak, értsd, 30-40re fékeztek(mivel az első fékezett mivel kanarodni akart, igen földútra), míg én gyorsítottma tehát kb 100-110zel haladtam.Oda nincs az a fék ami befékez engem, de mondom fizikálisan sme fértme volna oda be, ha nem néz tükőrbe és behúzza elém, válaszhattam volna, bele a vezetőbe, bal oldal árók, jobb oldali kocsi :Y ...egyik rosszabb mint a másik.

u.i.:de a legnagyobb parasztságnak tartóm előz valaki szembe kb 3km belátható szakasz, abból 2 kmnél kb jönnek. Belekezd előzésbe, mint a tetű, kimegyke én is mert ugye hely van, de ő annyira nyomja cska meg ő beférjen az előzendő elé, lexarja hogy én is ott vagyok mögötte előz folyamatába, és én is az előzendő elé és ő mögé szeretnék besorolni. :Y ....ilyenkor nem értme hogy bírok ráesni egy 2.3as dízel omegára....mikor nekem 1.6os van csak :U ...hát igen ez a bmwpower :R :C
Ez tudom íratlan kresz szabály, d eén ilyet sosem teszek mássla hogy ő az előzendő mögé satuzhassa magát vissza miattam.....hagy szóljon az a 3as ;]

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#165) dragonfx válasza Calogero (#164) üzenetére


dragonfx
veterán

tyűha.... :D

Akkor ilyen alapon mondhatom velem sem történhet.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#183) dragonfx válasza dokar (#169) üzenetére


dragonfx
veterán

Végső állómás :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#189) dragonfx


dragonfx
veterán

Látjátok sosem hiszitek el hogy szabályos vagyok :C :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#203) dragonfx válasza #35692544 (#199) üzenetére


dragonfx
veterán

A kanyarodó, mert alsóbbrendű útra tért le, és irányát változtatta, míg az elöző nem ment le a elsőbbrendű útról, és egyenesen is haladt.

Amugy a 2 eset nem egyszerre történt 2 külön esetről volt szó, még milyne jó hogy nem csak én nem olvasok figyelmesen, de mondjuk a te nickeddel égőbb egy ilyne hiba :C :)) :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#204) dragonfx válasza ferkoboy (#200) üzenetére


dragonfx
veterán

Tévedsz sajnos, józan ész szerint sőt szerint is a te gondolatmeneted az igazságos, de...

Baleset esetén a haladási sebbesség másodlagos vétségnek számít, első hogy a tábla/útburkolati jelet figyelembe vetted e??illetve kanyarodási szabályokat betartóttad, ha nem, akkor hiába mondod hogy a másik 60as uton 90nel jött, te leszel a hibás, mert azt nem tudod bizonyítani ő mennyivel jött, viszont azt hogy te elé bekanyarodtál, azt igen ugyanis 2 totálkáros autó mutatja a dolgot.A féknyom ok tanúsíthatja mennyit lassult és mennyivle jöhetett ha ekkora ütközés és ekkora káér lett..de mivel a rendőr nem matematikus iylne számolgatásokba neked nem fog belefogni, sőt abba se ha te azt mondod hgy ha 60nal jön akor megállt volna, de mivel nem ennyivle jött hanem 90nel ezért nem sikerült, te elémentél, innentől a helyzetnek vége, te vagy a hibás, mert ez tény ott látható, a másik meg feltételezés, és sok a ''ha''....(ahogy a száguldó erődbe mondták feltételezés a kudarc szülőanyja, és speciel ez a mondás igaz is elég soxor és a rendőrők ez alapján döntenek szintén). És ezt eddig 3 rendőr mondta nekem egybehangzóan, ők így helyszínelnének.

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#208) dragonfx válasza EQMontoya (#207) üzenetére


dragonfx
veterán

Mondom szerintme is így van, de a rendőrők nem így mérlegelnek sajnos.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#209) dragonfx válasza lenox (#206) üzenetére


dragonfx
veterán

volt bmw-d és lecserélted land cruiserre?
áruló :( :DD
Nem elég határozottan vezetted a bömöst tán, azért, mondjuk egy hodály 2 tonnás terepcsibe megértme hogy nagyobb az önbizalmad, pláne krómcsövekkel :DDD :D körbe rakva gondolom.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#213) dragonfx válasza kymco (#212) üzenetére


dragonfx
veterán

Még hányszor mondjam? :(((
Mindenki állatul vezet, csak valaki beismeri kimondja, mint én, valaki meg inkább eltitkolja próbálja az ellenkezőjét saját magának és másnak bizonyítani, de ezzel hazudik mindenkinek........
Nem tudom mér nehéz ezt megérteni......mindneki szép fénybe akarja itt magát tüntetni ennyi, hát szerintme többet ér a saját véleményed stílusod felvállalása mint a képmutatás
.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#217) dragonfx válasza kymco (#216) üzenetére


dragonfx
veterán

Erre nincs idő a rövid életben, sem kapacitás hogy ilyennel erőlködjek, hogy 20 irányból milyne 25 veszély fog érni.
Így nem lehet hozzállni, élni hogy ezen görcsölsz és próbálód mások folyamatos rosszaságát :DDD korrigáléni, de ha te erre áldozód az életed hád tedd, de ezt nem várhatód el mástól. A külvilág söszes hatása ellen úgysme tudsz védekezni, és a túlzott óvatosság bizonyított hogy angyobb bajhoz vezet, mintha meglenne a természetes önbizalmad, beválalóságód és bátorságod.
Ilye alapon bezárkothatsz egy atombunkerbe is és ott éljél ott talán enm ér semmi hatás...de bocs ott is ér ugyanis időközönként még a saját fenntartásód érdekében is ki kell mozdulnód étel italért, miegymásért.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#240) dragonfx válasza _seth_ (#233) üzenetére


dragonfx
veterán

Erre van 1 módszer, én ha látom kinnhagyta indexét kikanyarodás utánpl:Pételezzük fel beengedtem :DDD , vagy netán megelőzött, mert enm votl kedvem jáccani :)) ...akkor rávillantok, mire ő hátranéz 99% és én mutatók ball vagy jobb amit ugyhagyott :B
Általában bevállik ;)
A swiftes vicces lehetett, és valaki kikanyarodott volna elé, mert gondolja ok meglőzi a verdát visszamegy, másik irányból sneki hát nyugodtan jön ki, csak suzi nem megy vissza? :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#241) dragonfx válasza Billu (#234) üzenetére


dragonfx
veterán

dragonresz :DD :C :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#243) dragonfx válasza Billu (#239) üzenetére


dragonfx
veterán

De ha ott nincs hely, és addigra olyna sebebsségkülönbség van hogy oda befékezni még egy brembo se tud???
Ugyanis azt nem tettem hozzá, előbb lépett a fékre értsd lassított a sor kb 90es tempóról miközben és folymaatosna gyorsultam, szal abból csak kocc lehetett volna méghozzá elég nagy.
És nem ilyne szabály igenis van hogy ha 4 autó szinte szélrányékban megy, egyik sme jelez előzési szándékot és ilyenbe bele sme kezd, akkro te megelőzheted a 4et, kocsisor előzése címszó alatt, ótópályán is visszamész mindig középsőbe ha látod ott 100m múlva ugyis vissza kell menend a kjülsőbe??
na ugye hogy nem. Ja és amugy azóta egyértelmű hogy nekem votl elsőbbségem ugyanis, aki egynesen halad irányát nem változtatva értsd akár ellentétes irányú sávban is annak van elsőbbsége, mer t maásik kanyarodik, ergo bárhol ahol valaki kanyarodik a kanyarodónak kell elsőbbséget adnia, ez olyna mint a sávváltás, ótópályán jelezed középsőből mennél ki külsőbe mert előtted lassna mennek, akkro szépen is néznénk már ki ha a külsőbe folyamatos egyenes tempoval haladónak kellene fékeznie azért hoyg téged kiengedjen.Mér mentél be ebben az esetben
és akkro még itt az is van , modnjuk ezzel eltértünka példától, leheta ddigra jön valaia külsőbe és még én fékezzek mi a következő előzendő mögött és engedjen el akia külsőbe jön cska mert én betartoma szabályt ő meg nem[OFF]???...a nagy faxt
:(((

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#250) dragonfx válasza Dumb (#245) üzenetére


dragonfx
veterán

persze, ez nem kérdés, aki előzésben van annak elsőbbségbe van mivel előrébb szeretne jutni gyorsabban, míg aki kanyarodik így i ugy is lassít szal neki ugyis mind1.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#254) dragonfx válasza szatocs (#253) üzenetére


dragonfx
veterán

villantós kategória :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#256) dragonfx


dragonfx
veterán

Látom megint lehalt a téma :O ..mert én nem írok semmi jó sztorit ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#260) dragonfx válasza Dumb (#259) üzenetére


dragonfx
veterán

Hát nem is szabad, csak kora reggel vagy késő este ;) értsd 7-18 között felejetsd el. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#310) dragonfx


dragonfx
veterán

Ma vezette 370km-t 10literes átlaggal.
Zsír volt, de sajnos lerontották az átlagom a nyomik :O >>Soltvadkert>>Bp.határ út 1 óra :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#316) dragonfx válasza God Vazzeg (#315) üzenetére


dragonfx
veterán

Te is votá kox nem?
Vagy épp most vagy ott heheheee :C
Ha nem az xar lehet, tipikus eset ami elmondhatatlan hogy mit hagytál ki :P :P
Deicide:
Bp.-Pécs hány km??? :U 4óra odavissza, hhmm egész jó pálya, mert nincs ótópálya :))
Én nekem úgy lett 133as az átlag, hogy feltartottak és nem is nyomtam 190 fölé ;) ...60-40 pálya-út volt kb.

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.