Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2058) dragonfx válasza #25954560 (#2055) üzenetére


dragonfx
veterán

Ne viccelj, és képes voltál mögötte baktatni? :U
Kötélidegeid vannak ;)
Amugy azt még nem írtam, hogy ahol 2 sávos volt az út a külső ment 150-160nal...belső...LOLLL üres.... :DDD
Amugy ha mindne autópályánk 3 sávos lenen szerintme sokkal több lenen a szabályos ember...és biztonságosabb is lenne.
Lásd szélső ott a mazsoláknak...középső aki a szabály szerint megy, értsd végig 130-140...és aki előzni akar vagy gyorsabban ott a belső...azért 180ról könyebb besorolni 140re, mint a mazsolákhoz....saját magam fingassam meg a 2 sávos részeken azzal hogy mindig kihuzodok tuti akkor jön valakia belsőbe amikor utolérek valakit, és persze nekem kell fékeznem, utána újból gyorsítanom,a mi ugye +benzin...mondjuk nem mintha érdekelne hogy 9 avgy 11..de azért saját magam és a pénzem ellensége nem vagyok, +ba még jobban is esik ha ugymond ügyesebben tudok fogyasztatni az autóval, hát ezt nem.sry. :(

tbs>>nincs kegyelem ahol lehet ha mind2 sáv teli sé feltartanak....na jó nemeemmmm mindig :)) .....de eza balra tarts tényleg csak egyfajta ajánlás a kreszben...meg aze lőzés is.


#2059>>van 90es korlátozás ??hol????...én csak 50-70...meg Vmax-ról tudok :DDD

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2061) dragonfx válasza #25954560 (#2060) üzenetére


dragonfx
veterán

''persze lehet h ha az en jarganyom is megkuzdene a 130-ert, bennfeledkeznek''
szégyeld magad fújjj...ezek után mindig kijövök :DD ...kell a csíptúning... :DD
Mondjuk ha nyugi van én se csinálók semmit...


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2068) dragonfx válasza deicide (#2064) üzenetére


dragonfx
veterán

kopi??tetkos forma? :DD

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2071) dragonfx válasza bolondember (#2070) üzenetére


dragonfx
veterán

tudom láttam már párszor, poénból írtam ;)

Kéne valami jó matrica...streetdevil :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2087) dragonfx


dragonfx
veterán

Ma csak 1/5ét vezettem mint hétvégén, de komolyna az agybaj kerülget.
xar 30-40nel tötymörgő csicskák, szabálytalanul tolató, kanyarodó köcsögök. A kuplung-fék-gáz pedál fogalmát továbbra sem ismeri az autósók kb 75%a. Piciny hely egyből azonnal inde xnélkül ahonnan csak lehet rángatják be eléma kormányt. És igen a pirosnál ha 30 sec óta áll kuplung be 1es és engedje, hogy srágánál elinduljon és ne akadályozza a többit, aki mögötte jön..és nem nem reécing, mert nem azt várom 5000rel kaparó kerékkel induljon, hanem cska mozduljon meg könyörgöm :O

Megyek egyenesen megállni kényszerülők, mert a kanyarodó sávba utcso pillanatba besorolni akaró ott indexel, nem jön senki ki akarok menni indexelek, erre mögülem kibax egy astra index nélkül, és ha nem rántom vissza satuzok szív nélkül belémjött volna :(((

Az ilyne mit érdemel? :(

Megmondom röviden és tömören>>head shot!!!...
Ilyenkor mindig az jut eszembe hogy kell egy m3 és az ilyeneket agyonleckéztetem(pl: autóúton villogna, ok gyere, lelassítok 50re, és mikor megelőzni próbál nyomok egy padlót, talán a szemből jövő sóderszállítóba való beépülés után elgondolkozik érdemes e gecizni direkt az uton :((( ) hoyg az arcára fagyom a rémület és többet ne jusson eszébe szándékosna direkt szabálytalanul köcsögösködni.

Elegem vana pesti közlekedésből,a váci út-hungária, nagy lajos...stb útakból...sőt a pestre közvetlenül bejövő autóutakból is. Az autópálya az egyetlen ahol érdemes közlekedni nálunk :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2091) dragonfx válasza Bubu79 (#2088) üzenetére


dragonfx
veterán

de ha már nem indexel legalább, nézzen körül, amugy a körforgalmba egyenesen kell menni.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2095) dragonfx válasza DeadMeat (#2093) üzenetére


dragonfx
veterán

be és ki egyenesen...levágód az ívet, ynersz 2 ms-t a szintidődőn :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2097) dragonfx


dragonfx
veterán

A szokásos tetvészkedőket kivéve ma egész nyugodtan tudtam közlekedni.
Városba is 9.5 alatt járók :B

Csak egy farok s500 merci votl aki nem bírta kivárni a felezősávnál a kanyarodást ésaz ellentétes sávba átment, szegény astrásnak nullár akellett megállnia, mert különben dirr lett volna.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2114) dragonfx


dragonfx
veterán

Kivételesen nem sok barommal találkoztama mhétvégi 355km alatt.
Volt bár gyökér a pályán akif eltartott ilyne kamion meg stb.De nem volt vészes, szerencsére nem tudom hogy de nagyon nyugodt tudtam maradni.Nem is nagyon toltam neki olyan 130-150 környékén autóztam, párszor mondjuk azért belefért a 180+..de csak kipróbálásképpen.
Mondjuk volt aki leállósávba előzőtt, meg 3 sávoson belsőbe 120szal szötymörgött...a 3. legkülső meg detto üres, és mindneki oda ment ki előzni. :))
Kezd lassan a hihetetlen kategóriába tartózni, hogy a fenn említett km nagyrészt pálya 3-4 emberrel+full cuccal+3 dugóval>>8.2es átlagot mentem :Y :R .....továbbra is jóa carrera 95 ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2116) dragonfx válasza dokar (#2115) üzenetére


dragonfx
veterán

igen, ez igaz megyek 130nel és mintha 20szal mennék egy idő után úgy tűnik, ezért kell növelni a tempot hogy elérd a ''tényleges 130at'' ;]

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2119) dragonfx válasza Calogero (#2112) üzenetére


dragonfx
veterán

:Y
Áhhh...kizárt...1 hetes pláne új, és miatta megtörik....tuti áthajtok rajta mint egy darab xaron. :((( ...szerencsétlen eset..ha nem akarod nyoma legyen olyna fél milla tuti megvan.

#2118>>hogy annyinak is érzed ;) ...na igen taláne gyesek azért mennek csak 100zal mert ők már azt is Vmax. közelínek ítélik :C ....nekem feljebb van a mérce....de aza súlyós, most már ilyenek hogy 1méterre rámászók villogok, integetek semmit nem ér...mintha ott se lennék, nyugodtan senkit nem figyelembe véve halad. :(

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2121) dragonfx válasza brd (#2120) üzenetére


dragonfx
veterán

igen pláne lejtőn szélárnyékba miközben hátulról tol egy clk :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2123) dragonfx válasza dokar (#2122) üzenetére


dragonfx
veterán

make some faking noise.... :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2126) dragonfx válasza Dufresne (#2125) üzenetére


dragonfx
veterán

fax ennyi.senkivel nem törődik még magával sem.
Ma láttam 2 durva ütközést>>hungária kika előtt a subaru szalon után, uj ufo civic.... :( ...csúnyán nézett ki.
Másik bihari mázsatér felé 3as villamos vs alfa kombi vs suzuki...még brutálabb, nem figyel sneki, mert újra jó idő van.
Én szerencsére nem sodórdtem semmi rossz szitu, csak 2x odakoptattama kekeket. :U ...
suzi megy audi mögötte, beindexelek a kanyarodóba audi mögé, erre még kb 15 méterre levő suzi elé valaki kirántja a kormányt és besatuzik mert piros van....suzi satu, audi satu, én satu, mögöttem satu...szép lett volna, szerencsére csak a gummák bánták.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2134) dragonfx válasza Zozzant (#2130) üzenetére


dragonfx
veterán

Hát én benne voltam abbana dugóban hogy rohadjon meg :(((
Nem tudom egyenes úton hogy nem lehet tudni vezetni.
Ma is tovább tapasztaltam, pici kanyar körforgalom, 200méterre piros lámpa mindneki taposs a féket mint ahülye és elfelejt vezetni :( ...itt kezdődnek a bajok :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2140) dragonfx válasza bolondember (#2136) üzenetére


dragonfx
veterán

de ha tudta nem olyna állapotú az autó mér tolta neki?
ne mondja már valaki nicn stisztában azzal mennyire tartja karban az autóját.....én is tudom, hogy mit kell cserélnem, mit nem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2142) dragonfx válasza bolondember (#2141) üzenetére


dragonfx
veterán

xar érzés lehet remélem soha enm lesz benne részem :( ...ezért is jön tavasszal az új gumma.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2151) dragonfx válasza biker (#2143) üzenetére


dragonfx
veterán

bruál vazzee..200nál nincs a sportfutomű, ami egy ilyne rángatást kibír, mondjuk nem annyira jóa videó de úgy látszik, rámentek a fűre is az dobta át őket. Mondjuka merci már fékezett szal hozzájuk képest ment csak gyorsn lehet csak 150 volt, de az is sok.

Tanulság 4emberrel ne csapassunk.

&rew>>sry nem értek veled egyet, mentem én már ott 100zal és semie xttra, aki enm tud vezetni menjen el pótképzésre, aki meg nem tartja karban az autóját legalább minimális szinten az ne menjen úőtra ennyi.Sajnálóm őket, de ennél semmi több. Tuti nem 50nel mentek amugy, mondjuk üres rakparton hajnalba ki menne ott 50nel? :U ...én még kamareerdőnél is előztem tegnap mert betelt a bili, az hogy valahol 60as tábla van nem azt jelenti 40re kell fékezni hanem hogy az még 80nal tartható....csak vana sok nyomi akik felforrasztják mindenkinek az agyvízét...egy előttem menő passat tdi is előzőtt bőven....

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2153) dragonfx válasza _seth_ (#2152) üzenetére


dragonfx
veterán

Nekem végig lehet néznia kocsi alatt mindne skíban van.
Tegnap úgy ment egy cordoba hogy a drótón fityeget a jobb első indexe kiesve...no comment.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2156) dragonfx válasza t1 (#2155) üzenetére


dragonfx
veterán

nem rég ültem kettőben is, egész jól megy, tán súlya miatt jobban is mitn a bimmer, de ez akkor is az.... :B :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2158) dragonfx válasza t1 (#2157) üzenetére


dragonfx
veterán

1.6 16V a srác állítása szerint 4 sör után 101 LE :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2160) dragonfx válasza t1 (#2159) üzenetére


dragonfx
veterán

1190/75kw.....egyenlőre :C

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2162) dragonfx válasza t1 (#2161) üzenetére


dragonfx
veterán

detto
Amugy ha 120 le fölé fel tudnám tornászni akkor soha nem adom el. :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2164) dragonfx válasza t1 (#2163) üzenetére


dragonfx
veterán

köszi.
majd eladom gondolok rád, addig tedd le a jogsit ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2178) dragonfx válasza Dumb (#2170) üzenetére


dragonfx
veterán

ez kemény :))
Nekem a fehér és narancs repülős tetszett, mega v.kék átfordulós, páran már óvatosabbak votlka, ők már inkább előtte berántották, nem akartak repülni csak borulni szépen, mint pl:az audis mega sárga. :)) ...igena fa kapott szépen :DD

#2173>>szia!.igen erről ebszélek én is mindig, pici kanyar eső és mindneki elfelejt vezetni :O .. a sok luzer :( ....mondjuk azt mondom tavaly aug 20.ai viharban 70nel ment valaki ok pl:én :B ...de tegnap este éppcsak vizes volt az út :( ...az még sima 150 :))
Amugy ott nem maradtok de a 2 kocsi elég szépen megsérül...azért gondolj bele megy 70nel..de statuzol d emondjuk visszarúg abs ezért mondjuk 90nel belemész miközben ő 70nl megy?..akkor nem angy a különbség hogy totálra töröd, mondjuk nagy valószínűséggel leírtatok volna mindketten egy 360at..és ha mákotok van ennyi+2 lökös csere....ha nem akkro borulás, korlát, +akik jönnek... :O

u.i.:autóúton nincs kihívás..mi abbana kihívás hogy 60as táblába mennek előtted 8an 40nel, persze az első gyökér miatt, egyik s emer bevállalni egy előzést, akkor hely meg ninc shogy 8at kielőzz még 3at, se mert folymatos szemből a kifeléforgalom.???..ez nem kihívás, hanem szopás kategória :DDD ...most kezdejek bele befékezésekbe egyesével? :U ...azt megdöglünk,...inkább széttolom aza rcát valakinek pályán...most nézem csak 4200 a havi matrica :O ...anyu mé nem azt vettem adtam ingyen 2500at az államnak :O :(((

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2180) dragonfx válasza I_Am (#2179) üzenetére


dragonfx
veterán

te azt figyelted? :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2182) dragonfx


dragonfx
veterán

Elnézést kérek hivtalosan a tegnap estefelé történő részingelésem miatt, nem veszélyeztettem senkti,de tényleg régen vezettem így, útólag belátva csak magamat nyugtattam meg, meg szennyeztema környeztet, de most kb pár hétig tuti megnyugodtam tőle. :R ...modjuk belvárosba még a forgalmasabb utakon is gáz a kiló.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2188) dragonfx válasza Dumb (#2187) üzenetére


dragonfx
veterán

szép duplaszaltó, egy 8ast megér :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2190) dragonfx válasza DeadMeat (#2189) üzenetére


dragonfx
veterán

:(

remélem ide nem jut z roszág :O ...amugy csutka kézi, 1be hagyom, kiszállók kitépem, eltolom az övét és beállók, na nehogy már.

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2203) dragonfx válasza dokar (#2201) üzenetére


dragonfx
veterán

beállhatsz mögém a sorba :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2207) dragonfx válasza bolondember (#2205) üzenetére


dragonfx
veterán

hanem le akar taszítania trónról.... :))

Sürgősne kell egy 2f2f hátsó dob meg K&N...ezt nem hagyhatom :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2209) dragonfx válasza bolondember (#2208) üzenetére


dragonfx
veterán

de akkro nagyon nagyon.... :C
különben mér írnál ide :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2213) dragonfx válasza bolondember (#2212) üzenetére


dragonfx
veterán

ezek szerint már lefölözött :O :DDD :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2216) dragonfx válasza deicide (#2214) üzenetére


dragonfx
veterán

-10 perc az már egész szép köridőjavítás :C :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2218) dragonfx válasza dokar (#2217) üzenetére


dragonfx
veterán

vagyis haladunk affelé...mi van ninca drenalin.... :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2222) dragonfx válasza _seth_ (#2220) üzenetére


dragonfx
veterán

ilyneből enm csinálók próblémát kikerülöm a sort, most magam idegesítsem? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2227) dragonfx válasza _seth_ (#2226) üzenetére


dragonfx
veterán

ilyne esetben én akkorát kiülvötk mint egy ház...olyna gyökér nem leets enki enm veszi észre magát.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2230) dragonfx válasza hobizoli (#2228) üzenetére


dragonfx
veterán

Ezta faxt.
Mekkorát bukott volna ott 1 percnél kb ha korlátnak ér....

Na eza bmwpower...amugy ez a szintidő simán hozható egy ilyne autóval..na így lehet 200zal biztonságosna menni, egy cosmó helyne nem válallt be előzést ahol lehetett volna....meg ha már időe megy mér enm hazsnált a leállósávot??.érthetetlen.én jobb időt mentme volna :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2232) dragonfx válasza Integra (#2231) üzenetére


dragonfx
veterán

Más kocsival senki nem merné....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2236) dragonfx válasza Integra (#2234) üzenetére


dragonfx
veterán

valahogy éreztem kár volt válaszolni, mert úgyis csak beszólsz. :U ..de minek.kérdezd meg hol érdekel.szerinted?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2243) dragonfx válasza Integra (#2237) üzenetére


dragonfx
veterán

1 semmi faxság nem volt benne látszik még olvasni sem olvasol csak dühből reagálsz
2 az nem neked való, szóval ne foglalkozz vele, de azért éljél meseországban
3 a kutya nem kérte hogy szóljál hozzám

ülj le 1es.

ja és +1 legalább tedd offba ha csak beszólni kötekedni akarsz :C :C

#2239>>na te aztán anynit jársz itt hogy bármit is tudsz mi......




[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2253) dragonfx válasza bolondember (#2248) üzenetére


dragonfx
veterán

Ott van a szövegbe 330d, semmilyne állatság nincs benne gyorsna ment, de biztonságosan, egy cosmó előzést nem vállalt be ami elrontota a szintidejét :)) ...ő szépen jól és biztonságosna ment.miért??..mert nem láttal koccanást balesetet villogást...stb...
Ilyeneken kiakadni hogy jobbról előzőtt?..dochhhhhh....ez teljesne alp szitu, sőt, még a leállósávot se hazsnálta...mekkora egy lúzer... :C .....Amugy látszik dízel, mert nem értelmes a hangja....fél bmw :( ....egy 325xivel vagy az új 335ivel kipróbálnám én is egy ilyne sprint race-t.....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2255) dragonfx válasza bolondember (#2254) üzenetére


dragonfx
veterán

csak nem nálam a 2 videolin felett van első sorban.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2260) dragonfx


dragonfx
veterán

Ne legyetek már ilyenek, hagy szóljon..tojadneki.hu....mondom ezért nem lenne előnyös nekem erősebb bimmer..mi lenne akkor,...egyesek meg arra bíztatnak itten...biztos jó lenne a többi ember számára? :U :DD

#2258>>itt is beszólsz...mosmá leütlek wazzee.. :))

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2262) dragonfx válasza Boxer001 (#2261) üzenetére


dragonfx
veterán

dehogy is, én soha??..a feltételezés sértő.....én mindig becsületes öszinte, tisztességes...és feletébb szerény ember voltam :DDD :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2267) dragonfx válasza Zozzant (#2264) üzenetére


dragonfx
veterán

Ez kb már 10xerre szerepel itt, de mind1.

Amugy zsír.Néztem még mellé pár másikat is...m3csl....fúúú milyne hangja van :)) ....de a new m3...na az durva lesz :C ....Már alig várom amikor ahhaoz is hozzányúl Hamann és társai...mennyi lesz abba??....turbósítva....van is 1 videó...már így is akkorát lép az autó :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2279) dragonfx válasza bolondember (#2278) üzenetére


dragonfx
veterán

majd az árók vagy a fa.....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2284) dragonfx válasza bolondember (#2280) üzenetére


dragonfx
veterán

Ja tegnap láttam pár szépen művészkedő embert. Szttört focus, vontatva, M3as felhajtónál fűre ugrott clio totálra törve.... :U ...meg ugy alapból mindnehu sötétebb az idő egyből enm tud vezetni, váltani, kanyarodni...csak tapossa a féket, és össze vissza rángatja az autót persze fék és index nélkül.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2291) dragonfx válasza Bubu79 (#2289) üzenetére


dragonfx
veterán

Vigyázz nagyon esőbe gyilkos tud lenni a bimmer :D ...abs-t felejtsd el.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2294) dragonfx válasza Zin (#2292) üzenetére


dragonfx
veterán

Viszlát, gyenge láncszem :C

padlógáz 3 tiltásig :C :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.