Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1690) dragonfx válasza #70869248 (#1689) üzenetére


dragonfx
veterán

Vagy az enyémbe egy ferrari motrot, vagy lambot...amelyiket a tulaj összetörte de a moci megmaradt :)) ...mekkorát gyorsulna???...hátúl 316...végülis lenne egy egyszerűbb, a 760i mociját beletenni, és akkro csak fel kéne cserélni a kettőt :DDD 361i :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1695) dragonfx válasza dokar (#1692) üzenetére


dragonfx
veterán

necces, de van fűrész is :)) ..ezen a szinten már egy ilyen dolog ne lehetne akadály :B ..max. rugócsere kéne picit :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1698) dragonfx válasza dokar (#1696) üzenetére


dragonfx
veterán

igen lehet a rugó kevés lenne :)) ..megindulnák azt leülne a moci a betonra :D ...netán egy erős fékezésnél kimenne előre... :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1702) dragonfx válasza bolondember (#1701) üzenetére


dragonfx
veterán

hát ja a pesti közelekdés felér egy katasztrófával, kell egy időmíg az ember kitanulja mikor szabad elindulni és mikor nem, mert csak bosszankoás lesz belőle nem előbb úticélhoz érés.

u.i.:pl ma is hungária árpád felé...lolll...szerencsére én csak láttam, d emár beleképzeltem magam hogy forna a fejem az idegességtől :( :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1717) dragonfx válasza bobsys (#1716) üzenetére


dragonfx
veterán

ilyen szabály mióta van???? :U :B
Ott állhatsz fel, ahol tábla ne tilja nem????
Vagy ha máshogy nem tudsz...
Ez esetben rendszám lepattint ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1719) dragonfx válasza bobsys (#1718) üzenetére


dragonfx
veterán

nem kéne ugyanis zebra és kereszteződésre + szabály vonatkozik ugye hogy +/- 5méterre megállni várkozni, parkolni tilos más kérdés ezt sneki nem tartja be rajtam kívül :DDD a fővásorban.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1735) dragonfx válasza spirit007 (#1730) üzenetére


dragonfx
veterán

de jól tudsz meseélni eza sztori így ahogy van leírva :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1737) dragonfx válasza dokar (#1736) üzenetére


dragonfx
veterán

fwd--elsőkerékhajtás
LSD---????
power over---????

Lehet, de rosszul sülhet el mint ahogy 1x nekem is, nekem nyista drift mondom max. ha van egy 100*100as terület, és mindnki legalább 30méterre áll :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1751) dragonfx


dragonfx
veterán

Hétvégi 390km tapasztalatai
Már az autópályán is néha katasztróf a aközelekdés, a sok lezárás miatt, ami persze oktalan.
Már az első 5kmben majdnem egy fax a6os rámrántotta a kormányt, és persze utána ő elakadásozik..még jóh ogy lassan haladtunk dugóba, mert tuti összekoccanunk ha gyorsabb lett volna tempo.
Megint átlag 140-150nel, 9literes fogyi jött ki sajnos az utsaim kedvében jársaképp többször kitoltam 180ig, de értelmetlen volt.
Vidéken sokkal normálisabba közelekdés kultóra, senki enm villog, dudál, lenyom, bevág, hanem halad rendesen. Ott még a bimmeresek is villantanak, pesten meg csak mennek mint a tulok.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1753) dragonfx válasza t1 (#1752) üzenetére


dragonfx
veterán

Mezőkövesd, Tiszafüred és környéke...hát nem 1 beginner utak..erőseb expert szintskill kell azokra az utakra.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1763) dragonfx válasza t1 (#1749) üzenetére


dragonfx
veterán

ez nem caddy volt, hanem valami dodge ram vagy ehhez hasonló.Abba meg van vagy 6000es moci...még szép hogy a 3.0ásat otthagyja.......mi lenne ha a bmwbe lenne 6.0??? :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1767) dragonfx


dragonfx
veterán

mér van az hogy autópályán nem is villogok, nem is dudálók, nem is mászok rá annyira ;] a másikra, és mégis maguktól kimennek előlem a belsőből? :U :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1790) dragonfx válasza #00809728 (#1781) üzenetére


dragonfx
veterán

megchippeli 240 lóra rárak még1x feltöltőt, és kiszedetia szabályzást, ledzsala balcsihoz 3asban 6000ezren :B
van még más lehetőség? :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1804) dragonfx válasza decibel (#1802) üzenetére


dragonfx
veterán

mérne :C

Max. ''segédlettel'' ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1806) dragonfx válasza decibel (#1805) üzenetére


dragonfx
veterán

egy tubós bimmerre nem kell műszaki, úgy is otthagyod a rendőrőket, te vagy a gyorsabb, rendszám se. :D :DDD

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1838) dragonfx válasza _seth_ (#1831) üzenetére


dragonfx
veterán

Mondom hogy csaka gsi motor hiányzik.
Multkor haza m3on avgy 4 emberrel eljáccottam ezt.>>
Jön mögöttem túr le, ok kis hely, kimegy középsőbe ami jóval lassabban megy de pályán van kb 150 méter helye ottan majd onna belőz, erre, vissza 4 padló, közbe rámjönnek 2en még és ő jöhet vissza újra mögém 3mal nagy lassítás után...de jó játék :DD

Ilyen eflogyósávós most megszívatm feelinget szint emindne alkalommal átélek, sajna esélytelenek ellenem :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1844) dragonfx válasza bolondember (#1843) üzenetére


dragonfx
veterán

mér legalább volt fékpróba, abspróba??
mia baj??
te szabályos voltál :C

250nel mész milyne autód van? :U

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1846) dragonfx válasza dokar (#1845) üzenetére


dragonfx
veterán

vazz mindnekinek GTS-e van.... :Y ...sima vectra nem visz 250et 2.0ás mocival.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1853) dragonfx válasza #00809728 (#1852) üzenetére


dragonfx
veterán

mér nem álltál be mögé keresztbe, hogy a 2 mellette levő kiférjen még??
én ezt tettem volna :)) ...foglalt, ilyen nincs vazzeee :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1855) dragonfx válasza DeadMeat (#1854) üzenetére


dragonfx
veterán

akkor ''máshogy''....de fizetnie kell érte...ez így nem állapot ...igaz Dodi? :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1858) dragonfx


dragonfx
veterán

Ma akarok beállni kocsitárolóba, nyitom ajtót, villog, én is indexelek, erre keresztbe beállt egy megane az ajtó elé, látja be akarok állni, nem ám arébbmenne gyorsan, megáll pakolászni a kocsiba, meg integet, stb..
Mondom dudáljak neki??beszóljak valamit hogy itt mióta lehet megállni ember??

áh mondom nem, ugysem érek el semmit, csak magam idegesítem.... :(

Amugy ma full nyugi volt a forgalom, jó ez az omv carrera benzin,e gybő jó lett a benznszintjelzőm, mol suxxx, papaucsba vezettem próbaképp, hát szörnyü,csak szétbaxoma kuplungot a váltót, mega papucsot, és csak erőlködök, nem nekem való, lehet ehhez magas skill kell. :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1860) dragonfx válasza dokar (#1859) üzenetére


dragonfx
veterán

vajon.szerinted??? :DD
garázs magyarul, sajnos a kettő nem szinonima, de vedd úgy ''álgarázs''.

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1866) dragonfx válasza dokar (#1865) üzenetére


dragonfx
veterán

váhhh akkor igen garázsba, garázsbejáró, elektromos ajtó, nyitom távirányítóval, erre ott áll benne a kocsi keresztbe.....
kepis? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1868) dragonfx válasza dokar (#1867) üzenetére


dragonfx
veterán

ért volna valamit? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1870) dragonfx válasza spirit007 (#1869) üzenetére


dragonfx
veterán

űrbamba kategória.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1877) dragonfx válasza dokar (#1876) üzenetére


dragonfx
veterán

gyilkosok vagytok...meg is hallnék :O ....pedig a váltó vajpuhán jár, és a kuplung se betonkemény.. :U



[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1881) dragonfx válasza Dufresne (#1878) üzenetére


dragonfx
veterán

vagy az alja a szőnyeg szélébe :B
Amugy tényleg csattog és sima lábbal túl kemény.Ma is abba vezettem hát nem egy élmény rövidtávon ki lehet bírni meg pályán ahol csak tartód a gázt, de városba... :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1897) dragonfx válasza Slax (#1896) üzenetére


dragonfx
veterán

ez így van, ha esik azért nem mennek, ha kánikula van azért, ha eső azért, ha hó azért, ha sötét van azért, ha szél azért
...nevetséges, meg 100méterre van a piros de tapossa a féket :( ...nkem sincs klímám, de a lehuzott ablakkal meg venti meg napfénytetővel telejsen jól elvagyok, klímától ugyis csak szem avgy kötőhártygyulladást kapnék :O
Meg jön egy kanyar és tapossáka féket...vaz ennyire luzer, avgy nem ud kanyarodni nem ismeria kormányt, vagy nem tud vezetni???
jobbnál jobb lehetőségek.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1900) dragonfx válasza (Kolombusz) (#1899) üzenetére


dragonfx
veterán

90es??..azt én nem nevezem kanyarnak :DDD , az a kanyar ahol 2esbe kell visszakapcsolnia többi, csak a teeptárgyak kikerülésére alkalmatós betonszerű dolognak látszó masszív fizikai lapos létesítmény.

De kéne új kevláros kézifékbowden, és akkro kézivel enm akadály semmi :))

#1898>>swiftbe meg matízba is van sportfutómű :DD ...de amugy komoylabb verdákkal is ezt csinálják....gyökerek nincsenek tisztában a kocsijukkal.

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1905) dragonfx válasza (Kolombusz) (#1904) üzenetére


dragonfx
veterán

me ő driftelni akar vagy padlót tolni neki a kanyarodás után, és ott hamarabb szól.. a daaaadaaadammm :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1908) dragonfx válasza (Kolombusz) (#1907) üzenetére


dragonfx
veterán

igen meg mondjuk egy 90 fokos kanyart számolva, persze sok a 70, az az imprezáknak való, de a 10, gyakram 5 km=h mégis túlzás an középút így van.

Valamit csak akar...... :DD

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1912) dragonfx válasza (Kolombusz) (#1911) üzenetére


dragonfx
veterán

Na igen eza másik amit én is írtam.
Nem baj tovább finomodhata helyzet ha meglesz az aluf. ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1961) dragonfx válasza #24889344 (#1957) üzenetére


dragonfx
veterán

Akkor ezek szerint nemsokon múlott hogy szemtanúja legyél egy tragédiának :(

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1973) dragonfx


dragonfx
veterán

Ma láttam azt a vezetőt aki minap tárgyaltunk, frankó autó egyterű, jön 50nel kb a 90'os kanyar felé, index, mondom ez 3ba beveszi és én pont elférke mögötte, erre akanyar közepén belesatuzik kb 5re :U
Vazz nem égetném magam ezzel hogy a kanyarba belestem, mint gizdagyerek a bányatóba, és akkor hirtelen meghökkenve bénázók félúton, akkor már végrehajtom úgy, max megfogom jobban a kormányt... :(


Ma láttam egy szép kocc eredményét, newest vectra vs terepcsi nem láttam mlyen angy volt régebbi, alig lett baja vectrának meg jobb eleje lebontva kivitt egy tüzoltó kutat, és ömlött a víz kicsiny folyót varázsolva oda.....rendőr is ott volt, durva melegbe nem figyel senki.Ha előbb megyke arra a kisutcába kormánytberántó opel, valszeg ő vitte ki a tüzöltóxart, felkennt volna :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1982) dragonfx válasza Integra (#1975) üzenetére


dragonfx
veterán

megaLOLLLL
ezt ki írta ezta etsztet egy röhej. :C
Jöjjön el a vácira hungáriára, egy stoptábláól meglátom mikor megy át szabályosna egy kereszteződésen lámpa nélkül :C

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1983) dragonfx


dragonfx
veterán

Vazz ma bevettem egy 60ast kanyart 80nal, hát durva volt, már majdnme éreztem hogy a kocsi eleje kicsavarodik :Y
De nem xartam be, nem satuztam, enm voltam luzer.... :DD

Mondjuk van több választás>>
egy kidurrant volna a kerék és megállóka felnik
kettő kiszakad a futmómű..szintén megállók kérdés hol és ki által... :(
három nem bíro megtartani ami kizárt :D ...és beledurranok a betonoszlopba, netán felborula verda, és beleronygyolok valakibe
négy ezt történt tágrazárt szemek de bevettema kanyart :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1988) dragonfx válasza dokar (#1985) üzenetére


dragonfx
veterán

nem 60nál még okés kanyar de után visz ki az ív.Vagy vissza kéen csak mennem aktívan gyúrni, és 17''es felnik kellenének meg sportfutómű+ültetés???netán kevés a diffuzorom :D ..és kell hátsó szárny is :C

Nem füstölt nem csikorgott de éreztem ez így nem telejsne faxás sebbesség
Nem votl tábla ott, amugy 70es az ut, mindneki 40-50nel evszi be nagyívű jobbos..nem integettem mert kapaszkodtama kormányba, még ablaktörlőzni sme votl időm :D
De amugy is, ha lett volna tábla.szerinted???..az nem csak ajánlás??
de... :))



[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1990) dragonfx válasza dokar (#1989) üzenetére


dragonfx
veterán

láttad a kocisn az....száraz úton 50 fokos aszfalton, ablaktörlő nélkül, papaucsban, muterral :DDD
szerinted? :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1995) dragonfx válasza Nightmare (#1993) üzenetére


dragonfx
veterán

A vr6 turbó már votl szépa lefujóhangja.
Az elsőnél jól gondolom leszállt a hengerfej.....hehe eza performance mi...firepower... :D

I_am>>melyik az??hol van??ki kell próbálni :DDD
Én a pólustól visszajövő pestfeleé befelét néztem azona 70 sima.
Amugy meg ez nem quattro power...mert lehet ott egy bmw 120szal menne :P


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2001) dragonfx válasza I_Am (#2000) üzenetére


dragonfx
veterán

vazz ott nem mert megdögölhetek, te vakmerő vagy én meg csak bátor..... :P :DDD
Bosznia???...hehe és a lengőkar+gömbcsukló duot is fizeted? :))
Mit keresel te ott jugókkal bizniszelsz vazz?? :D
Milyen tempot???Be is baxna ha 40es kanyarba én 40nel mennék... :C
A fékek jó gyári, de ha mégse bármikor van 14ért brembo tárcsa.
Amugy meg bérlek azidőre egy napra egy kocsit valami M pakettest ami sportfutmómű van meg 300ló :P ...az is bmw, az is piros lesz..... :P ...yóyó...tudom szerzel te akkor meg egy R8at
Csak addig örülhetsz amíg nem lesz mega chiptuning...utána már nem lesz 20 ló előnyöd :P

Amugy tud valaki olyna placcot ahol jó a beton és lehet forgattyúzni vízen???És senkiben és semmiben nem tudok kárt tenni? :D


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2002) dragonfx válasza (Kolombusz) (#1997) üzenetére


dragonfx
veterán

milyen esp az merre van észak,?északnyugat?kikapcsolható midnegyikben úgy tudom
Azzal is lehetne, csak nem epsti utakon...lehet hosszútávon és hamarabb odaérnék mire nekik beépítik a következő futmóművet :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2004) dragonfx válasza dokar (#2003) üzenetére


dragonfx
veterán

tudom kipörgésgátló, poén volt, nem érted hosszú. :P

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2009) dragonfx válasza dokar (#2008) üzenetére


dragonfx
veterán

az ''ablaktisztító'' váltó megnevezése F1es rajprogrammal :C
Gondolom az 5gen. ASR az ESR :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2016) dragonfx válasza bobsys (#2012) üzenetére


dragonfx
veterán

hát kb ez történne.
Amugy vagonszám van ilyen a városban, szinte nincs is olyan autótípus amelyiknél még nem láttam ilyet, hogy nem égett vagy csak félig a féklámpája.
Én azért szoktam ellenőrizni falon.
Amugy nem védeni akarom mert tudom xar érzés közeledésre autózni, de figyeld az autat és akkor no problem.Ne a fényt nézd hanema közeledést, netán az előtte levők féklámpáját, én ilynekor ezt szoktam tenni, vagy elnegedem jó messze vagy sávot váltok.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2021) dragonfx válasza Integra (#2020) üzenetére


dragonfx
veterán

vicces, ebbena hőségben idegesítő eléggé.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2028) dragonfx válasza bobsys (#2027) üzenetére


dragonfx
veterán

na igen.. :( :((( :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2032) dragonfx válasza I_Am (#2031) üzenetére


dragonfx
veterán

lenne értelme? :C :DDD
Na jó 2esből indulok majd :DD :W
Sajna nem sok esély van rá tényleg, de kölcsönözni lehet talán:DDDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2047) dragonfx válasza Integra (#2037) üzenetére


dragonfx
veterán

de komoly hát igen....a nő nagyúr a földön. :))

bolondember:
jól van akkor nem én vagyok agybeteg mert ilyne esetek után, mikor mondjuk oda kell csikorgatnom a gummát nekem is remeg a lábam ha kiszállók....hogy mi lett volna ha 1m-mel arréb vagyok avgy 1mp-vel később fékezek.....

Hétvégi 330 km tapasztalatai:
Szinte feltűnően nyugodtak voltka az utak.Bp.hez képest ekvés seggel találkoztam, igen bp.t elhagyva ez enm csoda úgylátom. ;)
3 kiragadnivaló>>>seat alhambra tdi jn mögöttme 130nál már régóta belsőbe, nézem ha közeledik kimászok(ahol ugye 90-100zal poroszkáltak), nem, mondom ok, egyszer csak gondolom egyet rámugrik, jó kimegyek, megelőzz, és előttem 10méterrel megáll, visszamegyke mögé fékez, rázuhanok finoman, kimegy megelőzőm.volt értelme? :B ...utána újra vissazjön elém detto ugyaneza szitu, előtte egyelőző C merci cdi felirattal....rámászik semmi...kis hely középsőbe visszavált, nagy füst :)) ...előzi...merci észreveszi...padló még nagyobb füst, de ugye aseat ütemben volt, bevág elé, mert ugye utoléri a középsőbe pöcsözőt, merci hatalmas fék, fekete csík, rámászik kb 170ig kigyorsítanak, majd seat kimegy, és merci fékez hogy mögé ne tudjon bejönni beragadjona 100as mögé.... :)) ...majdnem összedurrantak....engem is tolt lejtőn aztána seat 170ig tartotta magát, utána feladta :DDD ......50es csákó feleségével benne...örült, egyterűvel részing??? :))

Másik 7es út.....20méterre előttem c-max....kis fószer oldalutcából nézelődik kifelé valami kis csicsaverdával :D , látja 50méterre jön az opel mögötte én onan láttam a kanyarba, mikor 20méterre van kivág elé :( ...opel megáll én is 0-ra :((( ...és nem dudál rá...persze kismocosk integet, köszi köszi...na persze már duda neki.

M7 vissza, már közel bp.hez....3 sáv.....üres út gyakrolatilag, belsőbe megyek 130, középsőbe elmaradozó new fiesta, new leon....csörög tel. felveszem, bezsélek 10mp-t, nézem valaki belémmászott, hát persze hogy a leon....villog integet minden...jó kimegyke középsőbe indexxel, kindexel mögém, még jobban rámugrik, majd rámszelezve,elhúz....könyörgöm ha látja épp telezek, üres úton mér nem előz meg középsőbe??...mér esik jól gecizni a másikkal? :((( ....ok tel. le 1 perc kb....fiesta is elment, mondom letoloma száját :D ..sikerült is, leon már előre le...pedig őt akartam ;] ...és 500m után lemegy...megúszta...de érdemes volt neki nyomnia... :(

Amugy kicsivel 9 alatti átlaggal...carrera 95tel....cejetem ajőemvét :DDD ...kopp koopp kopp de gyorsan. :C

dokar>>>tipikus űrbamba...én ezért mikor fékezek utcso taktusba hátrasasolok, ha valakit látok nem megfeleleő tempoba picit előrébbdöccenek.


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2049) dragonfx válasza tbs (#2048) üzenetére


dragonfx
veterán

Gyóó vanna van 12 év különbség kb......+ez bíemví... :P

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2053) dragonfx válasza Bubu79 (#2052) üzenetére


dragonfx
veterán

sötétítés kályhacső csak négyzetremeli ezt :C
Mér nem hagytad ott? :B

De kell aza sötétítés faxom napfény miatt, amugy nekem már így gyári dobbal is egész jó mély hangja van ahhoz képest[OFF](többi gyári autóhoz)
...de remélem nemsoká lesz 2f2f hátsó dobom ;]

tbs>>>ha majd megéli a swifted ezt a kort akkro mondhatód...tiéd még óvis sincs :P [/OFF]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.