Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro: Last Light

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 12:07:57

LOGOUT.hu

Moszkva poszt apokaliptikus romjai alatt. a metró alagutakban élő. az atombomba után életben maradt embereket halálos veszély fenyegeti a felszínről és a metró állomásokról. A mutánsok egyre gyakrabban hagyják el a mérgezett felszínt és jutnak be a különböző katakombákba, alagutakba. Ezen felül ahelyett, hogy az emberek egyesítenék erőiket az állomásokon létrejött városok egymás ellen is harcolnak a hatalomért és egy fegyverért mely a katonai pincékben van elrejtve, ami eltörölheti a megmaradt emberiséget a föld színéről. Artyomként harcolva a remény által hajtva, mi leszünk a kulcs az emberiség fent maradásához, a végső fény a legsötétebb órákban.
A játék, úgy mint az első része egy FPS túlélőhorror lesz, melyben most nem csak egyjátékos, kampányt, hanem többjátékos módot is kapunk.
Hozzá tartozik még, hogy megjelent mindkét részhez egy könyv ami a történetet meséli el, melyeket Dmitry Glukhovsky irt.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Sziasztok!

Kéne egy kis segítség, mert elakadtam... :U

Spoiler!

Szóval annál a résznél vagyok, ahol megkapom a kis vasúti kocsit, hogy azzal autózzak az alagúton keresztül. Eljutottam egy helyre, ahol volt pár ember ( miután áttörtem egy akadályt a kocsival ), nők, gyerekek, stb. Innen gyalog futottam az iránytű által jelzett irányba ( a kocsit nem tudtam tovább használni ), ahol kiszabadítottam egy embert, néhány fegyveres kiiktatásával. Ő felül egy vasúti kocsira, és csak vár, de nem tudom mire.
Az alagúton továbbhaladva, a jelzett irányba, el jutok egy elágazásig, ahol jobbra lehet letérni az útról, ez halálfejes táblákkal van kidekorálva.
Na itt tartok most, ugyan is egy tüskés akadályhoz érek ahol ezek a nagy dögök vannak elterülve, ill. egy fel is van nyársalva a tüskékre. A feladat szerint ezt az akadályt át kéne törnöm egy kocsival, de én gyalog vagyok és hiába megyek vissza, nem találok használható járművet.
Próbáltam beszállni a korábban kimentett ember mellé ( gondoltam, hátha rám vár ), de hiába, mert nem bírok bemászni hozzá, más kocsit meg nem találtam.
Szóval mit kéne most csinálni ott, honnan szerezzek kocsit?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro: Last Light
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.