Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  Mesterséges intelligencia (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) hiperFizikus


hiperFizikus
aktív tag

Szervusz mindenkinek !
Mindenkit, de főleg a kibernetikusokat nagyon érdekeli a mesterséges intelligencia, mert olyan misztikus téma. A magyar interneten is jelentős menyiségű, bár közepes szinvonalú forrás található róla. Egy kiemelkedő forrás a következő URL:

http://www.agent.ai/

wikipedia/Mesterséges_Intelligencia

Tík is ajánljatok URL linkeket az MI-ről. A véleményeteket is jó lesz megvitatni az MI-ről itt ebben a topikban.
Üdv: Erdös Attila, Rimaszombatból.
:C :W

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#2) PumpkinSeed válasza hiperFizikus (#1) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Szeged

"Tík"

Ti :U

[ Szerkesztve ]

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#3) hiperFizikus válasza hiperFizikus (#1) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

Kedves Fórumozók !
Szeretném felhívni az új mesterséges lélek (ML) elméletemre a figyelmüket, hátha érdekli önöket. Kérem, hogy válaszoljon, írja meg a véleményét nekem ide ebbe a topikba. Nem muszáj szóról szóra elolvasni, mert sok, hanem elég csak úgy átfutni. Továbbá kérem arra, hogy propagálja az interneten és máshol is, mert a Google-val nehéz rátalálni. A ML lényege az, hogy a természetes lélek (TL) leírható osztálydiagramokkal, az osztálydiagramok pedig leprogramozhatóak, ezért a természetes lélek is leprogramozható, sőt a leprogramozot ML tovább feljavítható. Az igazságtartalom logika új fajlom és az univerzallingua mesterséges nyelv új fajlom a ML-hez kapcsolódó rádás. A portálocskám URL-je.

A mesterséges lélekkel (ML) kapcsolatos tanulmányaim:

1.A mesterséges lélek (ML) elmélete! <=> a ML alapjairól
2.A mentális domének szerveződése a mesterséges lelken (ML) belül! <=> a személyiséget képző program rész
3.Az értelem szerveződése a mesterséges lelken (ML) belül! <=> az értelem moduljairól
4.A reagálások szerveződése a mesterséges lelken (ML) belül! <=> és a ML fejlesztéséről
5.A szövegértés és a mesterséges lélek (ML)! <=> a nyelv leírásszerkezeteiről
6.A mesterséges lélek (ML) eligazodása az analóg világban!
7.A mesterséges lélek meghaladása!
8.Utószó a mesterséges lélek (ML) tanulmányaimhoz!

Az én új igazságtartalom logika elméletem!

Az én új univerzallingua mesterséges nyelv elméletem!

Üdvözlettel: Erdös Attila, Rimaszombatból.
:Y

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#4) hiperFizikus válasza hiperFizikus (#3) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

A mesterséges_lelket (ML) nevezhetnénk lélek_szimulátornak is vagy szintetikus_léleknek is.
:K

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#5) Neil Watts


Neil Watts
veterán

A témát zártam annak totálisan off topic jellege miatt.

Üdv. core2

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  Mesterséges intelligencia (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.