Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54904) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok!
Segítségeteket kérném.
Olyan okos telefont keresek:
-aminek van külön dedikált fényképező gombja,
- minimum 8Gb-os belső memória,
- napfényben is jól látható kijelző és jó betekintési szög,
- ha hajnali 4kor le szedem a töltőről és túrán csinálok vele 60 képet + egy kis gps meg net akkor bírja ki
másnap délelőttig
- függetlenül max 50000Ft legyen Esetleg ingyen hitellel lehet több. Előfizetés is jó lehet akár de azt 3szor meg gondolom.
Köszönöm! :R :R :R :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#55078) TCSZ válasza Armagedown (#55076) üzenetére


TCSZ
senior tag

Szia! Védő tokot mindenképpen vegyél hozzá. Rengeteg embernél látok sérült kijelzős készüléket mérettől függetlenül. Már csak garancia miatt is. Én is most fogok venni új telot és egy Nokia 625-t néztem ki. Igaz előfizetéssel. De tokot és kijelzővédő fóliát mindenképpen veszek hozzá.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#55079) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok! A hozzá szólásaimat hol tudom megnézni? Köszönöm! :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#55081) TCSZ válasza norbert1998 (#55080) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszönöm!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#55082) TCSZ válasza norbert1998 (#55080) üzenetére


TCSZ
senior tag

Valahogy nem megy mégse. :( Egyszerűbb módja nincs megnéznem a saját hozzászolásaimat?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#55084) TCSZ válasza R_Betis (#55083) üzenetére


TCSZ
senior tag

Szia! Szerintem kicsit gyűjtsél még és ezt rendeld meg. Neked fontos szerintem a nagy akksi. [link] Hacsak nem veszel egy külső áramforrást. :)

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#55088) TCSZ válasza R_Betis (#55086) üzenetére


TCSZ
senior tag

Ok. De neked olyan telo kell akkor aminek nagy az akksija a kijelzőhöz képest.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#55090) TCSZ válasza nyuszi123456 (#55089) üzenetére


TCSZ
senior tag

Mennyit szánnál rá? Azt uye tudod hogy már csak függetlenül tudsz venni vagy más nevén.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#55092) TCSZ válasza nyuszi123456 (#55091) üzenetére


TCSZ
senior tag

Nem csak tarifa csomag hűséget hanem készülék hűséget is allá írattatak Veled. Nem véletlenül volt 1Ft a telo. Nézd meg a szerződést. 24 hónapig nem vehetsz a Vodátol másik telot. Nem mondták?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#55182) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok!
Köszönöm Mindenkinek a segítséget. :R :R :R
Végül egy Nokia 625-t fogok majd beszerezni.
Esetleg valaki nem ért a Nokia C3-hoz. Most az van és kezd furcsaságokat csinálni kicsivel több mint 2 év után. Jó lenne megoldani a problémát. ÉS akkor nem kéne még új telefon. Aki tud az kérem a Nokia c3 topikjába írjon. Köszönöm! :C :R :C

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#60533) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok!
Olyan Magyarországon kapható okostelefont keresek ami legalább Ip67-es védelmű és legalább 8Gb a belső memóriája és 1Gb ram van benne. Köszönöm az értelmes és használható válaszokat! :C :C :C

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#60536) TCSZ válasza norbert1998 (#60534) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszönöm! Nézem Őket!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#60550) TCSZ válasza 7 (#1) üzenetére


TCSZ
senior tag

Sziasztok!
Sajnos előfizetéssel fogok tudni venni csak új telefont. Szerintetek ez mennyire lenne jó választás: Samsung Galaxy Express 2. A topikja nem igazán pörög. Nekem a nagyobb RAm, kameragomb és bruttó 8Gb-os tárhely miatt tetszett meg. Mi az utolsó frissítés rá ami kijött? A 3g-t ki lehet kapcsolni benne? Akkor menyivel jobb az üzemidő? A Sony Xperia M2 mennyivel vagy miben jobb ennél?
Köszönöm! :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#63462) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok! Van valakinek Nokia 636-ja? Ha igen akkor kérem mondja meg, hogy milyen a kamerája és az üzemideje. ÉS hogy mik a hátrányai. Köszönöm! :R :R :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#63466) TCSZ válasza hroberto (#63465) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszönöm!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#63467) TCSZ


TCSZ
senior tag

Esetleg erről a teloról tudtok valamit? Allview X1 Soul Mini Vagy tudnátok max 60ig valami olyasmit ajánlani aminek jó a kamerája, az üzemideje, napfényben is olvasható és min 8Gb bruttó romja van? köszönöm! külföldi rendelés is érdekel! Ja! és 4 és 5 coll között legyen a kijelző! Köszönöm! :C :R

[ Szerkesztve ]

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#63927) TCSZ


TCSZ
senior tag

Nokia 735-ről tud valaki valamit? An neki kamera gombja? Nèzten róla kèpeket de nem láttam. Köszönöm a válaszokat!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#63956) TCSZ válasza hzsolti94 (#63940) üzenetére


TCSZ
senior tag

Szia Zsolti! A Nokia 735-nek nincs külön dedikált kameragombja. Ma néztem meg egy kék szolgáltatós boltban. Nem volt kirakva de megmutattak egyet. Haj ól tudom eddig mindegyiken volt. ÉS elvileg ez egy közép kategóriás fotós/selfies telefon lenne. Szóval ez nálam öngól. De egyébként jó lehet. És még egy apró észrevétel. Olvasásra eink-es kijelzős ebook olvasót vegyél. Ez a kijelző való olvasásra. A telefonok kielzője olvasásnál tönkre vágják a szemet. Szerintem.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#64031) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok! Sajnos csak előfizetéssel tudok telot venni. A kérdésem az hogy az árkülönbséget figyelembe véve melyik jobb ár/érték arányban: Samsung Galaxy sS mini vagy Samsung Galaxy Ace 4. Melyiknek jobb a fotó és videohívás minősége? üzemidőben melyik a jobb? Sokat számít az a +500 mb ram és az érzékelő érzékelők? Jól tudom, hogy a Samsung Galaxy sS mini-ben van fény és közelség érzékelő?
Köszönöm! :C :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#64033) TCSZ válasza pengwin (#64032) üzenetére


TCSZ
senior tag

S4-t akartam írni.
Samsung Galaxy Ace 4 24900Ft + 2évig havi 1000Ft
Samsung Galaxy S4 mini 19900Ft + 2évig havi 2000Ft
Mind 2 készülék árából lejön 5000Ft

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#64044) TCSZ válasza ilko (#64043) üzenetére


TCSZ
senior tag

ha nem ajándék lesz nézesd vele végig a kínálatot. Lehet, hogy neki az fontosabb hogy jól nézzen ki és hogy a többieknek milyen telefon van. Amíg ezt kideríted addig megnézem a kínálatot. Miért csak az Edigital jöhet szóba?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#64046) TCSZ válasza ilko (#64043) üzenetére


TCSZ
senior tag

Szerintem ez jó. És kel az a 8Gb rom. [link]

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#64078) TCSZ válasza bepe79 (#64051) üzenetére


TCSZ
senior tag

Szerintem Ace 4.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#64079) TCSZ válasza pengwin (#64054) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszi! ÉS kamerában melyik a jobb? Leginkább netezésre, telefonálásra, sms-re és fotózásra kell. És legalább 2 évre kéne. Az a +500mb Ram nem lesz jobb ha 2 évre tervezek? Köszönöm!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#64081) TCSZ válasza joci86 (#64080) üzenetére


TCSZ
senior tag

Sajna csak 4Gb-os a romja. Neked az nem kevés? Mert abból jó ha a fele felhasználható, és lehet hogy az is felezve van. Szóval a progiknak 1-2Gb szabad hely van.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#64083) TCSZ válasza Canonfan (#64082) üzenetére


TCSZ
senior tag

Szia! Lehet hogy furán fog hangzani de szerintem a kiesett Lg-nek van nagyobb üzemideje. Kisebb a kijelző felbontása és méretben is kisebb a Motorolánál és az Akksi meg nagyobb. 2540 mAh. Szóval ha fontos az üzemidő akkor szerintem ne becsüld le az Lg-t. A több szenzor miatt a másik 2-nek nem nagyobb az energia igénye?
Bocsi ha összezavartalak!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#64102) TCSZ válasza Canonfan (#64095) üzenetére


TCSZ
senior tag

Ügyes vagy!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#64157) TCSZ válasza norbert1998 (#64156) üzenetére


TCSZ
senior tag

Sziasztok! Nem igazán tudom eldönteni hogy milyen telefont vegyek. Netezésre, fényképezésre (közepes minőség elég), videotelefonálásra és zene hallgatásra kéne. 2-3 évig kéne ki bírniuk. És jó lenne ha nem kéne naponta tölteni. Kinéztem pár telefont.
--Prestigio 5503 4000-esl aksi. Állítólag a többi telohoz képest napfényben annyira nem jól olvasható a kijelző és csak 1Gb ram és 4gb bruttó tárhely van benne. Ezt függetlenül venném. 50000Ft
--Samsung Galaxy Ace 4 előfizetéssel a pirostól. Összesen 45000Ft ra jönne ki előfizetéssel
--Samsung Galaxy S4 mini Itt a 1,5 Gb ram tetszik meg a kamera.
--Nokia Lumia 735 Itt csak az nem tetszik benne, hogy az első közép kategóriás Nokia/Microsoft amin nincs kamera gomb. 59e előfizetéssel összesen.
Köszönöm a segítséget! :R :C :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#64522) TCSZ


TCSZ
senior tag

Valaki mutasson már egy korrekt CIKKET(B)(/B) a a 2 oprendszer előnyeiről és hátrányairól! Android VS. WP Köszönöm! :R :C :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#65030) TCSZ válasza maczera (#65027) üzenetére


TCSZ
senior tag

Megnéztem a Cubot S308. 2000-es az akksija. Szerinted ezzel a Hw-el meddig bírná? Te mire használd és kb mennyi lenne a képernyő idő?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#65032) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok! Prestigio 5517-ről tudtok valamit? Jobb a kijelző láthatósága napfényben mint az 5503-é? max 55e Ft-ért tudtok legalább ilyen jó üzemidővel rendelkező telefont mondani újonnan? Köszönöm a válaszokat! :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#65038) TCSZ válasza atosan (#65033) üzenetére


TCSZ
senior tag

Sajna nem találtam róla semmi tesztet. Megkérdezhetem, hogy miért ezt ajánlottad?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#65041) TCSZ válasza atosan (#65040) üzenetére


TCSZ
senior tag

Én úgy néztem hogy ennek is qHD a felbontása. Viszont csak 4,5 col. Teszt képeket meg lehet valahol nézni? Én csak magyarul tudok. Szóval külföldi fórumok kilőve.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#65059) TCSZ válasza atosan (#65042) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszi! A videok nem indulnak el. :( Mondjuk ez a telo szerintem egy kézben is kezelhető.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#65300) TCSZ válasza ASerfozo (#65230) üzenetére


TCSZ
senior tag

Szerintem S4 mini. 1,5 gb ram. Vagy gyüjtsön egy THL 5000-re. :)

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#65329) TCSZ válasza skzichris (#65327) üzenetére


TCSZ
senior tag

THL 5000? Nézz utána.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#66236) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok!
Kis segítség kéne és nem tudom, hgoy pontosan hol kérdezzem meg. Prestigio 5517-hez keresek a gyárinál masszívabb és jobban védő lefelé nyíló tokot. Jó lenne ha Budapesten meg tudnám venni.
Köszönöm a segítséget! :C :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#66247) TCSZ válasza Khaosz55 (#66244) üzenetére


TCSZ
senior tag

Szia!
Függetlenül szeretnél venni? Ha igen mennyi a felső határ? És tényleg csak telefonálni, netezni és emailezni akarsz vele?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#66254) TCSZ válasza Khaosz55 (#66252) üzenetére


TCSZ
senior tag

Akkor Lg G2. Egy ismerősömnek olyan van és teljesen meg van vele elégedve.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#68455) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok! köszönöm mindenkinek a segítséget. Végül egy Nokia 735-t lett a nyertes.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#68545) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok!
Nem tudnátok segíteni abban hogy hol tudnám megkérdezni hogyan tudom a Nokia c3-as telefonomról a jegyzeteket és az sms-ket a Nokia Lumia 735-ös telefonomra átmásolni? Kékfogon keresztül nem megy sajna és tanácstalan vagyok.
Köszönöm a segítséget! :R :R :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#87256) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok!
Ezekkel a feltételekkel milyen okostelot tudnátok ajnlani:
-kijelző max. 5col, és napfényben is jó legyen a láthatóság,
-akksi min 3500 mah,
-ram min. 1gb,
-belső memoria min 8gb,
-micro sd bővíthetőség,
-új legyen és max 60e
- Offline gps és
- közelség érzékelő.
Köszönöm!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#87263) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok!
Akinek van vagy volt Lenovo A5000-es telefonja a keressen meg priviben mert érdekelnének a tapasztalatok.
Köszönöm! :R :R :R
Csaba

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#87271) TCSZ válasza w4dk0rt3 (#87270) üzenetére


TCSZ
senior tag

Stia!
Mennyiért kéne telo és milyen oprendszerrel? Mire szeretné használni?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#87368) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok!
A Lenovo A5000-es a telefonnak mennyire megbízható a gps-e? Köszönöm az infot! :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#87624) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok!
Max 50e-t keresek minél hosszabb üzemidejű telefont. Min 1Gb ram és 8Gb rom legyen.
Kijelző max 5 col. Külföldi rendelés is érdekel.
Köszönöm! :R :R :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#88806) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok!

Milyen telefont tudnátok ajánlani max 100.000Ft.-ig újonnan aminek jó az üzemideje és jó fotókat csinál?
Magyarországon kapható legyen és lehessen belerakni sd kártyát.
Meglévő Nokia 735-t szeretném lecserélni a üzemidő miatt. Nem akarok külső akksival szórakozni.
Köszönöm!
:R :R :R :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#88809) TCSZ válasza Ájvé (#88807) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszi! Nézem!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#88840) TCSZ válasza szimi57 (#88827) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszi! Ez jobb üzemidőben, de a Gps-t szidják benne rendesen... :( :((

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#94070) TCSZ


TCSZ
senior tag

Van vagy volt valakinek Lg X150 Bello II telefonja? Érdekelnének a tapasztalatok.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.