Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nozs23


nozs23
addikt

Studio Display-ből kiindulva a nanotexturált üveg +20% árban. És azt is el tudom képzelni, hogy csak 512GB, vagy 1TB változatnál lehet majd választani. Oleddel érkező áremelésből kiindulva gyakorlatilag borítékolható, hogy egy ilyen 13" modell millió felett lesz itthon. :) Aztán tokkal, billentyűzettel és tollal teljes a kép (még plusz 200).

(#2) bollokcs80 válasza nozs23 (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ezek szerint nem lesz esemény, csak sajtóközlemény?

B.Cs.

(#3) bteebi válasza nozs23 (#1) üzenetére


bteebi
veterán

Igazán biztatóan hangzik. :DDD Viszonylag sokaknak az autója se ér annyit.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#4) StokiBoti


StokiBoti
csendes újonc

Csábítóan hangzik az Oled panel, viszont nem tudom, hogy emiatt megéri-e lecserélni a 2022-es modellt. :F

(#5) Hallosz válasza StokiBoti (#4) üzenetére


Hallosz
senior tag

Megérni bizonyára nem éri meg. De hát, nem is azért lenne cserélve, nem igaz? :)
És a 22-es modell, még elég jól eladható.

Mert lakni, muszáj.

(#6) NomAd_82 válasza Hallosz (#5) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Volt sima ipadem, volt air-em és volt a Touch Id-s pro-m is.
Aztán a topicban a 120 hz és 4 hagszórós "vékony kávás" pro felé löktek, aminek örültem. Majd le kellett cserélnem az M1-es verzióra, mert féltem, hogy az új proci nélkül gyengusz lesz, így azt éreztem, hogy be vagyok biztosítva vagy 5 évre.
Erre most tolnak megint egy olyat, amitől azt érzi az ember, hogy le kell cserélnie.
Mellesleg megjegyzem, hogy 0-24-ben használom a pro-t és eddig bőven elég az M1.
Nem akarom lecserélni :D :D :D

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

En meg azt a pletykat is olvastam, hogy az iPhone 17 szeria (2025) az S24 Ultrahoz hasonlo mattolt kijelzot fogja hasznalni. (Gondolom elsonek csak a Pro vonal.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) moleculez


moleculez
veterán

Igazából SoC-ból már kb A14 is overkill volt mindenhez amire egy iPadot (és iPad OS-t) használni lehet, ezek már csak ráncfelvarrások évek óta. Szóval akinek van most működő pár éves iPadja az a világon semmit nem fog észrevenni a váltásból.
Mióta befejeztem a sulit már csak porfogó volt az Air 4, el is adtam. Egyetemen nagyon jó társ volt, mondhatni nélkülözhetetlen, de azóta semmi hasznát nem vettem.

Annak a maroknyi influencernek aki majd YT-ra pakolja fel a “*~*New iPad Desktop Setup 2024 for productivity *~* meg jól néz ki az 5000£ Monitor mellett a ledszalagos szobában. (Mert ugye teljesen életszerű, hogy egy Studio Xdr-t egy iPaddal hajtok, nyilván🤷🏼‍♂️).

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#9) nozs23 válasza NomAd_82 (#6) üzenetére


nozs23
addikt

Hardveresen biztos elég minden iPad OS task-re az M1 még 5 évig szerintem. A probléma inkább maga az OS. Hiába a 8-16GB RAM, az OS notóriusan kinyírja a háttérben futó folyamatokat. Tök jó, hogy van Final Cut, meg Resolve, de ha gyakorlatilag nem nézed végig, hogy végigfut az export loading vonal, akkor hibára fog futni. Ezt kéne orvosolni a kötelező évi SOC update helyett.

(#10) bteebi válasza StokiBoti (#4) üzenetére


bteebi
veterán

Ez egy baromi egyszerű kérdés, szóval szívesen segítek.

Nem. Pár évet még simán jó lesz az. Ha elkezdene lenni bármi nyűgje (belassul, jelentősen csökkenő üzemidő), na akkor elgondolkoznék egy újon. De most még teljesen felesleges. Persze ha nagyon nem tudod hová tenni a pénzedet, akkor vegyél, de még ekkor is érdemes lehetne elgondolkozni valami értelmesebb, hasznosabb felhasználáson.

#6: Ki a francot érdekel, ha van jobb, ha az is tökéletesen jó, ami van?? :U Mindig, mindenből van, lesz szebb-jobb-újabb. Asszonyból is lenne, mégse "cseréli le" az ember. És szerencsére az asszony is konzervatívabb hozzáállású. :DDD

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#11) hegedus001 válasza bteebi (#10) üzenetére


hegedus001
aktív tag

De az asszony nem is egy tárgy :) teljesen természetes, hogy cserél az ember. Ilyenek vagyunk. Nameg cseréljetek sokan, mert akkor a haszáltpiacon olcsóbb lesz a sok jó iPad amit meg én nagyon szívesen meg is vennék :D :C

Szóval, tessék venni az újakat :U

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#12) adamssss


adamssss
veterán

Eléggé úgy néz ki, hogy nem lesz ebből ipad esemény 26-án... Azt meg nem hinném, hogy az Apple elintézné egy sajtóközleménnyel.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#13) NomAd_82 válasza bteebi (#10) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

#10: én csak azt mondtam, hogy "azt érzi az ember, hogy cserélnie kell"
ettől még nem fogom cserélni. Csak meg akar fejni az Apple de nem hagyom.
#11: Igaz amit a kolléga mondott, hogy egy tárgyat az élettársunkkal vagy szerelmünkkel összehasonlítani nem igazán big deal.
Az asszonyt én sem cserélném le soha semmiért de egy tárgyat, hááááát. Hmmmm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.