Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gyb001


Gyb001
senior tag

Mivel még nem találtam róla fórumot ezért nyitok.
Megrendeltem a készüléket amint megérkezik írok róla.
Én ezt rendeltem.
Lenovo IdeaTab S8-50 Tablet PC 8" IPS 16GB Android 4.4 fekete (59-426770)
Árhoz (60 000 Ft) képest jónak tűnik. Benne van az ami az ASUS me181c-ből hiányzik.

Videó
HIvatalos oldal
Teszt

Processzor: Quad Core Intel® Atom™ Z3745
1.33 - 1.86 GHz
Memória: 2 GB
Kijelző: 8"
1920 x 1200
Operációs rendszer: Android 4.4 (Kitkat)
Háttértár: 16 GB + MicroSD (32GB-ig)
Wlan: 802.11b/g/n
Bluetooth: Bluetooth 4.0
Kamera: 1.6 MP (elöl) + 8 MP (hátul)
Kártyaolvasó: MicroSD
Csatlakozók: Micro USB
3.5 mm jack
Audio: Beépített sztereo hangszóró
Egyéb: Mikrofon
Szélesség: 123.8 mm
Mélység: 7.9 mm
Magasság: 209.8 mm
Tömeg: 299 g
Akkumulátor: 4290 mAh-s Li-ion
Úgy látom cwm van rá. Ezt majd pontsítom.

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#2) CJKrisz válasza Gyb001 (#1) üzenetére


CJKrisz
tag

Kíváncsi leszek majd arra, hogy jelentkezni fognak-e azok a furcsaságok, amik játék közben az Asusnál voltak. Hogy ti. el sem indulnak, lefagynak, laggolnak, stb. Ezt sokan az Intel rovására írták, mondván nem Intelre vannak optimalizálva ezek az appok. Őszintén szólva egyre több kétségem van ezzel kapcsolatban, én sokkal inkább valamilyen Asus bug rovására írnám. Úgyhogy én kíváncsian várom, hogy mik lesznek ezen a téren a tapasztalataid. Nagyon sokat szemeztem az Asussal, de a sok negatív kritika miatt letettem róla. Másik jelöltem helyette az LG G-Pad 8.0, ami hardveresen kb. ugyanaz, mint az Asus, csak Qualcomm processzor ketyeg benne. Ellenben ha a Lenovoval kapcsolatban jók lesznek a visszajelzések, akkor inkább arra nevezek be. Mégiscsak 2 giga RAM és FullHD-s kijelző. És csak 5-6e Ft-tal több, mint az LG.
Kíváncsian várom a részletes tesztedet róla! :)

(#3) sharkypeti válasza CJKrisz (#2) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Ezt egy az egyben én is írhattam volna. Nézelődök pár napja, és ezt a gépet szúrtam ki magamnak.
Kíváncsi leszek a tapasztalatokra, ha pozitívak lesznek a hozzászólások, akkor én is ilyet veszek.
Mivel még vásárlás előtt állok, adott a kérdés is: ki hol vette, és mennyiért?

Amire még kíváncsi lennék: milyen a kijelzője? Sima vagy Gorilla Glass?
A mi családunkban ez nagyon nem mindegy. :)

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12

(#4) Gyb001 válasza sharkypeti (#3) üzenetére


Gyb001
senior tag

Amit tudok írok. Szerintem kedden vagy szerdán jön meg de még csütörtökön vizsgázok úgyhogy nem tudom mi lesz a helyzet. :W

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#5) Geri1985


Geri1985
tag

Sziasztok!

Barátnőmnek vettem Karácsonyra egy Hudl2-es tabletet, ez a Tesco saját tabletje, a második széria.
Teljesen ugyanaz a specifikáció, mint a Tab S8-é, bár a Hudlben dualband wifi van, nem tudom, hogy a Tab S8-ban is az van e.
A lényeg, hogy a játékok tökéletesen futnak a Hudl2-en, pl. az Asphalt 8 Airborne is, persze nem olyan részletgazdag a grafika , mint mondjuk egy Tegra K1 esetén. Kíváncsiságból, kipróbáltam a Modern Combat 5-öt, annak a grafikája nem tetszett valamiért, de minden más szépen fut rajta.
Volt alkalmam kipróbálni a Tab S8-at is, a kijelző fényereje jobb, mint a Hudl-é.
Szóval, ez az Intel proci szépen meg fogja szerintem hajtani a gépet.
Ezért az árért, meg jó kis kütyüt kínál a Lenovo, a Hudl2-es mondjuk 20 fonttal olcsóbb (Tesco gazdaságos). :)

[ Szerkesztve ]

(#6) CJKrisz


CJKrisz
tag

Ma a munkahelyemen volt alkalmam megtapizni egy ilyen S8-as Lenovot. Ebédszünetben nézem az egyik kollégát, hogy egy tabletet buzerál és látom a hátulján a Lenovo feliratot. WFT?! Odapofátlankodtam hozzá, kérdem, hogy S8? Aszongya igen. Mondom akkor itt most einstand lesz. :D
Megkaptam 10-15 percre a kis szerkentyűt. Ennyi idő azért nem elég mélyreható tesztek elvégezésére, de ilyen kevés idő alatt is kellemes benyomást tett. Külsőre egészen esztétikus, az alsó részén talán lehetne valamivel keskenyebb a keret, így kicsit "butuska" benyomást kelt. Az biztos, hogy nem tűnik ki a többi tab közül. A tapintása nem rossz és pille könnyű! Nyomkodásra csavargatásra nem nyekereg, nem ropog, jól össze van rakva. Azt nem próbáltam, hogy Gorilla Glass-e az előlap. :) Hardveresen teljesen oké, nem szaggat, gyorsan indulnak az appok, a Chrome bitang gyorsan tölti az oldalakat, nagyítás-kicsinyítés teljesen smooth, a kamera azt tudja, amit egy tabon tudnia kell, senki ne várjon Canon 5D minőséget. A kijelzőnek nagyon szép képe van, de nekem a színek egy picit tompának tűntek, ezen elképzelhető, hogy lehet állítani. A 8.3-as LG-nek legalábbis élénkebbek, szebbek a színei. Van egy jó nagy halom előtelepített alkalmazás, a 16 giga tárhelyből 11 áll a user rendelkezésére. A fentről legördíthető sáv ügyesen ki van találva, ha a kijelző bal felső sarkából húzzuk le, akkor lehet, wifi-t, gps-t, meg efféle dolgokat kapcsolgatni, ha a jobb felsőből húzzuk, akkor a háttérben futó appokat listázza. Cyanogenmod-ból ismerős nekem ez a megoldás.
Egyetlen dolog nem tetszik ezen a tabon, de az nagyon nem. A kezelőfelülete. Valami rettentő furcsa logika alapján működik ez a Lenovo custom launcher, sosem láttam még hasonlót. Olyan, hogy "Alkalmazások" nincs. Az összes appot odatolja az ember arcába a kezdőképernyőre. Mintha egy asztali PC-n az asztal tele lenne hányva parancsikonokkal. Persze el lehet ezeket rendezni mappákba, de nekem mégis nagyon hiányzik az alkalmazások gomb. Mondjuk akinek nem tetszik az tehet rá más launcher-t, vagy stock-ot. De az is lehet, hogy csak meg kell szokni a Lenovo launchert. Nekem ilyen rövid idő alatt nem nyerte meg a tetszésemet, az Asus MemoPad, vagy az LG G-Pad nekem sokkal szimpatikusabb.
Dióhéjban ennyi. Játékokat, hasonlókat nem tudtam próbálni, a tulaj reggel vette át pikkpakk ponton, eléggé gyári állapotban volt még. :) Hardveresen tényleg tök jó, sőt, szerintem ezért az összegért az egyik legjobb tab, de az az ergya kezelőfelület eléggé megingatott. Rohadtul nem tetszik. :(

[ Szerkesztve ]

(#7) Gyb001


Gyb001
senior tag

20 percet volt nálam a készülék. Ez idő alatt jónak tűnt. Tökéletesen fut rajta az android, nem tapasztaltam azt mint az asus intel procis tabjain. A launcher tényleg érdekes volt, de meg lehet szokni.
antutu 33500 Pont. Kijelző nagyon tetszett. Kamera elfogadható. A hangja nagyon jó. Kicsit hasonlít a kinézete az xpera z tabokhoz. Jó anyagból van.
Többet nem tudok mondani

20 perc után elromlott. :W :W

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#8) sharkypeti válasza Gyb001 (#7) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Nem jó hír. Mi történt?
Hol vetted? Cserekészülék gyanánt adták? Biztos, hogy vadiúj volt és nem garanciálisan javított?

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12

(#9) Gyb001 válasza sharkypeti (#8) üzenetére


Gyb001
senior tag

Kezdem az elején. :)
Karácsonyra rendeltem magamnak egy asus me181c tabot.
Kibontás után 3 órával lefagyott és nem kapcsolt be. Jan 5 elvitte a futár.Jan 9 fölhívtam hogy hogy állnak vele. Azt mondták hogy tegnap érkezett meg hozzájuk és már megvan rendelve az új készülék. jan 20 jön az email hogy már nem beszerezhető. Megrendeltem a lenovot. Ma 16:30 Kor megérkezett. Kibontottam és nyomkodtam kicsit. Letöltöttem egy launchert,antutu tesztet futtattam(33K pont). Majd lezártam a képernyőt. és többet nem kapcsolt be. Töltésre nem reagál, Pc nem ismeri föl.
Teljesen új. Látszik rajta. :))
Aqua.hu tól rendeltem

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#10) CJKrisz válasza Gyb001 (#9) üzenetére


CJKrisz
tag

Szerintem a sors úgy akarja, hogy neked ne legyen tableted. :)

(#11) Gyb001 válasza CJKrisz (#10) üzenetére


Gyb001
senior tag

Megpróbálom mégegyszer ugyanezt a gépet. Ha az sem jó akkor veszek egy laptopot. :)

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#12) CJKrisz válasza Gyb001 (#11) üzenetére


CJKrisz
tag

Próbáld meg a 8-as LG G-Pad-et. Van itt közös topicja a 7-es, 8-as, 10,1-es G-Pad-eknek, és nem nagyon találni róla rosszat. Szerintem én is egy 8-asra fogok benevezni. A Lenovot hanyagolom, de ezt már azelőtt eldöntöttem, hogy megírtad volna, hogy elromlott a tied 20 perc után. Egyszerűen nem akarom megszokni azt a felületet és kész. Az 1280x800-as felbontás megfelel, illetve az LG marha jól van optimalizálva, 1 giga RAM-al is vígan elvan, nem akad, nem laggol.

(#13) Gyb001 válasza CJKrisz (#12) üzenetére


Gyb001
senior tag

Ma cserélték. Úgy tűnik ez működni fog.
Még várok pár napot a rootal de akinek kell:
[link]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#14) hulop válasza Gyb001 (#13) üzenetére


hulop
csendes tag

Szia!

Gondolkodom én is egy ilyen tablet vásárlásán, milyenek az első benyomások??

Z

(#15) Gyb001 válasza hulop (#14) üzenetére


Gyb001
senior tag

Lenovo TAB S8-50F WiFi <-- nekem ez van
Lenovo TAB S8-50L WiFi+LTE (Data only)
Lenovo TAB S8-50LC WiFi+LTE (Voice)

Nekem tetszik.
Pozitív:
A hátlap kicsit gumis tapintású műanyag, jól meg lehet fogni, nem csúszkál. Minőségi összerakás, nem recseg.
50% akuval 3,5 órát tudtam netezni róla. Tűéles a képe, kamera nagyon szép képet csinál a led elég fényes.
Zombie vs plant 2 tökénletesen fut, Heartstone nincs optimalizálva intelre. Dolby software, jó sztereó hangzás. Jár hozzá egy kis állvány, nem a legjobb de amíg nem veszek tokot addig jó lesz.

Negatív:
Egyenlőre "csak" annyit tudok hogy 20 perc játék után szinte már éget a hátlap. És ha minimum fényerőn a fehér kép vibrál. Asus memopadnak a külső hangszórója mélyebb volt. Nincs benne olyan funkció amivel a képernyőn 2 appot látok egyszerre. (Ezt majd remélem custom rom orvosolja)

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#16) Gyb001 válasza Gyb001 (#15) üzenetére


Gyb001
senior tag

Zombie vs plant közben 400 mb ram szabad. Általában 1 gb. :C :C

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#17) hulop válasza Gyb001 (#15) üzenetére


hulop
csendes tag

2 vas között vacillálok, ez és az alcor access o819m a másik...ezt még nem sikerült megnézni de jobban hajlok a lenovo felé. Ami elgondolkoztatt még az hogy van optimalizálva az intel proci pl játékokra, programokra..(apropó, erről van valami oldal ahol utána lehet nézni?)

(#18) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Véleményem szerint inkább ez mint az Alcor.

OnePlus 12

(#19) Gyb001 válasza hulop (#17) üzenetére


Gyb001
senior tag

HA mondasz játékokat kipróbálom hogy viszi.
Azt tudom hogy a real racing nem a legjobb.
De szerintem ez a támogatás gond féléven belül megoldódik. Hogyha hozzánk magyarokhoz is eljutottak már az intel procik(telefon/tab) akkor a fejlesztőknek muszáj lesz úgy optimalizálni.

Ennek bőven elegendő a proci, KDE-minimal is fut rajta szépen

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#20) hulop válasza Gyb001 (#19) üzenetére


hulop
csendes tag

reméljük úgy is lesz.. A gyerkőc játszana vele pl. simcity (bulidit), candy crush, farm heroes és ehhez hasonló játékokkal.

(#21) hulop


hulop
csendes tag

orosz portálon találtam, ezekkel a játékokkal tesztelték..
egy kis orosz tudás nem árt :)

Modern Combat 5: Затмение работает нормально
Call of Duty: Strike Team работает нормально
Asphalt 8: На взлет работает нормально
N.O.V.A. 3 работает нормально
Dead Trigger 2 работает нормально
Anomaly 2 работает нормально
GTA: San Andreas работает нормально
Need for Speed: Most Wanted не работает
Assassin's Creed: Pirates работает нормально
Deux Ex: The Fall работает нормально

(#22) Gyb001 válasza hulop (#20) üzenetére


Gyb001
senior tag

Kipróbáltam a simcity-t. Kb 2 percig nyomogtam, de már az első ház lerakásakor laggolt minimálisan. Egy nagyobb várost nem hiszem hogy bírna.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#23) Gyb001


Gyb001
senior tag

Na összefoglalom

Előre szólok hogy ez a második tabletem szóval nem sok viszonyítási alapom van.
Külső.
A hátlapja műanyag de jó minőségű. Sajnos kicsit gyűjti az újjlenyomatot. Fényképezésnél vigyázni kell hogy ne lógjon bele a kezed a kamerába.
Tű éles, elég fényes Full HD kijelző. Szép színek, Látszik az IPS panel minősége. A keret nem vastag pont annyi hogy kényelmesen meg lehessen fogni a gépet.
Nekem is úgy tűnik mintha kicsit xperia másolat lenne a külseje

Belső:
Az intel 3745 proci elég erős. 4*1,3 GHZ + 500 MHZ turbo boost. Vígan viszi a rá optimalizált játékokat. A gpu ról sajnos nem találtam bővebb leírást Intel HD Graphics (Bay Trail, 311 - 778 MHz) . Itt a fórumon ennyit találtam: Az Adreno 330 alá, a Mali-T642MP4/Adreno 405 fölé. Az Adreno 320-nál erősebb.forrás forrás
RAM: 2Gb ROM: 16 Gb, Sd kártyával bővíthető. :C
A ram elegendő ahhoz hogy chrome-ban 5-10 bonyolultabb lapot tud kezelni.
Akkumlátor elég gyenge. 4290mAh. Azt írják róla hogy 7 órát bír.

Multimédia.
A két előlapi hangszóró Dolby Digital szoftverrel kicsit erősebb baszust is le tud adni, persze messze áll egy rendes hangfaltól de filmezéshez jó.
Kijelzőről fönt írtam.
A hátlapi kamera 8mp(természetesen auto fokuszos) az előlapi 2mp
Pár kép:
saját
1
2

Vannak rajta előre telepített appok. Ezeket nagy részét nem használom.Ezért nem tudok róla írni.

Doboz tartalma:
-1,5A töltő ami kevés ahoz hogy használat közben ne merüljön. Még az android is kiírta hogy nem elegendő a töltőáram erőssége.
- USB kábel
- Leírás
- Egy kis műanyag állvány

Több típus létezik belőle
Lenovo TAB S8-50F WiFi
Lenovo TAB S8-50L WiFi+LTE (Csak mobilnetre)
Lenovo TAB S8-50LC WiFi+LTE (Telefonálásra is)

És az előzőekben írt kicsit furcsa launcher
Én az apex-et használom

Szerintem teljesen jó kis gép. Ajánlom mindenkinek. Akinek nem kell simkártya foglalat bele az már 60K ért megkapja.

Egy videó:
[link]

Képek forrása:[link]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#24) Gyb001 válasza Gyb001 (#23) üzenetére


Gyb001
senior tag

A legfontosabb kimaradt
Nem érezni a rendszeren azt az optimalizálatlanságot mint az asus intel procis gépeken.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#25) Gyb001


Gyb001
senior tag

Root,Nandoid backup
Mindenki csak saját felelősségre!!!

Én F (csak wifi) változattal próbáltam. Azt írják hogy a többivel is de azt nem próbáltam.
Ez elvileg garanciavesztéssel jár. De Mivel nem csinál olyat ami nem lenne visszaállítható ezért nyugodtan meg lehet csinálni.

Ez a módszer a bootloadert nem módosítja így gyakorlatilag 0 az esélye hogy helyreállíthatatlan hibát csinálj. A cwm et nem a bootloaderbe írja be hanem csak pc-ről tölti rá.

Hozzávalók:
Lenovo s8-50 tablet 50% fölött aksival
Usb kábel
Windows 7,8,8.1

Driverek:
Elsőnek telepítsd föl a lenovo oldaláról a Lenovo Smart Assistant programot. Miután végzett a telepítéssel,Indítsd el a programot. Kacsold be az usb hibakeresést. Ha nem tudod hol van kövesd a leírást. Ha minden jól ment akkor ki írja hogy a legfrissebb software van a gépen.

Nandroid backup
Töltsd le ezt majd kitömörítve másold a C:/ gyökerébe.
Tegyél bele egy legalább 8 Gb szabad hellyel rendelkező sd kártyát. Majd indítsd el a launcher.bat-ot
Egy kicsit gondolkodni fog. Majd újraindul a tab. Elkezd mindenféle dolgokat kiírni nem lényeg. Mikor betöltött a cwm be akkor a vol+/- gombokkal és a power gombbal navigálj a 'backup and restore' fülre majd a 'backup for external sd card' vagy valami hasonlóra.
15 percig dolgozni fog.
Ha végzett akkor lépjél ki(reboot gomb majd mind a kétszer a yes re kattintasz).
Kiveszed az sd-t és lemented a tartalmát gépre vagy valahová. Ezen van a biztonsági mentés.

Root:
Letöltöd ezt. Elindítod ha kérdez valamit akkor azt csinálod ami mond. Újraindul a tab és ha minden sikerült rootlova van.

Nem működik, Elrontottam valamit.
Semmi gond.
Egy sd kártyára rámásolod a biztonságimentésedet majd belerakod. Kikapcsolt állapotban megnyomod a vol- és a power gombot egyszerre. Csatlakoztatod pc re. Elindítod ezt (ugyanaz mint a backup nál volt, Nem kell újra letölteni)
Elnavigálsz a 'backup and restore' fülre majd a 'restore for external sd card' vagy valami hasonlóra kattintasz.

forrás
forrás

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#26) Gyb001


Gyb001
senior tag

Több helyen írták hogy lollipop lesz rá. De még nem tudni hogy mikor. :C

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#27) Gyb001 válasza hulop (#21) üzenetére


Gyb001
senior tag

Véletlen volt. Lehet törölni

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#28) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Szevasztok,

Nekem december óta megvan a 4G LTE változat. Azóta két frissités jött rá. Ami nem tetszik rajta az a nagy billentyűzet,kb az 50%-ot teszi ki. Valaki használ mást?

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#29) sharkypeti válasza -Mosquito- (#28) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Pl. SwiftKey a Play Áruházból. Telón és tableten is azt használom. Testreszabás után a legjobb billentyűzet.

OnePlus 12

(#30) Gyb001 válasza -Mosquito- (#28) üzenetére


Gyb001
senior tag

Az utolsó frissitesben a dpi-t átállították 240 ről 320 ra. :W Root után vissza lehet állitani. Ha kell délutan csinalok leírast róla.
A swiftkey tényleg nagyon jó.
Nekem 260 dpi tetszik legjobban.

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#31) r859


r859
csendes tag

Sziasztok!
Valaki használ hozzá tokot, ha igen milyet?

(#32) Gyb001 válasza r859 (#31) üzenetére


Gyb001
senior tag

[link]
Nem a legjobb, de célnak megfelel. Láttam hozzávalót is viszont az elég drága.
MM ben vettem 7 000 Ft-ért

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#33) r859 válasza Gyb001 (#32) üzenetére


r859
csendes tag

Intelesekről hallottam, hogy nem viszik az MS Office-t meg tudnád nézni, hogy ezen fut-e?

(#34) Gyb001 válasza r859 (#33) üzenetére


Gyb001
senior tag

Most nem lehet letölteni. Azt írja nem támogatott eszköz. :W
Kb egy hónapja még engedte . Még az este vagy holnap kipróbálom hogyha apk ból telepítem működik e

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#35) Gyb001 válasza Gyb001 (#34) üzenetére


Gyb001
senior tag

Kifutottam a módosítási időből. :W :W
Föltelepült szépen
2 perc nyomkodás alatt nem vettem észre semmi gondot :)

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#36) r859 válasza Gyb001 (#35) üzenetére


r859
csendes tag

Köszönöm! :)

(#37) Genesistibi


Genesistibi
tag

Szisztok!

Kuponos akcióban az edigital-nál, most csak 50 915,-Ft!!

Erősen gondolkodóba estem megint, azt nem tudom kell-e egyáltalán nekem tablet... de ez nagyon tetszik. :)

(#38) Gyb001 válasza Genesistibi (#37) üzenetére


Gyb001
senior tag

Nekem nagyon bejön ez a tablet dolog. :D
Mióta megvan a tabom azóta nincs szükségem okostelefonra. Egy hagyományos nokia telefont hordok magammal ami 1 hetet bír töltés nélkül. :))

Egyre több jel utal arra hogy el fog készülni valami custom rom :D Legalábbis remélem.
Máshol pedig grub/gummiboot telepítéssel próbálkoznak linuxokhoz.

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#39) sharkypeti válasza Genesistibi (#37) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Jó ajánlat. Megéri.

OnePlus 12

(#40) Louis1


Louis1
tag

Sziasztok!

Esetleg valaki nem tudja, hogy milyen headset hangerőszabályzójával működik együtt a Tab?
Nekem két Sony-m van, de sajnos azokkal a hangerő +/- gombok is csak Play/Pause üzemmódra képesek, ha feltelepítek Headset Button app-ot akkor is.
Viszont a Huawei Ascend G620S-hez jók...

Üdv.: Louis1

(#41) balika011 válasza Louis1 (#40) üzenetére


balika011
senior tag

Root után javítható ez a "hiba". ;)

A hackelés nem károkozás másnak, hanem valamit úgy használunk, ahogy arra készítésekor nem gondoltak.

(#42) Louis1 válasza balika011 (#41) üzenetére


Louis1
tag

OK, köszi a választ.

Üdv.: Louis1

(#43) bonobutor


bonobutor
csendes tag

Sziasztok!
Ezt a tokot rendeltem.A múlt héten jött meg.
Nagyon jó :)
http://www.aliexpress.com/snapshot/6470619242.html?orderId=65628637879280

[ Szerkesztve ]

(#44) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Van nekem ehhez a típushoz 3db kijelzővédő fóliám, amit egyben eladnék. Beszerzési ár + posta az ára. Érdeklődni pm-ben.

OnePlus 12

(#45) Shingen


Shingen
addikt

Hali!
Erről mi a véleményetek? [link]
Nem tűnik rossznak, de tartok ettől az intel soc-tól.
Játékok meg némely app nem mennek rajta.

風林火山

(#46) Gyb001 válasza Shingen (#45) üzenetére


Gyb001
senior tag

Nekem kb 1 hònapja van meg. Ma találkoztam az elaő appal ami nem megy rajta
My track. (Google)

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#47) Shingen válasza Gyb001 (#46) üzenetére


Shingen
addikt

Köszi!
Nagyjából leírnád milyen appokat használsz általában.
Mert ha azokat használom én is és azok mennek akkor lehet ezt választanám.
Mennyire vagy megelégedve a tabbal?

風林火山

(#48) Gyb001 válasza Shingen (#47) üzenetére


Gyb001
senior tag

Ezeket napi szinten.
Wps office . es-file explorer, chrome, linux deploy ,vnc viewer,facebook,gmail,sygic,heartstone,dropbox,google drive,evernote,

és közben eszembe jutott hogy az igo sem a legjobban fut. 10 perc után lefagy de a Sygic nagyon jò.

Nekem nagyon tetszik, szerintem jò vétel. Följebb írtam egy kis összefoglalòt. Nekem a kameraja tetszik a legjobban. :))

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#49) Shingen válasza Gyb001 (#48) üzenetére


Shingen
addikt

Köszi!
Majd ha holnap vmi eszembe jut kereslek. :))

風林火山

(#50) antibes2000


antibes2000
tag

sziasztok,
vettem egy S8-50-et az ED-s kupon akcióban. Eddig tetszik.
Megnéztem, hogy a browser hogyan reagál arra a tesztre, amit a Superfish megtalálására tettek közzé[link]
A chome esetén nem találta, viszont a gyári böngészőnél azt írta ki, hogy van superfish teelpítve.
Ez androidos lenovo gépen is lehet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.